درباره ما

ما با تولید و ارائه محصولاتمان بر پایه اصول علمی با بهترین کیفیت و رقابت با تولیدات روز دنیا همگام با ویژگی قیمت مناسب توانسته ایم ” آرامش و اطمینان ” را به شما هدیه دهیم

about min - درباره ما

مدرک معتبر استاندارد های بین المللی شرکت هیرمان

محصولات ما طبق استاندارد جهانی و توسط مواد اولیه با دارای تاییدیه های معتبر تولید میشود و به دست شما مشتریان  میگردد.
“کیفیت” همیشه حرف اول را میزند

file2 min - درباره ما
file1 min - درباره ما
kaarkhaane min - درباره ما

شرکت تولیدی هیرمان با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت عایق رطوبتی کشور پا به عرصه این صنعت نهاد.
این مجموعه از آغاز کار، سعی بر تولید محصولی بر پایه اصول علمی، بهترین کیفیت و رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین جهت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت درجه یک کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد.
این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها، ایجاد نوآوری تکنولوژیکی، تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای فعال در صنعت عایق رطوبتی، گامی مهم در راستای تحقق اهداف عالی شرکت بردارد.

 ماموریت ها

1. تولید و ارائه محصولات جدید با آخرین تکنولوژی روز دنیا و سازگار با محیط زیست

2. احساس آرامش و اطمینان در مصرف کننده

min min - درباره ما

 چشم انداز

1. ایجاد شبکه انحصاری فروش در سراسر ایران
2. افزایش سهم صادرات عایق رطوبتی ایزوگام به کشورهای منطقه

انداز min min - درباره ما

 استاندارد ها

1. استاندارد ملی ایران
2. استاندارد CE اروپا
3. استاندارد ایزو9001

min - درباره ما

خدمات

1. پوشش بیمه نامه 5 ساله بیمه ایران برای تمامی محصولات
2. ارائه ضمانت نامه کتبی ده ساله برای تمامی محصولات
3. ارائه کلیه خدمات نصب با استفاده از تیم مجرب و آموزش دیده
4. انجام کلیه امور گمرکی جهت صادرات محصولات تولیدی

.png - درباره ما

 ارزش ها

مدیران متخصص با دانش و اطلاعات فنی بالا
پرسنل توانمند و باتجربه و آموزش دیده
حق انتخاب محصول با مشتری و تامین نیاز مشتری از نظر قیمت و کیفیت
اولین مجموعه متخصص و علمی به روز در صنعت عایق رطوبتی در ایران

ها min - درباره ما

 کاربرد ها

1. استحکام کششی بالا، پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار بالای انواع عایق رطوبتی ایزوگام، آنها را برای کلیه ی کاربری ها اعم از ساختمان ها و ابنیه های مختلف، تونل، استخر، دیوار، پل و سرویس های بهداشتی و هر نوع سازه جهت عایق بندی رطوبتی، به صورت تک لایه و یا ترکیبی از لایه ها مناسب نموده است.
2. پوشش کاری خطوط انتقال سیالات جهت محافظت آنها از خوردگی و پوسیدگی در اثر عوامل جوی و رطوبت یا محیط های شیمیایی با استفاده از لایه مناسبی از محصولات ایزوگام به خوبی میسر است.

min min - درباره ما

 محصولات

1. ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
3. ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان
4. انواع ایزوگام های صادراتی طرح دار

ایزوگام هیرمان

معرفی محصولات هیرمان

محصولات ایزوگام تولیدی هیرمان با ضخامت 3 تا 5 میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه یا سه لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی نخ دار با نخ های شیشه و الیاف پلی استر دوخته یا سوزنی (نبافته) با ویژگی های متفاوت می باشد. به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اصلاح کننده های APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد. محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند. افزودن پلیمر به قیر سبب افزایش عملکرد آن و ایستادگی در دماهای بالا (120+ درجه) و مقاومت در مقابل شکست در سرما (10- درجه) و همچنین بهینه شدن چسبندگی و انعطاف پذیری قیر می گردد. به منظور کاهش آثار مخرب اشعه UV آفتاب و صدمات مکانیکی به محصول نصب شده و نیز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب، از پوشش های سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است. هیرمان مطابق با استاندارد ملی ایران و اروپا محصول خود را در دو گروه عایق رطوبتی BPP و BOF به صورت فویل دار و ساده و طرح دار تولید و به بازار مصرف عرضه می کند.

banner min - درباره ما

مزایای ایزوگام هیرمان

1. قابلیت اجرا برروی کلیه سطوح 2. انعطاف پذیری و چسبندگی فوق العاده 3. مقاوم در برابر انواع تنش ها مانند کشش و پارگی 4. طول عمر و ماندگاری بالا 5. متناسب با انواع شرایط آب و هوای گرمسیری و سردسیری 6. جلوگیری از هدر رفت انرژی 7. متناسب با شرایط اقتصادی تمام اقشار جامعه 8. مقاوم در برابر اشعه UV آفتاب، گازها و اسیدهای شیمیایی 9. وجود لایه های تقویت کننده الیاف پشم شیشه و الیاف پلی استر و افزایش مقاومت کششی محصول

صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان در راستای افزایش سهم صادرات خود به بازارهای جهانی، پیوسته در حال توسعه بازارهای جهانی خود است. در حال حاضر محصولات این شرکت به کشورهای عراق، آذربایجان، تاجیکستان، بلغارستان، ترکمنستان ، ارمنستان ، افغانستان ، پاکستان ، قطر ، عمان و چند کشور دیگر در منطقه خاورمیانه و اروپا صادر می‌شود.

wmap - درباره ما

لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان