ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام مقاوم در برابر رطوبت

ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام و مقاومت این بخش در برابر نم و رطوبت می تواند میزان تاثیر این ناحیه از ساختمان بر سلامت فیزیکی و روانی افراد را مشخص و تثبیت کرده و البته استفاده از اجزای زیبا و باکیفیت برای سرویس بهداشتی و حمام، خیال آسوده و رفاه حال بیشتر را به دنبال دارد. از این منظر شایسته است بهترین عایق رطوبتی ایزوگام انتخاب و مورد استفاده قرار بگیرد.
” برای سرویس های بهداشتی و حمام ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر گزینه ای بسیار استثنایی و فوق العاده مستحکم است.

اهمیت سرویس بهداشتی و حمام در ساختمان

حمام و سرویس بهداشتی به عنوان یکی از بخش‌های جدایی‌ ناپذیر ساختمان شناخته شده و میزان تأثیر این بخش بر سلامت فیزیکی و روانی افرادی که از آن استفاده می‌کنند، بر کسی پوشیده نیست.
سرویس بهداشتی و حمام دارای اجزای متنوع و مختلف است که هر کدام از آن‌ها استانداردهای مخصوص دارند، از این رو مالکان ساختمان ها و آپارتمانها بیشترین تلاش خود را در جهت ساخت و تزئین اصولی سرویس بهداشتی و حمام انجام می‌دهند که هر کدام ویژگی‌ها و استاندارد خاصی را دارند.

با انتخاب اجزای زیبا و با کیفیت برای سرویس بهداشتی و حمام می‌توان با خیال آسوده از آسایش و رفاه بیشتر بهره برد، همچنین شایسته است تا بهترین ایزوگام سرویس بهداشتی مقاوم در برابر رطوبت انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد.

انتخاب سنگ و ایزوگام سرویس بهداشتی

عنصر مهمی که در ساخت بخش‌های مختلف سرویس بهداشتی استفاده می‌شود، سنگ است و مهمترین متریال در ایزولاسیون آن هم ایزوگام سرویس بهداشتی است. بنظر میرسد ویژگی هر کدام از آنها کاملاً مهم و هر کدام برای منظور خاصی استفاده میشوند اما حقیقت اینست که آنها مکمل یکدیگر هستند.
سنگ سرویس بهداشتی و حمام باید قابلیت نظافت پذیری بالا، مقاوم در برابر نفوذ جرم و کثیفی، دوام مناسب در برابر رطوبت و مواد شوینده و از بین نرفتن ظاهر خواص فیزیکی باشد.
در مقابل، ویژگی های ایزوگام سرویس بهداشتی در زیر سنگ، مقاومت در برابر رطوبت، تحمل فشار وزن، دوام و ماندگاری بسیار بالا اهمیت دارد.

امروزه کاشی ها و انواع سرامیک نیز به دلایل بسیار به بخش مهمی از مصالح ساختمانی تبدیل شده‌اند که به تمیزی، بهداشت و زیبایی سرویس بهداشتی کمک شایانی می‌کنند و جایگزین بسیار مناسبی برای سنگها هستند. ایزوگام سرویس بهداشتی را با مشاوره کارشناس خریداری نمایید.

بهترین ایزوگام سرویس‌های بهداشتی و حمام

عموم افراد تفکر می کنند عداد لایه ها می تواند تاثیر مستقیم روی کیفیت محصولات تولیدی داشته باشد. به این ترتیب هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد احتمال برتری کیفیت نیز بالاتر خواهد رفت.
این تصور از آنجا ناشی شده که از ایزوگام در مناطقی استفاده شده است که نا همگون و غیر سازگار بوده است. یعنی اینکه از ایزوگامی برای نصب استفاده شده که مناسب محل نبوده و بصورت غیر کارشناسی مورد استفاده قرار گرفته است. بنظر می رسد تعداد لایه تاثیری روی کیفیت ایزوگام ندارد و تنها در استفاده از ایزوگام برای محل نصب باید دقت شود.

قبل از هر اقدامی برای خرید ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام، هماهنگی های لازم را برای  بازدید از محل نصب ایزوگام انجام داده و از مشاوره آنها استفاده لازم را ببرید.

ایزوگام سرویس بهداشتی بردین دلیجان
رول های ایزوگام بردین مناسب برای سرویس های بهداشتی

لایه های ایزوگام و تاثیر آن در اجراء

تعداد لایه های انواع ایزوگام می تواند تا حدودی روی وزن و قیمت ایزوگام تاثیر داشته باشد. اما نکته مهم، تولید بر اساس استاندارد است. برای تولید عایق های رطوبتی مانند ایزوگام سرویس بهداشتی و ایزوگام حمام، استاندارد مشخصی وجود دارد که عدول از آن غیر استاندارد است.
تغییر در لایه های ایزوگام آن را به نوع دیگری تبدیل می کند، به عنوان نمونه می توانیم از ایزوگام بدون فویل نام ببریم. با وجودی که ایزوگام بدون فویل مشابهت بسیاری در ظاهر با انواع دیگر دارند، اما در تولید با هم اختلاف بسیاری دارند. ضمن اینکه موارد کاربرد هر کدام با دیگری متفاوت و برای استفاده در محل خاصی تولید و توصیه می شوند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

از ایزوگام بدون فویل عموماً برای ایزوگام سرویس بهداشتی، آشپزخانه و تراس و حمام استفاده می شود.

هدف از کف سازی سرویس بهداشتی و حمام چیست؟

هدف از کف سازی سرویس بهداشتی و حمام در تمام ساختمان ها، ایجاد سطحی قابل استفاده، غیر قابل نفوذ در برابر آب و دوام در برابر فشار است. سطحی که علاوه بر زیبایی و دوام، از جهت ایمنی و استانداردهای ساختمان باید مورد تایید مراجع ناظر بر اجرا قرار گیرد.
ایزوگام سرویس بهداشتی و کف سازی باعث استحکام و مقاومت سرویس بهداشتی در برابر نفوذ و عبور رطوبت خواهد شد، به این ترتیب شیب بندی سرویس بهداشتی، کف سازی و آب بندی دارای اهمیت فوق العاده دارد.

انتخاب ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام مناسب از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. بهترین ایزوگام برای این منظور در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید میشود که میتواند شما را برای سالهای زیاد از این حیث بی نیاز نماید.

مراحل ایزوگام سرویس های بهداشتی و حمام به چه صورت است؟

مکانهایی مانند حمام و توالت که ریزش و تجمع آب در کف آن بسیار است و عایق کاری آن ها امری ضروری است که باید با دقت فراوان انجام شود. در گذشته برای عایق کاری سرویس‌های بهداشتی از قیرگونی استفاده میشد، اما از این جهت که قیمت ایزوگام از قیر و گونی پایین تر است، روش نصب ایزوگام بسیار ساده و سریعتر و بدون خطر انجام میگیرد، ایزوگام را به قیر و گونی ترجیح میدهند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای بهتر چسبیدن ایزوگام، یک لایه پرایمر در کف استفاده و بعد از این مرحله نصب ایزوگام در اندازه‌های کوچک برای آببندی اطراف لوله‌های تخلیه فاضلاب انجام گیرد.

ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده

ارتفاع مناسب برای عایقکاری حمام و سرویس بهداشتی

اجرای عایقکاری رطوبتی در حمام از اهمیت بالایی برخوردار است و ارتفاع مناسب با توجه به اینکه کنترل رطوبت مشکل اصلی در عایق کاری حمام است بسیار مورد توجه است و انواع استاندارد ها و الزامات برای آن در نظر گرفته می شود.
آب گرم مورد استفاده در حمام، میزان بخار آب موجود در هوا را افزایش می دهد که در صورت عدم تهویه مناسب باعث رشد کپک داخل درزها و روی دیوارهای حمام  شده و سلامتی شما را به خطر می اندازد به همین دلیل است که عایقکاری رطوبتی حمام ها، نسبت به سایر مناطق خانه حساس تر و پیچیده تر است.

انواع ایزوگام بدون فویل هیرمان، خاصیت آنتی باکتریال، ضد قارچ و کپک و با کیفیت استاندارد داشته که مناسبترین گزینه برای عایقکاری حمام و ایزوگام سرویس بهداشتی است.

قیمت و هزینه ایزوگام سرویس بهداشتی

به طور کلی ابعاد فضا و متراژ در هزینه عایق کاری سرویس بهداشتی تأثیر زیادی دارد. طبیعتاً هر چه متراژ بیشتر باشد هزینه عایق کاری آن نیز بیشتر می‌شود. از طرف دیگر سرویس‌های بهداشتی که دارای کابین دوش هستند نیز نسبت به سایر سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ ها که این بخش را ندارند، هزینه بیشتری برای ایزوگام باید بپردازند؛ در صورت وجود کابین دوش، دیوارهای این بخش هم نیاز به اجرای ایزوگام دارند.
قیمت عمده ایزوگام سرویس بهداشتی و یا دیگر انواع ایزوگام را با یک تماس تلفنی از واحد فروش دریافت کنید.

خرید ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام مناسب که مقاومت عالی در برابر نم و رطوبت داشته باشد شما را از تعمیر و تعویض های مکرر در کوتاه مدت بی نیاز میکند.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام سرویس بهداشتی کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


فیلم های ایزوگام مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی

در بستر اینترنت، فاصله و محدودیت زمان از بین رفته و خریداران می توانند هر زمان و در هر مکان به انواع اطلاعات و آموزش ها دسترسی داشته باشند.
شرکت های تولیدی ایزوگام هم توانسته اند از این راه به خوبی استفاده نمایند و برای خود معیاری در جهت فروش تولیدات و انجام خدمات تعریف و برای مشتریان خود ارزش آفرین باشند.
صرفه اقتصادی و خرید بدون محدودیت از مزایای استفاده از سایت فروش کارخانه ایزوگام دلیجان است و تنها تمرکز و دقت کافی در انتخاب محصول می بایست صورت گیرد. انتخاب بهترین مارک ایزوگام سرویس بهداشتی اهمیت فوق العاده در استحکام سازه دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

بهترین سایت فروش و آموزش در باره ایزوگام و انواع آن، سایت کارخانه ایزوگام دلیجان است که با ورود به آن می توانید از کلیه مزایای آن استفاده کنید.

ایزوگام درجه یک برای استفاده در سرویسهای بهداشتی

یکی از مناطقی  که شدیداً به عایق کاری و ایزوگام نیاز دارد سرویسهای بهداشتی و حمام در منازل و یا ساختمان های بزرگ اداری و تجاری است.
دیوار و کف در سرویسهای بهداشتی و با شیب بندی مناسب در کف می تواند به خروج آب کمک نماید و موجب عدم ماندگاری آب آنها باشد. اطراف لوله های خروجی باید مورد توجه قرار گیرد. ایزوگام سرویس بهداشتی در مناطق مسکونی و آپارتمان ها باید از بهترین متریال تولید شده و توسط نصابان ماهر اجرایی گردد.

ایزوگام سرویس بهداشتی در این مجموعه با بهترین قیر پالایشگاهی و مطابق با استانداردهای روز تولید می شود و درجه بندی انواع اعایق ایزوگام بر اساس مواد اولیه موجود در آن صورت میگیرد.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب از جمله انواع ایزوگام سرویس بهداشتی را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 4 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرح دار صادراتی حلزون و بردین دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام مناسب سرویس بهداشتی و ایزوگام رووف گاردن که به صورت سفارشی تولید می شوند از دیگر تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان هستند.
همچنین بخوانید:
مرغوبترین ایزوگام دلیجان با بهترین قیمت
آدرس و شماره تلفن کارخانه ایزوگام دلیجان

بهترین ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام برای نصب کدام است؟ آیا بهترین ایزوگام یعنی سرآمد کیفیت؟ بهترین ایزوگام یعنی پایین ترین قیمت ؟ بهترین ایزوگام یعنی خدمات پس از فروش مناسب؟ و یا بهترین ایزوگام یعنی اعتماد کامل به تولید کننده؟ در تولید ایزوگام سرویس بهداشتی و محصولات دیگر به کلیه این موارد توجه می شود.
محصولات تولید شده با تکنولوژی برتر روز در کارخانه ایزوگام دلیجان با استفاده از انواع مواد اولیه با کیفیت در داخل و خارج از کشور با اقبال مواجه شده است.

آدرس و تلفن های تماس هیرمان با یک کلیک در اینترنت در اختیار شماست و به سهولت می توانید به آن دسترسی داشته باشید. بهتر این است که ایزوگام سرویس بهداشتی را مناسب جغرافیای منطقه خریداری کنید.

ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان بی نظیر در چسبندگی

نحوه خرید مستقیم انواع ایزوگام هیرمان از کارخانه

بهترین مارک های ایزوگام دلیجان و ایزوگام سرویس بهداشتی و یا انواع ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری هیرمان را بدون واسطه و مستقیم از این راه ها تهیه نمایید:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان داشته باشید.

چه ایزوگامی برای داخل ساختمان و سرویس ها استفاده میشود؟

بهتر است ایزوگام ساده استفاده شود و پیشنهاد ما بردین است

فرق ایزوگام ساده و فویلدار چیست؟

ایزوگام فویلدار، دارای فویل آلومینیومی است و برای سقف مناسب است است ولی ساده از نایلکس است و برای داخل ساختمان و سرویس ها که نور آفتاب نمیخورد مناسب است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x