عایق رطوبتی با قیر بشکه ای

قیر بشکه ای و حلب به صورت شل و مخلوط

قیر بشکه ای یا قیر شل که نام اصلی آن قیر 70-60 می باشد و در صنعت تولید عایق های رطوبتی بیشترین مصرف را دارد به صورت تانکری و مذاب و حلب به فروش میرسد. قیر شل در دمای 49 الی 56 درجه سانتیگراد (نقطه نرمی) جاری و روان می شود و درجه نفوذ آن 60 تا 70 صدم میلیمتر است. از جمله مصارف عمده قیر شل (بشکه ای) برای چسباندن ایزوگام و یا استفاده در پوشش لایه اول قیر و گونی به عنوان چسب روی سطح است. از این قیر برای ساخت آسفالت هم استفاده می شود. در ادامه به جزئیات تولید و فروش این محصول بیشتر اشاره می کنیم.

معرفی انواع قیر

قیرها بر حسب منابع تهیه و تولید آن ها، به دو دسته تقسیم می شوند:

  • قیرهای طبیعی (معدنی)
  • قیرهای نفتی (پالوده)

دوام قیرهای طبیعی در رویه های آسفالتی و اندودهای آب بندی، از قیرهای نفتی بیشتر است.

قیرهای نفتی در انواع مختلفی تولید می شوند که عبارتند از:

  • قیر خالص: قیر نفتی معمولی
  • قیر دمیده: قیر نفتی را با دمیدن هوا، تحت فشار و حرارت قرار داده و قیر دمیده را با درجه نفوذ کمتر تولید می کنند.
  • قیر محلول: به صورت محلول در حلال های نفتی است و به حالت نیمه جامد در موارد ویژه و بخصوص مصرف می شود.

قیر بشکه ای که برای تولید انواع عایق رطوبتی قیری و ایزوگام در صنایع ساختمان سازی و برای ایزولاسیون سطوح داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده می گیرد.
کیفیت مطلوب قیر در نهایت به تولید ایزوگام با درجه کیفیت بالاتر می انجامد و باعث جلوگیری از هزینه های بازسازی و تعمیر می شود.

اطلاعاتی که در خصوص انواع قیر و فروش آن به صورت قیر بشکه ای و حلب نیاز دارید را مستقیم از کارشناس فروش دریافت کنید.

قیر بشکه ای با قیمت وکیفیت عالی
فروش مستقیم قیر بشکه ای

خواص قیر کدام است؟

در پاراگراف های قبلی به دو خاصیت کلی غیر قابل نفوذ بودن قیر در برابر آب و چسبندگی آن اشاره کردیم اما خواص دیگر قیر به شرح زیر است:

  • قیر در برابر عوامل محیطی و جوی مانند سرما و گرما و یخ زدن مقاومت می کند.
  • قیر در دما و حرارت بالا تغییر شکل می دهد و در دمای پایین سخت می شود.
  • این محصول در برابر نیروهای کششی مقاوم است و پاره نمی شود.
  • قیر دارای طول عمر طولانی است و در برابر اسیدها و بازها مقاوم است.
  • از نظر اقتصادی نسبت به دیگر انواع عایق رطوبتی به صرفه تر است.

با وجود همه مزایای فوق، قیر در دمای زیاد و در برابر فشارها و حلال ها تغییر شکل می دهد.

قیر بشکه ای و حلب به صورت شل و مخلوط در کارخانجات تولید ایزوگام و برای صنایع راهسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیر بشکه ای یا قیر شل چیست؟

قیر 70-60 یا همان قیر شل که در انواع قیر بشکه ای فحلب و تانکری به فروش می رسد حاصل هوادهی وکیوک باتوم در برج های خلاء است. این محصول در مای 49 الی 56 درجه سانتیگراد روان و جاری میشود و دارای درجه نفوذ 60 الی 70 صدم میلی متر است که در بالا به این موارد اشاره شد. مشخصات ظاهری قیر شل، نرم و روان است . در هوای گرم حدود 40 درجه سانتیگراد تا حدودی روان است و برای چسباندن ایزوگام app استفاده می شود. برای تولید بهترین ایزوگام و یا آسفالت از قیر شل استفاده می شود.

شما می توانید برای خرید قیر بشکه ای به صورت شل و مخلوط به قیمت مناسب با واحد کارشناسی ارتباط بگیرید.

قیر مخلوط و مشخصات آن

برای تهیه قیر مخلوط (85/25)، قیر خالص را با حلال مناسب مانند نفت سفید و یا بنزیم مخلوط می کنند تا به کیفیت مورد نظر برسد.
یکی از مشخصات این قیر نیمه مذاب بودن آن است به نحوی که در دمای عادی با کمی حرارت دادن به حالت مایع و روان تبدیل می شود.
قیر بشکه ای مخلوط به جهت خاصیت چسبندگی مناسب به صورت عمده در انواع آسفالت های پوششی مورد استفاده قرار می گیرد.
قیر مخلوط تهیه شده با محلول بنزین با سرعت بیشتری نسبت به قیر مخلوط تهیه شده با محلول نفت سفید سفت می شود به دلیل این که تبخیر بنزین با نفت سفید سرعت بیشتری دارد.

 میزان استفاده از قیر سفت و شل بسیار مهم بوده و تاثیر بسیاری بر ناحیه ایزوله شده می گذارد. برای دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر با کارشناس واحد فروش ارتباط بگیرید.

فروش قیر شل و مخلوط به صورت بشکه ای و حلب

قیمت فروش قیر بشکه ای به عوامل مختلفی از جمله میزان عرضه قیر در بازار بورس و یا میزان عرضه ویکوم باتوم در بورس و تثاضای بازار برای خرید قیر نهایی می شود.
به این ترتیب قیمت فروش قیر و قیمت فروش قیر بشکه ای از طریق رقابت بازار مشخص و اعلام می شود.
حالا قیمت فروش قیر شل و قیر بشکه ای شامل چه چیزهایی می شود؟ قیمت قیر بشکه ای، قیمت قیر در بورس کالا و قیمت بشکه قیر و مالیات بر ارزش افزوده را شامل می شود.
در شرکت ایزوگام هیرمان برای تولید کلیه محصولات از بهترین قیر بشکه ای بازار استفاده شده و همچنین فروش این محصول برای مصارف داخلی کارخانجات و یا صادرات هم از طریق شرکت هیرمان هماهنگ می شود.

با فروش قیر بشکه ای با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه بی نظیری با همکاری با هیرمان کسب می کنند.

1 - قیر بشکه ای و حلب به صورت شل و مخلوط
تولید عایق رطوبتی با بهترین قیر پالایشگاهی

خرید بهترین قیر باکیفیت و خالص

خرید قیر با کیفیت عالی و خالص را می توان کاری پیچیده دانست. در شرکت ایزوگام هیرمان ما یک سرویس جامع از طریق کارشناسان خود ارائه می دهیم که این امکان را به شما می دهد که قبل از خرید از مشخصات فنی و کیفیت قیر بشکه ای شل و مخلوط آگاهی پیدا کنید.
این اطلاعات و مشاوره ها به شما اجازه دستیابی به ارزش کامل محصول را میدهد وما به شما بهترین زمان خرید قیر را اعلام می کنیم.
در شرکت هیرمان تلاش ما بر این بوده است که قیر را از بهترین منابع و تولید کنندگانی بدست بیاوریم که باکیفیت ترین قیر استاندارد را تولید می کنند.
به عنوان تامین کننده قیر و تولید کننده بهترین برندهای ایزوگام دلیجان این محصولات را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کنیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

با کارشناسان تیم فروش ما تماس حاصل نموده و کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

قیرهای مورد استفاده در ایران کدامند؟

زمانی که قیر در راه سازی و یا در ایزولاسیون پشت بام ها و سقف به مصرف می رسد محفوط نبوده و تحت عوامل جوی قرار دار و آسیب می بیند.
قیر را باید متناسب با آب و هوای منطقه ای استفاده کرد. ما در کشورمان ایران، اقلیم های متفاوتی داریم و در نظر گرفتن این نکته در عایق کاری اهمیت دارد.
به عنوان نمونه قیری که در درجه حرارت های پایین نرم و روان می شود در مناطق گرمسیری و جنوب کشور نباید مورد استفاده قرار بگیرد و یا قیری که در دمای 5- درجه دپار شکستگی و ترم می شود را در مناطق سردسیری نباید استفاده کرد.

هر درجه قیر بشکه ای و شل کاربرد خاصی داشته و متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با واحد کارشناسی ارتباط بگیرید.

انواع عایق رطوبتی در ساختمان کدامند؟

علاوه بر انواع عایق های رطوبتی قیری می توان به قطران، عایق های پلیمری (انواع پلاستیک ها و لاستیک ها)، عایق های پیش ساخته، پشم شیشه تیشو، رنگ هایی چون سیلر، انواع ضد زنگ ها، انواع ماستیک ها و درزبندها را نام برد.

موارد مصرف عایق بندی قیری کدام است؟

برای آب بندی درزهای ساختمان و لوله های تاسیسات، عایق کاری سطوح خارجی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، استخر ها، همچنین تهیه قیر و گونی، ایزوگام و آسفالت، رنگ های ضد زنگ و …. از عایق بندی قیری استفاده می شود.

guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments