ایزوگام پشت بام با کیفیت استثنایی

ایزوگام پشت بام می تواند از نفوذ آب باران و برف به سقف خانه و یا آپارتمان جلوگیری کند. ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی نیاز به عایق بندی دارند. امروزه عایق پیش ساخته رطوبتی ایزوگام جای روش های قدیمی مانند قیر و گونی را گرفته است. یافتن بهترین و مناسب ترین عایق ایزوگام برای خریداران اهمیت ویژه و البته دردسرهای مخصوص به خود را دارد. با مجموعه هیرمان مرحله خرید ایزوگام بام و سقف آپارتمان با آرامش کامل و با ساده ترین روش ها طی میشود.

بهترین نوع ایزوگام پشت بام ساختمان

پشت بام ساختمان و آپارتنان ها هر روز مورد استفاده قرار نمی‌گیرد اما از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید در زمان اجرا، با بهترین کیفیت و به روز ترین مواد اولیه انجام شود.
در پروژه های ساختمانی،اداری و مسکونی قرار بر این است که پشت بام تا سال‌ها از نفوذ برف و باران به داخل ساختمان جلوگیری کند، به همین دلیل انتخاب بهترین ایزوگام پشت بام برای نصب و بهترین نصاب نیاز به دقت و توجه دارد.

قبل از خرید حتماً از کیفیت و مرغوبیت محصول مطمئن شوید. در این مطلب تلاش می کنیم راهنمای شما در خرید بهترین ایزوگام پشت بام آپارتمان، سقف خانه های ویلایی و ساختمان های اداری و مسکونی باشیم.

ایزوگام بدون کیفیت نخرید!

کم بودن طول عمر، وجود مشکلات اجرائی زیاد، هزینه ­های ترمیم و تعمیر قابل‌ توجه و عدم تناسب ایزوگام قبلی و فعلی را از معایب ایزوگام پشت بام نامناسب و بدون کیفیت می توان برشمرد. ایجاد آلودگی محیط زیستی و تجزیه شدن بر اثر اشعه uv از ایزوگام نامناسب ایجاد می شود.
بسیاری از این موارد از ضعف در استحکام کششی و انعطاف‌ پذیری بیشتر لایه های ایزوگام پشت بام بدون کیفیت و نامناسب نشأت میگیرد. خرید ایزوگام باکیفیت و درجه یک که قیمت بالاتری دارد می تواند سلامتی شما و سازه شما را تضمین کند.

برای ایزوگام پشت بام و عایقکاری مناطق مورد نظر با کارشناسان فروش ما همراه شوید و قبل از اینکه بارش های فصلی شروع شود نسبت به عایق بندی پشت بام خود اقدام کنید.

بهترین جنس ایزوگام برای پشت بام

فویل چیست و چه نقشی در کارایی ایزوگام دارد؟ به ورق های آلومینیوم که عرض و ضخامت آن ها مشخص بوده و شکل گیری آن ها راحت است، فویل می گویند. در تقسیم بندی ایزوگام از لحاظ روکش چند نوع ایزوگام در بازار وجود دارد که یکی از آن ها ایزوگام فویل دار است که با ضخامت 4 یا 5 میلیمتر تولید می شود.
وجود فویل بر روی ایزوگام پشت بام باعث زیبایی آن می شود و زیبایی یکی از ویژگی های ایزوگام فویل دار می باشد. باید به این نکته توجه کنید که وجود فویل به تنهایی نمی تواند تضمین کننده کیفیت بالای ایزوگام باشد. ایزوگام خوب هم کیفیت مواد اولیه و هم پوشش فویل عالی دارد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان مناسب ترین ایزوگام پشت بام شناخته می شوند و بیشترین کاربردی را به صورت عمده دارند.

بهترین نوع ایزوگام پشت بام
ایزوگام فویل دار 4 میلیمتری بردین دلیجان

ایزوگام برای پشت بام آپارتمان

این سوال برای شما به وجود آمده است که اگر فویل هیچ تاثیری بر کیفیت ایزوگام پشت بام آپارتمان ندارد، پس چرا از آن استفاده می شود؟
وجود فویل در تولید ایزوگام پشت بام باعث می شود که در لحظات تابش شدید و مستقیم نور خورشید، فویل روی ایزوگام، نور را منعکس و از شل شدن ایزوگام و متلاشی شدن آن جلوگیری نماید.
قیمت ایزوگامی که فویل آن از لحاظ ضخامت و کیفیت استاندارد باشد، بیشتر است و به همین دلیل لازم است تا به استاندارد های فویل ایزوگام توجه نمایید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

وجود فویل بر روی ایزوگام پشت بام باعث مقاومت بیشتر ایزوگام در برابر نور آفتاب، گرما، باران های اسیدی و در مواقع خاص جلوگیری از خوردگی می شود.

قیمت ایزوگام پشت بام متری چند؟

به این نکته دقت داشته باشید که خرید ایزوگام پشت بام بسیار مهم و حیاتی است چرا که اگر از ایزوگام مرغوب و جنس درجه یک استفاده نشود در کمترین زمان پس از نصب ایزوگام باید به فکر تعمیر و یا تعویض مجدد باشید.
به علت این که در بازار انواع ایزوگام پشت بام در برندها و مارک های مختلف موجود است انتخاب ایزوگام پشت بام که هم کیفیت و هم قیمت مناسب داشته باشد کاری دشوار شده است. قیمت ایزوگام مخصوص پشت بام به کیقیت مواد اولیه و قیر مصرف شده و پلیمرهای اصلاح کننده قیر وابسته است.

برای این که ایزوگام پشت بام ساختمان و آپارتمان مرغوب و باکیفیت را در تناژهای بالا مستقیم از کارخانه ایزوگام هیرمان خریداری کنید کافی است با واحد فروش تماس بگیرید. قیمت ایزوگام به روز را در کمترین زمان دریافت کنید.

هزینه ایزولاسیون پشت بام چقدر است؟

ایمن سازی ساختمان در مقابل عوامل جوی و محیطی، باید از سوی متخصصان با تجربه و آموزش دیده و نصاب های مجرب و در زمان مناسب انجام گیرد، در نتیجه بهتر است این کار را به دست نصابان معتبر بسپارید.
بهترین و مرغوب ترین ایزوگام پشت بام را تهیه کنید چرا که اگر ایزوگام به درستی و توسط افراد حرفه ای نصب نشود کاملاً بی فایده بوده و نمی تواند نیاز شما را برآورده کند.
پس از مرحله خرید ایزوگام، توجه به زمان عایقکاری، مهمترین قسمت برای نصب ایزوگام است، در نتیجه هزینه ایزولاسیون بستگی به نوع ایزوگام پشت بام و میزان دستمزدی که نصاب می گیرد متغیر است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان با شرکت های بزرگ ساختمانی و نمایندگی های ایزوگام در سراسر کشور همکاری نزدیکی دارد، هیرمان بهترین تولید کننده ایزوگام پشت بام آپارتمان و ساختمان با ضخامت 4 و 5 میلیمتر است.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


بهترین زمان مناسب برای نصب ایزوگام روی پشت بام

در زمان نصب هر چقدر هوا خشک تر و گرم تر باشد چسبندگی ایزوگام بهتر و ماندگاری آن طولانی تر می شود. بنابراین بهترین زمان برای نصب ایزوگام فصل تابستان است.
شما با خرید بهترین ایزوگام دولایه فویل دار برای پشت بام آپارتمان و بام منازل خود قدم اول را برمیدارید و سپس با نصب ماهرانه و توسط افراد آموزش دیده بر دوام ایزوگام پشت بام می افزایید.
برای نتیجه گیری هرچه بهتر از اجرای ایزوگام لازم است به نکات کلیدی که توسط مشاورین فروش و نصابان آموزش دیده به شما داده میشود توجه شود تا شاهد ماندگاری و طول عمر بیشتر ایزوگام خریداری شده باشید.

توجه داشته باشید که استفاده از یک لایه پرایمر و یا یک لایه قیر قبل از انجام ایزوگام روی سطوح سیمانی یا آسفالت می تواند به کیفیت عایق بندی کمک کند. هزینه خرید ایزوگام پشت بام، زمان اجرای آن و حتی جایگزین ایزوگام پشت بام را از مشاورین ما بخواهید.

در هنگام نصب ایزوگام پشت بام به این نکات توجه کنید

 • سطح پشت بام باید از هرگونه آلودگی عاری، تمیز و خشک باشد.
 • از ایزوگام های بی کیفیت با نام های بدون پشتوانه و با قیمت های غیرواقعی استفاده نکنید.
 • ایزوگام پشت بام حتماً توسط گروه و تیم نصب متخصص و آموزش دیده انجام گیرد.
 • به تاریخ تولید ایزوگام مخصوص پشت بام و زمان نگهداری آن در انبار توجه کنید.
 • اگر در پشت بام روف گاردن وجود دارد، استفاده از ایزوگام ضد ریشه هیرمان در آن منطقه بسیار لازم است.

همیشه بهترین ایزوگام را برای پشت بام انتخاب کنید. خرید ایزوگام مرغوب از کارخانه ای مانند هیرمان می تواند تا سال ها نیاز به تعمیر و تعویض را به تاخیر بیاندازد.

ایزوگام دلیجان بهترین ایزوگام پشت بام تهران

ساختار و نحوه تولید ایزوگام  بسیار ساده تر از امروز بود اما در سال های بعد با رشد صنعت پتروشیمی و افزایش تنوع تولید در مواد اولیه جانبی مواد خام نفتی و براساس نیازهای وقت، نواقص محصول ابتدایی ایزوگام بروز رسانی شد تا عایقی مقاوم تر و با کیفیت تر تولید شود.
با اطمینان می توان گفت بهترین عایق رطوبتی برای پشت بام یا کف سطوح آبگیر در تهران، ایزوگام است. نوع آب و هوا و میزان رفت و آمد و استفاده از پشت بام آپارتمان و سقف منازل و هزینه خرید ایزوگام و نصب آن در تصمیم گیری لحاظ می شود.

نمایندگی های فروش ایزوگام هیرمان دلیجان و یا خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه توسط پیمانکاران و انبوه سازان، ایزوگام در تهران را برای پایداری ساختمان در مقابل آلودگی هوا و ایمن سازی ساختمان ضروری کرده است.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان در ایران
بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار

ایزوگام ارزان قیمت پشت بام بدون نصب

ارزان ترین قیمت ایزوگام به جهت حذف واسطه ها و فروش مستقیم برای خریداران فرصتی استثنائی را ایجاد کرده است.
انواع ایزوگام ارزان با ضمانت نامه کتبی و بهترین کیفیت، با قدرت چسبندگی عالی در تمامی سطوح بخاطر استفاده از قیر پلیمری در تولیدات ایزوگام هیرمان به فروش می رسد.
خرید ایزوگام از کارخانه با بهترین کیفیت و بدون واسطه یک امتیاز قابل توجه برای خریداران عمده ایزوگام هیرمان در سراسر کشور از جمله در تهران، تبریز، ارومیه، اردبیل، اصفهان، شیراز، مشهد، قزوین، البرز و سایر استان ها محسوب می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

حذف واسطه ها و امکان خرید ایزوگام پشت بام به صورت عمده از جمله عواملی است که در کاهش قیمت نهایی ایزوگام موثر است.

خرید بهترین مارک ایزوگام از درب کارخانه

چسبندگی بالا، مقاومت بینظیر و ماندگاری عایق های رطوبتی هیرمان از جمله مواردی است که می تواند بر اساس آن شاهد تقسیم بندی ایزوگام از نظر کیفیت با سایر تولید کنندگان باشید.
امکان عایق بندی سطوح مختلف در ساختمان با استفاده از ایزوگام ارزان هیرمان موجب کاهش هزینه های مالی و افزایش کیفیت عایق بندی به واسطه امکان لایه بندی های متعدد در سطوح می شود.

در هیرمان شاهد تولید و عرضه انواع ایزوگام باکیفیت با قیمت مناسب و ارزان هستید.

بهترین ایزوگام پشت بام منازل و ساختمان ها در بازار

ضخامت ایزوگام در شرکت ها و کارخانجات تولید عایق رطوبتی بستگی به کیفیت تیشو، پلی استر، فویل آلومینیوم و مهم ترین آن ها قیر دارد.
به طور کل اگر ضخامت ایزوگام خریداری شده را انداره گیری کنیم باید حدود 4 میلیمتر باشد، اما برخی تولیدات از این ضخامت فراتر می روند و برای تولید سفارشی ایزوگام خط تولید خود را تغیر می دهند.
ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم متعلق به شرکت تولیدی هیرمان است که با افزایش ضخامت، استاندارد تولید ایزوگام را در نوردیده و با تولید این محصول نام خود را در تولید با کیفیت ترین محصول در صدر رتبه بندی ها قرار داده است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با مقاومت بالا و ضمانت نامه 200 ماهه و طول عمری حداقل 25 سال می تواند بهترین ایزوگام پشت بام برای تمام نقاط ایران باشد.

معرفی محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند. این محصولات عبارت است از:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40کیلوگرم و ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت مناسب
ایزوگام حلزون دیلجان با کیفیت و چسبندگی فوق العاده

نحوه خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه هیرمان

اگر می خواهید بهترین ایزوگام پشت بام آپارتمان، دیوار، سقف منازل و پروژه انبوه سازی را خریداری کنید از روش های فوق العاده زیر خرید ایزوگام با هیرمان را تجربه کنید.

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان داشته باشید.

فرق ایزوگام سقف با دیوار چی هست؟

تفاوتی ندارند ولی ایزوگام دیوار باید از نظر وزنی سبک تر باشد.ایزوگام حلزون یا ایزوگام بردین پیشنهاد میشود.

همچنین بخوانید:
ایزوگام مناطق سردسیر با فرمول ویژه

کدام ایزوگام برای دیوار مناسب تر است؟

ایزوگام بردین با ضخامت 4 میلیمتر مناسب تر است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

هزینه ایزوگام پشت بام چقدر است؟

برای دریافت اطلاعات فروش ایزوگام پشت بام به صورت عمده با واحد کارشناسی فروش ارتباط بگیرید و قیمت روز را دریافت کنید.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x