ایزوگام نوع C هیرمان درجه یک دلیجان

ایزوگام نوع C هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر برای مناطق سردسیر با کیفیت عالی و دوام و ماندگاری بیشتر با مواد اولیه درجه یک تولید می شود. عایق های رطوبتی در دو دسته اصلی برای مناطق گرمسیری و سردسیری تولید شده و در کاربرد و مصرف ایزوگام در مناطق مختلف موثر است. کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان بهترین محصولات قیری خود را برای مناطق مختلف آب و هوایی به منظور ارتقای سطح کیفی به صورت جداگانه تولید می نماید.
در این مطلب شما را مشخصات ایزوگام استاندارد و انواع ایزوگام از نظر وزن و ضخامت آشنا می کنیم.

انواع ایزوگام کدام است؟

شرکت هیرمان دلیجان برای تولید بهترین مارک های ایزوگام موجود در بازار از تکنولوژی بسیار پیشرفته در این صنعت استفاده می کند. دسته بندی عایق های رطوبتی قیری به چندین شیوه مختلف صورت می گیرد.
هر یک از این دسته بندی های می تواند در زمان خرید ایزوگام و نوع مصرف در پروژه به خریدار در انتخاب کمک کند.

 • ایزوگام نوع H برای مناطق گرمسیری
 • ایزوگام نوع C برای مناطق سردسیری
 • ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده ( ایزوگام دولایه و ایزوگام تک لایه و ایزوگام سه لایه )
 • ایزوگام بر حسب پوشش
 • ایزوگام بر اساس وزن و ضخامت هر رول

ایزوگام نوع C نوعی از عایق های رطوبتی پلیمری است که دارای کیفیت عالی و مقاومت بیشتر در برابر تغییرات آب و هوایی است.


مشخصات فنی ایزوگام کدام است؟

یکی از مهمترین مواردی که در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان به آن توجه می شود مشخصات فنی و مواد مورد مصرف در هنگام تولید عایق رطوبتی است. استاندارد و نحوه تولید و میزان کیفیت مواد اولیه در تولید ایزوگام نوع C هیرمان همواره مورد بررسی قرار می گیرد.

 • ایزوگام پلیمری از قیر خالص 70-60
 • پلی استر
 • تیشو
 • فویل آلومینیومی 14 تا 16 میکرون
 • پلاستیک مخصوص پشت لایه ایزوگام
 • پودر تالک
 • مواد APP درجه 1 و 2
 • پوشال های گونی های پلاستیکی ساخته می شود. ایزوگام نوع C هیرمان و ایزوگام نوع H برای مناطق گرمسیر با بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود.

از آن جایی که ایزوگام نوع C برای مناطق سردسیری تولید می شود می تواند تا دمای 25- درجه سانتیگراد هم مقاومت کند

انواع عایق رطوبتی کارخانه دلیجان

تشخیص کیفیت و نوع ایزوگام به عهده کارشناسان است و باید در هنگام خرید ایزوگام به این نکته دقت و توجه کافی داشته باشید. ایزوگام نوع C هیرمان و ایزوگام نوع H دو محصول اصلی و درجه یک شرکت ایزوگام هیرمان است. ایزوگام بر اساس تعداد لایه ها به سه دسته اصلی تقسیم می شود:

 1. ایزوگام تک لایه که بسیار ظریف تر و برای موارد با یک لایه پلی استر به صورت سفارشی تولید می شود.
 2. ایزوگام دو لایه که بیشترین مصرف در بازار را دارد و از دو لایه پلی استر و تیشو ساخته می شوند.
 3. ایزوگام سه لایه که علاوه بر تیشو و پلی استر در آن از مفتول های سیمی استفاده می شود و برای پروژه های خاص تولید می شود.
 4. ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری و ایزوگام مناسب مناطق سردسیری به صورت جداگانه برای مناطق مختلف تولید می شوند.

اطلاعات مورد نیاز خود را در جهت شناخت بیشتر محصولات می توانید به سادگی با کارشناسان فروش ارتباط بگیرید.

ایزوگام 4 میل بردین دلیجان با کیفیت ویژه
ایزوگام 4 میل بردین دلیجان دو لایه فویل دار

مشخصات بهترین ایزوگام هیرمان در بازار

به صورت کلی ایزوگام درجه یک باید مشخصات زیر را داشته باشد:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • دارای حداقل وزن استاندارد باشد ( وزن استاندارد بین 37 تا42 کیلوگرم است.)
 • دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد ( حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است.)
 • اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 • نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 • محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 • بهترین و مرغوب ترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 • برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 • الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

ایزوگام نوع C هیرمان برای پروژه های ساخت و ساز در مناطق سردسیری که نیاز به مقاومت بیشتر دارند توصیه می شود.

ایزوگام نوع C هیرمان با کیفیت ویژه

ایزوگام نوع C هیرمان با نام ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با توجه به کیفیت پلیمری و تولید ویژه در کارخانه دلیجان در بازار، محصولی شناخته شده است.
کاربرد این عایق رطوبتی سردسیر به جهت مقاومت و کارایی بیشتر می تواند ضامن هر نوع پروژه ای باشد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای مناطق سردسیر با ماندگاری بالا تولید می شود.
ایزوگام نوع C هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر تولید می شود و وزن 50 کیلوگرم دارد.

شرکت هیرمان دلیجان به تولید انبوه و عمده بهترین ایزوگام های روز با کیفیت پلیمری پرداخته و در بازارهای داخلی و خارجی به خوبی فعالیت می کند.

فروش ایزوگام کارخانه دلیجان

فروش ویژه انواع ایزوگام پلیمری در شهرها و مناطق مختلف از کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با بسته بندی و بارگیری استاندارد و در کمترین زمان صورت می گیرد.
کلیه تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان دارای استاندارد اصل هستند. در تولید و توزیع انواع ایزوگام کارخانه دلیجان به استفاده از بهترین قیر پلیمری و دیگر مواد اولیه توجه می شود. ایزوگام نوع C هیرمان با کد WP5000 محصولی است که استاندارد ملی ایران و CE اروپا را دارد. محصولات هیرمان دوستدار محیط زیست هستند و کمترین آلودگی را در تولید و نصب و اجراء دارند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام نوع C هیرمان دلیجان برای مناطقی که دمای هوا در آن ها تا 25 – درجه سانتیگراد می رسد مناسب است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


بهترین ایزوگام پلیمری دلیجان

کارخانه های تولید کننده ایزوگام برای رقابتی کردن بازار خرید و فروش ایزوگام دست به اقداماتی میزنند و این موارد بر کیفیت ایزوگام و استاندارد آن نباید خللی ایجاد کند. توصیه شرکت هیرمان دلیجان بر خرید ایزوگام استاندارد می باشد.
بهترین و باکیفیت ترین عایق های رطوبتی درجه یک پلیمری و ایزوگام نوع C هیرمان از بهترین تولیدات موثر بر بازار داخلی و صادراتی ایران هستند.
قیر پلیمری پالایشگاهی و مواد اولیه باکیفیت و قیمت مناسب به نسبت کیفیت بالای این محصول، از شاخصه های ایزوگام هیرمان است. قیر مصرف شده در تولید بهترین برند ایزوگام، قیر 70-60 پالایشگاهی است که کیفیت و ماندگاری هر عایق رطوبتی را تضمین میکند.

ایزوگام هیرمان دارای وزن و ضخامت بیشتر نسبت به محصولات موجود در بازار است و در مناطق سرد کیفیتی چشمگیر دارد.

استعلام قیمت ایزوگام درب کارخانه

قیمت و کیفیت دو عامل اصلی نه تنها در انتخاب و خرید ایزوگام نوع C هیرمان بلکه سایر محصولات کارخانه دلیجان است. به دلیل این که قیمت ها روز به روز تغییر و نوسان دارد، بهترین شیوه برای استعلام قیمت انواع ایزوگام کارخانه دلیجان تماس باواحد فروش است.
هرخ عایق رطوبتی باکیفیت مانند ایزوگام هیرمان با فروش از درب کارخانه بسیار ارزان تر و قابل توجه خریداران عمده است. در خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه هم محصول را بی واسطه و هم مستقیم از تولید کننده خریداری می کنید. قیمت ایزوگام دلیجان به روز و بر اساس کیفیت مواد اولیه متغیر است.

دریافت لیست محصولات و قیمت آن ها به صورت مستقیم و با تماس با کارشناس واحد فروش در کمتر از 20 ثانیه ممکن است.

ایزوگام نوع C سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام نوع C سوپر صادراتی هیرمان

ایزوگام نوع C هیرمان در آذربایجان غربی

شرکت تولیدی هیرمان دلیجان، فروش ایزوگام نوع C هیرمان در آذربایجان غربی را به عنوان یکی از بازارهای خود مد نظر قرار داده است. بهترین محصولات در شهرستان های آن همچون: ارومیه، اشنویه، بوکان، پیرانشهر، تکاب، خوی، چالدران، چایپاره، شوط، پلدشت، سردشت، سلماس، شاهین ‌دژ، ماکو، مهاباد، میاندوآب، نقده عرضه و بسیاری دیگر از شهرهای این استان عرضه می شود.
این استان به دلیل موقعیت استراتژی، از مهمترین مناطق اقتصادی ایران بشمار می آیند که سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با بررسی دقیق بازار ایزوگام در استان های سردسیری، اقدام به تولید محصولات خود می کند. ایزوگام نوع C هیرمان و بهترین ایزوگام مرغوب در بازار، به صورت عمده در این استان توزیع می شود.

تفاوت ایزوگام سردسیر و گرمسیر

همان طور که اشاره کردیم ایزوگام بر اساس استاندارد به دو دسته ایزوگام گرمسیری و ازوگام سردسیری دسته بندی می شود. تفاوت در مواد اولیه و میزان پایداری و مقاومت در گرما و سرما موجب تفاوت ایزوگام سردسیر و گرمسیر می شود.
ایزوگام سوپر صادراتی یا ایزوگام نوع C هیرمان با توجه به کیفیت بالایی که دارد برای مناطق سردسیری مناسب تر است و ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر برای مناطق گرمسیر توصیه می شود.
ایزوگام سردسیری شما را از خرید زود هنگام عایق رطوبتی باز می دارد.

ایزوگام نوع C هیرمان محصول ممتاز شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، نه تنها سدی مقاوم در برابر نشت آب و رطوبت است بلکه، عایقی قدرتمند برای گرما و سرما است.

خرید ایزوگام دلیجان فویل دار

ایزوگام دولایه فویل دار یکی از محصولاتی است که توسط این کارخانه با استانداردهای لازم تولید شده و در مناطق مختلف کشور به فروش می رسد. ایزوگام در شهرهای سردسیری و حتی در مناطق معتدل و گرمسیر باید از مقاومت بالا برخوردار باشد. چرا که اغلب خریداران با بررسی دقیق این شاخصه ها اقدام به خرید می کنند.
کارخانه های معتبر مانند هیرمان توانایی خود را بکار گرفته و خرید بهترین ایزوگام فویل دار را بی واسطه از درب کارخانه ممکن کرده است. اعلام لیست قیمت ایزوگام نوع C هیرمان از سوی واحد فروش کارخانه هیرمان از مهمترین موارد همکاری با خریداران عمده در شهرها است.

برای خرید ایزوگام فویل دار سوپر صادراتی هیرمان کافی است با یک تماس اقدام کرده و بهترین مارک ایزوگام را خریداری کنید.

چرا ایزوگام هیرمان بخریم؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان برند برتر ایزوگام در کشور شناخته میشود. به برخی از مشخصات این ایزوگام خوب اشاره می کنیم:

 1. وزن 50 کیلوگرم
 2. ضخامت 5 میلی متر
 3. دارای بسته بندی وکیوم و فوم داخلی
 4. تولید شده با بهترین مواد اولیه مرغوب و درجه یک
 5. دارای استاندارد ملی ایران
 6. دارای ضمانت نامه 200 ماهه کارخانه
 7. دارای استاندارد CE اروپا و ISO-9001
 8. قیمت مناسب نسبت به کیفیت

مجموعه ایزوگام هیرمان دلیجان با ایجاد توانایی و بررسی بازار به تولید انواع ایزوگام از جمله عایق رطوبتی سردسیر می پردازد.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

محصولات هیرمان تحت برندهای زیر تولید می شوند:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 37 الی 40 کیلوگرم
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم و ایزوگام با ضخامت 2 میلمیتر

ایزوگام نوع C هیرمان (ایزوگام سوپر صادراتی) در بسیاری ازپروژه ها، صنایع عظیم، سازمان ها، موسسات و شرکت های معتبر و مهم در داخل کشور، به کار گرفته شده است.

انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان
خرید محصولات هیرمان از درب کارخانه

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

راه هایی که برای خرید عمده ایزوگام توصیه می شود به خرید ساده تر و مطمئن تر از شرکت هیرمان می انجامد.
شرکت ها و پیمانکاران هر یک برای تهیه بهترین مارک ایزوگام چه ایزوگام نوع H و چه ایزوگام نوع C هیرمان می توانند به صورت زیر اقدام کنند:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای دریافت اطلاعات می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید و در کمترین زمان ثبت سفارش نمایید.

چرا ایزوگام نوع C هیرمان را با ضخامت 5 میل تولید می کنید؟

این محصول دارای مقاومت و استحکتم بالاتری است و نیاز مشتری به تعمیر و خرید دوباره را کاهش می دهد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام 1 دلیجان تولید شده با قیر خالص پالایشگاهی

چه ایزوگامی برای دیوار مناسب است؟

ایزوگام بردین با ضخامت 4 میلیمتر توصیه می شود. ایزوگام هیرمان برای دیوار سنگین است.

همچنین بخوانید

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x