پرایمر بنزینی ایزوگام با کیفیت و قیمت عالی

پرایمر بنزینی ایزوگام

پرایمر بنزینی ایزوگام برای زیرسازی و برای استفاده در آسفالت سرد و پیش‌ساخته و همچنین برای افزایش عملکرد عایق رطوبتی و افزایش چسبندگی آن در زیرسازی و قبل از نصب لایه اصلی ایزوگام استفاده می‌شود. پرایمرهای پایه آب هم که به رنگ قهوه‌ای و سیاه و در بسته بندی هائی قابل حمل خریداری می شوند، نوع دیگری از این محصول است.

انواع پرایمر آبی و بنزینی ایزوگام

پرایمرها از ترکیب قیر و نوعی پودر معدنی مخصوص تولید می شود. انواع پرایمر که به صورت مایع بوده و در زمان استفاده با آب یا بنزین برای استفاده و به منظور نفوذ در ترک های طولی و عرضی موجود در سطح رقیق می شوند.
پرایمرهای ایزوگام را در گذشته تنها با بنزین رقیق می کردند که به آن پرایمر بنزینی ایزوگام می گویند اما در حال حاضر جهت کاهش خطرات زیست محیطی و حفظ سلامت مصرف کنندگان نمونه مبتنی بر پایه آب را هم تولید کردند.

از پرایمرهای ایزوگام می توان به منظور عایق کردن سطوحی مانند پی ها، دیوارهای پارکینگ که در تراز پائین تر سطح قرار دارند، سرویس بهداشتی و حمام، استخر، فونداسیون، انبارها و پل‌ها استفاده نمود. برای ایجاد چسبندگی بیشتر، افزایش عمر ایزوگام روی سطح افزایش پیدا می‌کند و در مدت زمان طولانی‌ تری می‌توانید از عملکرد ایزوگام استفاده نمایید.

از پرایمر بنزینی ایزوگام چگونه می توان استفاده کرد؟

پرایمر قیری حلال در آب مناسب زیر سازی ایزوگام است  اما برای استفاده در محل‌ هایی که چسبندگی پیش ‌فرض ایزوگام کافی نباشد، و امکان نفوذ رطوبت به آن ناحیه میرود، می‌توان از پرایمر بنزینی ایزوگام برای افزایش چسبندگی و عملکرد ایزوگام استفاده نمود.
همچنین در برخی شرایط مناسب و بنا به تشخیص کارشناس نصب ایزوگام، پرایمر ایزوگام را می توان به تنهایی برای ایزولاسیون پی ساختمان، استخر، سرویس‌های بهداشتی، حمام و آشپزخانه، کانال‌های آب‌رسانی، انبارها، پل‌ها و … استفاده نمود. با توجه به مقاومت خوب در برابر نمک‌ها، می‌تواند برای عایق‌کاری در محل‌های آلوده به کار گرفته شود.

در هنگام ضرورت، می‌توان با ترکیب پرایمر ایزوگام و شن و ماسه، آسفالت کاری را انجام داد. اما همانطور که پیشتر هم به آن اشاره شد، با نظر کارشناس و مشاور نصب ایزوگام و پرایمر، از انواع پرایمر (بنزینی و یا آبی) بصورت منفرد استفاده نمائید.

ویژگی ها و مزایای استفاده از پرایمر ایزوگام

پرایمر بنزینی ایزوگام به تنهایی می تواند در مقابل رطوبت مقاومت نماید و بعنوان یک عایق می توان از آن نام برد، همچنین در کنار ایزوگام به بهبود کیفیت ایزولاسیون کمک می‌کند.
با مقاومت خوب در برابر مواد قلیایی و اسیدی و نمک‌ها باعث آلودگی محیط زیست نمی‌شود، در توضیح تکمیلی باید گفت، نمونه‌هایی که با آب رقیق می‌شوند، قابل اشتعال نیستند و استفاده از آن به شعله و حرارت نیاز ندارد و به آسانی و با ابزار بسیار ابتدائی قابل اجرا است.
پرایمر ایزوگام در هوای گرم به حدود ۱۲ ساعت زمان برای خشک شدن کامل نیاز دارد. تحمل سرما و گرمای پرایمر بنزینی ایزوگام با توجه به اینکه در زیر لایه ایزوگام قرار دارد بسیار خوب می‌باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در هنگام رقیق کردن پرایمر بنزینی ایزوگام ممکن است خطراتی متوجه نصاب ایزوگام و اطرافیان باشد، بنا بر این لازم است تا ایمنی را بطور کامل رعایت و در صورت تماس پوست بدن با آن، با استفاده از حلال مناسب، آنرا پاک نمایید.

پرایمر بنزینی ایزوگام
پرایمر بنزینی ایزوگام با بسته بندی در بشکه

مزیت پرایمر ایزوگام برای ساختمان چیست؟

علاوه بر عایق کاری ساختمان در قسمت پی و بام که دو بخش مهم از حیث نفوذ پذیری آب هستند، عایق کاری بخشهای مختلفی که در مجاورت مصالح خارجی وظیفه حفظ و نگهداری از ساکنین را به عهده دارند، به کار می رود نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است.
رفع درزها، کمک شایانی به حفظ ظاهر بنا برای مدت زمان طولانی و جلوگیری از کوتاه شدن عمر مصالح ساختمانی خواهد کرد.
اگر بنا باشد هر چند سال یک بار پوشش ها تعمیر یا تجدید شوند، می توان هزینه گزاف آن را تخمین زد. این مساله ضرورت استفاده از عایق مناسب را بدیهی می سازد.

جهت جلوگیری از اتلاف سرمایه ملی و حفظ محیط زیست باید به انتخاب عایق مناسب و انتخاب بهترین پرایمر بنزینی ایزوگام و یا پرایمر پایه آب ایزوگام و اجرای صحیح آن توجه ویژه کرد.

انواع عایق های رطوبتی مورد استفاده در ساختمان

در ایران، با توجه به شرایط اقلیمی و همچنین وجود منابع عظیم نفتی، از دیرباز و با کشف نفت و تقطیر آن و بدست آوردن مزیت های مختلف این ماده طبیعی، متداول ترین و مرسوم ترین عایق رطوبتی قیر و گونی بوده است.
امروزه با پیشرفت علوم در زمینه تجهیزات و دستگاه های استحصال و تولید، عایق های نوینی تولید و ساخته شده اند که بعضاً به صورت یک لایه انعطاف پذیر با ضخامت بسیار کم و در حد یک میلی متری بر روی سطوح اجرا می شوند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای اطلاع از کیفیت پرایمر بنزینی ایزوگام به همراه قیمت آن، با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان را هم در خدمت شما باشیم.

نسل جدید انواع پرایمر ایزوگام

 1. یکی از انواع پرایمرهای ایزوگام، پرایمر آبی است که حلال اصلی آن آب بوده و در اصل با ترکیب با آب و استفاده در زیر سازی نصب ایزوگام، آنرا افزایش مقاومت داده و با افزایش کیفیت عایق کاری مدت زمان طولانی تری را برای کارکرد باعث می شود.
 2. نوع دیگر پرایمر، پرایمر بنزینی ایزوگام است. بمنظور جلوگیری از نفوذ رطوبت، محافظت از لوله های سیمانی و فلزی در برابر خوردگی و فرسودگی قابل استفاده می‌باشد. بنزین و مشتقات نفتی حلال این نوع پرایمر است.
 3. آخرین نوع پرایمر ایزوگام، پرایمر قیری است که بیشتر برای آسفالت کاری استفاده می‌شود. در واقع این پرایمر بر پایه‌ی قیر و پودرهای معدنی مخصوص است که قابلیت رقیق شدن با آب را دارد و برای اجرای چسبندگی در سطوح بتونی، آجری و آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب پرایمر ایزوگام را با توجه به نوع مصرف و قیمت آن با مشاوره های کارشناسی با واحد فروش تهیه کنید.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.


عایق قیر و گونی، پیشکسوتی با محبوبیت

قیر و گونی یکی از متداول ترین عایق های رطوبتی در ایران است و به این علت که در اکثر شهرهای ما مواد اولیه این عایق به وفور یافت می شود تبدیل به محبوب ترین عایق و دست یافتنی ترین شده است.
این عایق از دو لایه قیر و یک لایه گونی جهت مسلح کردن قیر ساخته می شود و صد البته تعداد لایه های قیر و گونی بر حسب مکان مورد نظر متفاوت است.
این عایق پیشکوت متاسفانه مضراتی هم دارد، تاب کششی پائین، مقاومت کم، مخاطرات نصب، جذب آب بالا و در نهایت طول عمر پائین از معایب این پیشکسوت محسوب می شود.

ایق قیر و گونی همچنان در مناطقی از ساختمان و سازه های امروزی کارکرد خاص خود را دارد چرا که قیمت ارزان تری دارد اما با استفاده از بهترین ایزوگام و پرایمر بنزینی ایزوگام و یا پرایمر آبس می توانید نتیجه بهتری از عایق کاری بگیرید.

انواع قیر مورد استفاده در تولید ایزوگام ایران

با توجه به اینکه هنگامی که قیر در راه سازی یا در ایزولاسیون پشت بام به مصرف می رسد، محفوظ نبوده و همواره تحت تاثیر عوامل جوی قرار می گیرد بنابراین باید از قیر متناسب با آب و هوای منطقه و گرید منتخب برای تولید ایزوگام برای همان منطقه مورد استفاده قرار گیرد.
این نکته در کشور ما که دارای اقلیم های متفاوت و آب و هوای بسیار متفاوت در آن است بسیار حائز اهمیت می باشد. به عنوان مثال قیری که در درجه حرارت های پایین نرم و روان می گردد، قابل استفاده در مناطق گرمسیری جنوب کشور نخواهد بود.

برای استفاده مناسب از انواع قیر برای مصرف مورد نیاز خود می توانید با مشاورین ما در مجموعه هیرمان تماس بگیرید و از دانش و تجربه آنها به رایگان بهره ببرید. قیری که در دمای منفی پنج درجه سانتی گراد دچار ترک خوردگی می شود برای مناطق سردسیری به کار می رود.

پرایمر بنزینی ایزوگام را چگونه استفاده کنم؟

شرایط لازم برای استفاده از پرایمر بنزینی ایزوگام بسیار ساده اما بسیار دقت لازم دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • مطمئن شوید که عملیات بستر سازی برای اجرای پرایمر برای همه نقاط حساس به خوبی صورت گرفته است.
 • گرد و غبار نباشد، پستی و بلندی وجود نداشته باشد، رطوبت نباشد، دمای هوا مناسب و آزار دهنده نباشد.
 • برای این‌که آب روی پشت بام به راحتی به سمت مجرای خروجی راه پیدا کند، حتماً بستر پرایمر بنزینی ایزوگام باید شیب مناسب داشته باشد.
 • بطور معمول زمان گیرائی با توجه به شرایط آب و هوایی ۲ الی ۳ ساعت است.

نصاب ماهر در هنگام اجرای پرایمر بنزینی ایزوگام به دقت و با توجه کامل عمل می کند.

ایزوگام طوفان شرق دلیجان با کیفیت عالی
ایزوگام پلیمری طوفان شرق دلیجان

از خواص قیر بیشتر بدانیم

خواص قیر تنها به دو خاصیت که غیر قابل نفوذ بودن در برابر آب و چسبندگی است خلاصه نمی شود و دارای خواص دیگری به شرح زیر می باشد:

 • قیر در برابر تغییرات عوامل جوی و آلاینده ها مقاومت می کند.
 • قیر در اثر حرارت از سختی به سفتی، خمیری و آبکی تغییر شکل می دهد و هنگام پایین آمدن دما مجدداً مراحل فوق را طی کرده و سخت می شود
 • در ترکیب با مواد اولیه مناسب در مقابل نیروهای کششی مقاوم است و پاره نمی شود.
 • راه های آسفالت شده در صورت نیاز به تعمیر، آسفالت نو و کهنه بواسطه وجود قیر به خوبی به هم چسبیده و به صورت یکپارچه عمل می کنند.
 • در برابر اسیدها، بازها و نمک ها مقاوم و با آنها ترکیب نمی شود.
 • قیر دارای عمری طولانی است.
 • از نظر اقتصادی نسبت به اکثر عایق های رطوبتی دیگر به صرفه تر است.
همچنین بخوانید:
تولید ایزوگام سفارشی درجه یک دلیجان

عایق های رطوبتی پلیمری چیست؟

مواد پلیمری هم خاصیت عایق حرارتی و هم عایق رطوبتی را بصورت توام دارا می باشند. از انواع این عایق ها می توان به عایق های بوتیلی، اکریلیک، پلی یورتان، سیلیکون، پلی استر نبافته، اپوکسی، عایق های ابری اشاره کرد.
ماستیک ها و درز بند ها نیز نوعی دیگر از عایق ها هستند که با استفاده از مواد مختلفی نظیر انواع قیرها، حلال ها، پلیمرها، رزین ها، افزودنی های ویژه و مواد پرکننده، تولید و به طریق سرد یا گرم اجرا می شوند.
تولید عایق های رطوبتی ایزوگام و استفاده از پرایمر بنزینی ایزوگام، موجب چسبندگی هر چه بیشتر این محصول می شود.

برای انتخاب بهترین مارک ایزوگام پلیمری و خرید پرایمر بنزینی ایزوگام در وزن های مختلف به قیمت روز با واحد کارشناسی فروش ارتباط بگیرید.

انواع پرایمر ایزوگام
خرید بهترین پرایمر ایزوگام

خرید بهترین پرایمر بنزینی ایزوگام

خرید محصولاتی مانند پرایمر بنزینی ایزوگام و یا پرایمر آبی ایزوگام بایستی با دقت و توجه کامل به توع محصول و کیفیت آن همچنین قیمت انجام شود.
در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان که به محصولات و برندهای آن در ادامه می پردازیم برای این که به کیفیت نصب ایزوگام و میزان مهارت گروه های اجرایی در مقاومت و کارایی انواع عایق ایزوگام اعتقاد دارد، بهترین انواع پرایمر ایزوگام را در وزن ها و بشکه های بسته بندی شده عرضه می کند.
برای دریافت اطلاعات قیمت هر رول ایزوگام و پرایمر بنزینی ایزوگام و پرایمر پایه آب ایزوگام با واحد کارشناسی فروش تماس بگیرید.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان
 • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون صادراتی دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر
رول های ایزوگام حلزون دلیجان

نحوه خرید پرایمر بنزینی ایزوگام و محصولات هیرمان

برای خرید ایزوگام هیرمان دلیجان و انواع پرایمر ایزوگام راه های زیر را پیشنهاد می کنیم:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را تجربه کنید.

قیر پاشی بهتر است یا پرایمر؟

قیر بهتر است ولی پرایمر تمیز تر انجام میشود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

پرایمر آبی ایزوگام بهتر است یا پرایمر بنزینی ایزوگام؟

پرایمر آبی برای تابستان بهتر است، برای زمستان بهتر است پرایمر بنزینی تهیه شود.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x