ایزوگام پودری دلیجان با روکش پودر میکرونیزه

ایزوگام پودری دلیجان برای مصارف خاص تولید شده و از نظر قیر و مواد اولیه با ایزوگام فویل دار تفاوتی ندارد. عایق رطوبتی ایزوگام ساده (پودری) هم با استفاده از گرما چسبانده می شود و از نفوذ نم و رطوبت جلوگیری می کند.
با این همه باید بدانید که موارد مصرف این عایق رطوبتی در چه محل هایی است و چه تفاوت هایی با ایزوگام فویلدار دارد. در ادامه به ررسی موارد مهم در خصوص انواع ایزوگام می پردازیم.

ایزوگام پودری (ساده) چیست؟

یکی از انواع ایزوگام موجود در بازار که برای کاربردهای خاص و به صورت سفارشی تولید می شود، ایزوگام پودری است که با روکش پودرهای میکرونیزه تهیه می شود. یعنی در این ایزوگام به جای پوشش فویل آلومینیومی از پودرهای صنعتی استفاده می شود.
ایزوگام معمولاً با یک لایه فویل پوشانده می شود که هم از لایه های زیرین خود مراقبت می کند و هم می تواند گرمای خورشید را منعکس کرده و در نتیجه گرمای کمتری از طریق ساختمان جذب می گردد.
ایزوگام پودری دلیجان یکی از عایق های رطوبتی باکیفیت است که بر اساس درخواست خریداران و مصرف کنندگان به صورت سفارشی تولید می شود. ایزوگام پودری دلیجان با توجه به کیفیت و طول عمر مطلوب و مناسب از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای هم برخوردار است اما باید در مکان های خاص و درست استفاده شود.
در ادامه به تفاوت ایزوگام فویلدار و مصارف ایزوگام پودری بیشتر اشاره می کنیم.

لایه‌های فویل ایزوگام در برخی محل‌ها قابل استفاده نیستند. ولی ایزوگام پودری دلیجان به تنهایی و بدون نیاز به پوشش اضافی می‌تواند برای عایق‌کاری سطوح در معرض رفت و آمد و در معرض دید هم استفاده شود.

ایزوگام پودری دلیجان
ایزوگام دو لایه ایزوگام بردین دلیجان فویلدار

لایه های تشکیل دهنده ایزوگام پودری دلیجان

استفاده از روکش میکرونیزه توسط تولید کنندگان دلیجان برای تولید ایزوگام پودری باعث مقاوم تر شدن و افزایش ماندگاری و طول عمر این ایزوگام شده است و باعث جلب رضایت بیشتر مصرف کنندگان گردیده است.
این نکته را یادآور می شویم که ایزوگام پودری دلیجان دارای عمر میانگین 10 سال است و شرایط محیطی و نحوه استفاده از سازه و مواد مصرفی در هنگام تولید این محصول بر عمر مفید ایزوگام پودری موثر هستند.
مواد و لایه های تشکیل دهنده این محصول عبارتند از:

  • لایه پلی اتیلن Polyethylene Film و یا پودر تالک و در بعضی از محصولات پودر مس
  • بافت تیشو Tissue
  • پلی استر Polyester
  • مواد افزودنی پلیمری مخصوص وارداتی
  • لایه پلی اتیلن Polyethylene Film
  • استفاده از قیر درجه یک پالایشگاهی با خلوص بالا

موارد کاربرد این محصول بسیار گسترده است و به دلیل سبکی و مقاومت بالا به عنوان یک عایق رطوبتی کامل شناخته شده و دارای کاربری های مختلف است که در ادامه اشاره خواهیم کرد.

ایزوگام پودری با روکش میکرونیزه

تولید ایزوگام پودری (ساده) با استفاده از روکش میکرونیزه امروزه به منظور مقاوم سازی و افزایش ماندگاری ایزوگام پودری توسط مراکز تولیدی دلیجان صورت می گیرد و البته تاثیر گذاری آن نیز مورد تایید کارشناسان و متخصصان ایزوگام بوده است. هر گونه ابهام و سئوال در رابطه با تولید و فروش ایزوگام پودری دلیجان با روکش میکرونیزه را بهتر است از متخصصان داخلی شرکت ما به دست آورید.
برندهای اصل ایزوگام دلیجان از بهترین عایق های تولیدی در سطح کشور هستند اما متأسفانه با ایجاد کارخانه‌هایی که عایق را با کیفیت پایین تولید می کنند و با قیمتی کمتر از آنچه عرف بازار است برای فروش می‌گذارند و همچنین دلالانی که با استفاده از نام برندها و شرکت‌های معروف اقدام به فروش ایزوگام با قیمت بسیار پایین می کنند لطمه جبران ناپذیری به کارخانه‌ها وارد نموده اند. برای جلوگیری از این سودجویی از طریق سایت های معتبر و اصلی اقدام به خرید نمایید.
ایزوگام پودری دلیجان با روکش پودرهای معدنی با کیفیت عالی تولید شده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

روکش ایزوگام می تواند فویل آلومینیومی، سنگریزه های طبیعی و یا پودرهای میکرونیزه باشد که کاربرد انواع عایق رطوبتی به این ترتیب تفکیک شده و تاثیر گذارتر عمل خواهد کرد.

موارد کاربرد ایزوگام ساده

همان طور که در پاراگراف های قبلی هم ذکر کردیم ایزوگام پودری دلیجان یک عایق کاربردی و دارای مصارف عمده فراوان است که باید در محل درست خود، نصب و اجرایی شود.
در این جا به چند نمونه محدود از کاربرد این محصول اشاره می کنیم:

·       ایزولاسیون بام ساختمان

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

·       استخرها و مخازن آب

·       تونل ها

·       کانال های آبیاری

·       سرویسهای بهداشتی

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

·       سردخانه ها

·       سدها

·       باند فرودگاه

·       مراکز پرورش دام و طیور و البته موارد بسیار دیگری که بهتر است که در هنگام ثبت سفارش، حتماً با مشاوره های کارشناسی اقدام به نمایید.

برای این که بتوانید با فرآیند تولید ایزوگام پودری دلیجان بیشتر آشنا شوید، در ادامه به این امر می پردازیم.

تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
تولید بهترین نوع ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

فرآیند تولید ایزوگام ساده

تولید این محصول در کارخانجات تولیدی با استفاده از تکنولوژی روز صورت می گیرد. ابتدا لایه های تیشو و پلی استر وارد تشتک قیر شده و سپس با مواد پلیمری یا قیر دمیده آغشته میگردد.
در این قسمت ضخامت لایه توسط غلطک خروجی تشتک تنظیم شده و پس از این مرحله وارد تشت آب میشود که در این مرحله با عبور لایه از چند غلطک و طی کردن مسیر در مجاورت آب سرد میگردد. در مرحله بعد بسته به نوع محصول فیلم پلی اتیلن و یا پودر و یا سنگریزه های طبیعی به لایه اضافه شده و لایه ایزوگام وارد آسانسور ذخیره سازی و یا رزرو میگردد.
آسانسور باعث ذخیره سازی موقت ایزوگام شده و در این مرحله فن های خشک کن باعث خشک کردن سطح ایزوگام از رطوبت ناشی از تشت آب میشوند. در مرحله پایانی هم ایزوگام وارد قسمت رول کن شده و حول میله ای استوانه ای به طول ۱۰ متر رول گردیده و برش میخورد و پس از نصب لیبل توسط اپراتور از دستگاه خارج و سپس توزین و آماده بارگیری میگردد. توزین ایزوگام به منظور کنترل ضخامت لایه و درصورت نیاز تنظیم خروجی تشتک قیر میباشد. وزن معمول هر رول از این محصول به طور معمول۴۰ کیلوگرم است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان با بهترین قیمت

انواع ایزوگام بر اساس نوع روکش

همان طور که انواع عایق رطوبتی ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده و نوع مواد دسته بندی می شوند، ایزوگام ها را بر اساس روکش های به کار رفته هم دسته بندی می شوند که هر یک باید در مکان های مخصوص به خودش به کار گرفته می شود.

۱- ایزوگام با روکش فویل آلومینیومی

همان طور که از نام این ایزوگام ها پیداست از روکش فویل آلومینیومی در آن ها استفاده میشود که آن ها را برای مکان هایی مناسب می کند که در معرض شدید نور آفتاب قرار دارند به عنوان مثال از ایزوگام‌ فویلدار در پشت بام ها استفاده می‌شود.

۲- ایزوگام بدون روکش آلومینیومی (پودری یا ساده )

این نوع از ایزوگام‌ها به دلیل نداشتن روکش مناسب برای مکان هایی که در معرض نور شدید آفتاب هستند استفاده نشده و آن ها بیشتر در پی ها، عایق کاری سرویس پهداشتی، کف استخرها و … استفاده می شود. ایزوگام پودری دلیجان به صورت سفارشی تولید می شود.

۳- ایزوگام با روکش سنگریزه ای

این نوع از ایزوگام‌ها به دلیل سنگریزه های رنگی و طبیعی به کار رفته در آن ها بیشتر برای موارد تزئینی و زیبایی ساختمان به کار گرفته شده و البته در هنگام هر یک از انواع این عایق های رطوبتی به مکتن، آب و هوا و هزینه های نصب هم توجه می شود.

کارشناسان ما در واحد فروش می توانند با توجه به نوع پروژه و منطقه جغرافیایی و برآورد هزینه ها، بهترین مشاور شما در هنگام خرید ایزوگام باشند.

ایزوگام هیرمان دلیجان با بهترین کیفیت و در انواع فویل دار و ساده تولید می شود.


تفاوت ایزوگام ساده و فویل دار

تولید ایزوگام فویل دار دولایه در اکثر کارخانه های ایزوگام دلیجان مرسوم است. روکش در واقع هیچ تاثیری بر کیفیت رول ایزوگام ندارد اما به هر حال مفید است و چرا؟ چون این روکش ، خود یک لایه عایق است و از نفوذ آ ب به لایه های پایین تر جلوگیری می کند و حتی 85 درصد از نور خورشید را هم بازتاب میدهد.
ایجاد نمای ساده و جذاب هم یکی دیگر از ویژگی های ایزوگام روکش دار است.در ایزوگام ساده، از فویل آلومینیومی استفاده نمیشود و به جای آن از یک لایه نایلون و یا پودر تالک و یا سنگریزه بهره می گیرند.
در کیفیت ایزوگام ساده و فویل دار هیچ تفاوتی وجود ندارد و با توجه به ضخامت کمتر ایزوگام ساده، از ایزوگام پودری دلیجان در مناطقی که کمتر در معرض رطوبت قرار می گیرند استفاده می شود.

قیمت ایزوگام بدون روکش و روکش دار

قیمت بروز ایزوگام به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر بخواهیم به عوامل تاثیرگذار در قیمت ایزوگام اشاره کنیم می توانیم نوع قیر مصرفی، نوع ایزوگام، پلی استر، ضخامت و وزن آن را نام ببریم.
معمولاً قیمت ایزوگام های روکش دار با توجه بر کیفیت، قیمت مواد اولیه و تناژ ثبت شده تعیین می شود. این عایق های رطوبتی ایزوگام معمولاً کیفیت و ماندگاری بالایی دارند.
قیمت ایزوگام ساده اصولاً از ایزوگام فویلدار ارزان تر است اما دلیل آن بی کیفیت بودن ایزوگام پودری دلیجان نیست، دلیل آن استفاده از پودر به عنوان روکش است که قیمت ارزان تری دارد.
هر کدام از این محصولات را می توان در جای مخصوص به خود به کار برد و از آن ها انتظار بهترین کارایی را می توانید داشته باشید.

با توجه به نوسانات قیمت بازار، نمی توان نظر قطعی در مورد قیمت ایزوگام پودری دلیجان داد، به همین دلیل لازم است این محصول را مستقیم از کارخانه و به قیمت روز خریداری کنید.

خرید ایزوگام بدون فویل از کارخانه

برای خرید هر نوع ایزوگام و بخصوص ایزوگام بدون فویل و ایزوگام پودری دلیجان و حتی ایزوگام های روکش دار بهتر است ابتدا مارک و برندی شناخته شده که توسط افراد آگاه تایید می شود را بررسی و مستقیم از کارخانه اقدام کنید.
در کارخانه ایزوگام هیرمان کلیه محصولات به صورت عمده و با قیمت درب کارخانه برای فروش آماده سازی و ثبت سفارش می شوند. خرید ایزوگام از کارخانه به جهت این که بدون واسطه است و در تناژ بالا هم عرضه میشود، ارزانترین ایزوگام را با کیفیت عالی در اختیار شما می گذارد.
در ادامه راه های مختلف که از طریق آن ها می توانید بهترین مارک ایزوگام دلیجان و باکیفیت ترین ایزوگام پودری دلیجان را به صورت سفارشی خریداری کنید را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید ایزوگام طرح دار از کارخانه
خرید ایزوگام طرح دار از کارخانه

راه های خرید بهترین نوع ایزوگام پودری دلیجان

راه های خرید ایزوگام می تواند یکی از روش های تاثیرگذار در انتخاب، ثبت سفارش و تهیه انواع عایق رطوبتی باشد چرا که امروزه ما شاهد انواع برندها و مارکهای مختلف هستیم که هر یک به عنوان بهترین نوع ایزوگام به شما معرفی می شوند.
اما به هر حال برای خرید ایزوگام پودری دلیجان و دیگر محصولات هیرمان که در انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و سه لایه و در انواع روکش دار، ایزوگام طرح دار و سنگریزه ای و ایزوگام چسبی تولید می شوند، به راحتی می توانید از راه های زیر اقدام کنید.
اقدام از طریق راه های حضوری و غیر حضوری که هر یک شامل مراجعه به دفتر فروش کارخانه و دفتر مرکزی فروش در تهران و همچنین تماس تلفنی و مراجعه به صفحات مجازی شرکت ایزوگام دلیجان می شود، بسیار موثر هستند.

سوالات متداول شما:

برای پی ساختمان چه ایزوگامی استفاده کنیم؟

یشنهاد ما بردین است، هم فویلدار هم ایزوگام پودری دلیجان (ساده)

تفاوت ایزوگام ها در چه چیزی است؟

1- کیفیت قیر
2- وزن و ضخامت

همچنین بخوانید

guest

6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
6
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x