بهترین ایزوگام در بندرعباس

ایزوگام در بندرعباس به جهت اهمیت اقتصادی آن و بزرگترین بندر تجاری و گمرک ایران و دروازه ورود کالا به کشور، در سازه های پتروشیمی، مراکز تجاری و توریستی، ساختمان ها، و مراکز کشاورزی و ماهیگیری بسیار مورد توجه و امری ضروری است. خرید بهترین عایق های رطوبتی با توجه به منطقه جغرافیایی این استان را بیشتر بررسی می کنیم.

آشنائی با استان هرمزگان

در کرانه‌ها و جزیره‌های هرمزگان، فارس‌ها، بلوچ‌ها، عرب‌ها و سیاهان و تیره‌های آمیخته در کنار هم به سر می‌برند که گاهی در اثر ائتلاف هویت‌های جدید شهری همچون بندری و مینابی را به وجود آورده‌اند.
از جمله فعالیت‌های رایج مردم هرمزگان زمینه‌های کشاورزی،  ماهی‌گیری و تجارت است. این استان همچنین دارای معادنی از قبیل: نفت، گاز، کرومیت، فولاد، آلومینیوم، خاک‌سرخ و … است. در ضمن هرمزگان در زمینه حمل و نقل دریایی و شیلات از موقعیت اقتصادی برجسته‌ای برخوردار است. جزایر کیش و قشم به عنوان مناطق آزاد تجاری از لحاظ اقتصادی برای این استان سود سرشاری را به دنبال دارند.

بندر شهید رجایی بزرگترین بندر تجاری و گمرک ایران دروازه ورود کالا به ایران می‌باشد و از این رو اهمیت این استان و استفاده از بهترین ایزوگام در بندرعباس در سازه های مختلف و صادرات این محصول را نشان میدهد.

جزایر و شرایط جوی بندرعباس و جزایر آن

بندرعباس را میتوان پایتخت اقتصادی ایران نامید که اقتصاد ایران به آن وابسته است و دارای ۱۴جزیره است که عبارت‌اند از:

 • جزیره قشم
 • جزیره ابوموسی
 • جزیره کیش
 • جزیره لاوان
 • جزیره هندرابی
 • جزیره شیدور (ماران)
 • جزیره لارک
 • جزیره هرمز
 • جزیره هنگام
 • جزیره تنب بزرگ
 • جزیره تنب کوچک
 • جزیره سیری
 • جزیره فرور بزرگ
 • جزیره فرور کوچک

آب و هوای این استان همانند آب وهوای نواحی بیابانی است که میزان بارش‌ ها در آن نیز فوق‌العاده اندک می‌باشد. در این منطقه، حدود نه ماه از سال بارندگی مهمی صورت نمی‌گیرد و قسمت عمده بارندگی آن نیز در یک یا دو نوبت بوقوع می‌پیوندد. در همان موارد اندک هم بارندگی آن اغلب سیل آسا است وخسارات فراوانی به بار می‌آورد.

قابل ذکر اینکه میزان رطوبت نسبی در سواحل خلیج فارس عمدتاً بالا است و بین ۲۰ تا ۱۰۰ درصد نوسان دارد و به این ترتیب ایزوگام مناسب برای این منطقه، ایزوگام گرمسیری و معتدل است.

بهترین ایزوگام گرمسیری مناسب بندرعباس

با توجه به مشخصات اقلیمی و استقرار استان هرمزگان در منطقه فوق حاره‌ای، گرمی هوا مهمترین پدیده مشهود اقلیمی آن است. برخورداری از یک فصل طولانی گرم و یک فصل کوتاه خنک مهمترین ویژگی آب و هوای استان است، به این معنی که فصل گرم همراه‌ با هوای شرجی شروع شده و از اوایل آذر ماه خنکی هوا شروع می‌شود و به‌ مدت ۳ ماه ادامه می‌یابد.
این استان بطور کلی خشک بوده و بارش باران بسیار کم است هوای نوار ساحلی در تابستان‌ بسیار گرم و مرطوب است و گاهی نیز دمای آن به بیش از ۵۲ درجه سانتی‌گراد می‌رسد اما زمستان‌ استان ملایم و کوتاه است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

این ترتیب عایق مورد استفاده برای استان هرمزگان باید توان بالایی برای مقاومت در گرما و رطوبت از خود نشان بدهد. راهنمای شما برای خرید بهترین ایزوگام در بندرعباس خواهیم بود.

ایزوگام در بندرعباس با پراکندگی بالا
پراکندگی مصرف ایزوگام در بندرعباس

ایزوگام در بندرعباس دو لایه بهتر است یا تک لایه؟

استان هرمزگان از مناطق گرم و خشک ایران است و اقلیم آن از آب و هوای نیمه‌ بیابانی و بیابانی تاثیر می‌پذیرد. توده‌های مختلف هوای شمالی، غربی و جنوبی تعادل آب و هوای استان را تحت‌ تاثیر قرار می‌دهد و بارندگی در آن اغلب به‌ صورت رگبار و سیلاب در ماه‌های زمستان انجام می‌شود. در سرد ترین شب‌های سال دمای هوای استان به‌ ندرت به صفر درجه می‌رسد و در روزهای زمستانی دمای آن پایین‌تر از ۱۰ درجه سانتی‌‌گراد نمی‌شود.
اینکه کدام ایزوگام بهتر است ملاک انتخاب نخواهد بود بلکه مهم این است که کدام ایزوگام برای نصب در محل مناسب است.

کارکرد هر کدام از انواع ایزوگام در بندرعباس متفاوت و محل استفاده از آنها نیز با هم فرق دارند. برای مشاوره در این خصوص و انتخاب بهترین ایزوگام با مشاورین کارخانه ایزوگام هیرمان تماس بگیرید تا مناسبترین را به شما معرفی نمایند.

قیمت عمده ایزوگام برای ارسال به هرمزگان

اگر خواهان دریافت قیمت ایزوگام دلیجان هیرمان باشید، واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان با تیم مشاوره کاردان و با تجربه خود پاسخگوی سوالات شما در مورد ایزوگام و انواع آن می باشد.
امکان فروش اینترنتی ایزوگام هیرمان که یکی از مسیرهای تجاری مدرن می باشد سبب شده تا دسترسی و ارتباط ساده تری میان مشتریان و کارخانه تولید ایزوگام، فراهم شود. شما می توانید از قیمت روز ایزوگام، بطور روزانه و در سریعترین زمان و تغییرات در بخشنامه ها و همچنین آموزش های متنوع در زمینه ایزوگام مطلع شوید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

مطالعه مقاله “خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه” می تواند راهنمای شما برای خرید بهترین ایزوگام در بندرعباس و در استان هرمزگان باشد.

دفتر فروش ایزوگام در بندرعباس

شرکت های بازرگانی فعال در صادرات ایزوگام، انبوه سازان، پیمانکاران ساختمانی و پتروشیمی ها، بنادر و موارد بسیار دیگری در استان هرمزگان فعال هستند که برای مراحل مختلف اجرای پروژه نیاز به ایزوگام در بندرعباس و یا شهرها و روستاهای اطراف دارند.
انواع تولیدات کارخانه هیرمان به شرح زیر موجود و امکان خرید برای آنها وجود دارد.

 • انواع ایزوگام ایزوگام تک لایه، دولایه و ایزوگام سه لایه سفارشی
 • ایزوگام سفارشی صادراتی
 • ایزوگام رنگی و طرح دار
 • ایزوگام اسپان باند و ایزوگام ترموباند
 • ایزوگام آلاستومری و انواع پرایمرها

دفتر فروش ایزوگام هیرمان در کارخانه و یا دفتر فروش تهران آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه معرفی و یا راه های خرید ایزوگام در بندرعباس هستند.

ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر
ایزوگام 4 میلیمتر بردین دلیجان

نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان در بندرعباس

اگر تصمیم دارید پشت بام خانه را بازرسی کنید تا برای تعمیر یا تعویض عایق آن اقدام کنید، توجه داشته باشید که کوتاهی در این موضوع می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
نمایندگی ایزوگام هیرمان در بندرعباس مرکزی است که به راحتی و با اطمینان خاطر می توانید اقدام به خرید ایزوگام مورد نیاز خود نمایید. بررسی نیاز ایزوگام در بندرعباس توسط دفاتر و نمایندگی های رسمی ایزوگام دلیجان اهمیت فوق العاده دارد. با بررسی وجود نشان استاندارد ملی روی بدنه ایزوگام و استعلام کد استاندارد روی برچسب، می‌توانید از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

نمایندگی ایزوگام دلیجان در تمام طول سال با توجه به نیاز استان اقدام به ثبت سفارش خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه می نماید. مجموعه هیرمان، درخواست های رسیده برای اخذ نمایندگی رسمی ایزوگام در بندرعباس را با توجه به نیاز بررسی و اعلام می نماید.

ویژگی های مشترک در کلیه ایزوگام مرغوب کارخانه هیرمان

با توجه به فراوانی انوع عایق های رطوبتی، با اطلاع از ویژگی های ایزوگام مرغوب و یک خرید خوب، می توانید با آرامش کامل از آنها استفاده و در منزل خود بدون نگرانی زندگی کنید.

 1. ایزوگام مرغوب باید مقاومت کششی بالایی داشته باشد و با هر قدرت کششی پاره نشود.
 2. ایزوگام مرغوب نباید در اثر تا شدن بشکند.
 3. ایزوگام مرغوب دارای مشخصات استاندارد از قبیل تولید کننده، تاریخ تولید، نوع عایق، علامت استاندارد و… می باشد.
 4. طول ایزوگام مرغوب باید از ابتدا تا انها 10 متر تمام و عرض آن 1 متر باشد.
 5. ضخامت ایزوگام مرغوب باید در سرتاسر آن یکنواخت و بدون انحراف باشد.
 6. ایزوگام مرغوب باید، در برابر رطوبت و گرما مقاومت داشته باشد و تغیرات دما روی آن تاثیر منفی نداشته باشد.
 7. ایزوگام مرغوب باید چسبندگی فوق العاده داشته و به آسانی از محل نصب جدا نشود.
 8. قیر پلیمری در تولید آن استفاده شده باشد و بوی زننده نداشته باشد.

بهترین ایزوگام در بندرعباس می تواند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و یا ایزوگام بردین دلیجان باشد که با توجه به هزینه و کاربرد هر یک از این عایق های رطوبتی درجه یک، می توانید اقدام به خرید نمایید.

تاثیر ضخامت و وزن در قیمت ایزوگام

ضخامت:
در کارخانجات تولیدی ایزوگام، وزن قیر مصرفی مهم ترین عامل در تعیین ضخامت لایه‌های رطوبتی است. هر چند که تاًثیر کیفیت لایه تیشو، لایه‌ پلی‌استر و فویل آلومینیوم را نیز نمی توان نادیده گرفت.
لایه‌ رطوبتی با ضخامت های کمتر سفارشی تلقی شده و کیفیت و دوام خاص برای محل مصرف دارد. عایقی هایی که ضخامتی کمتر از ۴ میلیمتر دارند برای استفاده در برخی از محیط‌های عایق‌کاری مانند پشت بام مناسب نیستند.
وزن:
عایق رطوبتی استاندارد دارای وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم است. ایزوگام با وزن کمتر از استاندارد قابل قبول نیست.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام در بندرعباس و شهرهای و روستاهای اطراف آن باید بر طبق میزان بارش ها و رطوبت هوای منطقه ارزیابی و خریداری شود. کارشناسان ما در این زمینه همراه شما هستند.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


خرید بهترین ایزوگام در بندرعباس با قیمت مناسب

جدیدترین لیست قیمت انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان برای خرید عمده و به صورت مستقیم از طریق کاشناسان فروش و کلیه نمایندگی ها در سراسر کشور قابل دریافت است.
قیمت های خرید ایزوگام هیرمان در انواع مختلف بر اساس فاکتور های متعددی تعیین و با تنوع بالا و قیمت های مناسب به بازار فروش عرضه می شود.   
در حال حاضر بخش مهمی از عایق های رطوبتی با توجه به کیفیت بالا می توانند گزینه ای ایده آل برای عایق بندی ساختمان ها به شمار آیند و ایزوگام ارزان تولید شده در کارخانه هیرمان، شرایط مطلوب خرید عمده را برای متقاضیان ایزوگام در بندرعباس ایجاد می کند.

کیفیت ایزوگام در بندرعباس یکی از موارد مهمی است که می تواند به صورت ویژه در نوع عملکرد و کارایی این عایق تاثیرگذار باشد. همچنین امکان دریافت مشاوره های رایگان برای خرید انواع ایزوگام در بندرعباس به صورت مستقیم نکته مهم دیگری است که شرایطی ایده آل را برای خریداران و صادرکنندگان ایجاد کرده است.

راهنمای خرید بهترین ایزوگام فویل دار

به ورق های آلومینیوم که عرض و ضخامت آن ها مشخص بوده و شکل گیری آن ها راحت است، فویل می گویند. در تقسیم بندی ایزوگام از لحاظ روکش چندین نوع ایزوگام وجود دارد که یکی از آن ها ایزوگام فویل دار است.
وجود فویل بر روی ایزوگام باعث زیبایی آن می شود و زیبایی یکی از ویژگی های ایزوگام می باشد. بسیاری از فروشندگان با تکیه بر این نکته که ایزوگام های تولید شده با فویل عایق بهتری هستند، خریداران را ترغیب به خرید این محصول می کنند، اما واقعیت این است که فویل روی ایزوگام تاثیری بر کیفیت آن نخواهد داشت.

وجود فویل معیار مناسبی برای انتخاب یک ایزوگام مرغوب نیست، اما کاربردهای دیگری دارد که در تماس با مشاورین دفتر فروش ایزوگام هیرمان می توانید از آنها اطلاع کافی بدست آورید.

مزایای ایزوگام هیرمان برای استان هرمزگان

 • نصب بسیار آسان و چسبندگی فوق العاده ایزوگام در بندرعباس
 • قابلیت مقابله با شرایط مختلف آب و هوایی و در اقصی نقاط استان و جزایر
 • عمر مفید بالا و توان مقاومت در برابر نفوذ آب و رطوبت بسیار بالا
 • مقرون به‌صرفه که انواع مختلف برای سلیقه های متفاوت در تولید آن لحاظ شده است.
 • امکان عایق‌کاری سقف‌های مسطح یا شیب‌دار با انواع متریال های ساخته شده.
 • انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و در برابر انبساط و انقباض مقاوم است.
 • کیفیت هر یک از الیاف ایزوگام از جمله الیاف پلی استر یا الیاف شیشه موضوع مهمی است که در نهایت تعیین کننده میزان کیفیت عایق های رطوبتی است.

خرید ایزوگام در بندرعباس از کارخانه هیرمان با ارائه لیست قیمت های به روز بصورت کامیونی و یا بسته بندی شده در پالت برای صادرات نیز امکانپذیر است.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان در استان هرمزگان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار ایزوگام در بندرعباسی عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان
خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از کارخانه

راهنمای خرید بهترین ایزوگام در بندرعباس از کارخانه

برای خرید ایزوگام به صورت عمده برای مطرف داخلی و یا خرید ایزوگام صادراتی و ارسال از بندرعباس می توانید از راه های زیر اقدام به خرید ایزوگام نمایید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزارم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان داشته باشید.

حجم خرید اولیه ایزوگام در بندرعباس چقدر است؟

محدودیتی وجود ندارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت

آیا ایزوگام مناسب برای مناطق گرمسیر دارید؟

بله، تمامی محصولات ما مناسب مناطق گرمسیر هستند.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x