ایزوگام مناطق گرمسیر با کیفیت و فرمول ویژه

ایزوگام مناطق گرمسیر یا ایزوگام های پلیمری پلاستیکی با کیفیت ویژه و مصرف قیر مرغوب با خلوص بالا برای مناطق گرم با درجه حرارت بالا تولید می شود. ایزوگام نوع H یا ایزوگام گرمسیری محصول بی نظیر برای این مناطق در بازار است. محصول فوق با بررسی کامل و با یک فرمول ویژه برای مصرف داخل کشور و صادرات با ساختار کیفی متمایز تولید می گردد. ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری و ایزوگام سردسیری به صورت جداگانه با فرمول خاص تولید می شود.
در ادامه مطلب به شما اطلاعات بیشتری در خصوص محصولات و نحوه فروش و قیمت انواع ایزوگام داده می شود.

مشخصات ایزوگام مناطق گرمسیر

تولید ایزوگام در شرکت هیرمان دلیجان از نظر فرمولاسیون و مشخصه های ظاهری و فیزیکی دارای تفاوت های بسیاری هستند. شرکت تولیدی هیرمان با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مخصوصاً قیر درجه یک پلیمری با خلوص بالا کار می کند و از پلیمرهای مخصوص بهبود دهنده کیفیت استفاده می کند.
متناسب با شرایط جوی و همچنین گرمسیری یا سردسیری بودن مناطق کشور، تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان طبقه بندی می شوند.
ایزوگام گرمسیری در مقابل دمای هوا تا 120+ درجه سانتیگراد بسیار مقاوم است.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در کلاس ها و گریدهای مختلف فعالیت می کند. ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی ویژه مناطق گرمسیری یکی از بهترین و مرغوبترین محصولات ماست. تولید بهترین نوع ایزوگام مناطق گرمسیر نیاز به دانش و تکنولوژی دارد.

تولید ایزوگام متناسب با مناطق گرمسیری

تشخیص گرمسیر بودن و یا سردسیر بودن مناطق کشور کار به عهده کارشناسان و متخصصین این فن است. طراحی و تولید ایزوگام با یک فرمول ویژه و خاص که تنها متناسب برای شرایط جوی خاص باشد کار دشواری است.
برای تولید بهترین ایزوگام مناطق گرمسیر به دانش و تخصص روز و همچنین تکنولوژی پیشرفته نیاز است. در تولید ایزوگام مناطق گرمسیر از ترکیبات شیمیایی خاص، قیر پلیمری با اصلاح کننده های ویژه و لایه های پلی استری خاص استفاده می شود.

برای تولید ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری و معتدل، نیازسنجی و تقاضای بازار در نظر گرفته می شود. قبل از خرید با کارشناس فروش تماس بگیرید. هر کدام از موارد باعث تمایز و ایجاد یک ویژگی و مزیت خاص برای ایزوگام مناطق گرمسیر نسبت به ایزوگام مناطق سردسیر و… می شود.

ایزوگام مناطق گرمسیر آماده بارگیری
ایزوگام استاندارد و ویژه مناطق گرمسیر هیرمان دلیجان

ایزوگام استاندارد نوع H با درجه کیفی عالی

شناخت ایزوگام خوب و ایزوگام استاندارد نیاز به دانش و علم در این صنعت دارد. در فایل های آموزشی رایگان که تهیه شده است مجموعه ای از این اطلاعات یافت می شود.
شرکت تولیدی هیرمان عایق های رطوبتی درجه یک و ویژه خود را از جمله با برندهای بسیار شناخته شده و برتر تولید می کند که در ادامه به ان می پردازیم. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولیدکننده و صادرکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است.

تولید ایزوگام مناطق گرمسیر و تولید ایزوگام برای مناطق سردسیر در هیرمان به صورت جداگانه برنامه ریزی می شود. انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و دورونایلکس و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) از محصولات هیرمان است.

تفاوت ایزوگام مناطق گرمسیر و سردسیر

بر اساس روش های تولید و مصرف مواد اولیه و همچنین نوع اب و هوا، انواع ایزوگام دسته بندی می شوند. ایزوگام مناطق گرمسیر و یا ایزوگام مخصوص مناطق معتدل دارای مقاومت بیشتری تا دمای 120+ درجه سانتیگراد دارند.
ایزوگام مناطق سردسیر برای مناطقی که دمای هوا در آن ها بسیار متغیر و سرد است مناسب است و تا 25- درجه سانتیگراد مقاومت می کنند.
همچنین وبسایت هیرمان مقاله ی تفاوت های ایزوگام گرمسیری و سردسیری را منتشر کرده که با خواندن این مقاله شما بتوانید به راحتی برای انتخاب ایزوگام مناسب تصمیم گیری کنید

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

خرید ایزوگام مرغوب باکیفیت می تواند در هزینه ها به صورت دراز مدت کمک کند. بیشترین مصرف ایزوگام معتدل و گرمسیری مربوط به استان تهران و البرز و دیگر استان های کشور است.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام کدام است؟

در ایران ما شاهد هستیم که انواع ایزوگام در برندهای مختلف تولید می شود. اما کیفیت و استاندارد این برندها و تولیدات باید تایید شده باشد. مصرف عمده ایزوگام برای سقف آپارتمان ها و پشت بام های مسکونی و غیر مسکونی است. تهیه و خرید بهترین مارک ایزوگام چه برای مناطق گرمسیر و یا سردسیر امری الزامی است. به صورت کلی باید برای انتخاب بهترین مارک ایزوگام به مشخصات و ویژگی هایی خاص توجه نمود.
در ادامه مطلب به مشخصات ایزوگامی که دارای بهترین کیفیت است اشاره می کنیم.

در حال حاضر با توجه به استانداردها، بهترین جنس ایزوگام به محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که ویژه مناطق سردسیر و گرمسیر تولید می شود اختصاص دارد.

مشخصات بهترین جنس ایزوگام کدام است؟

به صورت کلی مشخصات یک ایزوگام خوب و باکیفیت و بهترین ایزوگام را در موارد زیر می دانیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد ( وزن استاندارد بین 37 تا42 کیلوگرم است.)
 2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد ( حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است.)
 3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 6. بهترین مارک ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 7. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 8. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

ایزوگام مناطق گرمسیرو دیگر محصولات شرکت هیرمان دارای بالاترین استانداردهای روز ملی و اروپا هستند.

ایزوگام نوع H هیرمان با فروش مستقیم از کارخانه
ایزوگام های هیرمان با فروش عمده به قیمت روز

عوامل موثر بر قیمت هر رول ایزوگام

قیمت ایزوگام و انتشار لیست قیمت انواع محصولات تولید شده در شرکت هیرمان به روز است. با تماس تلفنی با کارشناسان و یا با دفتر فروش کارخانه می توانید قیمت به روز انواع ایزوگام هیرمان را دریافت کنید. عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت ایزوگام مناطق گرمسیر و دیگر محصولات عبارتند از:

 • نوع قیر و قیمت عرضه آن در بازار بورس
 • نوع و کیفیت ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده و یا روکش
 • ضخامت و وزن هر رول ایزوگام
 • نوع پلیمرها و بهبود دهنده های کیفیت ایزوگام
 • قیمت ایزوگام با خدمات نصب و بدون نصب و نوع ایزوگام مانند ایزوگام مناطق گرمسیر و یا سردسیر در قیمت ایزوگام لحاظ می شود.

قیمت فروش ایزوگام از درب کارخانه دلیجان و مستقیم بسیار ارزان تر است و بدون واسطه عرضه می شود. شرکت هیرمان دلیجان کلیه قیمت ها را به روز و بر اساس فروش عمده و بارگیری از درب کارخانه اعلام می کند.

راهنمای خرید ایزوگام در تهران

استان تهران و شهرهای اطراف آن از بزرگترین مصرف کننده های انواع عایق ایزوگام هستند. تولید بهترین نوع ایزوگام مناطق گرمسیر و معتدل برای تهران و شهرهای اطراف آن یکی از کارهای مهم شرکت هیرمان است. کلیه مناطق و محله های تهران به بهترین و مرغوب ترین محصولات هیرمان دسترسی دارند.
دفتر مرکزی فروش در تهران و یا در کارخانه و همچنین نمایندگی های انحصاری ما در تهران و کرج، قم، شیراز، اصفهان، تبریز و مشهد و سایر مناطق کاملاً فعال هستند و ارتباط با ما را برای شما ساده تر می کنند.

خرید ایزوگام مناطق گرمسیر به صورت عمده، هزینه شما را کمتر می کند. تماس آنلاین و تلفنی با کارشناسان فروش خرید ایزوگام مرغوب را برای شما ممکن می کند.

فروش بهترین ایزوگام دلیجان در مناطق کشور

شرکت ایزوگام هیرمان انواع محصولات خود را به بازار داخل عرضه نموده و مشتریان خود را ان طور که باید و شاید تامین می کند. در شهرهای مختلف؛ انواع ایزوگام با کیفیت بالا تقاضا شده که مسلما برندهای خوب مانند هیرمان مشتریان بیشتری خواهند داشت.
ایزوگام در کلیه شهرها و استان های کشور از جمله محصولاتی بشمار می آید که باید توسط شرکتهای بزرگ ارائه شود. این عایق مهم رطوبتی در کارخانه هیرمان با بهترین مواد اولیه تولید و با قیمت منصفانه در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد.
ایزوگام مناطق گرمسیر برای مناطق معتدل و گرم و با بارش زیاد تولید می شود و در دما و شرایط آب و هوایی معتدل دوام بالایی دارد.

ایزوگام درجه یک هیرمان با ضمانت کتبی و بدون واسطه عرضه می شود. ایزوگام سوپر صادراتی برای 200 ماه و دیگر محصولات 10 سال تضمین کیفیت دارند.

ایزوگام مناطق گرمسیری ویژه صادرات

صادرات انواع ایزوگام برای کلیه شرکت های صنعتی اهمیت ویژه دارد. در همین راستا، شرکت هیرمان دلیجان بهتربن محصول سوپر صادراتی خود را روانه بازار کرده است. تولیدات و محصولات شرکت ایزوگام هیرمان مشخصات زیر را دارند از جمله:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. دارای وزن های 40 و 42 و 50 کیلوگرم
 2. ضخامت های 3 و 3.5 و 4 و 5 میلی متر
 3. دارای بسته بندی شیرینگ و وکیوم و فوم کائوچو
 4. تولید شده با بهترین مواد اولیه مرغوب و درجه یک
 5. دارای استاندارد ملی ایران
 6. دارای ضمانت نامه 200 ماهه کتبی شرکت
 7. دارای استاندارد CE اروپا و ISO-9001
 8. برگزیده جشنواره کیفیت ایران

برای ثبت سفارش خرید بهترین مارک ایزوگام صادراتی دلیجان و ایزوگام مناطق گرمسیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهترین نوع ایزوگام در بازار کدام است؟

زمانی که صحبت از شرکت ایزوگام باشد، پی می برید که می توانید ایزوگام مرغوب برای آب و هوای گرمسیر و یا سردسیر انتخاب و خریداری کنید.

 • ایزوگام هیرمان سوپر صادراتی دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین مارک ایزوگام یعنی ایزوگام هیرمان دلیجان از نوع بهترین کیفیت است.
 • ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

انتخاب ایزوگام با توجه به مصرف و کاربرد آن در هر پروژه و یا منطقه جغرافیایی می تواند مهم و متغیر باشد. ایزوگام مناطق گرمسیر برای استفاده در مناطقی که تا دمای 25- درجه را تجربه می کنند توصیه نمی شود.

محصولات هیرمان را بشناسید

در اینجا به معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان می پردازیم که به صورت جداگانه برای مناطق سردسیر و گرمسیر تولید می شوند.

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میل متر و وزن 37 الی 40 کیلوگرم و انواع ایزوگام طرح دار با ضخامت 3.5 الی 4 میلی متر و وزن 40 کیلوگرم

شما به راحتی می توانید در مراحل مختلف ثبت سفارش از توصیه خرید ایزوگام مناطق گرمسیر و یا سردسیر توسط کارشناس فروش بهره مند شوید.

کارخانه تولید ایزوگام طرح دار هیرمان دلیجان
ایزوگام طرح دار بردین دلیجان با کیفیت تضمینی

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید ایزوگام مناطق گرمسیر و یا هر عایق رطوبتی مورد نیاز خود می توانید از خرید آنلاین ایزوگام بهره مند شوید. در عین حال راههای پیشنهادی زیر را هم به خاطر داشته باشید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

معرفی بهترین ایزوگام مناطق گرمسیر و سردسیر و خرید بی واسطه عمده کاری است که به عهده ماست. و امیدواریم با هیرمان خریدی موفق و مطمئن را تجربه کنید.

چرا ایزوگام با ضخامت 5 میلی متر تولید می کنید؟

این محصول نسبت به نمونه های دیگر مقاوم تر و دارای استحکام بیشتری است و خریدار را از تعمیر و بازسازی زود هنگام بی نیاز می کند.

همچنین بخوانید:
صادرکننده ایزوگام هیرمان با بهترین شرایط و قیمت

کدام ایزوگام برای مناطق سردسیر مناسب است؟

هیرمان و بردین مناسب تر است. اگر برای شما دما خیلی مهم باشد، ایزوگام سفارشی سردسیر تولید می کنیم.

همچنین بخوانید

guest

3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x