ایزوگام الاستیکی محصولی با پلیمر وارداتی

ایزوگام الاستیکی یا عایق رطوبتی ایزوگام BPE چیست و چه کاربردی دارد؟ این محصول نوعی عایق رطوبتی پیش ساخته بر پایه قیراصلاح شده با پلیمرهای وارداتی الاستیکی است که از یک لایه اسپان باند و یک لایه پلی استر نبافته تشکیل شده است. قابلیت کشسانی و مقاومت کششی بالا از جمله مزایا و ویژگی های این عایق ایزوگام است که برای انبوه سازان و شرکت های ساختمانی قابل توجه خواهد بود.

مواد الاستیکی چیست؟

وجود خاصیت الاستیک یا کشسان بودن در ماده، شکل و اندازه جسم پس از حذف نیرو به حالت اولیه خود بازمیگردد و این یکی از خواص مواد الاستیکی است.
برای مواد لاستیکی و دیگر پلیمرها، کشش زنجیره‌ای پلیمری در هنگام اعمال نیرو باعث ایجاد خاصیت الاستیسیته شده و پس از اینکه تحت تاثیر نیروی کشش و یا تنش های غیر معمول قرار میگیرند از حالت اولیه خارج و مجددا به حالت اولیه بازگشت مینمایند. در ایزوگام الاستیکی، استفاده از مواد اولیه با دارا بودن این خاصیت اهمیت ویژه دارند.

ایزوگام الاستیکی BPE بر‌ اساس الزامات استاندارد تضمین کیفیت عایق رطوبتی تولید شده است که دارای میزان پایداری حرارتی بالا و انعطاف پذیری بیشتری در سرما است.

اهمیت پلیمر اروپایی در ایزوگام الاستیکی

پلیمرها انواع مختلفی دارند و به همین جهت برای استفاده در صنایع مختلف نیز بکار گرفه می شوند. پلیمرها را دارای ارزش بسیار بوده و خواص آنها و عملکرد این مواد در تولید مواد مختلف قابل استفاده در صنایع بسیار است.
تولید ایزوگام الاستیکی با استفاده از پلیمر کارکرد ایزوگام را بهبود داده و مقاومت آنها را در برابر شرایط مختلف جوی افزایش میدهد. همچنین با استفاده از پلیمر میشود ایزوگام را در جائیکه نیاز به افزایش مقاومت به دلیل شرایط نامساعد جوی حاکم است، استفاده و بهره لازم را برد.

برای تولید عایق رطوبتی ایزوگام با استفاده از پلیمر و در ترکیب با قیر پالایشگاهی از این خاصیت استفاده کرده و ایزوگام را تولید میکنند. برای افزایش شاخص کیفیت محصولات از واردات انواع پلیمرها از کشورهای دارای تکنولوژی استفاده می کنند.

بهترین ایزوگام دولایه بر پایه پلیمر وارداتی

ایزوگام دو لایه یکی از عایقهائی است که بیشترین کاربرد را در ساختمان، تونل، سقف سوله ها، دیوارهای پارکینگ، استخرهای پرورش ماهی و بسیاری از نقاط دیگر دارد مطرح کرد.
ایزوگام دولایه با وزن 42 کیلوگرم و ضخامت حداقل 4 میلیمتر را میتوان با انواع قیر ها که پایه اصلی تولید عایق است تولید نمود. اما ایزوگام الاستیکی دولایه با قیر پلیمری را شاید بتوان در رتبه اول جای داد. ایزوگام پلیمری خاصیت و ویژگی های برجسته یک ایزوگام کامل را دارد و نمیتوان از آن ایرادی را گرفت.

ایزوگام الاستیکی مقاومت و تاب آوریبسیار بالایی دارد و انواع تولیدات، ساده و طرح دار، قیمت مناسب از ویژگی های ایزوگام BPE دولایه پلیمری است که در کارخانه هیرمان تولید میشود.

ایزوگام الاستیکی BPE بردین دلیجان
ایزوگام BPE صادراتی بردین دلیجان

ایزوگام تک لایه با قیر پلیمری

ایزوگام BPE تک لایه نیز از دیگر تولیدات کارخانه هیرمان است که با استفاده از قیر داخلی و پلیمرهای وارداتی از اروپا تولید میشود. انتخاب هر نوع ایزوگام به خریدار بستگی دارد و اینکه در چه مکانی میخواهد از آن استفاده نماید.
ایزوگام تک لایه را در مناطقی مورد استفاده قرار میدهند که پس از آن یکسری عملیات اجرائی دیگر قرار است انجام شود. به عنوان نمونه به کف آشپزخانه و تراس و حمام میتوانید توجه داشته باشید.
از ایزوگام تک لایه بدون روکش آلومینیومی برای کف حمام و سرویس های بهداشتی استفاده میشود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

از ایزوگام الاستیکی تک لایه در چه قسمت های استفاده کنیم؟ ایزوگام تک لایه در مقایسه با ایزوگام دولایه قیمت ارزان تری داشته و از آن به منظور عایقکاری در تراس، بالکن و کف پارکینگ بجای عایق های گرانقیمت نیز می توانید استفاده کنید..

بهترین ایزوگام BPE برای سرویس بهداشتی

همان طور که گفتیم ایزوگام الاستیکی دامنه کاربرد وسیعی داشته و می تواند در پشت بام، سرویس های بهداشتی، تراس ها، استخرها و دیواره ها مورد استفاده قرار بگیرد.
توصیه کارشناسان و مشاورین مستقر در دفاتر فروش و نمایندگی ایزوگام دلیجان به خریداران این است که قبل از هر اقدامی برای خرید، هماهنگی های لازم را برای  بازدید از محل نصب ایزوگام انجام دهید و از مشاوره آنها استفاده لازم را ببرید. تعداد لایه تاثیری روی کیفیت ایزوگام ندارد و تنها در استفاده از ایزوگام برای محل نصب آن باید دقت کنید.

ایزوگام الاستیکی را می توان برای عایق ‌کاری کلیه سطوح ساختمانی شامل سقف‌های شیب‌دار و مسطح، دیوار، سرویس بهداشتی و آشپزخانه، پی ساختمان، استخر و آب‌نما و… به کار برد.

آیا استفاده از پرایمرها به تنهائی مناسب است؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است. اما مهم استفاده از پلیمر به تنهائی در ترمیم ایزوگام و یا در راهسازی و بیابانها برای جلوگیری از افزایش ریز گردها میتواند مفید تر باشد.
از پرایمر میتوان قبل از نصب ایزوگام و برای اصلاح خواص ایزوگام مورد استفاده قرار داد. به این معنی که یک لایه پلیمر میتواند چسبندگی ایزوگام الاستیکی را افزایش داده و در ترکیب با قیر موجود در ایزوگام به لایه ای بسیار مستحکم و نفوذ ناپذیر تبدیل شود.
همچنین پلیمرها قبل از نصب ایزوگام میتوانند به ترکها نفوذ کرده و عاملی در ثبات و پایداری ایزوگام محسوب میشود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

پلیمرهای اصلاح کننده قیر مانند APP, BPP, BPE موجب مقاومت و استحکام دوچندان ایزوگام می شوند و نیاز به تعمیر و تعویض را کاهش میدهند. ایزوگام الاستیکی (BPE) نمونه ای از این محصولات است که با پلیمر وارداتی اروپایی تولید می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان تولید شده با مواد اولیه درجه یک و قیر پلیمری دارای چسبندگی و طول عمر بسیار طولانی است.


ویژگی عایق رطوبتی ایزوگام الاستیکی bpe در چیست؟

استفاده از ایزوگام الاستیکی می تواند عمر سازه شما را چندین و چند برابر کند. این محصول طول عمر و قابلیت اطمینان بسیار بالایی دارد و  بر روی سطوح بتونی، فلزی، سنگی و آجری قابل قتابل نصب است. ویژگیهای بسیاری را میتوان برای عایق ایزوگام الاستیکی برشمرد ولی مورد استفاده آن در یک مکان مناسب ه دامنه محبوبیت و ویژگی آن اضافه کرده و آنرا قابل مصرف در انواع سطوح می نماید.

واحد فروش شرکت هیرمان آماده است مشخصات فنی ایزوگام الاستیکی و دیگر محصولات شرکت ایزوگام هیرمان از جمله ایزوگام های پلاستیکی، ایزوگام الاستومری، ایزوگام های ضد ریشه را که با پلیمرهای اصلاح کننده قیر بهبود کیفیت داده شده اند را در اختیار شما قرار دهد.

کارخانه تولید کننده انواع ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان یکی از تولید کنندگان عمده انواع ایزوگام خدماتی را به شرح زیر ارائه می کند:

 • مشاوره رایگان در خصوص انتخاب ایزوگام مناسب برای محل نصب با بالاترین سطح استاندارد
 • فروش انواع ایزوگام ساده و طرح دار و انواع ایزوگام پودری برای نصب در پشت‌بام و روی دیوار
 • تولید و فروش انواع ایزوگام الاستیکی، الاستومری، پلاستیک با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت
 • ارسال انواع سفارشات خرید به تمام ایران با استفاده از نمایندگی های هیرمان در کشور
 • فروش عمده انواع ایزوگام به تجار و بازرگانان ایزوگام برای مصرف داخل و یا صادرات
 • بررسی و انجام امور کارشناسی قبل از نصب ایزوگام توسط افراد متخصص

تیم پشتیبانی هیرمان استفاده از نمایندگی های معتبر در سراسر کشور برای ارسال سفارشات به پروژه و بسیاری دیگر از خدمات کارشناسی و کارگاهی برای خریداران عرضه می کنند.

خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

در بستر اینترنت، فاصله و محدودیت زمان از بین رفته و خریداران می توانند هر زمان و در هر مکان به انواع اطلاعات و آموزش ها دسترسی داشته باشند.
کارخانجات تولیدی ایروگام هم توانسته اند از این راه به خوبی استفاده نموده و برای خود معیاری در جهت فروش تولیدات و انجام خدمات تعریف و برای مشتریان خود ارزش آفرین باشند.
صرفه اقتصادی و خرید بدون محدودیت از سایت ایزوگام دلیجان و خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم از درب کارخانه امنیت خرید انواع ایزوگام از جمله انواع ایزوگام الاستیکی و پلیمری را بیشتر میکند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

سایت کارخانه ایزوگام دلیجان به عنوان یکی از برجسته ترین وب سایت های فروش می تواند اطلاعات دقیق از کلیه محصولات هیرمان را در اختیار شما قرار دهد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت درجه یک
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت برتر

قیمت بهترین نوع ایزوگام در بازار

برای تهیه بهترین جنس ایزوگام موجود در بازار نیاز است که ایزوگام خوب و درجه یک را بهتر بشناسیم که در مطالب قبلی به این مشخصات اشاره کرده ایم. ایزوگام الاستیکی و یا دیگر انواع ایزوگام مانند ایزوگام bpp , ایزوگام app , ایزوگام sbs که با پلیمرهای اصلاح کننده تولید شده اند به خوبی کار خود را انجام میدهند.
قیمت ایزوگام به کیفیت قیر و مواد پلیمری و استفاده از مواد اولیه باکیفیت و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام می تواند متغیر باشد. البته در سال های اخیر شاهد افزایش قیمت مدوام قیمت ها بوده ایم
بهترین و مرغوبترین یزوگام الاستومری پلیمری موجود در بازار در حال حاضر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر است.

قیمت تمام شده ایزوگام برای خریداران عمده امری ضروری به شمار می آید و کارشناسان ما در هیرمان برای برآورد قیمت ها در ماه های آینده و میزان نوسان قیمت انواع ایزوگام همواره رویکردی دقیق به قیمت مواد اولیه دارند.

معرفی محصولات شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم و می توانید با این شرکت برتر آشنا شوید:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • انواع ایزوگام الاستیکی، ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر، ایزوگام پلاستیکی و ایزوگام الاستومری و ایزوگام ضد ریشه
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با استاندارد بالا

نحوه خرید محصولات از شرکت ایزوگام هیرمان

پس از انتخاب ایزوگام وارد چالشی یه نام خرید ایزوگام می شوید. زمانی فرا می رسد که برای انجام عملیات عایق کاری نیاز به انتخاب عایق رطوبتی ایزوگام داشته و در این میان روش های خرید ایزوگام الاستومری مرغوب و درجه یک را باید بدانید. برای خرید بهترین مارک ایزوگام روش های زیر توصیه می شوند:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان داشته باشید.

تفاوت انواع ایزوگام در چیست؟

کیفیت قیر و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام

همچنین بخوانید:
ایزوگام دلیجان ارزان با کمترین قیمت

آیا ایزوگام های هیرمان پلیمری هستند؟

بله – کلیه محصولات هیرمان با قیر پالایشگاهی تولید می شوند.

چرا در تولید ایزوگام از پلیمر استفاده میکنید؟

قدرت چسبندگی و کیفیت ایزوگام با استفاده از انواع پلیمرهای وارداتی چندین برابر می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x