ایزوگام ضد ریشه عایق پشت بام سبز

ایزوگام ضد ریشه عایق پشت بام سبز و یا روف گاردن چیست؟ بام سبز (Green Roof)، عایق روف گاردن (Roof Garden) به منظور ایجاد فضای سبز و استفاده از طبیعت در زندگی شهری اجرایی شده و با استقبال فراوان روبرو است. در حقیقت بخاطر بروز پدیده برج سازی در شهرها و استفاده از زمین های بزرگ برای ساختمان سازی چند سالی است که در ایران، عایق روف گاردن مورد توجه قرار گرفته است.
استفاده از عایق مناسب جهت عایقکاری و ایزولاسیون روف گاردن بسیار حائز اهمیت است.

روف گاردن یا ایزوگام ضد ریشه چیست؟

باغ بام، پشت بام سبز، فضای سبز روی بام، فضای سبز روی بام و … اصطلاحاتی هستند که در محتوا مشابه هستند اما دارای تفاوت هایی هم میباشند.
ویژگی اصلی مشترک در بین همه این ها وجود فضای سبز بر روی بام که می تواند پشت بام ساختمان و یا سایر فضاهایی که برای فضای دیگر به عنوان سقف محسوب میشوند مانند لابی ساختمانها که سقف پارکینگ را به وجود آورده اند در نظر گرفته شود.
توجه به نکات اصلی و رعایت اصول مهندسی و ویژگی های اجرایی مختص روف گاردن در هر پشت بامی قابل اجرا می باشند.

مجموعه تولیدی ایزوگام هیرمان با توجه به اهمیت این مقوله به تولید بهترین ایزوگام ضد ریشه با تکنولوژی و متدهای جدید اقدام کرده است.

نحوه اجرای عایق بام سبز کدام است؟

روش های گوناگونی در اجرای ایزوگام ضد ریشه و یا روف گاردن ها (عایق بام سبز|) وجود دارد که میتوان به عنوان نمونه به:

  • روف گاردن های گسترده
  • روف گاردن های متمرکز
  • روف گاردن های پرتابل و مدولار اشاره کرد.

عایق های روف گاردن (ایزوگام ضد ریشه) ایده ای نو و امروزی در طراحی ساختمان است که بر پایه ایجاد فضای سبز برروی پشت بام، تراس ها، سقف پارکینگ  و …شکل گرفته است.

انتخاب شکل و ابعاد طراحی این فضاهای سبز به عوامل مختلفی مثل سازه و اسکلت ساختمان از نظر تحمل بارهای وارد شده به دلیل وزن روف گاردن، کاربری ساختمان، مساحت مورد تقاضا برای طراحی، شرایط اقلیمی و جوی محل ساختمان و در نهایت به سلیقه و هزینه مالکین بستگی دارد.

ایزوگام ضد ریشه عایق پشت بام سیز
ایزوگام ضد ریشه عایق پشت بام سبز

مزایای استفاده از عایق بام سبز چیست؟

زیبائی و ارتقای سلامتی در ایجاد فضای سبز و انطباق با طبیعت در ابتدای لیست مزایای استفاده از ایزوگام ضد ریشه روف گاردن در ساختمان قرار دارد. به همین دلیل سعی بر آن می شود تا در طراحی این فضا از بهترین نمونه ها و پوشش گیاهی موجود در محل استفاده و در سایه آن به آرامش و حظ بصری دست یافت.
دلیل دیگری که می توان برای آن متذکر شد استفاده از این فضا بخاطر تاثیر آن روی انواع آلاینده های نو ظهور در زندگی های شهری است. آلودگی فزاینده و کاسته شدن از فضاهای سبز شهری برای ساخت و ساز دامنه طبیعت را به ایجاد این فضاها کشانده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ما در ادامه به شناخت روش اجرای روف گاردن و اشاره به جزئیات اجرای آن از جمله موارد اساسی است اشاره می کنیم و عدم کارکرد صحیح سیستم ایزوگام ضد ریشه یا روف گاردن در عین وجود مزایای مختلف می تواند مشکلاتی را هم برای ساکنین ساختمان ایجاد نماید.

ایزولاسیون و اهمیت روش های عایقکاری Roof Garden

دو نکته بسیار مهم برای روف گاردن ها و ایزوگام ضد ریشه وجود دارد که می باید به آنها توجه ویژه کرد. یکی در نظر داشتن سازه ساختمان و تحمل میزان باربری آن از نظر وزن و دیگری ایزولاسیون و عایق کاری محل روف گاردن.
اطلاع از سازه ساختمان از آن جهت اهمیت دارد چون وزن تمام شده روف گاردن پس از احداث می تواند بسیار بالا باشد و خطرات ریزش و نشست را به دنبال داشته باشد.
اهمیت ایزولاسیون در آن است که عدم توجه به آن میتواند خسارات بسیاری را پس از چند مرحله آبیاری بدنبال داشته باشد. 

یکى از روش هاى عایقکاری و زیر سازی بستر روف گاردن یا عایق بام سیز استفاده از ایزوگام ضد ریشه است. از این طریق مى توان با سرعت بالا و بسیار آسان سطح وسیعى را عایق نمود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


طراحی روف گاردن (بام سبز) و اهمیت آن

یکى از انواع ایزوگام که امروزه در بین طراحان فضای سبز محبوبیت بسیار و طرفداران زیادى هم دارد و در واقع مى توان از آن بعنوان بهترین گزینه برای این منظور یاد کرد، استفاده از ایزوگام ضد ریشه (ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان) است.
ایزوگام هاى ضد ریشه در سطوحى که احتمال نفوذ ریشه گیاهان و درختان وجود داشته باشد بسیار کاربرد دارد به دلیل این که به هیچ عنوان ریشه گیاهان توانایى نفوذ در این نوع ایزوگام ها را ندارند برای ایزولاسیون این فضا مناسب است.

شما مى توانید با مراجعه به سایت کارخانه ایزوگام با انواع ایزوگام هاى موجود آشنا شده و با توجه به نیاز و البته بودجه در نظر گرفته شده برای احداث روف گاردن یکى از انواع ایزوگام ضد ریشه را انتخاب و ثبت سفارش نمایید.

قیمت ایزوگام ضد ریشه روف گاردن

برای اجرای عایق بندی باغچه پشت بام و یا ایجاد بام سبز نیاز است که مشخصات فنی عایق روف گاردن در هنگام تولید مورد توجه قرار بگیرد.
شرکت ایزوگام هیرمان یکی از تولید کنندگان انواع ایزوگام ضد ریشه است که با توجه به کیفیت مواد اولیه و استفاده از تکنولوژی های روز و نظارت کارشناسان در هنگام تولید می تواند نیازهای مجریان روف گاردن ها، باغ ها و باغچه های پشت بام را به خوبی درک و در تولید محصولات اجرایی کند.
بسته به میزان کیفیت مواد و چگونگی تولید و تناژ مورد نیاز از عایق سبز است که قیمت ایزوگام ضد ریشه و قیمت ایزوگام سفارشی نهایی می شود.

برای اطلاع از قیمت به روز و چگونگی محاسبه قیمت عایق روف گاردن می توانید همه روزه با کارشناس فروش در این بخش تخصصی تماس بگیرید.

بهترین ایزوگام برای آب بندی Green Roof

برای این که بهترین ایزوگام ضد ریشه را برای آب بندی روف گاردن انتخاب کنید این نکته را یادآور می شویم که این عایق رطوبتی دارای محدوده مقاومت بالایی است و می تواند تغییرات دمای پاین و یا تغییرات ناگهانی دما را به خوبی تحمل کند، پس می تواند در سراسر کشور مورد استفاده قرار بگیرد.
مهمترین مشخصاتی که بهترین ایزوگام ضد ریشه دارد خاصیت کششی و ارتجاعی آن است که در سطح روف گاردن به خوبی قابل اجراء می باشد. این محصول پس از اجراء و نصب به صورت یک لایه لاستیک درآمده و کاملاً خاصیت ارتجاعی دارد.

ایزوگام ضد ریشه برای پشت بام و بام پنت هاوس ها و ساختمان های لوکس شهری و یا ویلاها استفاده و اجرای بهترین عایق رطوبتی روف گاردن یکی از گزنیه های بسیار مطلوب است.

.jpg - ایزوگام ضد ریشه عایق پشت بام سبز
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان ، بهترین برند موجود در بازار

خرید مستقیم لایه های روف گاردن از کارخانه

می توانیم خاصیت عایق کاری روف گاردن را در دوام کافی آن بدانیم تا سخت و مقاوم و بادوام بوده و در برابر آسیب های مکتیکی و ابزار آلات باغبانی و فشار و نفوذ ریشه های گیاهان از حود مقاومت بالایی نشان داده و کمتر نیاز به تعمیرات داشته باشد.
لایه‌های عایق روف گاردن باید بگونه‌ای باشند که پس از نصب، در جای خود باقی بمانند و به بخشی جدایی‌ناپذیر از سیستم تکمیل‌شده، تبدیل شود.
توصیه ما برای خرید بهترین ایزوگام ضد ریشه و عایق روف گاردن از شرکت هیرمان دلیجان به صورت خرید مستقیم از کارخانه است که می توانید با هماهنگی کارشناسان به صورت تلفنی و مشاوره های تخصصی اقدام به خرید ایزوگام ضد ریشه نمایید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

شما شاهد تولید بهترین لایه های روف گاردن در این مجموعه تخصصی هستید، غیرممکن ها را با هیرمان تبدیل به ممکن ساخته ایم!

عایق بندی باغچه پشت بام

امروزه برای عایق بندی باغچه پشت بام نیاز به محصولاتی با کیفیت عالی و استانداردهای بالا یک ضرورت است. عایق رطوبتی برای آب بندی و عایق کاری Roof Garden و بام های سبز جزء لاینفک برای اجرای چنین پروژه هایی به شمار می آید.
استفاده از عایق های رطوبتی و یا ایزوگام ضد ریشه اولین گزینه مقرون به صرفه برای این کار است. عایق کاری کف کولرها و عایق نانو و استفاده از عایق های ضد جلبک و بدون ترک خوردگی و همچنین عایق بندی باغچه پشت بام، موجب می شود که پشت بام عمر بالا و کاملاً قابل شست و شو و قابل تردد داشته باشد و بهترین گزینه برای عایق کاری باغچه پشت بام ها خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات جامع و فنی در خصوص ایزوگام ضد ریشه تولید شده در شرکت ایزوگام هیرمان با واحد فروش ارتباط بگیرید.

پیشنهاد شرکت هیرمان برای داشتن عایق پشت بام سبز و فوق العاده

روش های بسیاری برای اجرای ایزولاسیون و عایق روف گاردن وجود دارد، اما برای خرید و اجرای ایزوگام ضد ریشه از طرف مشاورین و کارشناسان شرکت هیرمان پیشنهاد می شود، که از نظر تخصصی آن ها استفاده کنید تا یک روف گاردن ایمن و زیبا داشته باشید.
روش های متعددی جهت اجرای عایق رطوبتی وجود دارد اما توجه به مسائلی همچون عمر مفید و دوام عایق، سهولت در اجرا، مقرون به صرفه بودن از نظر هزینه و …اما در کشور ما عایق ایزوگام ضد ریشه دلیجان هیرمان پراستفاده ترین عایق برای این منظور محسوب می گردد.

همچنین بخوانید:
پرایمر بنزینی ایزوگام با کیفیت و قیمت عالی

آخرین لایه در اجرای ایزولاسیون و عایق کاری روف گاردن، استفاده از لایه فیلتر می باشد. پس از اجرای لایه زهکش و قبل از اجرای خاک مخصوص کاشت اجرا، لایه فیلتر برای جلوگیری از شسته شدن، عبور و نفوذ شن و ذرات خاک به درون لایه زهکش، وظیفه اصلی لایه فیلتر خاک محسوب می گردد.

ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت درجه یک
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت فوق العاده

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان برای ایزولاسیون

در اینجا به محصولاتی که در شرکت ایزوگام هیرمان تولید می شوند اشاره می کنیم که در این میان ایزوگام ضد ریشه برای اجراء دربام های سبز هم به این لیست اضافه می شود.

  • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان
برای خرید ایزوگام دلیجان از این راه ها اقدام کنید

پس از انتخاب عایق ایزوگام ضد ریشه و یا دیگر محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان، برای خرید ایزوگام کافی است از راه های زیر اقدام کنید:

  1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
  3. می توانید خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان را هم امتحان کنید.

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و امید است که با این اطلاعات بتوانید خریدی موفق و مطمئن را با ما تجربه کنید. کارشناسان ما برای مشاوره های قبل از خرید تا ثبت سفارش نهایی همراه شما خواهند بود.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x