ایزولاسیون ساختمان با بهترین قیمت

ایزولاسیون ساختمان ها چیست و کاربرد آن کدام است؟ برای پوشاندن سطوحی مانند پشت‌بام‌ها، دیوارها و کف ساختمان از عایق استفاده می کنند که از نفوذ رطوبت و نم و آب به لایه های زیرین جلوگیری شود. میزان کیفیت این مرحله می تواند سلامتی و ماندگاری هر ساختمانی را تضمین کند. بهترین قیمت، مورد انتظار هر تاجر، کارفرما و مصرف کننده ای می باشد زیرا معیار قیمت به عنوان یک مشخصه ی مهم برای خریداران به شمار می آید.

ایزولاسیون چیست؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم ایزولاسیون یعنی پوشاندن سطوح (بام، دیوار، کف و….) توسط یک یا چند لایه عایق که در نهایت از نفوذ آب و نم و رطوبت به لایه های زیرین جلوگیری می کند.
میزان مقبولیت و گیفیت ایزولاسیون ساختمان می تواند موجب امنی و آرامش و جلوگیری از خسارت های ناشی از نفوذ نم و رطوبت شود. پس انتخاب یک عایق مناسب برای ایزولاسیون ساختمان ضرورت است.

امروزه بیشترین و کاربردی ترین عایق در صنعت ساختمان و البته در صنایع دیگر، عایق رطوبتی ایزوگام است که در نقاط مختلف ساختمان و در مراحل مختلف استفاده میشود.

انواع ایزولاسیون ساختمان کدام است؟

شرکت های صنعتی در زمینه تولید انواع عایق برای ایزولاسیون ساختمان فعالیت می کنند و با توجه به کاربرد عایق ها و مواد تشکیل دهنده آن ها می توانیم به نمونه هایی از آن ها اشاره کنیم:

 • قیر و گونی
 • عایق رطوبتی پیش ساخته (ایزوگام)
 • عایق های نانو
 • ژئوتکستایل (Geotextile)
 • ژئوممبران (Geomembrane)
 • پرایمرهای آبی و بنزینی و موارد بسیار دیگر که بسیار گسترده هستند.

هر یک از عایق ها کابرد و موارد مصرف منحصر به خود دارند و البته اکثر آن ها برای ایزولاسیون ساختمان و بام ها، استخرها و کف سرویس های بهداشتی، کف واحد های تجاری و کف آشپزخانه، برای جلوگیری از نفوذ نم استفاده می شوند.

نقش قیر در تولید عایق رطوبتی قیری

امروزه برای ایزولاسیون ساختمان از روش های مختلف استفاده می شود که یکی از این روش ها استفاده از عایق رطوبتی یش ساخته یا ایزوگام است. مقبولیت ایزوگام به جهت استفاده ساده تر، وجود مواد اولیه در دسترس در ایران و البته قیمت مناسب این محصول است.
قیر مصرف شده در تولید ایزوگام بسیار مهم است و بهترین ایزوگام برای ایزولاسیون ساختمان بایستی قیر پلیمری که هم کیفیت و هم درجه نرمی استاندارد دارد داشته باشد.
کیفیت قیر یکی از عوامل مهم در قیمت و کیفیت محصول نهایی یعنی ایزوگام پلیمری است.

زمانی که از ایزوگام درجه یک با قیر پلیمری برای ایزولاسیون ساختمان استفاده می کنید می توانید مطمئن باشید که برای سال ها تعمیر و تعویض محل عایق شده در دستور کار شما نخواهد بود.

ایزولاسیون ساختمان با ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، بهترین در ایزولاسیون ساختمان

ایزوگام یا عایق رطوبتی پیش ساخته

عایق رطوبتی پیش ساخته که به ایزوگام شناخته می شود از فرآورده های نفتی و لایه های محافظتی ساخته شده است که برای ایزولاسیون مناطقی مانند پشت بام، کف و دیوارها لایه بسیار مقاومی به شمار می آید.
از ایزوگام مرغوب که مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و نم دارد برای ایزولاسیون ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، حوضچه های ذخیره آب، تونل و استخرها و ….استفاده می شود. کیفیت و نوع ایزوگام توسط افراد متخصص تایید شده و سپس مورد استفاده قرار بگیرد تا از خسارت های احتمالی جلوگیری کنید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در میان عایق هایی که برای ایزولاسیون ساختمان و یا لوله های تاسیساتی و در پی و فونداسیون استفاده می شود می توان ایزوگام را به عنوان شناخته شده ترین ها دانست. در ادامه به معابی و مزایای این محصول می پردازیم.

مزایای ایزوگام برای ایزولاسیون ساختمان ها

خوب است ابتدا به مزایای عایق رطوبتی ایزوگام اشاره کنیم:

 • ایزوگام سبک بوده و حجم آن در حدود 4 کیلوگرم در متر مکعب است.
 • مقاوت بالا در برابر گرما تا 120+ و سرمای 5- درجه سانتیگراد
 • انعطاف پذیری بسیار بالا
 • مقاوم در برابر فشارهای احتمالی از انقباض و انبساط
 • در کوتاه مدت پوسیدگی و شکستگی نخواهد داشت
 • ایزوگام روکش دار نور و حرارت را تا 85% منعکس میکند
 • نیاز به برف روبی هم ندارد

تمام موارد ذکر شده می تواند عایق رطوبتی ایزوگام را برای ایزولاسیون ساختمان گزینه اول و مورد دلخواه قرار دهد.

معایب عایق رطوبتی ایزوگام

قیر ماده اصلی در تولید انواع ایزوگام (عایق رطوبتی پیش ساخته) است که در سال های آینده به جهت محدودیت منابع قیری با استفاده محدود آن مواجه خواهیم شد و علاوه بر آن این محصول دارای آلایندگی های زیست محیطی است. ایزوگام استاندارد تولید شده و بر تولید این محصول نظارت کامل میشود زیر سازی و پرایمر کشی مناسب را از نصاب ایزوگام بخواهید تا عمر محصول چند برابر شود.
از ایزوگام مورد مناسب برای هر مکانی استفاده کنید تا ایزولاسیون ساختمان دچار تخریب زود هنگام نشود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در ایزولاسیون ساختمان ها توجه به نکات استاندارد و دقت در انتخاب بهترین مارک ایزوگام و عایق مناسب با کاربرد دقیق ، نیاز به شناخت دارد که ما در واحد فروش خود این افراد متخصص را برای مشاوره های رایگان در اختیار داریم.

ایزوگام هیرمان دلیجان با بهترین کیفیت و در انواع فویل دار و ساده تولید می شود.


لابه های تشکیل دهنده ایزوگام

عایق ها بر طبق استاندارد در ایران به دو دسته: عایق پی برای پی و فونداسیون ساختمان و عایق های رطوبتی پیش ساخته مخصوص پشت بام، سطوح خارجی، سرویس های بهداشتی تقسیم بندی می شوند. با ایزولاسیون ساختمان می توان بسیاری از مشکلات را بر طرف نمود.
عایق های رطوبتی ایزوگام معمولا از مواد اولیه زیر تشکیل شده اند:

 1. قیر صنعتی درجه یک پلیمری 70-60
 2. پلیمرهای وارداتی اروپایی اصلاح کننده قیر
 3. مواد پلیمری به نام اتکنیک پلی پروپیلن
 4. یک لایه تیشوی مسلح شده با نخ
 5. یک لایه پلی استر نبافته
 6. پودر تالک و فیلم پلی اتیلن و یا فویل آلومینیوم

اگر بخواهید ایزولاسیون ساختمان به صورت عالی انجام شود علاوه بر انتخاب بهترین و مرغوبترین ایزوگام بهتر است از گروه های نصاب بسیار ماهر هم استفاده کنید.

نحوه انبار کردن و نگهداری از ایزوگام

در پاراگراف های قبلی به اهمیت ایزولاسیون ساختمان با بهترین عایق اشاره کرده ایم و انواع ایزوگام را به عنوان یکی از عایق هایی که بیشترین خاستگاه و مصرف را برای پروژه های عمرانی، ساختمانی و تاسیساتی دارد معرفی کردیم.
نگهداری انبار داری این محصول مانند نحوه تولید و نصب ایزوگام اهمیت ویژه دارد. ایزوگام به صورت معمول به صورت رول های 10 متری تولید می شود که باید به صورت عمودی در جای خنک نگهداری شود. مدت نگهداری رول های ایزوگام از تاریخ تولید 6 ماه است.

دفاتر فروش ایزوگام و نمایندگی ایزوگام باید دقت کافی در نحوه نگهداری رول ایزوگام نموده و چنانچه محصول در فضای باز نگهداری میشود باید از پالت استفاده شده و روکش پلی اتیلن رنگی روی آن کشیده شود.

قیمت ایزولاسیون ساختمان

تعیین قیمت ایزوگام برای ایزولاسیون ساختمان از طرف کارخانه ها به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که در ادامه قصد داریم در رابطه با هر کدام مطالبی را ارائه نماییم. کیفیت و نوع قیر بکار رفته در تولید عایق، نوع روکش عایق، مواد پلی استری و جنس تیشو و… از جمله مهم ترین عواملی می باشند که در تعیین قیمت تمام شده مواد اولیه ی مورد نیاز برای تولید عایق مورد توجه می باشند.
به جهت تغییر مداوم قیمت مواد اولیه کارخانجات تولید ایزوگام ناچار به تغییر قیمت محصولات خود می شوند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

اکثر بزرگترین برند های فعال در این صنعت سعی می کنند در تعیین قیمت ایزولاسیون ساختمان سیاست های خود را پیاده سازی نمایند که هم مصرف کنندگان و هم تاجران برای همکاری با آن ها از قیمت خوب و تخفیفات عالی بهره مند شوند.

ایزوگام طرح دار بردین با بهترین کیفیت
ایزوگام طرح دار بردین با بهترین قیمت

لیست قیمت ایزوگام دلیجان

از جمله عوامل دیگری که در تعیین قیمت ایزولاسیون ساختمان تاثیر گذار می باشند می توان به وضعیت بازار، رقابت با برند های دیگر و نوسانات قیمت انرژی و هزینه ی نیروی کار اشاره کرد.

همچنین بخوانید:
ایزوگام الاستیکی محصولی با پلیمر وارداتی

هر یک از عواملی که گفته شد به میزان مشخصی در تعیین قیمت ایزولاسیون ایزوگام تاثیر گذار بوده که شاید تاثیر برخی از این عوامل از جمله هزینه های مواد اولیه بسیار بیشتر از سایر عوامل باشد.

توصیه می شود برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در رابطه با ایزولاسیون ساختمان با بهترین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارخانه ایزوگام دلیجان پیشتاز در تولید

ایزوگام دلیجان و کارخانجات فعال در این منطقه در طی سال ها فعالیت خود با تولید بهترین مارک های ایزوگام دلیجان اصل و ارتقای سطح کیفی ایزولاسیون ساختمان کاماتً شناخته شده هستند.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان هم در این راستا تمرکز خود را بر روی تولید بهترین نوع ایزوگام با قیمت مناسب و ارزان گذاشته است و در سراسر ایران محصولات خود را توزبع و پخش میکند. تولیدات کارخانه ایزوگام دلیجان برای صادرات به صورت سفارشی تولید می شوند.

قیمت ایزوگام نقش مهمی در تصمیم گیری خریداران عمده و شرکت ها و بازرگانان داشته و خرید ایزوگام مناسب برای ایزولاسیون ساختمان را بسیار پر چالش کرده است.

خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه

تا اینجا شما شناختی کلی از اهمیت ایزولاسیون ساختمان و نقش آن در ماندگاری و حفاظت از سرمایه شما به دست آوردید. نوبت به خرید ایزوگام می رسد که شرکت های خدماتی و ساختمانی برای پروژه های خود در هر مرحله از عایق بندی نیاز به خرید ایزوگام باکیفیت دارند.
خرید ایزوگام مرغوب برای ایزولاسیون از درب کارخانه و یا از نمایندگی های رسمی فروش ایزوگام دلیجان کاری عاقلانه است. نمایندگی های ایزوگام دلیجان به صورت سالیانه اقدام به خرید ایزوگام از کارخانه می نمایند.

کارخانه ایزوگام دلیجان همکار پروژه های بزرگ عمرانی و ساختمانی در سراسر کشور است که می توانید در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان این همکاری ها را ملاحظه نمایید.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با محصولاتی متنوع

برای این که با محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان آشنا شوید لیست و برند های معتبر این مجموعه را به شما معرفی می کنیم:

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر شده و دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید شده و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان با مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید شده و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلمیتر و وزن 40 کیلوگرم تولید می شود.
 • ایزوگام های طرحدار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگوم تولید و عرضه می شوند.
 • ایزوگام 2 میلیمتر به صورت سفارشی و انواع ایزوگام تولید شده با پلیمرهای اصلاح کننده و ایزوگام ضد ریشه

درصورت خرید ایزوگام بدون آگاهی و مشاوره ممکن است خسارات جبران ناپذیری به شما وارد شود پس حتماً قبل از هر خریدی با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در امر خریدی با آگاهی و مطمئن راهنمایی کند. تماس بگیرید تا از آخرین قیمت ایروگام دلیجان اصل مطلع شوید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

راه های خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

پس لز انتخاب ایزوگام ایزولاسیون ساختمان مطابق با آب و هوا و جغافیای منطقه خود و بر اساس کاربرد و کاردکرد ایزوگام می توانید برای خرید ایزوگام دلیجان اصل اقدام کنید.
راه هایی که به شما توصیه می شود می تواند خطرات و ریسک خرید ایزوگام نامرغوب را تا اندازه بسیار زیادی کاهش دهد:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 2. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش که بسیار ساده انجام می شود.

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خرید موفق و مطمئن خود را به صورت شگفت انگیزی دلپذیر و آسان نمایید.

لیست محصولات و قیمت را چگونه دریافت کنم؟

برای دریافت لیست محصولات و قیمت به روز آن ها می توانید با واحد فروش ارتباط بگیرید.

فرق ایزوگام سقف با دیوار چی هست؟

تفاوتی ندارند ولی ایزوگام دیوار باید از نظر وزنی سبک تر باشد. ایزوگام حلزون WP3000 یا ایزوگام بردین WP4000 یشنهاد میشود.

فرق ایزوگام سقف با دیوار چی هست؟

تفاووتی ندارند ولی ایزوگام دیوار باید از نظر وزنی سبک تر باشد.حلزونWP3000 یا بردین پیشنهاد شود

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x