کارخانه ایزوگام شرق دلیجان استان مرکزی

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان یکی از شرکت های فعال کشور در زمینه تولید انواع عایق رطوبتی است که در استان مرکزی و در شهرستان دلیجان فعالیت میکند. این مجموعه تولیدات خود را به تمام نقاط کشور ارسال می کند.
ایزوگام دلیجان اصل از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید و ساخته می شود و این محصولات به تمام نقاط کشور ارسال و توزیع شده و در نمایندگی ها و پروژه های بزرگ مشارکت دارد.

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

یکی از مواردی که امر ساختمان سازی ،ایجاد استخر و غیره مورد توجه مهندسان قرار می گیرد بحث استفاده از یک عایق رطوبتی با کیفیت در این موارد است که ایزوگام شرق دلیجان یکی از برند ها در این زمینه نیز است.
کارخانه ایزوگام شرق دلیجان با دارا بودن ازمایشگاه های کنترل کیفیت بر کیفیت محصولات خود نظارت می کند. این کارخانه توانسته است با توانمندی خود در زمینه تولید با کیفیت صادرات به کشور های همسایه داشته باشد.

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان با شناسایی بازارهای خارجی باعث ایجاد اشتغال بیشتر جوانان کشور شده است. این کارخانه نیز برای فروش محصولات خود از فروش آنلاین اینترنتی ایزوگام در فضای اینترنت استفاده کافی را برده است.

تولید انواع ایزوگام عایق رطوبتی

کارخانه ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام طوفان شرق دلیجان و تولید انواع دیگر عایق رطوبتی توانسته است پاسخگوی نیاز موجود بازار به این محصولات در زمینه ساخت و ساز مسکن و دیگر موارد مرتبط این حوزه باشد.
در کارخانه ایزوگام دلیجان محصولات زیر تولید می شوند:

  • ایزوگام پودری
  • ایزوگام تک لایه روکش دار
  • ایزوگام دولایه فویل دار
  • ایزوگام طرح دار رنگی
  • ایزوگام های پلاستیکی و الاستیکی و الاستومری

در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان برای تولید انواع ایزوگام عایق رطوبتی از موادی مثل پلی استر و قیر پالایش شده استفاده می شود.

عایق رطوبتی ایزوگام به دو صورت تک لایه و دو لایه با ضخامت های متفاوت تولید و عرضه می شود. ایزوگام طوفان شرق دلیجان با پایبندی به اصول مشتری مداری اقدام به مشاوره قبل از خرید به صورت رایگان نیز کرده است.

مشاوره رایگان خرید ایزوگام شرق

امروزه با رونق گرفتن صنایع مختلف از جمله صنعت تولید عایق های رطوبتی وجود تعداد زیاد تولید کننده و رقیب کارخانه جات اقدام به مشاوره و معرفی محصولات با کیفیت خود به مشتریان خود می نمایند.
کارخانه ایزوگام شرق دلیجان با به کار گیری تیمی مجرب اقدام به مشاوره محصولات تولیدی خود نموده است. مشاوره دادن برای خرید محصول باعث ایجاد حس اطمینان و رضایت درونی مشتری و رغبت به خرید می شود.
در مشاوره خرید ایزوگام و محصولات تولیدی به خریداران، به موارد زیر اشاره می شود:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

  • کیفیت
  • دوام
  • موارد استفاده
  • قیمت و نحوه عرضه به صورت عمده و یا مراحل صادرات برای تولیدات ویژه صادرات.

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان به دلیل این که از شرکت های پیشرو در تولید انواع عایق های رطوبتی بوده است در بین اقشار مختلف جامعه شناخته شده است.

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان
ایزوگام طوفان شرق دلیجان درجه یک

ایزوگام شرق عایق رطوبتی درجه یک

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان یکی از کارخانجات موفق در زمینه تولید انواع عایق رطوبتی است. محصولات این کارخانه دارای علامت استاندارد و در انواع مختلف است که هم وزن و هم ضخامت استاندارد داشته و مشخصات و اطلاعات محصول هم بر روی رول ایزوگام درج شده است.
تمامی محصولات این کارخانه با بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه بازار تولید می شود که در نوع خود قابل ستایش است. استفاده از بهترین قیر پالایشگاهی یکی از مهمترین مشخصات بازار کارخانه ایزوگام شرق دلیجان است.

ایزوگام طوفان شرق که در هیرمان تولید می شود با ضخامت 3 میلمیتر و وزن 40 کیلوگرم یکی از محصولات اقتصادی با قیمت و کیفیت خوب است.

صادرات ایزوگام شرق دلیجان

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان بر صادرات محصولات باکیفیت تاکید داشته و توان صادرات ایزوگام به کشورهای آفریقایی، اروپایی و آسیایی را داشته است. کنترل کامل کیفیت توسط آزمایشگاه شرکت صورت میگیرد و استانداردهای بین المللی لحاظ می شوند.
در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان به این نکته که کلیه تولیدات برای مصارف داخلی و یا صادراتی با بهترین و مرغوبترین پلیمرهای وارداتی تولید شود توجه بسیاری می شود. بسته بندی و بارگیری بر طبق روش های بسیار پیشرفته صورت میگیرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای انتخاب ایزوگام مورد نیاز خود می توانید از مشاوره های قبل از خرید و در حین خرید با کارشناسان ما در واحد صادرات استفاده کنید.

مشخصات ایزوگام طوفان شرق

ایزوگام شرق دلیجان معمولاً به واسطه مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی که دارد از دیگر انواع ایزوگام متمایز می شود. انعطاف پذیری عالی و مقاومت کششی یکی از مشخصات محصولات کارخانه ایزوگام شرق دلیجان است.
ضریب پایداری و عمر طولانی از دیگر ویژگی های این محصول در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان است. ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر برای مناطقی که آبریز کمتر دارد و یا پس از ان توسط سرامیک و یا موزاییک پوشانده می شود بسیار مناسب است.

ممکن است که عایق های رطوبتی از نظر ظاهر شبیه یکدیگر باشند اما آن چه مسلم است محل کاربرد و نحوه استفاده از هر عایق رطوبتی بسیار متفاوت و متنوع است.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


کاربرد ایزوگام طوفان شرق دلیجان

تولیدات و انواع عایق های رطوبتی که در بازار موجود هستند و با برندها و مارک های مختلف در دسترس هستند هر یک کاربرد مختلفی دارند. کارخانه ایزوگام شرق دلیجان از این منظر توجه قابل ملاحظه ای دارد.
از ایزوگام طوفان شرق دلیجان می توانید در سرویس بهداشتی، دیوار، استخر، پشت بام و حتی از آن در صورت نیاز و کاربرد پروژه در تونل ها و سدها استفاده کنید. پس از خرید ایزوگام مرغوب حتماً به این نکته دقت کنید که از گروه های نصاب ماهر برای اجرای ایزوگام خریداری شده بهره مند شوید.

در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان، طراحی و تولید انواع محصولات بر اساس نیاز و تقاضای بازار و سفارش های رسیده متغیر بوده و در هر محصول، شاهد رعایت استانداردهای ملی هستید.

نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان

هر شرکت تولیدی به این مسئله فکر میکند که عرضه محصولات تولیدی خود را با بهترین قیمت و کیفیت انجام داده و رضایت مشتریان برای هر کارخانه تولیدی اولویت اول است. کارخانه ایزوگام شرق دلیجان هم به این منوال عمل کرده و با اعطای نمایندگی ایزوگام در سراسر کشور این پوشش دهی را گسترش داده است.
نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهرهای مختلف فعالیت خود را همچنان ادامه داده و می توانند با خرید مستقیم از کارخانه و در طول سال، به میزان قابل توجهی پشتیبان پروژه ها عمرانی و ساختمانی بوده و ثبت سفارشات خود را بسیار به موقع دریافت می کنند. ما همواره در حال ایجاد و گسترش نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان هستیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

اگر مایل به دریافت نمایندگی ایزوگام از کارخانه ایزوگام شرق دلیجان هستید می توانید با واحد فروش تماس گرفته و اطلاعات خود را به روز کنید.

عوامل موثر بر لیست قیمت ایزوگام

عوامل مختلفی بر روی قیمت محصولات کارخانه ایزوگام شرق دلیجان تاثیر می گذارد. البته این موارد بسیار عمومی هستند و در شرکت های تولید انواع عایق رطوبتی به آن ها توجه می شود. به عنوان نمونه کیفیت قیر و قیمت آن، از همه مهم تر است. نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده یک عامل مهم دیگر است.
وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و یا حتی نوع روکش می تواند از دیگر عوامل باشد. فروش عمده از درب کارخانه و تولید ایزوگام سفارشی از دیگر مواردی است که در قیمت ایزوگام مورد توجه قرار می گیرد. کیفیت در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان حرف اول را میزند.

برای دریافت لیست محصولات و یا برآورد قیمت ها و دریافت استعلام به روز می توانید با واحد کارشناسی فروش ارتباط بگیرید.

ایزوگام طوفان شرق با کیفیت خوب
فروش ایزوگام طوفان شرق از درب کارخانه

شماره تلفن کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

امروزه کارخانه جات مختلف تولیدی و شرکت ها برای اینکه با مشتریان خود در زمینه های: فروش محصول، مشاوره خرید محصول و سایر موارد در ارتباط باشند اقدام به اعلام شماره تلفن تماس منحصر خود می نمایند.
امروزه کارخانه جات علاوه براین که شماره های تماس دارند از راه هایی مثل سایت اینترنتی استفاده می کنند. داشتن شماره تلفن برای ارسال فکس امروزه نیاز هر کارخانه و شرکت برای بخش اداری آن مجموعه نیز است.
معمولاً کارخانجات تولید ایزوگام دارای دو شماره یکی مربوط به کارخانه و دیگری مربوط به دفتر مرکزی می باشند.

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان رسالت کاری خود را بر مشتری مداری قرار داده است و به همین منظور از راه های ارتباطی مانند: شماره تلفن تماس و سایت اینترنتی بهره می برد.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان

همیشه برای خرید ایزوگام و البته قبل از آن نیاز است که کارخانه و محصولاتی که تولید می کند را بررسی کرده و از بین شرکت های تولید کننده ایزوگام، بهترین شرکت و مرغوب ترین برند را انتخاب کنید که البته کار چندان ساده ای هم نیست.
خرید ایزوگام از کارخانه به صورت عمده و مستقیم از کارخانه ایزوگام شرق دلیجان می تواند بهترین و ساده ترین راه باشد چرا که بی و اسطه و با قیمت ارزان تر می توانید محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید. نمایندگی های فروش ایزوگام، پیمانکاران و انبوه سازان از جمله می توانند از این شیوه به راحتی سودمند شوند.

در کارخانه ایزوگام دلیجان همواره شاهد راه ها و شیوه هایی هستید که به راحتی می توانید ایزوگام مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کنید.

محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان

در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان علاوه بر ایزوگام طوفان شرق دلیجان، محصولاتی دیگر هم تولید می شود که هر یک در نوع بی نظیر و بی رقیب است. در اینجا به معرفی این محصولات می پردازیم:
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان کد WP5000 (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر ) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان کد WP4000 (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر ) و ایزوگام حلزون دلیجان کد 3000(وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر ) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد.
ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان هم از دیگر محصولات این کارخانه هستند.

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده اشکال مختلف ایزوگام تک لایه، دو لایه و سه لایه در انواع فویل دارف ساده، طرح دار است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

نحوه خرید از شرکت هیرمان دلیجان

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان برای این که محصولات خود را با کیفیتی عالی و در مطمئن راه ها عرضه نماید، پیشنهاد میکند که از راه های زیر برای خرید ایزوگام اقدام کنید:
خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان یکی از شیوه های موثر در خرید ایزوگام است.
خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و یا از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش خرید را هم می توانید به عنوان راه های مطمئن در نظر بگیرید.

از این که ما را در این مقاله همراهی کردید سپاسگزارم و خرید مطمئن و دلپذیر را با هیرمان تجربه کنید.

آدرش کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – شهرک صنعتی بوعلی – خیابان ششم

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
فروش اینترنتی ایزوگام با کمترین قیمت

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x