قیمت ایزوگام فویل دار

ایزوگام فویل دار چیست؟ ایزوگام فویل دار چگونه تهیه و تولید می شود و تفاوت ایزوگام فویل دار و بدون فویل دار در چه چیزهایی است؟

همان‌گونه که می‌دانید ایزوگام بر پایه قیر پالایشگاهی تولید می‌شود و مصرف قیر درجه‌یک و پلیمری در کیفیت ایزوگام نقش مهمی ایفاء می‌کند.

تولید ایزوگام بر اساس نقش و تقاضای انواع ایزوگام صورت می‌گیرد و بهترین ایزوگام برای ساختمان و پی و فونداسیون و حتی برای پارکینگ‌ها و سرویس‌های بهداشتی و همچنین برای زمین‌های بازی و سدها و پل‌سازی‌ها مصرف می‌شود.

 

قیمت ایزوگام فویل دار

قیمت ایزوگام فویل دار

ایزوگام فویل دار و یا به عبارتی ایزوگام روکش‌دار با لایه پوش‌برگ پوشانده می‌شود و به همین ترتیب هم مقاومت و کشش ایزوگام دو لایه به‌مراتب بیشتر است. مصارف ایزوگام روکش‌دار با توجه به این‌که در قسمت از ساختمان آن را به کار می‌بریم متفاوت است مانند این‌که برای دیوارها و استخرها می‌توانید از انواع ایزوگام طرح دار فویل دار خریداری نمایید.

ایزوگام دو لایه اگر با قیر درجه‌ یک تولید شده باشد می‌تواند با نصب خوب برای 10 سال و یا بیشتر دوام بیاورد. در حال حاضر بهترین انواع ایزوگام در کشور و در کارخانه‌ها ایزوگام دلیجان تولید می‌شود و کیفیت و ماندگاری و استحکام عایق‌های رطوبتی تولید شده توسط سازنده تضمین می شود.

 

نصب ایزوگام فویل دار

سال ها تلاش نتیجه آن شده است که روش های جدید و باکیفیت برای نصب ایزوگام به کار گرفته شود.

ایزوگام فویل دار در هنگام اجراء نباید دچار ضربه شود و بایستی برای این کار دقت و ظرافت های کافی به کار برده شود.

جدیدترین انواع ایزوگام مانند ایزوگام طرح دار با دقت و توسط گروه های آموزش دیده نصب و اجراء می شود. ایزوگام روکش دار و انواع دیگر از عایق های رطوبتی مورد مصرف در ساختمان و پروژه های مختلف در کارخانه ایزوگام شرق و ایزوگام دلیجان با برندهای معروف تولید می شود.

اطلاعات مفیدتر و بررسی کیفیت و قیمت هر یک از انواع ایزوگام را در سایت جستجو کنید.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

همچنین بخوانید:
قیمت ایزوگام فویل دار دلیجان با روکش