خرید ایزوگام در اردبیل با قیمت ارزان

ایزوگام در اردبیل بایستی قدرت چسبندگی و استحکام بالا داشته باشد چرا که این استان در شمار یکی از سردترین استان های کشور قرار داشته و بیشتر مناطق این ناحیه تحت تاثیر ارتفاعات، غالباً با برف پوشیده شده اند. برای خرید بهترین مارک ایزوگام که مخصوص مناطق سردسیری در هیرمان تولید می شود توجه شما را به ادامه این مطلب جلب می کنیم. اردبیل، بیله سوار، پارس آباد، خلخال، کوثر، گرمی،اصلاندوز، مشکین شهر، نمین، نیر و سرعین از شهرهای این استان سردسیری است.

استان اردبیل و شرایط جوی آن

استان آذربایجان غربی در منطقه ای سردسیر و در شمالغربی ایران قرار گرفته است. این استان بخشی از فلات آذربایجان میباشد که دارای بافت کوهستانی با اختلاف ارتفاع زیاد است و بقیه سطح استان را مناطق هموار و پست تشکیل داده است. مرتفع ترین نقطه استان که لوگوی خاص آن نیز قلمداد میشود قله سبلان میباشد.
اقلیم استان اردبیل بطور عمده تحت تاثیر چهارعامل ارتفاع، عرض جغرافیایی، منابع آبی و توده های هوای مهاجر بطور دائمدر حال تغییر و شرایط جوی به این چهار عامل بستگی دارد.

با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و اقلیم این استان در انتخاب بهترین ایزوگام در اردبیل، ما در شرکت ایزوگام هیرمان همراه شما هستیم.

انتخاب ایزوگام در اردبیل

بارندگی یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در چرخه آب در استان اردبیل می باشد، به این ترتیب باران و برف میتواند از عمده‌ ترین نزولات جوی استان بوده و برحسب مطالعاتی که انجام گرفته است بیانگر این واقعیت است که میزان بارش منطقه با حداکثر رطوبت ارتباط مستقیم نداشته و در مجموع، میزان بارندگی به عوامل مختلف مانند کاهش دما و تراکم ابرهای باران زا به مقدار لازم و منبع رطوبتی، بستگی دارد.
روزهای یخبندان در استن اردبیل و در بیشتر شهرهای این استان بیش از 6 ماه در سال است.

با توجه به نکاتی که در بالا ذکر شد انتخاب بهترین ایزوگام در اردبیل و شهرهای آن بسیار پر اهمیت بوده و در این راستا خرید ایزوگام مرغوب سردسیری توصیه می شود.

بهترین ایزوگام درجه یک برای اردبیل

صرفه جویی در مصرف انرژی مبحث جدیدی در سطح جهانی نیست. اما در ایران به خصوص در بخش ساختمان اهمیت موضوع به تازگی با استفاده از عایقهای رطوبتی روشن شده و اقداماتی اولیه در این راستا آغاز شده است.
بهینه سازی مصرف انرژی با استفاده از عایق ایزوگام در اردبیل در این بخش به ویژه در مرحله اجراء ضروری است.
کاهش مصرف انرژی با جانمایی عایق ایزوگام در پشت بام، تراس و بالکن در نقشه های اجرائی و بر اساس تطبیق الگوی چرخه خورشیدی، انتخاب ایزوگام مناسب با اقلیم و در نهایت استفاده از شیوه های مناسب نصب عایق برای بهینه کردن مصرف انرژی های تجدید پذیر به جای انرژی های تجدید ناپذیر حاصل میشود.

در حال حاضر بهترین ایزوگام سردسیری مناسب برای استان اردبیل ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر است که در استحکام آن بیش از استانداردهای روز است.

ایزوگام در اردبیل
ایتان اردبیل و شهرهای آن

نسل جدید عایق‌های پلیمری در برابر یخبندان

سرما و یخبندان هیچگونه تاثیری در کارکرد عایق های رطوبتی ایزوگام جدید نداشته و همزمان از ویژگی های منحصر بفردی نیز برخوردار است. این ویژگیها می‌تواند به موارد زیر خلاصه نشده و به انتهای لیست افزوده شوند:
یکپارچگی پرایمر و عایق:
پرایمر زیرسطح به همراه عایق‌های نسل جدید موجب می‌گردد پوشش آب بندی اجرا شده ، تشکیل عایق یکپارچه‌ای بدهد که در سرما و یخبندان، عایق نشکند و از سطح جدا نشود.
نصب بدون درز:
استفاده از نسل جدید ایزوگام در اردبیل موجب می‌گردد کل سطح مورد نظر به صورت بدون درز پوشانده گردد که نتیجه آن مقاومت و دوام ایزوگام خواهد بود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

با توجه به نوآوری و پیشرفت در تکنولوژی تولید عایق‌های رطوبتی ایزوگام با استفاده از قیر پلیمری، ضعف های عایق های قدیمی را از بین برده و آب بندی را مطمئن تر ساخته‌اند. ایزوگام در اردبیل باید با توجه به این نکات انتخاب و خریداری شود.

نقش پرایمر ایزوگام قبل از نصب

پرایمرها و استفاده از آنها برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به محل کار است و باعث چسبندگی بیشتر ایزوگام در اردبیل به محل مورد استفاده  می‌شود. در صورت استفاده مستقیم از پرایمرها، از بتن در برابر حمله سولفات‌ها و کلرید‌ها محافظت میکند و مقاومت بتن در برابر املاح خورنده را افزایش میدهد.
در صورت استفاده از پرایمر قبل از نصب ایزوگام بخصوص در استان سردسیر مانند اردبیل، ترک ها و درزهای احتمالی پشت بام پر میشود و از نفوذ رطوبت و بخار آب به داخل جلوگیری و دقت عملیات ایزوگام پشت بام افزایش پیدا میکند.

افزایش کیفیت عایق کاری برای سطوحی مانند پی ساختمان، دیوارها، سرویس بهداشتی و حمام، استخر، پارکینگ، انبارها و پل‌ها موجب افزایش کیفیت ایزوگام در اردبیل می‌شود.

بهترین زمان برای نصب یا ترمیم ایزوگام در استان اردبیل

در زمان نصب ایزوگام در اردبیل هر چقدر هوا خشک تر و گرم تر باشد چسبندگی ایزوگام بهتر و ماندگاری آن طولانی تر می شود. بنابر این بهترین زمان برای نصب ایزوگام فصل تابستان است. این به آن معنی نیست که در بقیه فصول نمیتوان از عایق استفاده کرد.
یکی از موارد مهم و قابل توجه در نصب ایزوگام زمان آن است. به خصوص نصب ایزوگام در پشت بام ها، زیرا نصب ایزوگام در تاریکی شب که هوا سردتر است علاوه بر خطرات جانی افراد از لحاظ هزینه هم میتواند دارای خطراتی باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و عدم نصب ایزوگام هنگام بارندگی، دقت در محل نصب پایه های کولر و خرید بهترین مارک ایزوگام دلیجان می تواند اطمینان و امنیت سازه را تامین کند.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


انواع ایزوگام در اردبیل و شهرهای این استان

ایزوگام در اردبیل عایقی بسیار رایج است که جهت عایق بندی پشت بام، استخرهای آب، حوضچه های پرورش ماهی، تونل ها و بسیاری دیگر از مکانهائی که به نوعی به عایق احتیاج دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
انواع ایزوگام به صورت رول های 10 متری در بازار عرضه میشود که نصب آن بسیار راحت و تنها با استفاده از شعله و حرارت آنها را به سطح مورد نظر می چسبانند.
انواع عایق های ایزوگام هیرمان بخاطر وزن پائین و کیفیت بالا در نصب، به همراه انعطاف پذیری مناسب با سرعت بالا اجرا می‌شوند. این محصولات دارای عمر مفید بسیار بالا بوده و مقاومت نسبتا بالایی هم در برابر آب و رطوبت دارند.

انواع ایزوگام در انواع تک لایه، دولایه، سه لایه و انواع فویل دار ساده و طرح دار، پودری در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید و به بازار استان های کشور عرضه می شود. ایزوگام در اردبیل برای پروژه های مختلف عمرانی و ساختمانی مصرف شده و نمایندگی ایزوگام دلیجان در این استان فعال است.

فروش ایزوگام دلیجان در اردبیل

قطعاً به این نکته توجه دارد که دفاتر فروش ایزوگام در اردبیل و یا نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان در این استان می توانند رابط مستقیم بین تولید کننده و خریدار باشند. کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان هم به مانند بسیاری از تولید کننده های بزرگ در سطح کشور دارای نمایندگی های فروش ایزوگام در سراسر کشور است.
بازار ایزوگام در اردبیل به جهات متعدد که قبلاً اشاره کردیم پر رونق بوده و مصرف بهترین ایزوگام مخصوص مناطق سرد در آن بیشترین مصرف را دارد. فروش ایزوگام ار درب کارخانه و به قیمت روز است.

برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود برای راه اندازی مغازه ایزوگام در اردبیل و دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان با واحد فروش تماس بگیرید.

نمایندگی انحصاری فروش ایزوگام در اردبیل

در دنیای تجارت، کسب‌ وکارهایی که استراتژی توسعه را مبنای حضور خود در بازار قرار می دهند، به فرآیند اعطای نمایندگی روی می‌آورند. زیرا اداره‌ مستقیم تمام فعالیت‌ها توسط دفتر مرکزی، کاری پرهزینه و طاقت فرسا می باشد.
به طور کلی از نظر استراتژی توسعه، تقسیم فعالیتها و تفویض اختیارات هر بخش از کار به متخصصین آن، بهبود نتیجه را برای هر دو طرف قرارداد در پی دارد.
اضافه شدن کلمه انحصار به نمایندگی فروش، یعنی تولید کننده اصل کالای تولیدی خود را برای فروش در منطقه جغرافیایی خاصی، صرفاً در اختیار یک نماینده یا فروشنده قرار می‌دهد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

به بیان دیگر تولید کننده به نماینده تعهد می‌دهد که نماینده دیگری در آن منطقه، کالای مورد نظر و توافق را به فروش نمی‌رساند و بازار کالا منحصراً در اختیار یک نماینده است. به جمع خانواده هیرمان بپیوندید و از مزایای فروش ایزوگام در اردبیل بهره مند شوید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
بهترین ایزوگام سردسیری موجود در بازار


بهترین ایزوگام ویژه مناطق سردسیر

با در نظر گرفتن تمامی مواد اولیه بکار رفته در تولید ایزوگام و بررسی هر کدام بصورت منفرد به این نتیجه خواهیم رسید که این مواد چه از دل طبیعت گرفته شده باشند مانند قیر و چه آنها که در کارخانجات تولید میشوند مانند لایه های تیشو و پلی استر و یا پلی اتیلن و آلومینیوم، همگی دارای عمر طولانی و دوام در برابر شرایط جوی و طبیعی هستند.
ایزوگام سردسیری که تحت برند و نام ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید می شود دارای 200 ماه ضمانت و حداقل 25 سال عمر مفید است.
این ایزوگام در اردبیل و با توجه به آب و هوای سرد مقاومت بسیار عالی دارد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم تولید شده و چون مقاومت آن با استفاده از پلیمرهای اصلاح کننده بهبود یافته است شما را از تعمیر و تعویض در کوتاه مدت بی نیاز میکند.

قیمت عمده ایزوگام دلیجان 1400

شرکت ایزوگام هیرمان تولیدات خود را در گریدهای داخلی و صادراتی تولید و به بازار عرضن می کند. تولید ایزوگام برای مناطقی که آب و هوای سرد دارند مانند استان اردبیل یکی از اتفاقات خوب در حیطه تولید عایق های رطوبتی است.
این محصول در طی سال های گذشته و در سال جاری به جهت افزایش قیمت مواد اولیه دارای روندی افزایشی بوده است که ما را مجبور به اعلام قیمت ایزوگام به روز هستیم.
فروش ایزوگام از درب کارخانه و به قیمت روز و به صورت عمده است و در سریع ترین زمان ثبت سفارش ایزوگام در اردبیل و سایر استان ها پاسخ داده می شود.

اگر به دنبال بهترین ایزوگام هستید می توانید با یک تماس تلفنی هم لیست محصولات و هم قیمت ایزوگام به روز را دریافت کنید.

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه دلیجان

فرقس نمیکند که ایزوگام دراردبیل و یا در سایر استان ها مصرف شود، آن چه اهمیت دارد قیمت و کیفیت ایزوگام است که می تواند حرف اول را بزند. بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.
کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه هیرمان در سراسر ایران انجام دهند.

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید می توانید با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید و بهترین ایزوگام در اردبیل به شما معرفی می شود.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام الاستومری، ایزوگام پلاستیکی، ایزوگام اسپان باند و ایزوگام ترموباند، ایزوگام های الاستیکی
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر

نحوه خرید محصولات هیرمان در هر نقطه از ایران

برای خرید ایزوگام در اردبیل و یا در هر شهر و استان دیگری که هستید کافی است از راه های زیر اقدام کنید:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان داشته باشید.

بهترین ایزوگام برای استان اردبیل کدام است؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان بهترین گزینه ها هستند و به سفارش مشتری ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به صورت سفارشی تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام چیست ؟

راه های تماس با کارخانه هیرمان چیست؟

با دفتر مرکزی فروش در تهران و یا دفتر فروش کارخانه تماس بگیرید و توسط کارشناس فروش راهنمایی می شوید.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x