بهترین ایزوگام در کرمان با فروش عمده

ایزوگام در کرمان به واسطه موقعیت و خصوصیات جغرافیایی این استان از اقلام بسیار مهم در ساخت و سازها به شمار می آید. اختلاف شدید درجه حرارت در فصول سرد و گرم و حتی در شب و روز از مشخصات این گونه اقلیم می باشد که در اثر جابجا شدن هوا از سمت کوهستانهای اطراف به دشت کرمان و برعکس می باشد. فروش عمده انواع بهترین عایق رطوبتی ایزوگام به قیمت درب کارخانه صورت می گیرد.

راهنمای خرید ایزوگام می تواند در انتخاب و خرید موفق بهترین ایزوگام در کرمان بسیار تاثیرگذار باشد.

خرید انواع ایزوگام مناسب در کرمان

آب و هوا و درجه حرارت یک ناحیه یا یک منطقه بستگی به موقعیت و خصوصیات جغرافیایی طبیعی منطقه دارد و از عوامل مهم و موثر در آب و هوای استان کرمان می توان ارتفاع از سطح و دوری از دریا را نام برد.
این عامل علاوه بر ایجاد جریانهای متناوب هوا، دارای درجه حرارت متغیر و اختلاف زیاد بین حداکثر و حداقل درجه حرارت به حساب می آید. بطور یقین نقش عایق های ایزوگام در کرمان و در این منطقه می تواند بسیار فراتر از انتظار تلقی شود و انتخاب نوع مناسب و سازگار با منطقه و شرایط جوی آن نیاز به دقت و توجه ویژه دارد.

ایزوگام در کرمان و شهرها و روستاهای این استان با توجه به نوع آب و هوای این منطقه اهمیت فوق العاده دارد و ما در هیرمان به این نکته توجه خاص داشته ایم.

برای عایق ساختمان چه پارامترهائی را باید بدانیم؟

کمی نزولات جوی منجر به عدم ثبات رودخانه های دائمی در منطقه کرمان گردیده است و استان کرمان تحت تاثیر بادهای مختلف محلی است. وزش این بادها، آب و هوای استان را دستخوش تحولات و تغییرات زیادی می کند.
این بادها عمدتاً از نوع بادهای موسمی و خشک است که در ماههای اسفند ، فروردین و اردیبهشت می وزند و جهت وزش آنها به گونه ای است که انبوهی از خاک و شن با خود به طرف شهر کرمان می آورند و سبب تقلیل رطوبت نسبی هوا می شوند. با این نگاه عایق و ایزوگام مناسب را می توان از بین انیوهی از تولیدات انتخاب کرد.

مقاومت در برابر گرما، تحمل ضربات شن و ماسه همراه با بادهای محلی و تاب آوری در مقابل تنش می تواند آیتمهای مناسب برای انتخاب عایق ایزوگام در کرمان باشد.

ایزوگام در کرمان مقاوم در برابر باد

شکل ساختمان و نحوه قرار گیری آن تاثیر مهمی در هماهنگ ساختن ساختمان با اقلیم و همچنین در تعدیل انتقال شرایط بحرانی هوای خارج به داخل ساختمان دارد.
برای پی بردن به نقشی که شرایط گرمایی هر منطقه در شکل دادن به ساختمان های آن منطقه دارند، باید نسبت اهمیت هر یک از عوامل یاد شده را مشخص نمود.
در تعیین مناسب ترین فرم ساختمان باید به این نکته توجه نمود که بهترین شکل ساختمان شکلی است که کمترین مقدار حرارت را در زمستان از دست بدهد و در تابستان نیز کمترین مقدار حرارت را از آفتاب و محیط اطرافش کسب نماید و در برابر طوفان و بادهای پر سرعت توان مقاومت داشته باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

با توجه به اینکه عایق پشت بام در خط مقدم انواع تنشهای حرارتی و رطوبتی و فشارهای ناشی از برخورد شن و ماسه در مناطق بادخیز استان کرمان قرار دارد، مقاومت ایزوگام در کرمان در شکستن و یا تغییر شکل میتواند نقطه تمایز محسوب شود.

ایزوگام در کرمان و انتخاب بهترین عایق رطوبتی
نقشه استان کرمان و پراکندگی شهرهای این منطقه

ایزوگام در گرمترین نقطه جهان چگونه مقاومت میکند؟

استان کرمان درجنوب شرقی ایران قرارگرفته است و وفور طوفانهای خاک وشن، رطوبت نسبی هوا را تقلیل می دهد. حداکثر درجه حرارت در بخش شهداد است که از 50 درجه سانتیگراد تجاوزمی کند.
ارتفاعات مرکزی استان ازخشکی اقلیم می کاهد و تناسب یا افزایش ارتفاع موجب افزایش بارندگی و کاهش دما می شود، اما در منطقه گندم بریان به‌ دلیل پوششی متشکل از سنگ‌ها و گدازه‌های بازالتی سیاه‌ رنگ آتشفشانی، دمای هوا آنقدر بالا می‌رود که آنرا تبدیل به یکی از گرمترین نقاط جهان در کنار صحرای نوادا، کالیفرنیا، لیبی و الجزایر قرار داده است.

جغرافیای مناطق مختلف در استان کرمان موجب شده است که بهترین مارک ایزوگام در کرمان برای مناطق گرمسیری و ایزوگام های سردسیری برای مناطق خاص این استان به صورت جداگانه تولید شود.

عرضه ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در کرمان


ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت از قبیل قیر پلیمری خالص و لایه های تیشو و پلی استر، در ضخامت 5 میلیمتر و 50 کیلوگرم وزن از آن دسته تولیداتی محسوب می شود که می تواند در درجه حرارت های بسیار بالا و یا بسیار پائین همچنان به کارکرد خود ادامه داده و نقش خود را بعنوان یک عایق رطوبتی بازی کند.
قابل ذکر اینکه لایه آلومینیوم با ضخامت مناسب از تابش نور و ایجاد گرمای مضاعف در ایزوگام جلوگیری نموده و با منعکس کردن نور مستقیم خورشید به کارکرد ایزوگام کمک می نماید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

استفاده از قیر پلیمری به این دلیل در تولید این نوع حائز اهمیت است که می تواند دماهای بسیار بالا را تحمل نماید و بصورت روان در نیاید. برای دانستن مشخصات این نوع ایزوگام می توانید بطور مستقیم با دفتر کارخانه هیرمان در تماس باشید و همچنین مشاوره های خرید ایزوگام در کرمان را هم دریافت کنید.

چرا عایق های رطوبتی پلیمری مهم هستند؟

مواد پلیمری هم خاصیت عایق حرارتی و هم مشخصات عایق رطوبتی را بصورت ذاتی در خود دارند. از عایق های پلیمری جهت عایق کردن اتصالات و نیز به صورت رول برای عایق کردن سطوح استفاده می کنند.
از مشخصات بارز و اصلی آنها می توان به استفاده از قیر خالص پالایشگاهی در تولید آن اشاره داشت. استفاده از قیر پالایشگاهی میتواند مقاومت ایزوگام را در برابر نفوذ رطوبت و یا تنش های فشاری و آلاینده های فیزیکی از قبیل شن و ماسه موجود در بادهای فصلی افزایش دهد.

عایق های پلیمری را در حال حاضر با وجود دستگاهها و تجهیزات بسیار پیشرفته در هر ضخامت و کیفیتی می توان تولید نمود. تولید این گونه از عایق ها می تواند بصورت سفارشی و برای مقاصد خاص مانند ایزوگام در کرمان تولید شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


نکات مهم و اصلی برای عایق کاری ایزوگام پشت بام

در اجرای عایق کاری پشت بام متداول است که قبل از اقدام به نصب، یک لایه پر کننده بنام پرایمر به عنوان ایزولاسیون استفاده گردد تا با نفوذ پرایمر به عمق ترک های موجود، دوام و افزایش طول عمر ایزوگام در کرمان برای سالها تضمین شود.
ایزوگام در کرمان و شهرهای این منطقه باید در فصول خشک نصب گردد چون رطوبت موجود راهی برای خروج ندارد و باعث جدا شدن لایه عایق ایزوگام از سطح بام و ایجاد برآمدگی می شود.

کرمان، جیرفت، بافت، سیرجان، شهر بابک، رفسنجان، بردسیر، زرند و دیگر شهرهای این استان می توانند از خدمات فروش ایزوگام در کرمان به صورت عمده و برای پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی بهره مند شوند.

ایزوگام با ضخامت 3 میلیمتربرای پی و فونداسیون

یکی دیگر از انواع تولیدات در کارخانه هیرمان ایزوگام 3 میلیمتر ضخامت است. این ایزوگام که تک لایه و ساده است و از وزن کمتری برخوردار است میتواند در ناحیه هائی از ساختمان که عملیات اجرائی بعدی را به دنبال دارد استفاده کرد.
به عنوان مثال می توانیم از ایزوگام با ضخامت 3 میلیمتر در پی، روی شناژ و فونداسیون، در تراس و بالکن ها، کف سرویس های بهداشتی و حمام را نام برد. ضخامت کم ایزوگام 3 میلیمتر و ساده بودن آن دلیل بر کمتر بودن کیفیت آن نیست و فقط موارد کاربرد در تولید آن مد نظر بوده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

سبکی وزن و قابلیت حمل آسان، نصب بسیار ساده و کیفیت بالای آن از امتیازات این نوع ایزوگام است. در تولید ایزوگام تک لایه و ساده از لایه آلومینیوم صرفنظر می شود تا بتوان آنها را در عایقکاری مکانهای ذکر شده بکار گرفت.

اعطای نمایندگی رسمی ایزوگام در کرمان

با عنایت به اینکه شرکت هیرمان در نظر دارد برای استان کرمان از میان واجدین شرایط نمایندگی که بیشتر روی تیم فروش تاکید دارد نمایندگی فروش محصولات خود را واگذار نماید، میتوانید برای ایجاد اشتغال پایدار و استفاده از مزایای نمایندگی ایزوگام هیرمان اقدام لازم را به عمل آورید.
دریافت کد نمایندگی از شرکت هیرمان که برترین تولید کننده سال و دارای نشان برترین تولید کننده محصولات با کیفیت هم ملقب شده است با دفتر فروش مرکزی و یا دفتر کارخانه بطور مستقیم تماس بگیرید.

وجود نمایندگی ایزوگام در کرمان و در بیشتر مراکز استان ها و شهرهای بزرگ در کشور، فروش تولیدات ایزوگام هیرمان در کشورهای منطقه و اروپائی را گسترش داده است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با قیر درجه یک
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده با قیر درجه یک

قیر پالایشگاهی برای تولید ایزوگام و مزایای آن

قیر پالایشگاهی یا در اصطلاح تخصصی آن قیر پلیمری بصورت جامد و یا نیمه جامد است در تولید ایزوگام استفاده میشود. قیر پالایشگاهی را پلیمری هم می نامند و با اعدادی مشخص می کنند که دارای معانی خاصی هست. مثلاً برای تولید ایزوگام از قیر پلیمری  60/70 استفاده می کنند. منظور از این اعداد این است که درجه نرمی قیر 60 و درجه نفوذ پذیری آن 70 است.
از ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری با اعتماد و اطمینان می توانید برای پوشش پشت بام ها و آب بندی کف سرویس های بهداشتی استفاده نمائید.

ایزوگام پلیمری دارای عمر طولانی و مقاومت در برابر سرمای بسیار زیر صفر و دمای بالاتر از 100 درجه را دارد، دارای وزن مناسب بوده و ایزوگام در کرمان با این کیفیت بسیار مناسب است. ایزوگامی که از قیر پلیمری استفاده می کند در زمان نصب همان بوی قیر را می دهد و قابل شناسائی افراد نا وارد هم می باشد.

فروش ایزوگام در کرمان با بالاترین کیفیت

در توضیح ایزوگام، باید کیفیت ایزوگام و کیفیت عایقکاری را از هم تفکیک کنیم زیرا کیفیت ایزوگام بستگی مستقیم به مواد اولیه در در تولید ایزوگام دارد و کیفیت درعایق بندی وابسته مستقیم به نصاب و شرایط محل کار و زمان آن است. برای داشتن عایق بندی با کیفیت مجموعه ای ازعوامل دخالت دارند که مهمترین آنها می تواند در زیر آمده باشد:

 • از ایزوگام با کیفیت برای محل مورد نظر استفاده شده باشد. مانند کیفیت ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان که در حال حاضر سرآمد تولیدات دیگر است.
 • از کارشناسان و مشاورین زبده برای بررسی میدانی محل استفاده شده باشد.
 • رفع هر گونه نقص و یا ایراد در بستر؛  قبل از نصب ایزوگام انجام شده باشد.
 • زمان نصب و فصل مناسب در اجرا در نظر گرفته شده باشد.
 • کار نصب ایزوگام به افراد با تجربه و آموزش دیده سپرده شده باشد.

تولیدات ایزوگام هیرمان که با بهترین مواد اولیه و استفاده از قیر پالایشگاهی تولید می گردد، در انواع لایه ها و انواع طرح دار تولید و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید مستقیم ایزوگام دلیجان از کارخانه

معمولاً مشتریان ایزوگام در کرمان دوست دارند که بهترین ایزوگام را برای ساختمان خودشان انتخاب کنند که مناسب ترین قیمت را هم داشته باشد و برای همین دوست دارند به جایی مراجعه کنند که با اطمینان بهترین کیفیت با بهترین قیمت را بخرند. بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد
کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید می توانید با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید و بهترین ایزوگام در کرمان را که کارکرد بیشتری دارد را خریداری کنید.

استعلام قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

همیشه قیمت ایزوگام در کرمان و یا در شهرهای این استان مورد توجه خریداران بوده است. در واقع افزایش قیمت انواع ایزوگام تحت تاثیر افزایش قیمت مواد اولیه و قیر در بازار رخ میدهد.
به این ترتیب برای دریافت قیمت انواع عایق رطوبتی ایزوگام در حجم و تناژ بالا نیاز است که با واحد فروش ارتباط بگیرید و استعلام قیمت نمایید.
با یک تلفن ساده در هر کجای استان کرمان و یا ایران که باشید می توانید به سادگی قیمت محصولات و نحوه ثبت سفارش را در 20 ثانیه دریافت کنید. خرید و توزیع ایزوگام در کرمان به سادگی انجام می شود.

همچنین بخوانید:
بهترین ایزوگام در کرج با کیفیت پلیمری

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تنوع تولیدات

در اینجا به معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان می پردازیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام 4 میل صادراتی بردین دلیجان

بهترین راهنمای خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

برای خرید ایزوگام در کرمان کافی است از هر یک از روش های زیر اقدام فرمایید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را برای شما آرزومندیم.

توصیه شما برای انتخاب ایزوگام در کرمان چیست؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بهترین گزینه خواهد بود اما می توانید قبل از خرید با واحد کارشناسی فروش هیرمان مشورت کنید.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x