فروش اینترنتی ایزوگام با کمترین قیمت

فروش اینترنتی ایزوگام های 3.5 و 4 و 5 میل در انواع تک لایه، دو لایه و سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، با کمترین قیمت از کارخانه هماهنگ و ارسال می شود. در خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه می توانید بی واسطه از تولید کننده، بهترین عایق ایزوگام مورد نیاز خود را در هر استانی از ایران در کمترین زمان دریافت کنید. فروش آنلاین ایزوگام برای خریدار عمده و مصرف کننده خانگی جذاب و پر فایده است.

ایزوگام ارزان با چسبندگی فوق العاده

بنظر میرسد مواد تشکیل دهنده ایزوگام و وفور آن در کشور، تولید انبوه در مناطق مختلف کشور و استفاده فراگیر از ایزوگام ، بطور ضمنی ما را بر آن داشته تا به این موضوع عایق و بخصوص ایزوگام و چسبندگی آن بیشتر اهمیت داده و لزوم استفاده از آن بطور چشمگیری افزایش یابد.
مکان هائی در ساختمان از قبیل فونداسیون، دیوارهای زیر زمین و پارکینگ، برای آببندی ستون ها و فونداسیون، کف آشپزخانه، دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام، پشت بام و حتی تراس و روف گاردن می تواند از ایزوگام برای عایق کاری بهره ببرد.

فروش اینترنتی ایزوگام با چسبندگی فوق العاده را فقط از ایزوگام دلیجان هیرمان بخواهید و سال ها از آن بدون افت کیفیت و چسبندگی استفاده نمائید.

فروش اینترنتی ایزوگام با قیمت مناسب

کمترین قیمت و بالاترین کیفیت شعار نیست چرا که در هنگام فروش اینترنتی ایزوگام حتماً تضامین کارخانه بیمه نامه معتبر در اختیار خریدار قرار می گیرد. قیمت ایزوگام که مستقیماً به نوع قیر مصرف شده در ایزوگام ارتباط دارد می تواند نشان دهنده کیفیت ایزوگام هم باشد.
ایزوگام در انواع مختلف برای آب و هوای مناطق گرمسیری و سردسیری به صورت جداگانه تولید می شود.
قیمت ایزوگام تحت تاثیر عوامل زیر است:

 • مصرف قیر درجه یک
 • تیشو
 • پلی استر
 • ضخامت و وزن رول های ایزوگام
 • فویل آلومینیومی و یا نوع پوشش
 • پلیمرهای اصلاح کننده وارداتی SBS, BPE, APP

قیر عامل بسیار مهمی در قیمت ایزوگام است و البته قیر درجه یک پالایشگاهی سبب بالا بردن کیفیت و چسبندگی ایزوگام می شود. در فروش اینترنتی ایزوگام می توانید لیست محصولات را دریافت و عایق رطوبتی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مرکز فروش ایزوگام در سراسر کشور

تمام شهرها و حتی روستاهای کشور می توانند با توجه به این که دوری مسیر و هزینه های رفت و آمد ممکن است برای آن ها سنگین باشد از خدمات فروش اینترنتی ایزوگام بهره مند شوند.
پیمانکاران و شرکت های ساختمانی که شهرهای مختلف کشور و مراکز استان در ساخت و ساز و عملیات عمرانی و تاسیساتی فعالیت می کنند می توانند از خدمات فروش اینترنتی ایزوگام به صورت عمده بهره مند شوند. فروش آنلاین ایزوگام دارای مزایایی است که در ادامه به آن پرداخته می شود.

فروش اینترنتی ایزوگام مستقیم و به قیمت کارخانه است که امکان خرید هز مصرف کننده ای با قدرت خرید متفاوت را به صورت با کیفیت و با قیمت مناسب ممکن می کند.

فروش اینترنتی ایزوگام بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با کیفیت فوق العاده

کاربرد انواع ایزوگام دلیجان

ایزوگام در انواع مختلف و به صورت روکش دار و بدون روکش تولید می شود و مصارف متعدد چنین ایزوگامی می تواند پروژه های بسیاری را تکمیل نماید. ایزوگام تک لایه برای ایزولاسیون و پی ساختمان و ایزوگام دولایه که به صورت عایق رطوبتی فویل دار تولید می شود.
در این جا فقط به تعداد محدودی از کاربرد انواع ایزوگام اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • سقف و بام
 • دیوارها
 • استخرها
 • سدها و باندهای فرودگاه
 • معابر و پارکینگ های عمومی
 • پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی
 • لوله های تاسیساتی و سرویس های بهداشتی و حمام، نمونه ای از کاربرد ایزوگام است که از طریق شرکت هیرمان دلیجان به صورت فروش اینترنتی ایزوگام عرضه می شود.

تنوع ایزوگام زیاد است و ضخامت و کاربرد و رنگ و طرح هر یک از انواع عایق های رطوبتی استاندارد نشان از مقاوم سازی و استحکام سازه است.

فروش اینترنتی ایزوگام دلیجان در تهران

فروش اینترنتی ایزوگام در کلیه مناطق تهران به صورت مستقیم و بی واسطه صورت می گیرد و این امر موجب می شود که قیمت عایق رطوبتی هم ارزان تر شود. همان طور که شاهد هستید، بازار تهران در صنعت ساختمان دارای گستردگی بسیار بالایی است.
انواع ایزوگام برای استفاده در پروژه های مختلف ساختمانی و تاسیساتی و عمرانی در استان تهران به صورت عمده نیاز است که کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از تامین کننده های بزرگ ایزوگام در تهران است.
فروش اینترنتی ایزوگام به شرکت ها و نمایندگی های ایزوگام فرصت می دهد که بهترین ایزوگام را با قیمت روز و کیفیت عالی خریداری کنند.

شرکت ایزوگام هیرمان آماده همکاری وسیع با پروژه های بزرگ عمرانی و ساختمانی در سراسر کشور است و اطلاعات مورد نیاز برای خرید بهترین مارک های ایزوگام با قیمت ویژه را از واحد فروش دریافت کنید.

خرید ایزوگام ارزان از درب کارخانه

با انجام مشاوره برای انتخاب و خرید ایزوگام مناسب برای محل استفاده، می توانید مستقیم و بدون واسطه اقدام نمائید. برای این منظور دفاتر فروش و نمایندگی های مورد اعتماد کارخانه ایزوگام هیرمان در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ وجود دارد که با ارتباط با آنها می توانید ایزوگام ارزان و مطمئن را با کیفیت های بالا و قیمت پائین خریداری نمائید.
با خرید مستقیم از کارخانه هیرمان، از تخفیفات و هدایای با ارزش نیز بهرمند خواهید شد. ایزوگام هیرمان در انواع تک لایه، دولایه، سه لایه، صادراتی و سوپر صادراتی با قیمت های مناسب تولید و در اختیار شما قرار می گیرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در فروش اینترنتی ایزوگام، انواع تولیدات باکیفیت هیرمان با ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه به فروش میرسد که اعتماد و اطمینان تولید کننده به محصولات خود می باشد و این اطمینان و امنیت در خرید را نیز به شما منتقل می نماید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت درخشان
فروش اینترنتی بهترین مارک ایزوگام

فروش اینترنتی بهترین ایزوگام دولایه

یکی از موارد انتخاب ایزوگام برای مصرف، لایه های بکار رفته در آن است و تفاوتی که این نمونه ها در تولید و استفاده از مواد اولیه با هم دارند تفاوت در مکان و محل استفاده را بین انواع ایزوگام تک لایه و دو لایه را بوجود آورده است.
ایزوگام دولایه که ضخامت آن نیز بیشتر از نوع تک لایه می تواند تولید شود کاربرد فراگیرتری نسبت به توع تک لایه آن دارد و میتواند دارای وزن بیشتر باشد. همچنین از نظر هزینه تولید و قیمت فروش هم افزایش داشته و با قیمت بالاتری هم در بازار به فروش می رسد.

ایزوگام تولید شده با نام دولایه همانطور که از نام آن پیداست از دولایه تشکیل نشده است، بلکه تعداد لایه های مصرفی در آن که وارد حوضچه قیر می شوند، دولایه اصلی ایزوگام یعنی پلی استر و تیشو را شامل می شود که اصطلاحاً به آن دولایه گفته می شود.

فروش اینترنتی ایزوگام تک لایه

 دامنه کاربرد ایزوگام از منازل و ساختمان ها به کارهای بزرگ عمرانی رسیده که می تواند نمونه خوبی برای انتخاب انواع ایزوگام برای مصرف تلقی گردد به گونه ای که خریدار را مجاب و ملزم به دریافت مشاوره از متخصصین و تولید کنندگان نماید تا بهترین گزینه و نمونه با رعایت تمام استاندارد ها در اختیار ایشان قرار گیرد.
ایزوگام تک لایه بخاطر انعطاف پذیری بیشتر در نقاطی که دارای گوشه های تیز و یا نود درجه می باشند توان و قدرت انعطاف بیشتری دارد و به سادگی شکسته نمی شود.

فروش اینترنتی ایزوگام تک لایه و دولایه و یا ایزوگام سه لایه که به صورت سفارشی تولید می شود در کاهش هزینه های رفت و آمد موثر است و کارخانه ایزوگام هیرمان در بهینه سازی روش های خرید بسیار موثر عمل کرده است.

فروش اینترنتی ایزوگام طرح دار دلیجان

کارخانه هیرمان با فراهم آوردن فروش اینترنتی ایزوگام و عرضه تولیداتش به صورت مستقیم، توانایی خود را افزایش داده و توانسته مشتریان زیادی را جذب کند. هیرمان با عرضه ایزوگام طرح دار که با استانداردهای جهانی تولید شده است، فرصت انتخاب را برای مشتریان خود بهتر نموده و نیازشان را رفع می کند.
از مهمترین مزیت های فروش اینترنتی ایزوگام می توان موارد زیر را دانست:

 • کاهش هزینه های رفت و آمد
 • دسترسی بیشتر به محصولات
 • فروش بی واسطه ایزوگام از درب کارخانه
 • معرفی بهتر محصولات
 • اعلام قیمت انواع ایزوگام به روز
 • همکاری مداوم بین تولید کننده و مصرف کننده عمده ایزوگام در شرکت ها، پیمانکاران و نمایندگی های فروش ایزوگام در سراسر کشور

کارخانه هیرمان از طریق سایت تخصصی خود شرایط بهتری را برای خریداران ایزوگام فراهم کرده است. توصیه میشود هر گونه سوال و یا ابهامی در خصوص محصولات هیرمان را با کارشناس فروش در میان بگذارید.

ایزوگام حلزون با چسبندگی فوق العاده به هر سطحی میچسبد (مثل حلزون) در این ویدیو تست کامل چسبندگی این محصول اقتصادی را مشاهده مینمایید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


نمایندگی بهترین ایزوگام دلیجان

ایزوگام که یکی از مهمترین محصولات به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت به ساختمان ها بوده، در شهرهای مختلف ایران از تقاضای زیادی برخوردار است. همین موضوع سبب شده شرکت های عرضه کننده ایزوگام محصولات خود را به صورت مستقیم در بازار عرضه کنند. کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان نیز محصولات خود را با شرایط زیر ارائه می کند:

 • تضمین کیفیت
 • کمترین قیمت
 • طول عمر زیاد
 • نصب آسان
 • چسبندگی بالا
 • بهره گیری از بهترین مواد اولیه
همچنین بخوانید:
ایزوگام دولایه قیمت درب کارخانه دلیجان

بدیهی است که نمایندگی های ایزوگام دلیجان در استان های سراسر کشور می توانند بهترین ایزوگام هیرمان را در تناژ بالا و برای مصارف عمده ثبت سفارش کنند.

نمایندگی های فعال ایزوگام در استان های مختلف امکان استفاده از مزایای فروش اینترنتی ایزوگام را در تمام طول سال دارند.

خرید عمده ایزوگام مستقیم از کارخانه

کارخانه هیرمان با اعلام قیمت روز ایزوگام، شرایط را برای انتخاب و خرید محصولات خود فراهم کرده است. این تولیدی با بهره گیری از مواد اولیه خوب و نیروی کار مجرب توانسته محصولاتی استاندارد و درجه یک را راهی بازار کند.
از جمله راههایی که می توانید ایزوگام هیرمان را به صورت عمده خریداری کنید عبارتند از:

 • دفتر فروش کارخانه
 • دفتر فروش شعبه تهران
 • مراجعه به سایت تخصصی
 • کمک گرفتن از نمایندگی های رسمی

کلیه مسیرهای زیر می تواند شما را به یک خرید بی واسطه و آسان هدایت کند و بهترین جنس ایزوگام در بازار را می توانید مستقیم از کارخانه هیرمان با ارزانترین قیمت ایزوگام خریداری کنید.

مراحل خرید در این شرکت از سهولت و شفافیت خیلی خوبی برخوردار است و شما می توانید به راحتی پس از انتخاب نوع محصول مورد نیاز، ثبت سفارش نمائید و با واریز مبلغ اعلام شده از سوی دفتر فروش، خرید خود را در محل تحویل بگیرید.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

کلیه محصولات هیرمان را می توانید با مشاوره کارشناسی و به صورت عمده از طریق فروش اینترنتی ایزوگام خریداری کنید.

خرید ایزوگام حلزون دلیجان مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام حلزون دلیجان مستقیم از کارخانه

نحوه خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

برای خرید ایزوگام بردین دلیجان یا ایزوگام هیرمان دلیجان که بهترین و معتبرترین برند ایزوگام هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مطلب در خصوص فروش اینترنتی ایزوگام در سطح کشور سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

از چه متراژی به بالا ارسال بار دارید؟

به صورت کلی از 100 متر به بالا ارسال داریم.

هزینه حمل و ارسال بار چقدر است؟

از واحد حمل و نقل به صورت روزانه استعلام گرفته میشود.

همچنین بخوانید

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x