پرایمر آبی ایزوگام با بهترین قیمت

پرایمر آبی ایزوگام لایه ای تقویت کننده برای عایق کاری محسوب شده و ماهیتی روان دارد و به این ترتیب به خوبی می تواند به درزها و ترک ها نفوذ نماید. این محصول نوعی ترکیب قیری حلال در آب بوده و بمنظور پوشش سطوح و یا زیرسازی قبل از نصب عایق رطوبتی ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد. در این جا به بررسی انواع پرایمر( آبی و بنزینی) پرداخته و به خواص و قیمت آن اشاره می کنیم.

پرایمر ایزوگام چیست و چه اهمیتی دارد؟

کار ساخت بنا به اتمام رسیده و الان زمان عایق کاری فرا رسیده است. به پشت بام میرویم و با ترک های ریز و درشت بصورت طولی و عرضی که به دلایل مختلف ایجاد شده است مواجه می شویم.
میدانیم که اگر ایزوگام کنیم، همین ترکها عاملی برای کاهش طول عمر ایزوگام خواهد بود و روزنه ای برای نفوذ رطوبت و هوا به زیر عایق، در نهایت همین نقاط تبدبل به ایجاد ترک در خود ایزوگام شده و کارکرد آنرا به صفر می رساند. چه باید کرد؟
اینجا دقیقاً لحظه ای است که لزوم پرایمر آبی ایزوگام به ذهن متبادر می شود.

پس پرایمرها و از جمله پرایمر آبی ایزوگام یک لایه تقویت کننده برای ایزوگام یا عایق کاری محسوب می شود و هم اینکه با ماهیت روان بودن می تواند به درزها و ترک ها نفوذ نماید. با استفاده از پرایمر ایزوگام می توان درون این ترک ها را پر کرد و از آسیب به لایه اصلی ایزولاسیون جلوگیری کرد.

آیا استفاده از انواع پرایمر در عایق کاری ضروری است؟

زمانی که برای عایقکاری پشت بام منزل اقدام می کنید، قبل از شروع به عایقکاری لازم است زیرسازی و ایجاد بستر برای نصب آن با دقت و به شیوه‌ای استاندارد انجام شود تا همه ترک‌های ریز و درشت در سطح پشت بام از بین برود.
در واقع ضرورت استفاده از پرایمر آماده سازی سطوح برای ایزوگام کردن است. زیرسازی با پرایمر ایزوگام به منظور بالا بردن کیفیت عایق‌کاری و ایزولاسیون و افزودن به طول عمر عایق کاری انجام می‌شود.
با عنایت به اینکه این ماده بصورت روان و با غلظت استاندارد تولید می شود، برای رقیق کردن آن باید از مواد دیگری استفاده کرد تا بتوان آنرا برای استفاده آماده نمود.

در قدیم پرایمرها را تنها با بنزین ترکیب می‌کردند تا به غلظت نهائی برسند اما امروزه از آب به عنوان حلال هم استفاده می‌شود. با این ترتیب استفاده از پرایمر آبی ایزوگام خطرات را کاهش داده و استفاده از آن از ایمنی بیشتر برخوردار است.

تفاوت بستر سازی و زیر سازی در عایق کاری چیست؟

بستر سازی و زیر سازی را باید به عنوان دو مرحله اجرائی جدا از هم دانست. برای بستر سازی موارد و مسائل اجرائی ساخت مطرح است و در زیر سازی استفاده از موادی برای آماده کردن بستر برای ایزوگام مورد نظر قرار می گیرد.
در بستر سازی استفاده از موادی مانند ماسه و سیمان و ترکیب آنها با آب برای شیب بندی و ایجاد سطحی صاف و یکدست مورد نظر است، اما در زیر سازی استفاده از انواع پرایمر مانند پرایمر آبی ایزوگام و برای پر کردن درزها و ترک های موجود مد نظر است تا به عمر و دوام عایق اضافه شود.

پرایمرها مواد شیمیائی هستند که از غلظت مناسب و تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تولید می شود. زیرسازی با پرایمر آبی ایزوگام می تواند عمر عایق کاری را به بیشترین میزان افزایش دهد.

پرایمر آبی ایزوگام در بشکه های آماده بارگیری
پرایمر ها در بشکه های آماده بارگیری

خواص پرایمر بر پایه آب پس از استفاده از آن چیست؟

پرایمر ایزوگام مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد و به همین دلیل می‌تواند موجب ماندگاری و دوام انواع ایزوگام شود. خاصیت چسبندگی و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و نفوذ آب موجب شده تا در بسیاری از مکان‌ها مانند کف استخر از آن برای زیر سازی و سپس ایزوگام طرح دار استفاده شود.
این ماده بعد از خشک شدن و رسیدن به کیفیت مطلوب به شدت سفت و محکم شده و زیرسازی برای ایزوگام موجب می‌شود دوام و مقاومت بیشتری در برابر رطوبت داشته باشد و تا سال‌ها نیاز به ترمیم و یا تعویض نداشته باشید.
این مطلب در خصوص انواع پرایمر آبی و بنزینی می تواند در شناخت هر چه بهتر این محصول به شما کمک کند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین در ساخت روف گاردن ها که همیشه در گیر آب و رطوبت و نفوذ ریشه ها است زیرسازی با پرایمر آبی ایزوگام موجب مقاوم شدن کف و آماده‌سازی آن برای انجام ایزوگام است.

شرایط استفاده از پرایمر آبی ایزوگام روی بستر


ابتدا باید یادآوری کنیم که برای اطلاع از قیمت انواع پرایمر ایزوگام که با بهترین کیفیت عرضه می شوند از کارشناسان ما در شرکت هیرمان کمک بگیرید.
به منظور شروع زیرسازی ابتدا باید همه سطح مورد نظر از وجود هر گونه خاک، آلودگی و چربی پاک، و کاملاً تمیز شود. باید همه ترک‌ها، برآمدگی‌های موجود را به وسیله ماده مخصوص زیرسازی ایزوگام پر کنید، سپس با توجه به نوع زیرسازى، پرایمر آبی ایزوگام یا پرایمر بنزینی ایزوگام را بصورت یکنواخت پخش و توسط تی مخصوص یا کاردک اجرا نمائید. 

استفاده از پرایمر آبی ایزوگام و یا پرایمر بنزینی با توجه به نوع آب و هوا متفاوت بوده و در این خصوص گروه های کارشناسی و اجرایی تصمیم گیرنده هستند. با ثبت سفارش و کسب اطلاعات، از محصولات و مشخصات فنی و شیمیائی آنها مطلع شوید.

مزیت‌های استفاده از پرایمر پایه آب قبل از ایزوگام

 • پرایمر آبی ایزوگام ایزوگام پس از استفاده و در زمان کوتاهی پس از خشک‌ شدن، در برابر نفوذ رطوبت و بخار آب بسیار مقاوم است.
 • در مقابل نفوذ مواد اسیدی و خوردگی بواسطه حلال ها مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.
 • فاقد مواد آلاینده زیست محیطی است و تولید آن در کارخانه و بر پایه مشتقات نفت صورت می گیرد.
 • پرایمر آبی ایزوگام بر خلاف پرایمر بنزینی ایزوگام غیرقابل اشتعال است.
 • برای استفاده از انواع پرایمر به دستگاه و یا لوازم خاصی نیاز ندارد.
 • در هر زمان و در هر دمایی قابل استفاده است. حتی تغییر فصول نمی تواند مانع از انجام کار پرایمر شود.

پرایمر آبی ایزوگام با کارکرد بالا می تواند در برخی از موارد به عنوان جایگزین ایزوگام هم استفاده شود. برای دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر با واحد فروش ارتباط بگیرید.

موارد کاربرد و طریقه مصرف پرایمر آبی ایزوگام

 1. پرایمر آبی ایزوگام گزینه‌ای بسیار مناسب برای محافظت از دیوارها و یا ستون های بتنی است که در تماس مستقیم با خاک و آب قرار دارند.
 2. برای زیر سازی نصب عایق در سطوح مختلف مانند پی ساختمان، دیوار، سرویس‌های بهداشتی و حمام، استخر، دیوار پارکینگ در تراز های پائین، کف و دیوار کانال‌های آبرسانی، دیوار های داخلی انبار در مناطق با رطوبت بالا، عرشه پلها قبل از آسفالت و بسیاری موارد دیگر قابل استفاده است.
 3. از ترکیب پرایمر و ماسه می توان به عنوان آسفالت سرد یا پیش‌ساخته در مواقع ضروری استفاده کرد.

پرایمر آبی ایزوگام برای افزایش چسبندگی و بهبود عملکرد عایق پیش ساخته ایزوگام به سطوح مختلف قابل استفاده است، همچنین در روف گاردن برای ایجاد نفوذ ناپذیری و افزایش مقاومت در جلوگیری از نفوذ ریشه ها می توان از پرایمر بهره برد.

بهترین پرایمر ایزوگام برای روف گاردن
استفاده از پرایمرهای آبی ایزوگام برای زیرسازی روف گاردن

برخی مشخصات پرایمرهای آبی و بنزینی ایزوگام

پرایمرها به دلیل استفاده از مواد اولیه بر پایه مشتقات نفت معمولاً دارای رنگ مشکی مایل به قهوه‌ای است که در حالت مایع و با غلظت بالا تولید می شوند..
پرایمر ها را برای حمل آسان در وزن های مناسب و در ظروف پلاستیکی نگهداری می‌کنند. تولید آنها به گونه ای است که در برابر سرما تا منفی ۵ درجه زیر صفر، بخاطر استفاده در زیر ایزوگام، و در گرما تا ۹۰ درجه‌ سانتی‌گراد مقاومت می‌کند.
در صورت وجود شرایط جوی مناسب و آفتابی به حدود ۱۲ ساعت زمان برای خشک ‌شدن کامل و رسیدن به حداکثر مقاومت نیاز دارد. وزن مخصوص آن از آب و بنزین بیشتر و در حدود ۱.۰۹ کیلوگرم می‌باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

پرایمر آبی ایزوگام و یا پرایمر بنزینی برای استفاده به لوازم خاص و تجهیزات گران قیمت نیاز ندارد و به سادگی قابل بهره برداری است.

نکات ایمنی در استفاده از پرایمر ایزوگام

پرایمر ایزوگام به دلیل امولسیون بودن، پس از خشک ‌شدن نهایی بسیار سخت و چسبنده می‌شود، بطوری که کندن و پاک شدن آن با دست بسیار دشوار است. بنابراین در صورت تماس با دست یا بدن بلافاصله و قبل از خشک شدن پرایمر باید با آب شسته شود.
نصب استاندارد و بدون مشکل ایزوگام به زیرسازی استاندارد وابسته است تا چسبندگی کافی بین ایزوگام و سطوح وجود داشته باشد و در اثر گرما و سرما و بارش برف و باران مقاومت خود را حفظ نموده و از سطح جدا نشود.

لازم است تا پیش از نصب ایزوگام بررسی‌های لازم توسط افراد کاردان و آموزش دیده صورت گیرد و اگر سطح مورد نظر شرایط لازم برای نصب را ندارد، ابتدا بستر سازی و سپس زیرسازی مناسب برای نصب ایزوگام توسط پرایمر آبی ایزوگام انجام شده تا در نهایت ایزوگام روی سطح چسبانده شود.


استاندارد و میزان مصرف پرایمر ایزوگام در اجرای آن

یکی از موادی که برای زیرسازی ایزوگام مورد استفاده قرار می‌گیرد، پرایمر ایزوگام است. پرایمر آبی ایزوگام ماده‌ای شیمیائی و بر پایه مشتقات نفنی است که حلال در آب است. هنگام زیرسازی قبل از نصب ایزوگام، پرایمر مناسب را با مقدار مناسب آب مخلوط کرده و سپس با استفاده از تی و یا کاردک یک لایه‌ نازک از آن را روی سطح مورد نظر پخش می‌کنیم.
برای ایجاد چسبندگی بهتر ممکن است دو لایه از پرایمر آبی ایزوگام برای زیرسازی مورد استفاده قرار گیرد. توصیه اکید کارشناسان ما استفاده از افراد آموزش دیده و با تجربه در امر پرایمر و نصب ایزوگام است.

در صورت استفاده از پرایمر آبی ایزوگام، به صورت تک‌لایه یا دو لایه، ابتدا می‌بایست منتظر بمانیم تا لایه‌ قبلی به خوبی خشک شود و سپس لایه‌ جدید روی آن اجرا، یا ایزوگام خریداری شده روی آن نصب شود.

از ایزو پرایمر(پرایمر آبی ایزوگام) چه میدانیم؟

پرایمر آبی ایزوگام یا ایزو پرایمر محصولی تک جزئی است که بر پایه قیر و پودرهای معدنی مخصوص ساخته شده است. پرایمر آبی ایزوگام در زمان استفاده قابلیت رقیق شدن با آب را داشته و در اجرا از چسبندگی خوبی به سطوح بتونی، آجری، آسفالت و دیگر مصالح ساختمانی برخوردار می باشد.
پرایمر ایزوگام بر پایه آب پس از خشک شدن در مقابل نفوذ رطوبت و بخار آب بسیار مقاوم است و از امتیازاتی چون اجرای سرد و ساده، شکل پذیری مناسب، دوام شیمیایی خوب در برابر اسیدها و بازهای ضعیف و هزینه کم در مقایسه با سایر روش های محافظت و آب بندی برخوردار است.

پرایمر آبی ایزوگام علاوه بر اینکه باعث چسبندگی بیشتر ایزوگام به سطح می‌شود، می‌تواند عاملی برای جلوگیری بیشتر از نفوذ رطوبت به محل استفاده باشد و اگر آب به شکلی بتواند از ایزوگام عبور کند، ایزو پرایمر تا حدودی می‌تواند مانع نفوذ بیشتر آن باشد.

4 مزیت مهم استفاده از پرایمر زیر ایزوگام

 • پوشاندن یا پر کردن منافذ و ترک های بسیار ریز و کوچک در سطح کار. این منافذ و ترک ها می توانند عاملی برای تخریب ایزوگام و لایه عایق شوند، به همین دلیل استفاده از پرایمر آبی ایزوگام قبل از نصب ایزوگام توصیه می شود.
 • ایجاد چسبندگی میان مواد و جلوگیری از ریزش در سطوح عمودی
 • عاری از بوی بد است و پس از استفاده و پنهان شدن زیر لایه ایزوگام به وظیفه خود میپردازد.
 • در شرایط جوی مختلف مقاوم و قابل اعتماد است.

افزایش کیفیت عایق بندی در ترکیب انواع ایزوگام هیرمان با پرایمر های تولید شده در این کارخانه موجب استقبال مشتریان گرامی شده است.

پرایمرهای ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب
فروش عمده انواع پرایمر از درب کارخانه

فروش عمده و قیمت اجرای انواع پرایمر

پرایمر ایزوگام یکی از محصولات تولیدی در کارخانه ایزوگام هیرمان است که میتواند به عنواه یک لایه مهم برای نصب ایزوگام در نظر گرفته شود. با توجه به مقدار مصرف پرایمر و متراژ سطوح مورد استفاده، قیمت اجرای پرایمر میتواند تغییر داشته باشد.
با عنایت به تولید پرایمر در ظروف و وزن های متفاوت در کارخانه هیرمان و در تناسب با مکان مورد استفاده، همچنین خرید بدون واسطه و مستقیم از تولید کننده قابلیت تخفیف در قیمت پرایمر ایزوگام وجود دارد.
برای خرید پرایمر و ایزوگام هیرمان با دفتر فروش و یا با استفاده از شبکه های اجتماعی شرکت هیرمان تماس بگیرید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

راه های تماس تلفنی و حضور در دفتر فروش و یا کارخانه می تواند برای شما امتیاز بهره مندی از مشاوره و بازدید از محصولات را بصورت حضوری داشته باشد.

قیر پاشی بهتر است یا پرایمر؟

قیر بهتر است ولی پرایمر تمیز تر انجام میشود .

همچنین بخوانید:
برندهای معروف ایزوگام هیرمان دلیجان

پرایمر آبی بهتر است یا بنزینی؟

پرایمر آبی برای تابستان بهتر است، برای زمستان بهتر است بنزینی تهیه شود.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x