شهرستان دلیجان شهر تولید ایزوگام در ایران

شهرستان دلیجان واقع در استان مرکزی است و به شهر تولید ایزوگام در ایران شناخته می شود. این شهرستان با چندین قطب صنعتی و تولید و عرضه مواد اولیه عایق های رطوبتی و استفاده از منابع پالایشگاه های کشور در بین پیمانکاران، شرکت های ساختمانی و عمرانی و تاسیساتی کاملاً شناخته شده است. قطب تولید ایزوگام در دلیجان اگر چه با نوسان قیمت مواد اولیه در سال های اخیر روبرو بوده است اما همچنان توانسته است با فعالیت کارخانجات و شرکت های معتبر به تولید بهترین مارک های ایزوگام استاندارد بپردازد.

شهرستان دلیجان در کجا واقع شده است؟

آیا می دانید که عمده محصولات با نام ایزوگام (isogam) در کدام منطقه از کشور تولید می شود؟ به عبارت دیگر آیا می دانید قطب تولید ایزوگام در ایران کجاست؟
شهرستان دلیجان یکی از شهرهای استان مرکزی است که مهد ایزوگام ایران شناخته می شود. با توجه به تعداد بی شمار و انواع محصولاتی که در سراسر کشور با کیفیت ها و قیمت های مختلف تولید و عرضه می شود روشن است که شهرستان دلیجان در استان مرکزی به بزرگترین قطب تولید ایزوگام در کشور تبدیل و شناخته شده است.
دلیجانی ها با راه اندازی بیش از 100 کارخانه که در تولید ایزوگام فعالیت می کنند حجم عمده ای از ایزوگام مورد نیاز کشور را تولید و تامین کرده و در زمینه صادرات هم فعالیت دارند. می توان گفت که 70 درصد تولید ایزوگام در کشور به کارخانجات ایزوگام شهرستان دلیجان تعلق دارد.
تولید این منطقه یعنی دلیجان، گوی رقابت را از دیگر مناطق به دلیل تولید باکیفیت انواع عایق رطوبتی در شرکت های مختلف ربوده است. شهرستان دلیجان نه تنها در صنعت ایزوگام بلکه در آثار تاریخی و منایع طبیعی در کشور و جهان شناخته شده است.
وبسایت ایزوگام دلیجان به آدرس https://izogamco.com تنها مرجع معتبر و نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان است.

شهرستان دلیجان واقع در استان مرکزی
نقشه استان مرکزی و شهرستان های آن

مهد تولید ایزوگام در ایران

در سال های اخیر شرکت های تولید کننده عایق های رطوبتی هم در این راستا تلاش کرده اند که رونق تولید خود را حفظ کرده و برای رفع نیازهای بازار داخلی و صادراتی کوشیده اند.
کارخانجات تولید انواع عایق ایزوگام که در شهرستان دلیجان فعالیت می کنند و در مهد تولید ایزوگام شناخته شده اند در راستای رسیدن به اهداف نهایی خود و تولید بهترین مارک های ایزوگام همچنان تلاش می کنند و البته در بسیاری جهات هم موفقیت های چشمگیری را رقم زده اند. در ایران طبق آمار، سالیانه به طور متوسط 150 میلیون مترمربع عایق رطوبتی در سال تولید می‌شود که استان مرکزی با بیش از 100 واحد تولیدی عایق رطوبتی 60 درصد نیاز کشور را تامین می‌کند.
در شهرستان دلیجان کارحانجات بزرگ تولید الیاف تیشو و پلی استر هم فعالیت می کنند که توانسته اند نیازهای کارخانجات تولید ایزوگام را در سطح وسیع پاسخگو باشند. در کارخانجاتی که در شهرستان دلیجان و در صنعت ایزوگام فعالیت می کنند استفاده از بهترین مواد اولیه و بخصوص قیر درجه یک پالایشگاهی شرط اساسی در تولید است.

دلیجان ! قطب مهم تولید ایزوگام در کشور است

ایجاد اشتغالزایی و رونق تولید در این صنعت اهمیت داشته و پروژه های ساختمانی و عمرانی و عملیات تاسیساتی و ساخت و سازها می تواند به گستردگی و رونق قطب تولید ایزوگام دلیجان بیانجامد.
بعضاً واحدهای تولید عایق رطوبتی در مناطق دیگر ایران برای این که بتوانند حرفی برای گفتن و حضور در بازار داشته باشند، اقدام به کار غیر حرفه ای کرده و پسوند دلیجان را به محصولات خود اضافه می کنند. صنعت ایزوگام اگر چه مزیت های بیشماری برای این شهرستان داشته است، اما آلودگی هوا و فعالیت واحدهای صنعتی غیر استاندارد و اشباع صنعتی را هم به دنبال داشته است.
شهرستان دلیجان نامی آشنا برای صنعتکاران است و قطب مهم تولید ایزوگام در کشور شناخته می شود. شرکت های نجارتی صادراتی و پیمانکاران ساختمانی در طی سال های اخیر ارتباط گسترده و تنگاتنگی با تولید کننده های بزرگ و برتر این صنعت در شهرستان دلیجان داشته اند که این همکاری همچنان ادامه دارد. یکی از تولید کننده ها و صادرکننده های شناخته شده در این شهرستان، شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان
تولید انبوده بهترین مارک ایزوگام دلیجان در هیرمان

کارخانجات بزرگ تولید ایزوگام در دلیجان

اکثریت کارخانجات ایزوگام دلیجان به رویه هایی که انجمن عایق های رطوبتی دلیجان به صورت دستورالعمل ابلاغ می کند پایبند هستند. متاسفانه شرکت هایی هم هستند که این اصول و مقررات را زیر پا گذاشته و به نام ایزوگام دلیجان، محصولی غیر استاندارد با قیر بسیار بی کیفیت (مازوت) را روانه بازار می کنند.
شایسته است که خریداران حتماً قبل از خرید ایزوگام به ارزش و نام برند و استاندارد بودن محصول دقت داشته و اطلاعات خود را از منابع معتبر تهیه کنند. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان که برگزیده جشنواره کیفیت صنعت است در این راستا قدم های بسیار ارزشمندی برداشته است. ایزوگام دلیجان اصل که در قطب تولید ایزوگام در کارخانجاتی معتبر و استاندارد تولید می شود، دارای ضمانت کیفیت کارخانه و خدمات پس از فروش است.
پس به اصل بودن پسوند دلیجان و محصولات عرضه شده در بازار بیشتر دقت کنید. ایزوگام دلیجان با شرکت های معتبر و تولیدات استاندارد خود در بازارهای جهانی وارد شده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای شناخت بهترین ایزوگام دلیجان باید تمام ایزوگام های بازار را مورد بررسی قرارداد. ما در مقاله ی بهترین برند ایزوگام ، به بررسی تمامی جوانب انتخاب ایزوگام پرداخته ایم.

آیا صنعت ایزوگام همچنان پر رونق است؟

نوسان قیمت مواد اولیه و تغییر روز به روز قیمت ها و عدم همکاری سازمان های ذیربط موجب شده است که صنعت ایزوگام در شهرستان دلیجان با مخاطراتی روبرو باشد. البته صنعتگران و همکاری مسئولین شرکت ها و کارخانجات موجب شده است که همچنان شرکت های تولید ایزوگام در دلیجان به فعالیت خود ادامه دهند.
خریداران باید به کیفیت و استاندارد محصولی که تهیه می کنند اهمیت بدهند تا فعالیت کارخانجات تولیدی غیر استاندارد روز به روز کاهش یابد. برای این که دوام و استحکام و ماندگاری سازه هر چه بیشتر شده و میزان هزینه ها کاهش یابد، نیاز است که بهترین برندهای ایزوگام تولید شده و بدیهی است بهترین مواد اولیه منجر به تولید ایزوگام باکیفیت می شود.
کیفیت و قیمت ایزوگام باید متناسب بوده و میزان تغییر قیمت ها در طول سال هم باید منطقی باشد. در صنعت ایزوگام و در کارخانجات ایزوگام شهرستان دلیجان همواره این امر مورد بحث و بررسی بوده است که با تولید بهترین نوع ایزوگام و عرضه آن با قیمت مناسب در بازار می توان ریسک خرید ایزوگام غیر استاندارد و نامرغوب را کاهش داد.

همچنین بخوانید:
فروش ایزوگام شرق دلیجان از درب کارخانه

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان

برای شناخت شرکت های تولید کننده ایزوگام کافی است که محصولات آن را ها از نظر کیفیت، قیمت، خدمات پس از فروش و پاسخگوئی واحدهای ذیربط شناسایی کنید.
محصولات برتر کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان در 3 برند و با رتبه و جایگاه ویژه در تولیدات داخلی و صادراتی به شرح زیر است:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود. کد محصول WP 5000
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول: WP 4000
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول: WP3000
  • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون صادراتی با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن هر رول 37 الی 40 کیلوگرم.

اگر چه شهرستان دلیجان نامی شناخته شده است اما در هنگام خرید ایزوگام دلیجان نهایت دقت را به اصل بودن برند داشته باشید.

ایزوگام طرح آجر بردین دلیجان
ایزوگام طرح آجری بردین دلیجان

تفاوت قیمت محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان

یک چیز واضح است و آن اهمیت قیمت محصولات و از جمله قیمت انواع ایزوگام است. در شهرستان دلیجان تعداد زیادی کارخانه های مختلف با برندهای متنوع فعالیت می کنند که هر کدام محصول تولید شده را درجه یک و با قیمت ارزان معرفی می کنند.
اما باید توجه داشته باشید که کیفیت و قیمت دو اصل مهم و غیر قابل چشم پوشی است. پس در هنگام خرید ایزوگام توجه کنید که از کدام شرکت و با چه برند و خدمات پس از فروش اقدام کرده اید.
کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان کلیه محصولات خود را به صورت پلیمری و با خدمات پس از فروش و به قیمت فروش عمده درب کارخانه معرفی می کند. آن چه که تفاوت قیمت و کیفیت را رقم میند، کیفیت مواد اولیه و بخصوص قیر و دیگری وزن و ضخامت هر رول عایق ایزوگام است.

قیمت انواع هر رول ایزوگام دلیجان به روز و بر مبنای تغییر قیمت مواد اولیه از واحد کارشناسی فروش قابل استعلام است.

چگونه از شرکت ایزوگام دلیجان خرید کنیم؟

برای خرید بهترین مارک های ایزوگام دلیجان که در کارخانه هیرمان تولید می شوند می توانید از راه های زیر اقدام کنید:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش


از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و امیدوار هستیم که با شرکت ایزوگام هیرمان که در قطب تولیدی ایزوگام شهرستان دلیجان نقش بسیار موثری در بازار دارد همگام باشید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

آدرس کارخانه ایزوگام هیرمان کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان ششم

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x