پرایمر ایزوگام در انواع آبی و بنزینی

پرایمر ایزوگام چیست و کاربرد و اهمیت آن در عایق کاری کدام است؟ بی شک یکی از مراحل مهم در عایق کاری استفاده از مواد مخصوص برای آماده سازی و زیرسازی جهت نصب ایزوگام است. پرایمرهای آبی و بنزینی با هدف بالا بردن کیفیت ایزولاسیون و عایق کاری به کار میروند. در واقع این ماده از قیر و پودرهای معدنی ویژه تولید می شود و به صورت مایع است. می توان پرایمر ایزوگام را به صورت خالص و یا رقیق شده با آب و بنزین (آبی و بنزینی) استفاده کرد. در این مطلب شما را با خواص، مزیت و کاربرد آن در صنعت ایزوگام بیشتر آشنا میکنیم.

پرایمر ایزوگام چیست و مزیت های آن کدام است؟

پرایمر ایزوگام یکی از موادی است که قبل از انجام عملیات عایق کاری و پوشش با ایزوگام بر روی سطوح استفاده می شود و می تواند کیفیت عایق کاری و ایزولاسیون را بهبود دهد. پرایمر را می توان با آب و یا بنزین ترکیب کرده و بر سطح کار استفاده نمود.
در اینجا به چند نمونه از مزیت های پرایمر ایزوگام اشاره می کنیم:

 • پرایمر ایزوگام پس از خشک‌ شدن در برابر نفوذ رطوبت بسیار مقاوم است.
 • در مقابل اسیدها و بازها مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.
 • فاقد آلودگی زیست محیطی و دوستدار محیط زیست است.
 • این ماده غیرقابل اشتعال است و خطرات نصب ایزوگام را کاهش میدهد.
 • برای استفاده به حرارت و شعله نیاز ندارد و در هر دمایی قابل استفاده است.

در پرایمرهای جدید از آب به عنوان حلال استفاده می‌شود که خطر کمتر داشته و به آسانی استفاده می شود، امروزه از آن برای ایجاد چسبندگی در زیر ایزوگام استفاده می‌شود.

روش استفاده از پرایمر ایزوگام چگونه است؟

پرایمر ایزوگام را برای هموار سازی سطوح مختلف قبل از نصب استفاده می کنند و یکی دیگر از کاربردهای این محصول است. در ادامه به کاربرد پرایمر ایزوگام بیشتر می پردازیم.
برای اجرای پرایمر ایزوگام باید سطح مورد نظر از هرگونه آلودگی و گرد و غبار پاک شده و پس از آن با توجه به نوع زیرسازی، ترکیب ایجاد شده پرایمر (آبی و یا بنزینی) را کاردک بر روی سطح به صورت یکنواخت کشیده تا تمام سطح از این مواد پوشیده شود.
12 ساعت پس از پوشش با پرایمر باید صبر کنید تا مواد کاملاً خشک شوند. پس از آن می توان نصب ایزوگام را شروع کرد.

اگر در مرحله خرید ایزوگام هستید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان فرش ما ارتباط بگیرید تا بهترین پرایمر و برند ایزوگام را خریداری کنید.

پرایمر ایزوگام با کیفیت تضمین شده
پرایمر آبی ایزوگام

انواع پرایمر جایگزین ایزوگام کدام است؟

پرایمر ایزوگام و ترکیب آن با ماسه برای آسفالت کاری در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول در انواع:
1. پرایمر آبی: حلال اصلی این پرایمر آب است مقاومت ایزوگام را برای نصب افزایش میدهد و کیفیت عایق کاری را برای مدت زمان طولانی تر حفظ میکند.
2. پرایمر بنزینی: برای جلوگیری از نفوذ رطوبت، محافظت از لوله های سیمانی و فلزی در برابر خوردگی و فرسودگی از حلال بنزینی استفاده می شود. حلال این پرامیر بنزین و مشتقات نفتی است.
3. پرایمر قیری: از این نوع پرایمر ایزوگام بیشتر برای آسفالت کاری استفاده می شود. این پرایمر بر پایه قیر و پودرهای معدنی مخصوص است که با آب رقیق می شود.

پرایمرهای ایزوگام با افزایش چسبندگی عایق رطوبتی ایزوگام می توانند به عایق بندی مطلوب تر بام و دیگر قسمت های ساختمان کمک می کنند.

مشخصات فنی پرایمر پایه بنزینی و آبی

در اینجا به برخی مشخصات پرایمر ایزوگام اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • وزن پرایمر ایزوگام جدود 1.09 می باشد.
 • این ماده دارای رنگ مشکی مایل به قهوه ای است که در حالت فیزیکی به صورت مایع است.
 • در شرایط آب و هوایی خشک و آفتابی پرایمر 12 ساعت طول میکشد تا خشک شود.
 • یکی از مشخصات بارز و قابل توجه پرایمرهای ایزوگام مقاومت بالای آن ها در سرمای 5- و در گرمای 90 درجه سانتیگراد است.

پرایمر ایزوگام برای استفاده به حرارت و شعله نیاز ندارد و در هر دمایی قابل استفاده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با واحد فروش ارتباط بگیرید.

بیشترین کاربرد پرایمرهای ایزوگام

در اینجا به بیشترین موارد کاربرد و استفاده از پرایمرهای آبی و بنزینی اشاره می کنیم. بیشترین کاربرد این محصول برای افزایش چسبندگی و بهبود عملکرد ایزوگام در سطوح مختلف اختصاص دارد. برای محافظت از بتن بسیار کاربردی است و موارد عمده کاربرد پرایمر ایزوگام عبارت است از:

 • عایق‌کاری دیوار و سقف
 • عایق‌کاری کانال‌های آب‌رسانی
 • عایق‌کاری پل‌ها
 • به منظور عایق سازی کف سرامیک بهداشتی
 • عایق‌کاری دیوار
 • استفاده از آن برای محافظت از بتن مدفون شده در خاک
 • عایق‌کاری پی ساختمان و استخرها
 • عایق‌کاری انبارها و پارکینگ‌ها
 • برای محافظت از سطوح آجری در برابر نمک
 • استفاده از آن تحت عنوان آسفالت سرد
 • برای حفاظت از سطوح اری در برابر نمک ها از در محیط های بسیار آلوده هم از این محصول استفاده می شود.
 • از نوع قیری پرایمر، ترکیب این ماده با ماسه سرد یا پیش ساخته در مواقع ضروری و خاص استفاده می شود.

برای استفاده بهینه از انواع عایق رطوبتی تنها خرید ایزوگام مرغوب کافی نبوده و شرایط نصب و زیرسازی هم از اهمیت بسزایی داشته و به همین جهت پرایمر ایزوگام مناسب را توصیه می کنیم.

پرایمر بنزینی چیست و چه کاربردی دارد؟

گفتیم که پرایمرهای ایزوگام بر پایه بنزینی و آبی و قیری دسته بندی شده اند. پرایمر بنزینی نوعی ترکیب قیری محلول در حلال های نفتی است که پس از استفاده و تبخیر حلال، یک لایه فیلم قیری چسبناک و عایق در برابر حرارت ایجاد می کند.
پرایمر بنزینی را می توان بصورت خمیری و یا با حلال های بنزینی رقیق نموده و به وسیله تی بر روی سطوح استفاده نمود. برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و مواردی مانند:
1. محافظت از لوله های سیمانی و فلزی
2. در تانکرها در برابر فرسایش و خوردگی
3. بعنوان چسب برای چسباندن و درزبندی ورق های آلومینیومی و گالوانیزه و …..استفاده می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

پرایمر ایزوگام بنزنی در بشکه های 14 الی 20 کیلویی بصورت خمیری و مایع عرضه می شود. این محصول را بهتر است در دمای حداکثر 35 درجه سانتیگراد نگهداری کنید.

استعلام قیمت انواع پرایمر ایزوگام

قیمت انواع پرایمر ایزوگام با توجه به کاربردی که دارند و بر اساس متراژ سطوح و همچنین اجرای آن متفاوت است. قابلیت بالای پرایمرهای ایزوگام موجب شده است که افزایش کیفیت عایق کاری در نصب انواع ایزوگام بسیار با استقبال روبرو شود. کاربرد این روش برای سطوح مختلف ساختمان و مصارف متعدد آن می تواند موجب تفاوت قیمت انواع پرایمر شود.
شما می توانید با ارتباط تلفنی یا کارشناسان فروش ما به سادگی و در کمترین زمان ممکن قیمت انواع پرایمر و قیمت ایزوگام مورد نظر خود را دریافت کنید.
کیفیت و درصد قیر و شرکت سازنده از عوامل نهایی در قیمت پرایمر است. این محصول مقرون به صرفه تر از قیر سنتی است.

قیمت انواع پرایمرهای ایزوگام را به روز استعلام کرده و سپس با توجه به نیاز خود ثبت سفارش خرید را انجام دهید. قیمت ها بدون واسطه و دارای بهترین نرخ بازار هستند.

پرایمرهای ایزوگام با درجه کیفی عالی
پرایمر با کیفیت درجه یک

پرایمر و نقش آن در ماندگاری ایزوگام

برای دستیابی به کیفیت مطلوب در نصب عایق های رطوبتی پیش ساخته، بهترین راهکار جهت زیرسزی استفاده از پرایمرها است. پرایمرهای آبی با درجه کیفی بالاتر باعث افزایش چسبندگی عایق به سطح در عملیات نصب شده و در نتیحه عمر ایزوگام هم به مراتب بیشتر می شود.
استفاده از این محصول باعث افزایش چسبندگی عایق می شود و همچنین می تواند ترک های احتمالی موجود را پر کرده و گرد و غبار را دفع کند.
برای دستیابی به کیفیت مورد نظر در هنگام نصب و اجرای عایق های رطوبتی پیش ساخته و یا سطوحی که صیقلی هستند استفاده از پرایمر توصیه می شود. معمولاً امروزه استفاده از پرایمر پایه آبی به جهت خطرات احتمالی کمتر، توصیه می شود.

کارشناسان ما در شرکت ایزوگام هیرمان به منظور راهنمایی شما برای خرید بهترین پرایمر و ایزوگام همواره در دسترس هستند. با هیرمان آرامش و اطمینان را تجربه کنید.

زیر سازی پشت بام با پرایمر ایزوگام

یکی از محصولاتی که برای مقاوم سازی ایزوگام و ماندگاری بالای آن استفاده می شود انواع پرایمر ایزوگام است. انواع پرایمر ایزوگام در زیرسازی و تعمیر پشت بام هم کاربرد دارد.
همان طور که می دانید ایزوگام انواع مختلف داشته و در کیفیت های متنوع تولید می شود و با مصرف پرایمر، کیفیت بهتر و مقاومت بیشتری برای زیر سازی پشت بام ایجاد می شود.
مقاومت شیمیایی در برابر اسیدها و بازها، غیر قابل اشتعال بودن و فاقد هر گونه آلودگی محیط زیستس از مزیت های پرایمرهای ایزوگام است؛ به همین جهت است که پرایمرهای آبی و بنزینی نیاز به گرم کردن ندارند و می توان از آن ها در هر دمایی استفاده نمود.

مصرف اصلی پرایمرهای ایزوگام برای نگهداری و محافظت از زیرسازی و مقاومت عایق رطوبتی است.

معرفی انواع پرایمر ایزوگام

تا اینجا به معرفی تعددی از انواع پرایمرهای ایزوگام پرداخته و در ادامه شما را با نحوه خرید و تهیه پرایمر مناسب با قیمت دلحواه آشنا می کنیم.
پرایمرهای جایگزین ایزوگام یک روکش ضد رطوبت است که اگر با الیاف تیشو همراه شود می تواند به عنوان یک عایق رطوبتی عمل کند. این محصول می تواند به عنوان یک پرایمر آبی عالی برای زیر ایزوگام استفاده شده و موجب افزایش چسیندگی و عایق کاری بهتر بام خواهد شد.
پرایمر یک نوع ترکیب قیری محلول در آب و یا حلال است که جهت پوشش سطوح و یا قبل از نصب ایزوگام بر روی سطوح، مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

آماده سازی سطوح توسط پرایمرها صورت می گیرد و سطوح صاف و صیقلی می شوند. برای دریافت اطلاعات از کیفیت انواع پرایمرهای ایزوگام با کارشناس تماس بگیرید.

خرید اینترنتی پرایمرهای ایزوگام

یکی از موارد مهم در حفاظت ساختمان ها استفاده از پرایمر ایزوگام بر روی بتن است. مصرف اصلی پرایمرهای ایزوگام برای زیرسازی و محافظت از عایق رطوبتی است اما در پاره ای از موارد برای پوشاندن سطوح در مواقع ضروری هم استفاده می شود.
برای پشت بام، دیوار، سرویس های بهداشتی، مرعداری ها و گلخانه ها هم این ماده کاربرد فراوانی دارد. برای سفارش خرید به راحتی می توانید با واحد کارشناسی فروش ارتباط بگیرید و لیست قیمت انواع پرایمر را هم دریافت کنید.
در هنگام ثبت سفارش، شما اطلاعات دقیق را توسط کارشناس دریافت می کنید.

با ثبت سفارش خرید اینترنتی می توانیم بهترین قیمت انواع پرایمر ایزوگام را به شما اعلام کرده و اطلاعات ضروری را رایگان در اختیار شما می گذاریم.

فروش پرایمر آبی ایزوگام

پرایمرهای ایزوگام چون امولسیون هستند پس از خشک شدن بسیار سخت می شوند و این حالت در نصب ایزوگام اهمیت فوق العاده دارد.
با تولید پرایمرهای آبی و استفاده آن برای زیرسازی در هنگام نصب ایزوگام میزان ماندگاری و استحکام عایق ایزوگام، بر مقاومت ساختمان شما افزوده می شود.
آب موجود در پرایمر آبی پس از اجرا بر روی سطح مورد نظر بخار شده و پس از خشک شدن یک لایه بسیار مقاوم به جای می ماند. از نظر ساختاری استفاده از انواع پرایمر برای هر سازه و ابنیه امری الزامی و ضروری است.
فروش انواع پرایمر ایزوگام به صورت عمده و با کیفیت تضمین شده است و کافی است فقط با واحد فروش تماس بگیرید.

فروش انواع پرایمر به زیر سازی و مقاومت بالاتر ساختمان کمک میکند و امروه استفاده از پرایمر آبی به جهت این که خطرات کمتری دارد بیشترین تقاضا را دارد.

اجرای ایزوگام بردین دلیجان با پرایمر آبی
با بهترین پرایمر ایزوگام با اطمینان عمل کنید

ثبت سفارش خرید بهترین پرایمر ایزوگام

در مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان، مبنا بر تولید محصولات درجه یک و خدمات عالی در هنگام ثبت سفارش است. در نهایت، خرید محصولات باکیفیت با قیمت مناسب تر و خریدی موفق و مطمئن از اهداف این مجموعه از ابتدا تاکنون بوده است.
در همین راستا در کمترین زمان ممکن می توانید از روش های پیشنهادی زیر برای ثبت سفارش خرید ایزوگام و پرایمرهای آبی و بنزینی استفاده کنید.

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

تمام تلاش ما در مجموعه هیرمان بر این است که شما در هنگام انتخاب انواع پرایمر ایزوگام و عایق رطوبتی پیش ساخته مورد نیاز خود، بهترین کیفیت و قیمت مناسب را تجربه کنید. ما به شما آرامش و اطمینان را هدیه می دهیم. با تغییر الگوهای قدیمی، راه های هوشمندانه را انتخاب کنید.

آیا قیمت پرایمر ایزوگام به روز است؟

بله – برای دریافت قیمت به روز انواع پرایمر آبی و بنزینی با واحد فروش هیرمان ارتباط بگیرید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام کد wp4000 هیرمان

کارکرد انواع پرایمر ایزوگام چیست؟

این محصول برای زیرسازی و قبل از اجرای ایزوگام استفاده شده و نقش مهمی در مانگاری و چسبندگی عایق رطوبتی ایفاء میکند.

کدام پرایمر بهتر است آبی یا بنزینی؟

پرایمر آبی برای تابستان بهتر است و پرایمر بنزینی در زمستان

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x