نرخ ایزوگام دلیجان درجه یک صادراتی

نرخ ایزوگام دلیجان درجه یک و صادراتی دلیجان بسته به حجم و نیاز مشتریان عمده و شرکت های بازرگانی می تواند شامل طرح های فروش بسیار ویژه ای می باشد.
ایزوگام دلیجان مخصوص صادرات به عنوان یک محصول منحصربه فرد و باکیفیت ویژه در صنعت عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام کشور محسوب می شود که شرکت های بازرگانی می توانند با استفاده از این محصول وارد بازار های جهانی شوند.

کارخانه تولیدی ایزوگام درجه یک

متخصصان و کارشناسان شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان تمام تلاش خود را کرده اند که محصولی را تحت عنوان ایزوگام دلیجان اصل تولید کرده که تمامی مشخصه های کیفی و کمی و استاندارد های تعریف شده توسط سازمان های استاندارد ملی ایران و اروپا را به صورت کامل پوشش دهد.
البته این نکته را باید ذکر کرد که تولید ایزوگام صادراتی علاوه بر این که نیاز به مواد اولیه مرغوب و استاندارد و تکنولوژی روز دنیا دارد، به دانش و مهارت بالا و به روز جهت ایجاد و طراحی فرمولاسیون خاص و ویژه نیز نیاز دارد که خوشبختانه متخصصان شرکت ایزوگام دلیجان از دانش و مهارت به روز برخوردار هستند.
کارخانه ایزوگام دلیجان با رویکرد ورود به بازارهای جهانی و تولید بهترین مارک ایزوگام، هر روز قدم های موثری برداشته است و با استفاده از مواد اولیه و قیر درجه یک پالایشگاهی، محصولاتی درخور صادرات به کشورهای مختلف تولید می کند.
در ادامه این محتوا شما را با ایزوگام و انواع آن و عوامل مهم و موثر بر قیمت عایق های رطوبتی بیشتر آشنا می کنیم.

ایزوگام چیست؟

ایزوگام توعی عایق رطوبتی بر پایه نفت است که از یک یا چند لایه قیر و پلی استر و الیاف تیشو تشکیل شده است. عایق رطوبتی ایزوگام بر خلاف دیگر انواع عایق مانند قیر گونی از استحکام بالاتری برخوردار است و نصب و اجرای آن هم ساده تر است.
از طرفی هزینه های مربوط به خرید و نصب ایزوگام به نسبت قیرگونی بسیار مقرون به صرفه تر است و ماندگاری این محصول با توجه به نوع مواد اولیه مصرفی در آن بسیار بالاتر است. در کارخانه های تولید ایزوگام دلیجان، شما شاهد انواع برندها و مارک های مختلف عایق ایزوگام هستید که بهتر است با توجه به نوع کاربرد، نوع آب و هوا و محل نصب اقداخ به خرید نمایید.
نرخ ایزوگام دلیجان با توجه به تغییر قیمت مواد اولیه متغیر است و استعلام قیمت روزانه برای خرید انواع ایزوگام، امری ضروری است.

نرخ ایزوگام دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان به قیمت روز

کارخانه ایزوگام دلیجان

در صنعت تولید انواع عایق های رطوبتی ایزوگام؛ دلیجان برندی معتبر و شناخته شده تر است. در شهر دلیجان شاهد فعالیت بیشترین تعداد شرکت های تولید ایزوگام هستید که با برندها و مارک های مختلف فعالیت می کنند.
این برند معتبر یعنی ایزوگام دلیجان در بسیاری از تولیدات به صورت پسوند و یا پیشوند به کار میرود و به نوعی برند این شهرستان به حساب می آید.
در دلیجان انواع ایزوگام گرمسیری، سردسیری، پودری، ساده، فویل دار، ایزوگام تک لایه و دولایه، ایزوگام های طرح دار، ایزوگام سنگریزه ای و ایزوگام های چسبی و انواع ایزوگام سفارشی سازی شده تولید شده و با کیفیت ها و قیمت های گوناگون به بازار داخلی و حتی بازارهای خارجی عرضه می شود.
متاسفانه در سال های اخیر شاهد سودجویی تعدادی از تولید کننده ها بوده ایم که با استفاده از نام ایزوگام دلیجان، عایق های بی کیفیت را با قیمت های گزاف را وارد بازار کرده اند. در این میان هوشایری شما به عنوان خریدار می تواند از ضررها و خسارات احتمالی استفاده از چنین ایزوگام هایی تا اندازه زیادی بکاهد.

عوامل موثر در نرخ ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام دلیجان از مشتریان عمده و شرکت های بازرگانی که قصد صادرات ایزوگام به کشور های مختلف را دارند، استقبال ویژه ای کرده و حاضر به ارائه ی طرح های فروش ویژه و نرخ ایزوگام دلیجان مناسب جهت کاهش نرخ ایزوگام صادراتی برای حجم ها و سفارش های انبوه صادراتی می باشد.
عوامل چندی بر قیمت و نرخ ایزوگام دلیجان موثر است که به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

  • نوع ایزوگام مصرفی که مسلماً هر یک می توانند بسته به کاربرد و کیفیت قیمت های متفاوت هم داشته باشند. ایزوگام تک لایه، دولایه و ایزوگام سه لایه و انوا ع ایزوگام فویلدار و ایزوگام های شنی و ایزوگام چسبی هر یک قیمت های متفاوتی خواهند داشت.
  • نرخ ایزوگام دلیجان با خدمات نصب و بدون نصب، هر یک به صورت جداگانه محاسبه شده و اجرت نصب و اجرای ایزوگام هم اضافه می شود. مساحت محل نصب ایزوگام می تواند یکی از موارد مهم در قیمت ایزوگام با نصب باشد.
  • ضخامت و وزن هر رول ایزوگام از دیگر موارد مهم در محاسبه قیمت بروز ایزوگام دلیجان است.
  • کیفیت قیر و انواع پلیمرهای وارداتی که موجب بهبود کیفیت و ماندگاری طولانی مدت ایزوگام پس از نصب می شوند از عوامل بسیار مهم در قیمت نهایی ایزوگام و نرخ ایزوگام دلیجان است.

تمام موارد ذکر شده و هزینه های جاری در هنگام تولید هر رول عایق رطوبتی ایزوگام، منجر به تعیین نرخ ایزوگام دلیجان به روز و بر اساس فروش عمده از درب کارخانه می گردد.

محصولات متنوع شرکت هیرمان


جدول قیمت رول 10 متری انواع ایزوگام دلیجان

در ابتدای این پاراگراف پیشنهاد می شود برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی بیشتر در رابطه با طرح های ویژه فروش و قیمت خرید ایزوگام صادراتی دلیجان با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید.
فروش عایق به صورت اینترنتی باعث می شود که خریداران رغبت بیشتری برای تهیه از خود نشان دهند چون دوری مسیر و انواع ایزوگام تقلبی مصرف کننده را دچار تردیدهای فراوان می کند و ما به عنوان تولید کننده برتر سال های اخیر برای ایجاد اعتماد بین خریدار و فروشنده کوشیده ایم که تمام ایزوگام هایی که در معرض فروش گذاشته می شوند از بهترین نوع و استاندارد و اصلی باشند و فروش بی واسطه با قیمت مناسب انجام گیرد.
برای دریافت جداول قیمت انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان با کارشناسان فروش تماس گرفته و نرخ ایزوگام دلیجان را به روز و براساس قیمت فروش عمده درب کارخانه دریافت کنید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام 1 دلیجان تولید شده با قیر خالص پالایشگاهی

تفاوت قیمت برندهای ایزوگام دلیجان

گفته شد که قیمت و نرخ ایزوگام دلیجان تابع و تاثیر گیرنده از عوامل مختلف در خط تولید است که عمده ایت تفاوت قیمت ها در عوامل زیر خلاصه میشود:

-تک لایه بودن و یا دو لایه بودن ایزوگام
– نوع قیری که در خط تولید مصرف میشود
-جنس الیاف تیشو و پلی استر استفاده شده در ایزوگام
-کیفیت فویل آلومینیومی برای ایزوگام های فویلدار
مسلم است که هر چقدر عواملیکه در بالا به آن ها اشاره شد کیفیت بهتری داشته باشند، قیمت ایزوگام های تولید شده در کارخانه هم متعاقب آن بالاتر خواهد بود و این ماندگاری و عمر مفید ایزوگام و محصول تولید شده را بیشترمی کند.
تفاوت نرخ ایزوگام دلیجان، به واسطه نوع فروش و خدمات فروش با نصب و بدون نصب تغییر میکند.

زمانی که نرخ ایزوگام دلیجان اعلام می شود تمام موارد بالا در نظر گرفته شده و البته حجم درخواست مشتری هم لحاظ می شود و در نتیجه قیمت فروش درب کارخانه بسیار ارزان تر اعلام می گردد.

مشخصات ظاهری ایزوگام استاندارد دلیجان

مشخصات ظاهری انواع ایزوگام چه در کارخانه ایزوگام دلیجان و یا در شرکت های شهرهای دیگر تولید شده باشد تقریباً یکسان است و از استانداردهای اعلام شده در این موارد پیروی می شود. از جمله:

  • ابعاد 1 متر در 10 متر (عرض و طول)
  • ضخامت بین 3.5 تا 4 میلیمتر (این مقادیر در ایزوگام های گرمسیری، سردسیری و طرح دار متفاوت است)
  • وزن تقریبی هر رول ایزوگام به صورت رول های وکیوم شده 37 الی 42 کیلوگرم

علاوه بر این ها هر رول ایزوگام دلیجان با شنان استاندادر علامت گذاری شده و بر روی عایق هم چاپ میشود. برچسب عایق هم نشانه گذاری می شود که شامل اطلاعاتی از جمله نوع عایق رطوبتی ایزوگام، تاریخ ساخت، وزن و ضخامت هر رول و علامت استاندارد می شود.
ایزوگام استاندارد و خوب پس از بازکردن و تماس با دست از خود ردی به جای نمی گذارد و بوی مطبوع قیر از آن استشمام میشود. نرخ ایزوگام دلیجان استاندارد هم متعارف است و هم کیفیت آن با توجه به مواد اولیه خوب و استحکام آن هم بالاست.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

توجه به مشخصات ظاهری و فنی یک رول ایزوگام توسط کارشناس فروش، اعتماد خریدار را در پی خواهد داشت.

ایزوگام طرح دار صادراتی هیرمان
ایزوگام صادراتی طرح دار تولید شده در هیرمان

چرا ایزوگام دلیجان بخریم؟

از مهم ترین مزیت های ایزوگام دلیجان که آن را از سایر عایق های رطوبتی متمایز می کند، استفاده از مواد اولیه داخلی و همچنین فرآورده های نفتی تولید شده در کشور می باشد. عدم نیاز به کالاهای وارداتی از دیگر مزیت های آن است که این امر، هزینه تولید محصول و نرخ ایزوگام دلیجان را تا مقدار قابل توجهی کاهش می دهد. 
علاوه بر این ها دلیجان مرکز تولید بهترین ایزوگام های موجود در کشور است که خرید بهترین نوع عایق های رطوبتی را برای شما در ایران فراهم کرده است.
بهترین کیفیت در ابتدای کار، بهره مندی از برند های مختلف و همچنین تولید انبوه، ایزوگام کارخانه های دلیجان را به یک شاخص معتبر تولید در ایران تبدیل کرده است.
همچنین امکاناتی برای تولید انواع ایزوگام صادراتی و استفاده از تکنولوژی روز و دریافت گواهینامه های بین المللی فراهم شده است و دلیجان را به قطب صنعتی صادرات ایزوگام هم بدل کرده است.

لیست قیمت نرخ ایزوگام دلیجان صادراتی به روز

صادرات ایزوگام یکی از اهداف مهم و بلند مدت کارخانه ایزوگام دلیجان بوده است که با تلاش بی وقفه به این منظور دسترسی پیدا کرده است.
نرخ ایزوگام دیلجان می تواند یکی از عوامل مهم در صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف باشد، علاوه بر این که کیفیت ایزوگام مهم است، قیمت نهایی و مراحل انجام کارها برای صادرات و ارسال با بهترین شرایط باید بتواند با دیگر محصولات و شرکت های فعال در این زمینه رقابت کند.
با صادرات انواع ایزوگام به کشورهای مختلف میزان ارزآوری رو به رشد بوده و بر این اساس فعالیت های اقتصادی هم در مرزها و بازارچه های مرزی افزایش می یابد.
برای پاسخ به پرسشهای شما در خصوص نرخ ایزوگام دلیجان و مراحل صادرات، واحد کارشناسی صادرات ایزوگام هیرمان به صورت تمام وقت در خدمت شما خواهد بود.

دریافت نرخ ایزوگام دلیجان ویژه صادرات به روز و از طریق تماس با واحد صادرات امکان پذیر است.

ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان
خرید ایزوگام حلزون دلیجان مستقیم از کارخانه

خرید ایزوگام دلیجان بدون واسطه از کارخانه

شرکت هیرمان دلیجان با تولید بهترین مارک ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، دیدگاه و تقش انواع عایق های رطوبتی را به خوبی در نظر خریداران تغییر داده و آن ها را ترغیب به خرید ایزوگام مرغوب و بادوام نموده است که حتی نرخ ایزوگام دلیجان را هم بسیار ارزان تر و با قیمت پایین تر عرضه می کند.
خرید بی واسطه و مستقیم از کارخانه و انتخاب محصول مورد نیاز با ارائه خدمات مشاوره کارشناسی رایگان از دیگر خدمات کارخانه هیرمان دلیجان است.
برای خرید ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان، ایزوگام طوفان شرق دلیجان و انواع ایزوگام طرح دار همین حالا و بدون واسطه اقدام نمایید.

برای برآورد نرخ ایزوگام دلیجان و هموار کردن راه خرید بهترین مارک های ایزوگام دلیجان ما در هیرمان همراه شما هستیم تا خریدی دلپذیر را تجربه کنید.

همچنین بخوانید

guest

3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x