خرید ایزوگام در قشم با کیفیت خاص

ایزوگام در قشم چه کیفیتی باید داشته باشد؟ هوای مرطوب و گرمای بسیار بالا نیاز ساکنین جزیره قشم را به عایق افزایش داده و لزوم استفاده از عایقی که در این شرایط بتواند مقاومت داشته باشد را نیز ایجاب میکند. در اینجا بهترین و منحصر به فردترین محصولات هیرمان برای مناطق گرمسیری این تضمین را میدهد که عایق رطوبتی نقش خود را بخوبی ایفا خواهد کرد.
برای تهیه و خرید ایزوگام از کارخانه و شناخت ایزوگام خوب و باکیفیت و کمتر کردن ریسک خرید ایزوگام نامرغوب ما همراه شما هتستم.

تولید ایزوگام مخصوص جزیره قشم

جزیره قشم در حقیقت جزو نقاط کوهستانی محسوب میشوند که اطراف آنرا آب فرا گرفته است. از ویژگیهای منحصر بفرد جزایری که در جنوب و نزدیک به خط استوا قرار دارند این است که همیشه رطوبت در آنها وجود دارد و همیشه هم هوای بسیار گرمی را در طول سال شاهد هستند.
ایزوگام در قشم باید علاوه بر مقاومت دارای طول عمر و دوام هم باشند و بخاطر هزینه بالای خرید آن عمر مفید 20 ساله را باید دارا باشند. بنا بر این مواد اولیه با درجات بالا و مشخصات شیمیائی مناسب برای ساخت ایزوگام حرف اول را در زمینه تولید عایق با کیفیت میزند.

تولید ایزوگام مخصوص جزیره قشم و جزایر اطراف آن با بهترین قیر پالایشگاهی و پلیمرهای اصلاح کننده وارداتی کاری است که توجه ما به آسایش و امنیت شما را نشان می دهد.

آیا ضخامت ایزوگام تاثیری در کیفیت دارد؟

برای بررسی این موضوع باید ببینیم ایزوگام را برای کدام منطقه میخواهیم استفاده کنیم. برای کرسی چینی، ایزوگام باید از چسبندگی بسیار بالا برخوردار باشد و لایه آلومینیوم نیز نداشته باشد تا ادامه عملیات اجرائی روی آن با مشخصات اجرائی و فنی صورت گیرد.
برای سرویسهای بهداشتی استفاده از ایزوگام با ضخامت حداقل 3.5 میلیمتر و بدون روکش مناسبترین است، زیرا در این ناحیه مصرف آب و در نتیجه رطوبت بالا خواهد بود. اما در پشت بامها وضع متفاوت است. برای پشت بام و عایقکاری آن منطقه و شرایط دما و رطوبت و میزان بارندگی و آلودگیها بسیار مهم هستند.

ایزوگام در قشم برای استفاده برای پشت بام علاوه بر ضخامت، مواد اولیه تولید آن نیز باید بسیار با کیفیت و قیر موجود در آن درجه نرمی و نفوذ ناپذیری مناسب و استاندارد را داشته باشد. لایه و روکش آن نیز باید مقاومت و دوام خوبی برای جلوگیری از نور خورشید داشته باشد.

لایه آلومینیوم در ایزوگام برای چیست؟

ایزوگام در قشم برای اینکه بتواند نقش خود را بعنوان عایق بازی کند و در ضمن برای سالهای بیشتر این کارکرد را حفظ نماید باید از آن مراقبت شود. مراقبت از ایزوگام ممکن است به دو صورت انجام شود.
یکی بازدیدهای منظم و مستمر که ما از آن بعنوان نگهداری یاد میکنیم باید صورت گیرد و دیگر اینکه ایزوگام از یک لایه محافظ با کارکرد چندگانه برخوردار باشد تا ضمن مراقبت از قیر موجود در آن، از نفوذ گرما و حرارت، رطوبت و آلودگی های اسیدی به داخل بافت خودش حفاظت کند.

لایه آلومینیوم که ضخامت آن در حد 16 میکرون است علاوه بر اینکه از خود ایزوگام در قشم محافظت میکند، از تنشهای بوجود آمده بر اثر حرارت و رطوبت نیز ممانعت خواهد کرد و با درجه نرمی مناسب خاصیت کششی ایزوگام را نیز حفظ مینماید.

نقشه جزیره قشم

بهترین ایزوگام فویل دار در قشم

در خط تولید روی کل ایزوگام بعنوان یک مجموعه یکپارچه انجام میشود. تستهای متنوع برای سنجض خواص مکانیکی از قبیل کشش و خمش و مقاومت در برابر نفوذ میتواند گزیده ای از آنها باشد.
فویل آلومینیومی به تنهائی قابلیت تحمل دماهای بسیار بالا را دارد، اما با افزایش حرارت خود فویل نیز داغ شده و میتواند عامل مخرب برای عایق تلقی شود. بنابراین با استفاده از تغییرات در ضخامت به این نتیجه رسیده اند که ضخامت 16 میکرون و قابلیت انعطاف پذیری آن میتواند تا دمای 120 درجه را بدون انتقال به لایه های قیری ایزوگام تحمل نماید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

استفاده از ایزوگام فویل دار برای شرایط جزیره قشم و جزایر اطراف آن پیشنهاد میشود. از طربق تماس تلفنی با واحد کارشناسی فروش می توانید با مشاوره رایگان اقدام به خرید بهترین ایزوگام نمایید. بهترین ایزوگام موجود در بازار به اذعان مصرف کنندگان، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است که مخصوص مناطق سردسیر و گرمسیر به صورت جداگانه تولید می شود.

قیر و انواع آن برای تولید ایزوگام مناسب

استفاده از قیر در ایزوگام تابع شرایط خاص منطقه میتواند تغییر داشته باشد. مشخصات قیر مورد استفاده در تولید ایزوگام اساسی ترین نکته برای انتخاب آنهاست. قیر پلیمری یا پالایشگاهی، قیری است که مستقیماً از پالایشگاه وارد مخازن نگهداری شده و از آن به همان صورت در تولید استفاده میشود.
پلیمرهای وارداتی از اروپا با مشخصات شیمیائی خاص و درجه نفوذ ناپذیری بسیار بالا نیز از جمله موادی هستند که در تولید ایزوگام استفاده میشوند. پلیمرهای درجه یک می توانند موجب استحکام هر چه بیشتر ایزوگام در مناطق سرد یا گرم شوند.

برای انتخاب مناسب ایزوگام در قشم و برای منطقه و محل خود بسته به نوع پروژه حتماً با دفتر فروش هیرمان برای مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین ایزوگام تماس بگیرید. قیمتها را بدانید و مشاوره لازم را برای انتخاب بصورت رایگان داشته باشید.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


کارخانه تولید کننده بهترین ایزوگام دلیجان

کارخانه تولید ایزوگام هیرمان واقع در قطب صنعتی دلیجان و مرکز تولید بهترین عایق های ایران و جهان قرار دارد که با سالها فعالیت در زمینه تولید انواع ایزوگام فعالیت میکند.
تمام تولیدات این کارخانه بر اساس اصل تناسب با منطقه مورد استفاده تولید میشود و قبل از تولید توسط آزمایشگاه در محل کارخانه شبیه سازی و پس از طی آزمونهای مختلف جهت استاندارد سازی اقدام میگردد. بهترین ایزوگام در قشم را برای مصارف عمده و متنوع، مستقیم از هیرمان خریداری کنید.
انواع ایزوگام در قشم برای پروژه های ساختمانی، هتل ها و برای مراکز اداری و تجاری و تامین نیاز نمایندگی ایزوگام در این جزیره به صورت عمده تامین می شود.

مصرف و نیاز ایزوگام در قشم در انواع ایزوگام ساده و طرح دار، انواع ایزوگام تک لایه و دولایه، انواع پرایمرها و ایزوگام های تولید شده با پلیمرهای وارداتی BPE,APP,SBS برآورد شده و تولیدات سفارشی با بالاترین استاندارد در هیرمان عرضه میشوند.

نمایندگی فروش بهترین تولیدات ایزوگام دلیجان

بزرگترین نمایندگی فروش انواع ایزوگام در قشم به صورت ایزوگام طرح دار، انواع ایزوگام در لایه های مختلف و متنوع، ایزوگام با قیرهای پلیمری و وارداتی، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت مثال زدنی و مشاورین با تجربه تنها بخش کوچکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت ایزوگام هیرمان است.
مجموعه ای که میتوانید هر آنچه از عایق رطوبتی انتظار دارید را در آن بیابید و برای تهیه سفارش دهید. همچنین شرکت ایزوگام هیرمان جهت توسعه بخش فروش خود از میان واجدین شرایط و دارای تخصص در امر عایق و عایقکاری نماینده فعال نیز می پذیرد.

داشتن نمایندگی ایزوگام در قشم و در استان هرمزگان از بزرگترین شرکت تولید ایزوگام و با کیفیت ترین در کشور میتواند در اشتغالزائی مستمر و کسب در آمد پایدار کمک کننده باشد.

فروش ایزوگام دلیجان از کارخانه

انتخاب بازارهای هدف برای تولید و عرضه ایزوگام در قشم و جزایر اطراف آن و همچنین در استان هرمزگان برای شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان اهمیتی فوق العاده دارد. فروش ایزوگام در قشم به جهت دوری مسیر و داشتن هزینه های رفت و آمد یکی از دغدغه های مصرف کننده های عمده ایزوگام در قشم است.
شما می توانید نیاز خود را با واحد فروش کارخانه هیرمان مطرح کرده و طبق کاربرد و آب و هوای منطقه پشنهادات کارشناسان ما می تواند در انتخاب بهترین جنس ایزوگام به شما کمک کننده باشد.

فروش ایزوگام از درب کارخانه به صورت عمده و با برآورد قیمت محصولات به روز و هماهنگی با واحد بارگیری در کمترین زمان عملی می شود.

ایزوگام طرح آجری بردین دلیجان
ایزوگام طرح آجری قیمت مناسب و باکیفیت

چرا ایزوگام طرح دار برای قشم مناسب است؟

ایزوگام در قشم برای مصارف مختلف تولید و پیشنهاد می شود. با توجه به بافت این جزیره و نوع ساخت و سازها و قرار گرفتن در معرض رطوبت و گرما شاید لازم باشد که قبل از هر تصمیمی برای خرید ایزوگام در قشم با دفتر کارخانه ایزوگام هیرمان مشاوره نمایید.
ایزوگام طرح دار یکی از تولیدات این کارخانه است که با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 کیلوگرم در طرح های چمن، سرامیک، شش ضلعی،آجرنما و طرح های مختلف دیگر تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام های طرح دار به همین ترتیب توانسته جایگاه و محبوبیت  قابل توجه در میان مشتریان، معماران و طراحان نمای سازه های کلاسیک و مدرن برای خود کسب نماید. ایزوگام طرح دار هنر و صنعت را در هم آمیخته تا ظاهر برخی سازه ها را متمایز نماید.

قیمت رول ایزوگام در قشم 1400

تعیین قیمت ایزوگام همیشه چالش برانگیز بوده است. تاثیرات مستقیم افزایش قیمت مواد اولیه و نوسانات در قیمت، همیشه روی قیمت تمام شده ایزوگام موجب شده تا برآورد نهائی قیمت محصولات ثابت نماند.
شرکت ایزوگام هیرمان تنها در یک آیتم می تواند به خریداران خود اطمینان دهد که کیفیت محصولات هیرمان همیشه ثابت قدم بوده و تغیری در آن، جهت رفاه مشتریان گرامی نداده و نخواهد داد. دریافت قیمت ایزوگام در قشم از منابع معتبر می تواند ریسکخرید ایزوگام غیر مرغوب را کاهش دهد.

به جهت نوسان قیمت و تغییر زود به زود قیمت مواد اولیه به ناچار از درج لیست قیمت های ایزوگام در وب سایت کارخانه ایزوگام دلیجان خودداری کرده و برای دریافت قیمت به روز انواع ایزوگام در قشم با واحد فروش ارتباط بگیرید.

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه دلیجان

معمولاً مشتریان دوست دارند که بهترین ایزوگام را برای ساختمان خودشان انتخاب کنند که مناسب ترین قیمت را هم داشته باشد و برای همین دوست دارند به جایی مراجعه کنند که با اطمینان بهترین کیفیت با بهترین قیمت را بخرند.
بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران و توزیع ایزوگام در قشم بسترهای مناسب برای خرید بهترین ایزوگام ایجاد کرده است.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با شخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
  • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
  • ایزوگام های سفارشی مانند ایزوگام با ضخامت 2 میلیمتر، ایزوگام های الاستیکی و الاستومری و پلاستیکی

برای ثبت سفارش خود در هر استان و منطقه ای که هستید و برای ثبت سفارش خرید عمده ایزوگام در قشم می توانید با واحد فروش کارخانه ایزوگام هیرمان ارتباط بگیرید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
بهترین ایزوگام موجود در بازار

خرید محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان

خرید ایزوگام پس از انتخاب نوع عایق رطوبتی از جمله مراحل مهم و دشوار است که هر خریداری با وسواس عمل می کند. اگر برای ایزوگام در قشم تصمیم به خرید دارید پیشنهاد می کنیم راه های زیر را که ساده و مطمئن هستند انتخاب کنید:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان را تجربه کنید. ما در هر مرحله از انتخاب و خرید و برآورد قیمت انواع ایزوگام مورد نیاز شما در استان هرمزگان و در جزیره قشم آمادگی و همکاری خود را اعلام نموده ایم.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x