ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت

ایزولاسیون پشت بام چیست و چگونه انجام می شود؟ پوشاندن سطح دیوار، بام و کف با استفاده از مواد عایق ایزوگام یکی از روش های معمول است که از نفوذ رطوبت و نم جلوگیری میکند. انتخاب بهترین کیفیت ایزوگام با مناسب ترین قیمت برای هر خریداری اهمیتی فوق العاده دارد. عایق کاری از مهمترین مراحل در صنعت ساختمان و ساخت سازه های اداری و تجاری و مسکونی است.

ایزولاسیون چیست؟

هر تاجر و خریدار یا مصرف کننده یا همان کارفرمایی که قصد خرید عایق در حجم های بسیار بالا را دارد، ابتدا تحقیقات بسیار زیادی در زمینه ی محصولات تولیدی برند های مختلف از نظر کیفیت، قیمت و حتی استقبال و رضایت خریداران محصولات هر کدام از برند های تولید کننده انجام داده تا به صورت کامل اطمینان یابند و سپس اقدامات لازم برای خرید ایزوگام و یا ایزولاسیون پشت بام ساختمان های مورد نظر خود را انجام می دهند.
پوشاندن سطوحی مانند پشت بام با عایق های درجه یک در صرفه جویی هزینه ها و استحکام و ماندگاری ساختمان سهم بسزایی دارد.

ایزولاسیون پشت بام با بهترین انواع عایق ایزوگام، از نفوذ آب باران و برف و نم و رطوبت در فصل سرما به لایه های زیرین و خسارت به ساختمان جلوگیری می کند.

انواع عایق مخصوص ایزولاسیون

مواد تشکیل دهنده انواع عایق رطوبتی بسیار متنوع هستند و هر یک از این عایق ها می توانند نتیجه دلخواه را ایجاد کنند اگر که درست و بجا انتخاب شوند و در زمان مناسب هم نصب و اجرایی شوند.
انواع مختلفی از عایق های وجود دارند که به چند نمونه از ممترین آن ها اشاره می کنیم:

 1. قیر و گونی
 2. عایق های رطوبتی پیش ساخته (ایزوگام)
 3. عایق های مایع رنگی و پلیمری (عایق نانو)
 4. ژئوممبران، ژئوتکستایل و …….

ایزولاسیون پشت بام بسیار مرسوم و معمول است و از ایزولاسیون در عایق کاری کف سرویس های بهداشتی و حمام ها، بام ها، کف واحدهای تجاری، استخرها و مکان هایی که احتمال آبریزی در داخل آن ها زیاد است و همچنین تونل ها، دیوارهای حائل در زیرمین ها و ……استفاده زیادی می شود.

انتخاب بهترین روش ایزولاسیون پشت بام که هم کیفیت و هم قیمت مناسب داشته باشد می تواند برای سال ها از تعمیر و تعویض های مکرر و آسیب جلوگیری کند.

مراحل انجام ایزولاسیون پشت بام

انجام ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت برای بسیار از افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد زیرا بسیار از افراد حاضر به پرداخت خسارت و هزینه های بسیار برای ایزولاسیون پشت بام در مدت زمان بسیار کم نمی باشند و تمایل دارند ایزولاسیون پشت بام آن ها حداقل ۱۰ سال طول عمر داشته باشد.
برای نصب ایزوگام و ایزولاسیون پشت بام نیاز است که شما از گروه های ماهر و آموزش دیده استفاده کنید، چرا که در صورت عدم انجام صحیح اجرای ایزوگام قطعاً در همان سال اول پس از نصب دچار مشکل می شوید. ما در ادامه شما را با مراحل نصب ایزولاسیون پشت بام آشنا می کنیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

نمایندگی های فروش ایزوگام، شرکت ها وانبوه سازان پس از خرید ایزوگام با بهترین کیفیت، از گروه های اجرایی ماهر برای نصب ایزوگام بهره مند میشوند.

ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت
ایزولاسیون پشت بام با محصولات هیرمان

عوامل موثر در ایزولاسیون کدام است؟

ایزولاسیون پشت بام به این صورت بوده که عوامل بسیار زیادی به خصوص عوامل و مشخصه های کیفی و دانش و تجربه افرادی که نصب و اجرای ایزوگام و یا همان عایق را انجام می دهند بستگی دارد. ما در ادامه به ایزوگام درجه یک و استاندارد و مشخصات آن هم می پردازیم.
پیشنهاد می شود برای ایزولاسیون بام با بهترین کیفیت از نظر کارشناسان و مشاوران باتجربه شرکت ما نیز بهره منده شده تا بتوانید بهترین تصمیمات را در این زمینه اتخاذ نمایید.

درصورت خرید ایزوگام بدون آگاهی و مشاوره ممکن است خسارات جبران ناپذیری به شما وارد شود پس حتماً قبل از هر خریدی با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در زمینه ی ایزوگام دلیجان اصل راهنمایی کنند.

ایزولاسیون با رول های ایزوگام

همان طور که می دانید ایزوگام به صورت رول های 10 متری و با عرض 1 متر تولید می شود که به وسیله حرارت چسبانده می شود. قبل از ایزولاسیون پشت بام، زیرسازی با استفاده از پرایمرهای آبی و بنزینی صورت می گیرد که میزان استحکام و مقاومت عایق و ایجاد سطح یکدست از مزایای این کار است.
رول ایزوگام پس از کنترل کلی و ریسمان کشی لوله، از یک سر روی بام چسبانده می شود. سپس با چراغ حرارت دهنده درزها به هم جوش داده می شود و با خمیر روی بام را لکه گیری میکنند تا امکان آزمایش آبگیری بام فراهم شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

خرید بهترین ایزوگام برای ایزولاسیون پشت بام ضروری است اما نصب و اجرای ایزوگام از نظرکارشناسان بر روی دوام و سلامت عایق رطوبتی بسیار تاثیرگذار است.

مشخصات بهترین ایزوگام استاندارد

یکی از مواردی که شما را در انتخاب و خرید بهترین نوع ایزوگام برای ایزولاسیون پشت بام یاری میدهد انتخاب ایزوگام استاندارد و البته شناخت چنین ایزوگامی است. ایزوگام استاندارد درجه یک که در ردیف بهترین جنس ایزوگام قرار می گیرد باید مشخصه های زیر را داشته باشد:

 1. هر رول ایزوگام باید دارای حداقل وزن و ضخامت استاندارد باشد.
 2. تناسب بین وزن و ضخامت ایزوگام بسیار مهم است.
 3. بر روی بدنه و لیبل هر رول ایزوگام باید اطلاعات محصول نوشته شده باشد.
 4. اطلاعات تماس، راه های ارتباطی با شرکت تولید کننده و نام شرکت بر روی محصول باید قید شده باشد.
 5. بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ و وکیوم داشته باشد.
 6. ایزوگام استاندارد از قیر پالایشگاهی 60/70 و باکیفیت ترین پلی استر و تیشو 66 نخ تولید میشود.

عایق کاری ساختمان و ایزولاسیون پشت بام با بهترین ایزوگام استاندارد می تواند از خسارت های احتمالی بعدی جلوگیری کند. راهنمای شما در انتخاب و خرید ایزوگام مرغوب درجه یک هستیم.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


بهترین ایزوگام دولایه فویلدار برای بام

معمولاً برای پوشش دهی و ایزولاسیون پشت بام از ایزوگام فویل دار دولایه استفاده کرده که پرمصرف ترین عایق رطوبتی در بازار است. مشخصات ایزوگام دولایه فویلدار به شرح زیر است:

 1. مقاوم در برابر اشعه فرابنفش و و وزن و ضخامت مناسب و مقاومت بالا در برابر گرما و سرما
 2. مناسب برای هر نوع آب و هوا ( مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل)
 3. نفوذ ناپذیری بالا در برابر آب باران و برف
 4. تولید شده از بهترین متریال و برخوردار از فناوری روز
 5. قیمت مناسب در برابر کیفیت فوق ممتاز
 6. قابلیت چسبندگی عالی به همه سطوح

در حال حاضر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، بهترین مارک ایزوگام در بازار است که برای ایزولاسیون پشت بام گزینه ای بسیار عالی با استانداردهای بالاتر است.

عایق ضد ریشه مخصوص ایزولاسیون بام

امروزه حفظ محیط زیست و استفاده از فضاهای پشت بام، تراس، بالکن و حیاط بسیار مرسوم است. برای داشتن فضایی سبز بر روی بام، ایزولاسیون پشت بام با عایق رطوبتی ضد ریشه و یا ایزوگام ضد ریشه توصیه می شود.
برای داشتن رووف گاردن نیاز دارید که از عایق رطوبتی ویژه که دوام و استحکام بالایی در برابر نفوذ ریشه گیاهان داشته باشد استفاده کنید. شرکت هیرمان دلیجان یکی از تولید کننده های انواع ایزوگام رووف گاردن، ایزوگام الاستومری، الاستیکی و پلاستیکی با استفاده از پلیمرهای وارداتی است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

قبل از انتخاب و خرید هر نوع عایق ایزوگام برای ساختمان در هر مرحله که هستید می توانید از مشاوره های کارشناسان ما سودمند شوید.

اجرای ایزولاسیون با عایق های نانو

یکی دیگر از روش های اجرایی که برای بام و پشت بام استفاده می شود ایزولاسیون پست بام با عایق های نانو است. عایق های نانو به صورت مایع هستند و با تی بر روی سطوح اجراء می شوند. این عایق های دوستدار محیط زیست بوده و عمر طولانی تری داشته و به خوبی از نفوذ نم و رطوبت جلوگیری می کنند.
این نکته را به یاد داشته باشید که ایزوگام هنوز هم بهترین شیوه برای عایق کاری ساختمان به شمار می آید چرا که هم اجرای آن ساده تر است و هم این که قیمت ارزان تری نسیت به دیگر انواع عایق دارد.

شرکت هیرمان دلیجان اشکال مختلف ایزوگام تک لایه،دولایه و سه لایه را در انواع فویل دار، ساده و طرح دار تولید و در بازار به صورت عمده توزیع می کند. وجود منابع قیری و مواد اولیه در دسترس در تولید ایزوگام، آن را محصولی با درجه مقبولیت بالا توصیف می کند.

بهترین ایزوگام مناسب برای مناطق سردسیر
بهترین ایزوگام مناسب برای مناطق سردسیر

بهترین ایزوگام مناسب مناطق سردسیر

همه اهالی فن در تولید و مصرف ایزوگام می دانند که باید عایق رطوبتی ایزوگام مناسب با کاربرد آن و مناسب برای منطقه جغرافیایی و اقلیم محل مصرف خریداری شود. نمایندگی های فروش ایزوگام در این زمینه می توانند به شما که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید را در اختیارتان بگذارند. می توانید با تماس تلفنی با کارشناسان ما هم این جزئیات را دریافت کنید.
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم، بهترین جنس ایزوگام برای مناطق سردسیری است که به صورت سفارشی تولید می شود.

ایزوگام 5 میلیمتر هیرمان گزینه ای بسیار مناسب برای ایزولاسیون پشت بام به شمار می آید. این محصول با دوام و مقاومت بالاتر توانسته است نیاز به تعمیر و بازسازی را کاهش دهد.

قیمت انواع ایزوگام موجود در بازار

متاسفانه در خصوص قیمت ایزوگام در ایزولاسیون پشت بام و موارد دیگر نمی توان به مبلغ واحدی اشاره کرد. ایزوگام دلیجان به صورت عمده با خدمات نصب و بدون نصب و یا فروش جزئی می تواند در هر شهر و منطقه ای تفاوت هایی داشته باشد.
اما عوامل مهم تاثیرگذار در قیمت رول ایزوگام مواردی است که در همه تولیدات در مظر گرفته می شود. قیمت قیر و کیفیت آن، کیفیت تیشو و پلی استر، نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده ایزوگام، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و تناژ درخواستی و کلیه هزینه های تولید در قیمت ایزوگام موثر است. قیمت ها به روز اعلام می شود.

در سال های اخیر شاهد تغییر و نوسان قیمت ایزوگام هستیم که برای برآورد قیمت، کاهش و یا افزایش و اعلام به روز نرخ فروش ایزوگام می توانید با کارشناسان ما همراه باشید.

خرید بهترین ایزوگام از کارخانه دلیجان

میزان نیاز به انواع ایزوگام می تواند شیوه های خرید را تغییر بدهد، گرچه خرید ایزوگام از کارخانه همیشه راهی موثر بوده است و نمایندگی های ایزوگام و شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و انبوه سازان برای پروژه های اداری، تجاری و مسکونی همیشه به خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان توصیه می شوند.
با خرید ایزوگام بی واسطه و مستقیم از تولید کننده شما هم از کیفیت محصولات اطمینان دارید و هم می توانید محصولات دیگر و پیشنهادات احتمالی به صرفه تر را برای ایزولاسیون پشت بام دریافت کنید.

هدف ما تولید محصولاتی است که ایجاد اطمینان و آرامش و امنیت بیشتر نموده و خرید ایزوگام را برای شما دلپذیر نماید.

ایزوگام طرح آجری مخصوص نما
ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین دلیجان

برای خرید ایزوگام ارزان از این راه ها اقدام کنید

خرید ایزوگام از منابع معتبر و انجام ایزولاسیون پشت بام همواره شما را با یک چالش جدید مواجه می کند. چرا که نوع محصولات و قیمت ها مرتب در حال تغییر است و با این همه برند و مارک های مختلف انتخاب ایزوگام بسیار مشکل است.
مجموعه هیرمان برای دستیابی به راه های جدید و جایگزین کردن روش های قدیمی با راه های نوین همواره در این مسیر غیر ممکن ها را تبدیل به ممکن کرده است. برای خرید بهترین مارک های بازار می توانید از طریق روش های حضوری و غیر حضوری و مراجعه به دفتر فروش در تهران و یا کارخانه و تماس تلفنی اقدام کنید.

از همراهیتان برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و با هیرمان بدون شک خرید دلپذیر و مطمئن و شیرین را تجربه خواهید کرد.

سوالات متداول

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام دیوار با چسبندگی و کیفیت فوق العاده

کدام ایزوگام برای سردسیر مناسب است؟

ایزوگام هیرمان و ایزوگام بردین، اگر برای مشتری دما خیلی مهم باشد برایشان ایزوگام سفارشی سردسیر تولید میکنیم.

فرق ایزوگام سقف با دیوار چی هست؟

تفاوتی ندارند ولی ایزوگام دیوار باید از نظر وزنی سبک تر باشد. ایزوگام حلزونWP3000 یا ایزوگام بردین WP4000 پیشنهاد میشود.

فرق ایزوگام ساده و فویلدار چیست؟

ایزوگام فویلدار، دارای فویل آلومینیومی است و برای سقف مناسب است است ولی ساده از نایلکس است و برای داخل ساختمان و سرویس ها مناسب است که نور افتاب نمیخورد.

همچنین بخوانید

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x