خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه دلیجان

خرید مستقیم ایزوگام چه مزایایی دارد؟ آیا می دانید قیمت فروش ایزوگام دلیجان از کارخانه چقدر است؟ آیا می دانید قیمت عایق رطوبتی ایزوگام درجه یک از درب کارخانه ارزان تر است؟ خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه هزینه پروژه های عمرانی و تاسیساتی و ساختمانی را کاهش میدهد. نرخ تهیه عایق ایزوگام از درب کارخانه ارزان تر است و کیفیت و استحکام محصول خریداری شده کاملاً مورد تایید و استاندارد است. در ادامه به نحوه قیمت گذاری انواع ایزوگام و فروش مستقیم عایق رطوبتی از درب کارخانه بیشتر اشاره می کنیم.

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه

زمانی که صحبت از خرید ایزوگام به صورت مستقیم می شود می توانید حدس بزنید که چه مواردی مورد نظر است. کارخانه ایزوگام هیرمان با تنوع برند و بهترین مارک هایی که برای بازارهای داخلی و صادرات تولید می کند پیشرو بوده است. پیشنهاد خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه می تواند بر ضرورت توجه به کیفیت و نوع مواد اولیه بیافزاید. شرکت تولیدی هیرمان دلیجان زمینه های خرید ایزوگام عمده به قیمت درب کارخانه را فراهم کرده است.

ما زمینه های تحقق شعار شرکت “لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان” را فراهم کرده ایم. به این ترتیب ما غیر ممکن ها را تبدیل به ممکن کرده ایم.

فروش بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه و بدون واسطه سبب می شود که:

 • تعامل و ارتباط تولید کننده و مصرف کننده بیشتر شود
 • مقدار قابل توجهی در هزینه صرفه جویی شود
 • مرغوب ترین ایزوگام توصیه می شود
 • استاندارد ایزوگام؛ اصل بوده و درنتیجه اطمینان کامل از محصول دارید.
 • هزینه های حمل و نقل کمتر خواهد شد
 • سرعت تحویل ایزوگام افزایش می یابد. و کلیه موارد بالا موجب توصیه به خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه شده است.

شرکت تولیدی هیرمان دلیجان با محصولاتی متنوع؛ شرایط خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه را فراهم کرده است. با خرید بدون واسطه عایق ایزوگام، میزان هزینه های پروژه را مدیریت کنید.

خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه
فروش و بارگیری ایزوگام از درب کارخانه

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

در سال جاری همانند سال های گذشته ما شاهد تغییر و نوسان قیمت انواع ایزوگام بوده ایم. در شرکت ایزوگام هیرمان تلاش بر این است که قیمت ایزوگام به صورت عمده و به روز در اختیار شرکت ها و بازرگانان قرار بگیرد. نرخ عایق ایزوگام بر اساس تغییر و نوسان قیمت مواد اولیه مانند قیر ارزیابی و بررسی و در نهایت اعلام می شود. قیمت روز انواع ایزوگام در تصمیم گیری و خرید مستقیم ایزوگام موثر خواهد بود.

برای دریافت قیمت محصولات هیرمان و چگونگی خرید مستقیم ایزوگام با واحد فروش ما ارتباط بگیرید.

قیمت روز هر رول ایزوگام

 1. برای این که لیست قیمت ایزوگام به روز منتشر شود موارد زیر به عنوان عوامل تاثیرگذار در قیمت یک رول ایزوگام بررسی می شوند:
 2. قیمت عرضه قیر در بازار بورس که مهمترین عامل در نظر گرفته می شود.
 3. کیفیت تیشو و پلی استر برای تولید ایزوگام باکیفیت تر
 4. نوع روکش و پوشش رول های ایزوگام
 5. نوع پلیمرهای مصرفی برای بهبود کیفیت ایزوگام تولید شده
 6. وزن هر رول ایزوگام
 7. ضخامت هر رول ایزوگام
 8. میزان هزینه ها و برآورد هزینه های حمل و نقل و همچنین فروش ایزوگام بدون نصب و یا فروش ایزوگام با نصب از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت خرید مستقیم ایزوگام است.

بهترین نوع ایزوگام هیرمان که حداقل برای 25 سال کار میکند هم قیمت مناسب و هم کیفیت استاندارد دارد. خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه عامل مهم دیگری در تثبیت قیمت ایزوگام است.

خرید ایزوگام ارزان از کارخانه

اگر به دنبال ایزوگام باکیفیت و با قیمت مناسب هستید می توانید با کارشناسان فروش شرکت هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید.. فروش ایزوگام از درب کارخانه هم موجب کاهش هزینه ها می شود و هم با اطمینان خاطر بیشتری خرید بهترین ایزوگام را انجام خواهید داد. خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه با قیمت کمتر؛ ارزان تر و در تناژهای بالا با تخفیف های قابل توجه همراه است. خرید مستقیم محصولات هیرمان در تناژ بالا در نهایت صرفه جویی های هزینه ها را در بر دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

اگر به دنبال بهترین مارک ایزوگام هستید که با اطمینان خاطر آن را برای پروژه خود خریداری کنید با واحد فروش ارتباط بگیرید.

بارگیری ایزوگام حلزون دلیجان از کارخانه
خرید و بارگیری ایزوگام حلزون از کارخانه

فروش بهترین نوع ایزوگام و قیمت

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه هیرمان ساده ترین کاری است که بدون دغدغه می توانید انجام دهید. تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان به صورت سفارشی و با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می شوند.
1. ایزوگام پلیمری دو لایه
2. ایزوگام تک لایه ویژه 
3. ایزوگام طرح دار رنگی و ایزوگام فویل دار
4. ایزوگام پی و فونداسیون
5. ایزوگام های نوع H ویژه مناطق گرمسیری و ایزوگام ویژه مناطق سردسیری نوع C و انواع ایزوگام سفارشی صادراتی که طبق استاندارد تولید و از درب کارخانه بارگیری می شوند.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم، بهترین مارک ایزوگام در بازار ایران و تولید شرکت هیرمان است.

لیست قیمت ایزوگام ارزان

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه موجب می شود که از اصالت برند خریداری شده اطمینان کافی داشته باشید. برندهای معتبر تولید شده در شرکت ایزوگام هیرمان که لیست قیمت آن ها در اختیار خریدار قرار می گیرد عبارت است از: ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر) که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

بهترین برند ایزوگام های پلیمری با ضمانت و خدمات پس از فروش را از شرکت هیرمان بخرید. محصولات بی نظیر هیرمان انتخاب اول برای عایق کاری است.

خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

همکاری کارخانه ایزوگام دلیجان با دفاتر فروش ایزوگام امکان خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه را فراهم کرده است. ممکن است درخواست خرید ایزوگام با خدمات نصب و یا بدون آن در متراژهای بالا اعلام شود که پس از بررسی پاسخ داده می شود. شرکت های بزرگ و فعالین اقتصادی می توانند از شرایط ویژه خرید مستقیم ایزوگام و قیمت های اعلام شده ایزوگام با تخفیف های فصلی بهره مند شوند. قیمت به روز انواع ایزوگام بدون نصب را مستقیم از کارخانه و از کارشناس فروش ما دریافت کنید.

شما می توانید با مراجعه به سایت از وجود و تجربه مشاورین و کارشناسان این شرکت تولیدی بصورت رایگان بهره لازم را ببرید.

خرید عمده ایزوگام دلیجان

طی بررسی های صورت گرفته در مورد ایزوگام و استفاده مناسب از آن، این محصول تا 50 درصد می تواند در دراز مدت از اتلاف انرژی در ساختمان جلوگیری کند. با اینکه ممکن است هزینه اولیه برای این منظور کمی بالا جلوه کند اما واقعیت این است که اتلاف انرژی هزینه بسیار زیادی را به خانواده تحمیل می کند. به این ترتیب می توان از ایزوگام مرغوب هیرمان انتظار داشت که حداقل 10 سال بطور مستمر و مداوم بقا داشته باشد. ما با نمایندگی ها و دفاتر فروش ایزوگام و شرکت های خریدار عمده ایزوگام دلیجان آماده همکاری هستیم.

ما به شما پیشنهاد می دهیم که از امکانات خرید مستقیم ایزوگام هیرمان استفاده کنید و مشاوره قبل از اقدام به خرید را هم به شما هدیه میدهیم.

خرید مستقیم ایزوگام هیرمان به قیمت کارخانه
بهترین مارک ایزوگام دلیجان با کیفیت بی نظیر

قیمت بهترین مارک ایزوگام دلیجان

ایزوگام پشت بام دو لایه فویل دار از دو جنبه قابل بررسی می باشد. یکی اینکه در مقابل رطوبت و حرارت از بیرون به داخل مقاومت دارند و دیگر اینکه با مقاومت و ساختار خود از اتلاف انرژی درون بنا و انتقال آن به بیرون هم مقاومت می کند به این ترتیب که شما در فصل سرد زمستان با استفاده از ایزوگام مرغوب و استاندارد در پشت بام منازل و دیوارهای کناری بنا می توانید لایه ای را به این مکان ها اضافه کنید که در عین سبکی و کارائی از صرفه اقتصادی هم برخوردار است. بهترین مارک ایزوگام هیرمان با قیمت مناسب و به روز و کیفیت تضمین شده برای شما ارسال می شود.

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه، به طرز چشمگیری در کاهش هزینه های جاری پروژه موثر است. ایزوگام ارزان قیمت هیرمان با کیفیت حیرت انگیز خود جایگاه ویژه ای دارد.

فروش عمده ایزوگام دلیجان

شرکت های تولیدی ایزوگام به صورت گسترده ای فعالیت خود را در سطح کشور و بخصوص در تهران ادامه داده و خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه را توصیه می کنند. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با محصولات متنوعی که تولید می کند یکی از پیشگامان این صنعت در مشتری مداری پایدار است. شرکت هیرمان تلاش خود را برای تولید محصولاتی با کیفیت عالی و توزیع در بازار فروش ایزوگام در تهران و دیگر شهرها مانند کرج، تبریز، کرمان، مشهد، شیراز و اصفهان و …….به کار گرفته و موفق عمل کرده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

سیستم تولید و خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه بر اساس قوانین و قواعد پذیرفته شده داخلی و بین المللی صورت می گیرد و شما با اطمینان از این محصول می توانید استفاده نمائید.

خرید ایزوگام دلیجان اینترنتی

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان نمونه ای از بهترین شرکت های تولید کننده ایزوگام در کشور است. کلیه محصولات هیرمان با خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه قابل تهیه است. خرید ایزوگام اینترنتی، یکی از روش هایی است که به خوبی جوابگوی نیازهای پروژه های ساختمانی و پیمانکاران است.
ایزوگام های استاندارد برای مناطق گرمسیری و معتدل
– ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیری
– ایزوگام های سفارشی صادراتی
– ایزوگام های APP از جمله تولیدات کارخانه هیرمان است که در وبسایت شرکت می توانید اطلاعات جامع تری از آن ها به دست بیاورید.

کلیه محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان با گارانتی و ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر به فروش می رسد. خدمات پس از فروش ایزوگام هیرمان نشان از کیفیت و اعتماد شماست.


شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با محصولات متنوع

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان دلیجان شرق و ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون دلیجان.
همچنین بخوانید:
ایزوگام بی کلک فقط هیرمان!

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

خرید مستقیم ایزوگام به این معنا است که شما بدون واسطه اقدام کرده و به این ترتیب ارزانترین ایزوگام با کیفیت حیرت انگیز و کاملاً تضمین شده به دست شما می رسد. برای خرید با قیمت مناسب و کیفیت مناسب راه های زیر را پیشنهاد می کنیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ما با ایزوگام هیرمان در برابر طبیعت ایستاده ایم تا شما امنیت و آرامش را حس کنید. رضایت، سلامت، آسودگی و صرفه اقتصادی را با هیرمان تجربه کنید.

راه های تماس با شرکت ایزوگام هیرمان کدام است؟

از منوی ارتباط با ما می توانید با واحد فروش شرکت هیرمان دلیجان تماس بگیرید و خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه را تجربه کنید.

لیست قیمت ایزوگام بر چه مبنایی تهیه می شود؟

مبنای تهیه لیست قیمت بر اساس فروش عمده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

آدرس کارخانه هیرمان کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان هشتم – شرکت هیرمان

آیا شرکت هیرمان، محصول مناسب مناطق سرد تولید می کند؟

بله – در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان، محصولات در سه دسته جداگانه گرمسیری، معتدل و سردسیری با توجه به نوع آب و هوا تولید می شود.

همچنین بخوانید

guest

3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x