ایزوگام طرحدار چیست؟

ایزوگام طرحدار چیست و چگونه تولید می شود؟ لیست قیمت انواع ایزوگام رنگی بر چه اساس تهیه می شود؟ آیا ایزوگام طرح دار پلیمری است و با قیر پالایشگاهی تولید می شود؟ ما در این مطلب به شما بهترین برندهای ایزوگام و جدیدترین محصولات با فویل بسیار عالی طرح چمنی، طرح سرامیک، سنگ، چوب و طرح لانه زنبوری را معرفی می کنیم. مقاومت بیشتر و زیبایی و تنوع رنگ از جمله موفقیت های تولید ایزوگام طرح دار هیرمان است. شرکت ایزوگام هیرمان با در نظر گرفتن نوع کاربرد عایق رطوبتی اقدام به تولید ایزوگام درجه یک رنگی نموده است.

ایزوگام طرحدار چیست؟

کارخانجات ایزوگام در طی سال ها فعالیت، تجربیات و تولیدات متنوعی داشته و شرکت هیرمان دلیجان هم تولیدکننده یکی از بهترین برند های ایزوگام است.
یکی از به روزترین آن ها که در حال حاضر مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است ایزوگام طرح دار است. تولید انواع عایق رطوبتی در اساس کاربرد و مصرف ایزوگام و نوع آب و هوا دسته بندی می شود.
ایزوگام طرحدار برای پشت بام، استخرها، دیوارها و نمای ساختمان به صورت جداگانه تولید می شود.

ایزوگام طرحدار، محصولی است که برای نماهای جانبی جهت زیباسازی کاربرد داشته و در ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر با کیفیت عالی تولید می شود.

قیمت ایزوگام طرحدار دلیجان

بر اساس نوع ایزوگام و قیر مصرفی؛ لیست قیمت ایزوگام به روز تهیه و اعلام می شود.
البته عوامل دیگری مانند نوع و کیفیت تیشو و پلی استر و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام طرحدار و دیگر انواع عایق رطوبتی در تعیین قیمت هر رول ایزوگام صورت نهایی موثر است. ایزوگام طرحدار از جمله مواردی است که علاوه بر این که موارد بالا در نظر گرفته می شود؛ نوع طرح و رنگ و کاربرد هم مورد توجه است.
کیفیت ایزوگام و قیمت انواع ایزوگام با یگدیگر رابطه بسیار نزدیکی دارند و بهتر است از منابع تایید شده اقدام به تهیه قیمت و خرید ایزوگام نمایید.

برای دریافت لیست قیمت فروش ایزوگام درب کارخانه و فروش داخلی با کارشناس ما ارتباط بگیرید.

ایزوگام طرح دار برای نمای ساختمان

آن چه که اهمیت بسیار ویژه دارد میزان مقاومت و کشش ایزوگام طرحدار است. مقاومت ایزوگام در مقایسه با ایزوگام فویل دار معمولی چندین برابر است. ایزوگام طرحدار رنگی بسیار شیک است و رنگ ها و طرح های بسیار متنوع دارد و برای زمینن های بازی و نمای ساختمان و دیوارها مناسب است. برای پوشش نمای ساختمان امروزه از متریال مختلف مانند سنگ و چوب استفاده می شود. در این میان، ایزوگام طرحدار هیرمان یکی از گزینه های بسیار عالی و به صرفه است.

تنوع کیفیت و طرح و کیفیت مواد اولیه ویژگی های برتر ایزوگام طرحدار هیرمان دلیجان است.

عایق مخصوص دیوار
ایزوگام آجرنما مناسب برای دیوار و نمای ساختمان

معایب ایزوگام طرح دار و مزایای آن

ایزوگام طرح دار هم مانند هر محصول دیگری می تواند علاوه بر مزایا دارای معایبی هم باشد. نمی توان گفت که این معایب می تواند بر کیفیت ایزوگام طرح دار تاثیر بگذارد، چرا که تولید ایزوگام رنگی بر اساس استاندارد و با بهترین مواد اولیه صورت می گیرد. در این جه به چند مورد از کاربردها و مزایای ایزوگام طرحدار که به آن ها توجه میشود اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • زیباسازی ساختمان با ایزوگام طرحدار و ایجاد مقاومت در مقابل پرتوهای فرابنفش خورشید
 • ایزوگام طرحدار مانع از بازتابش نور خورشید و آزار عابران و ساکنین مجاور ساختمان است.
 • طرح روی ایزوگام بعد از 4-5 سال از بین میرود ولی از نظر کیفیت ایزوگام هیچ ایرادی ندارند و در جایگاه خودشان بهترین هستند.

کارخانه ایزوگام هیرمان کلیه محصولات خود را با تضمین عرضه می کند. اطلاعات جزئی تر را از کارشناس سوال کنید.

استعلام قیمت هر رول ایزوگام طرح دار دیوار

در هنگام انتخاب ایزوگام طرح دار دقت داشته باشید که در چه مکانی و برای چه منظوری اقدام به خرید ایزوگام نقش دار نموده اید. نوع طرح ایزوگام مورد انتخاب شما در قیمت هر رول ایزوگام موثر است. لیست قیمت انواع ایزوگام طرحدار هم به روز تهیه می شود. ایزوگام طرح دار توسط گروه های نصب ماهر اجراء می شوند و کمترین لطمه ای به رول های ایزوگام مورد نظر در حین نصب وارد نخواهد شد.

برای خرید ایزوگام و دریافت لیست قیمت انواع ایزوگام هیرمان به وبسایت ما مراجعه کنید. با فایل های آموزشی رایگان در منوی سایت اطلاعات خود را به روز کنید.

ایزوگام طرح دار آجری با قیمت مناسب

همان طور که قبلاً اشاره کردیم در تعیین قیمت ایزوگام عواملی مهم و موثر در نظر گرفته میشوند که تکیه بر کیفیت ایزوگام دارد. ایزوگام های رنگی از جدیدترین نسل عایق های رطوبتی هستند که به صروت روکش دار تولید می شوند. قیمت ایزوگام درجه یک رنگی بر اساس طرح و نقش و متراژ و یا کاربرد می تواند متنوع و متفاوت باشد.
طرح های ایزوگام رنگی به شرح زیر است:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ایزوگام طرح آجرنما
 • ایزوگام آجرنمای سنگی
 • ایزوگام طرح موزاییکی
 • ایزوگام طرح دار چمنی
 • ایزوگام با طرح سرامیک
 • ایزوگام طرح لانه زنبوری و ایزوگام طرح چوب که بیشترین مصرف را در میان مصرف کننده ها دارند.

فویل مصرفی در ایزوگام طرحدار 30 تا 35 میکرون است. کاریردهای انواع ایزوگام را از کارشناسان فروش سوال نمایید و سپس اقدام به خرید بهترین ایزوگام طرحدار نمایید.

013 2 - ایزوگام طرحدار چیست؟
قیمت انواع ایزوگام طرح دار رنگی

لیست قیمت ایزوگام طرحداربدون نصب

بیشترین کاربرد ایزوگام طرح دار در صنعت ساختمان است و از آن بیشتر برای زیبایی نمای ساختمان استفاده می کنند. چرا که استفاده از ایزوگام طرح دار در نمای ساختمان ارزان تر و راحت تر از اجرای سنگ نمای ساختمان است.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید نسل های جدید؛ توانسته است میزان کارایی و اقبال عایق های ایزوگام را رشد ببخشد. ایزوگام های پلیمری طرح دار هم مقاومت بالاتری دارند و هم طول عمر آن ها بیشتر است. تکنولوژی و فناوری روز در تولید بهترین برندهای ایزوگام در کارخانه هیرمان نقش موثری دارند.

ایزوگام پلیمری طرح دار قیمت بالاتری داشته و لوکس ترین برندهای ایزوگام هیرمان موجب آرامش و اطمینان شماست.

کیفیت و قیمت انواع ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام طرح دار براساس تنوع رنگ و مدل متفاومت است به این موارد به دقت توجه کنید. عموماً معیار تعیین قیمت ایزوگام طرح دار با توجه به نوع ایزوگام و طرح می باشد.
در سال جاری در کشور ما شاهد تغییراتی در قیمت های نهایی ایزوگام دلیجان بوده ایم و افزایش قیمت انواع ایزوگام دلیجان رقم خورده است.
کیفیت و قیمت ایزوگام در تصمیم نهایی خرید عایق رطوبتی ایزوگام بسیار موثر است، هر چند هنوز هم عده ای ایزوگام ارزان قیمت را ترجیح داده و به کیفیت آن توجهی نمی کنند. با خرید ایزوگام طرح دار می توان در هزینه های نمای بیرونی ساختمان صرفه جویی کرده و البته محصولی باکیفیت و مناسب هم قابل خریداری است.

ایزوگام طرحدار دلیجان کیفیت عالی دارد و هم چسبندگی و استحکام آن تضمین شده است. نصب ایزوگام طرح دار توسط افراد ماهر و باتجربه صورت می گیرد.

ایزوگام استخری با کیفیت بالا

عایق کردن و آب بندی استخر در بحث ذخیره آب روز به روز اهمیت فراوان پیدا می کند. با توجه به خشکسالی های اخیر و کمبود منابع آبی در ایران، حفظ ذخایر آبی و جلوگیری از هدر رفتن منابع آب به عنوان یکی از دغدغه ها به شمار می آید. ایزوگام استخری یکی از بهترین، سریعترین و از کم هزینه ترین روش های حفظ منابع آبی می باشد که توجه به آن در سال های اخیر رو به فزونی گذاشته است.
در صورت بروز هر گونه مشکلی مانند ترک روی بدنه و کف استخر یا فرسودگی ناشی از مرور زمان می توان از تعمیرات و ترمیم با استفاده از ایزوگام استخری مشکل را بر طرف کرد.

از این نوع ایزوگام، جهت آب بندی استخرهای کشاورزی، سنعتی، حوضچه های پرورش ماهی وغیره می توان استفاده کرد.

ایزوگام طرح دار مناسب برای استخر

یکی از مهمترین معیارهای انتخاب ایزوگام برای دفاتر و فروشگاه ها و مشتریان؛ مقاومت و کشش ایزوگام است. ایزوگام طرح دار در مقایسه با ایزوگام پلیمری فویل دار معمولی هم مقاومت و هم انعطاف پذیری بالاتری دارد.
ایزوگام طرحدار می تواند برای 15 سال به صورت حداقلی کارکند. ایزوگام های طرح دار در مقایسه با دیگر محصولات هم جذاب تر و هم شیک تر هستند.
زمین های بازی و دیوارها و استخرها را می توان با آن پوشش دهی کرد. مقاومت بیشتر و جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت برای ایزوام اهمیت ویژه دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در کارخانه هیرمان دلیجان کلیه محصولات با نظارت مستقیم کارشناس معرفی و بارگیری می شود. کلیه محصولات شرکت هیرمان دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر هستند.

ایزوگام صادراتی بردین دارای کیفیت عالی و ارزانترین قیمت است چرا که با بهترین قیر و مواد اولیه تولید می شود.


مقایسه ایزوگام روکش دار و بدون روکش

ایزوگام بدون روکش:

 • در پی و فونداسیون همچنین کف و دیوار حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد.
 • ایزوگام بدون فویل ضخامت و کیفیت درجه یک و مورد تایید را دارد.
 • ایزوگام بدون روکش تمامی مشخصه های ایزوگام استاندارد را دارد.
همچنین بخوانید:
مشخصات فنی ایزوگام چیست؟

ایزوگام روکش دار یا فویل دار (ایزوگام طرحدار):

 • روکش این محصول از جنس فویل آلومینیوم بسیار نازک است.
 • در مکان های مانند پشت بام جهت جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت کاربرد بیشتری دارد.
 • عایق ایزوگام به علت زیبایی، نمای خاصی به محل می‌دهد.

برای خرید ایزوگام مرغوب هیرمان با مشاوره تلفنی می توانید بهترین اطلاعات را کسب نمایید.

خرید بهترین مارک ایزوگام مستقیم از کارخانه

برای خرید ایزوگام، مشتریان عزیز هر یک روش های مورد نظر و آزموده خود را انتخاب می کنند. برای تهیه ایزوگام بایستی به کیفیت و قیمت عایق رطوبتی و هزینه های حمل و نقل به شهر مورد نظر توجه داشته باشید. کارخانه ایزوگام هیرمان روش های تهیه و خرید بهترین مارک ایزوگام در بازار را بهینه سازی کرده است. شما در صورت تمایل می توانید با ارتباط تلفنی با کارشناس فروش، بهترین شیوه خرید عایق رطوبتی مورد نیاز خود را تجربه کنید.

انتخاب ایزوگام بر اساس نوع آب و هوا اهمیت بسیار زیادی دارد. ایزوگام های هیرمان به صورت جداگانه برای هر منطقه جغرافیایی تولید می شود.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
عایق های ایزوگام بردین محصول هیرمان
ایزوگام طرح دار آجری بردین با ماندگاری بالا

نحوه خرید محصولات هیرمان

برای خرید ایزوگام هیرمان دلیجان که بهترین و معتبرترین برند ایزوگام است راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
در آخر امیدواریم شناخت کافی در مورد بهترین برند ایزوگام و بهترین ایزوگام طرحدار پیدا کرده باشید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

اگر مشاوره ای نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان ارتباط بگیرید. شما لایق بهترین محصولات هستید.

در اینجابه دو نمونه از سوالات پرتکرار مشتریان عزیز پاسخ داده ایم.

آیا ایزوگام هیرمان با ضخامت واقعی 5 میلیمتر تولید می شود؟

بله – لوکس ترین برند ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلمیتر تولید شده و برای مناطق سردسیری بسیار فوق العاده است.

کیفیت ایزوگام های طرحدار چگونه است؟

طرح روی ایزوگام بعد از 4 یا 5 سال از بین می روند، اما کیفیت ایزوگام هیچ ایرادی نداشته و در نوع خود بهترین است.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x