ایزوگام ترموباند با کیفیت اروپا

ایزوگام ترموباند با استاندارد و کیفیت اروپا برای کلیه کاربری ها اعم از ساختمان ها و ابنیه های مختلف مانند تونل، استخر، پل و سرویس های بهداشتی، جهت عایق کاری مناسب است. مقاومت کششی بالا، تاب آوری و مقاومت در برابر حرارت و رطوبت بسیار بالا، انعطاف پذیری بسیار زیاد در نصب از خصوصیات این عایق رطوبتی درجه یک است. در ادامه ایزوگام و انواع آن را بررسی می کنیم.

ایزوگام چیست؟

در گذشته نه چندان دور برای عایق نمودن سقف از کاهگل استفاده می شده که کیفیت مطلوبی هم نداشته است و بعد از آن برای سال ها قیر و گونی جای خود را به کاهگل داد. بعد از آشنایی مردم با ایزولاسیون و قیر و گونی، بتدریج روش های قدیمی جای خود را به عایق رطوبتی ایزوگام به شکل امروزی دادند.
ایزوگام در راستای ایمن سازی استفاده شده و سازه ها را در برابر نم و رطوبتی و برف و باران محافظت می کند. این محصول پوشش مقاومی از جنس قیر و الیاف مصنوعی دارد که با حرارت بر بام چسبانده می شود.

انواع عایق های رطوبتی مانند ایزوگام ترموباند، ایزوگام الاستومری، ایزوگام اسپان باند به تدریج و بر اساس نیاز و با بررسی هم اکنون در پروژه های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند.

مواد و لایه های تشکیل دهنده ایزوگام

ایزوگام صنعتی است که بر پایه دانش و فناوری و برای ایمن سازی ساره ها در برابر نم و رطوبت متکی بوده است. ایزوگام انواع گوناگونی داشته و به صورت ایزوگام تک لایه و ایزوگام دو لایه تولید شده و تیشو و پلی لستر وارد تشتک قیر می شود و با مواد پلیمری آغشته شده و در مرحله آخر هم ضخامت ایزوگام تنظیم می گردد.
لایه های تشکیل دهنده ایزوگام عبارتند از:

 • لایهٔ پلی‌اتیلن  یا پودر معدنی یا فویل آلومنیوم
 • الیاف تیشو
 • پلی‌استر (ترموباند، اسپان باند)
 • مواد افزودنی ویژه و پلیمرهای وارداتی اروپایی
 • لایهٔ پلی‌اتیلن مواد ساخت و تولید ایزوگام هستند.

تولید ایزوگام تقریباً یکسان است و تفاوت در کیفیت مواد اولیه و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام است. ایزوگام ترموباند نمونه ای از این تولیدات است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

تولید ایزوگام ترموباند با کیفیت اروپا
تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت اروپا

تولید ایزوگام ترموباند با کیفیت اروپا

به منظور اصلاح قیر و افزایش خصوصیات فیزیکی ایزوگام، از اصلاح کننده های مناسب به همراه مواد اولیه دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد. پوشش لوله های خطوط انتقال سیالات جهت محافظت آنها از خوردگی و پوسیدگی در اثر مجاورت با خاک و رطوبت یا محیط های شیمیایی با استفاده از لایه مناسبی از محصولات ایزوگام به خوبی میسر است.
ایزوگام ترموباند محصولی پر استفاده و قیمت مناسب برای پروژه های مختلف است.

ایزوگام ترموباند که ترکیبی از بهترین مواد اولیه و اصلاح کننده های وارداتی قیر است در محافظت از تاسیسات و لوله های انتقال گاز بیشترین مصرف را دارد.

تفاوت اسپان باند و ترموباند در چیست؟

پارچه ترموباند لطیف تر از رقیب خود یعنی اسپان باند می باشد. هردوی این پارچه ها از الیاف پلی پروپیلن تشکیل شده اند و فاقد الیاف پنبه می باشند،
در تولید اسپان باند از الیاف بی نهایت طولانی استفاده می کند، در حالی که در تولید ترموباند غیر بافته از الیاف خرد شده استفاده می کنند. این امر باعث می شود که الیاف در یک روش انعطاف پذیرتر در فرایند تولید مخلوط شوند و کارآئی بهتری را رقم بزنند.
با استفاده از تغییرات مختلف گرما و انواع مختلف الیاف، در زمان تولید می توان چگالی و نفوذپذیری عایق تولید شده را متناسب با محل استفاده کنترل و تغییر داد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

تنوع تولیدات مانند ایزوگام ترموباند موجب تغییر نگاه مصرف کننده به عایق رطوبتی خواهد شد. چرا که تنها برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت در نظر گرفته نمی شوند.

عایق های رطوبتی با کیفیت با افزودن ترموباند

در کشور ما کیفیت عایق‌های رطوبتی وضعیت نامطلوبی دارد و هر ساله مبالغ هنگفتی صرف ترمیم و بازسازی عایق پشت بام می‌شود. علاوه بر هزینه‌های تعمیر و یا جایگزینی عایق‌ها، نشت آب از سقف باعث بروز خسارت‌های دیگر از جمله گچ‌کاری، رنگ و حتی مبلمان و اثاثیه شده و هزینه‌ها را افزایش می‌دهد.
از مزایای ایزوگام اصلاح شده با لایه ترموباند (ایزوگام ترموباند) تغییر و افزایش میزان مقاومت و در نهایت عمر مفید و کارکرد محصول است که از مدت‌ها پیش برای ایزولاسیون سازه‌های بتنی مصرف شده است و اکنون یکی از رایج ترین عایق‌های بام مورد استفاده در اروپا و امریکای شمالی است.

تیم کارشناسی با تحقیق و بررسی مواد اولیه و افزودن پلیمرهای اصلاح کننده و تولید ایزوگام ترموباند با کیفیت و متد اروپایی، تحولی در این صنعت ایجاد کرده است.

در این ویدیو دلایل اینکه چرا خرید ایزوگام های هیرمان برای مشتریان به صرفه هست توضیح داده شده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


قیر آبه (امولسیون قیر) چیست؟

امولسیون به مخلوط دو ماده ای که در هم حل نمی شوند، گفته می شود. امولسیون قیر، مخلوط آب و قیر است به این صورت که قیر را گرم می کنند و آن را به صورت ذرات بسیار ریز، در حد میکرون، با دستگاه های مخصوص و پمپ های بسیار قوی در آب می پاشند.
برای شناور شدن ذرات قیر در آب و جلوگیری از چسبیدن آن ها به یکدیگر، از موادی نظیر ژلاتین که به آن ها امولسیون ساز می گویند، استفاده میکنند. از امولسیون قیر در مکان مانند راهسازی استفاده می کنند. از این ماده می توان برای لایه پلیمری و نفوذ در ترکهای طولی و عرضی قبل از ایزوگام ترموباند نیز استفاده نمود.

قبل از انتخاب و خرید ایزوگام ترموباند، پیمانکاران و شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز می توانند از مشاوره رایگان با کارشناسان ما استفاده کنند.

قیمت ایزوگام ترموباند تک لایه چقدر است؟

اگر خواهان دریافت قیمت ایزوگام ترموباند تک لایه و یا دیگر محصولات ایزوگام دلیجان هیرمان باشید، واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان با تیم مشاوره با تجربه و متخصص خود پاسخگوی سوالات و ابهامات شما در مورد ایزوگام تک لایه ترموباند و انواع آن می باشد.
انواع تولیدات دیگر کارخانه هیرمان به شرح زیر موجود و امکان خرید برای آنها وجود دارد.

 • ایزوگام دولایه بدون فویل
 • ایزوگام دولایه صادراتی بردین
 • ایزوگام سفارشی صادراتی و سوپر صادراتی هیرمان
 • ایزوگام خود چسب، ایزوگام اسپان باند و ایزوگام ترموباند
 • ایزوگام طرح دار رنگی

برای دریافت قیمت ایزوگام ترموباند و دیگر محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با یک تلفن ساده با واحد فروش ازقدام کنید و لیست قیمت ها را به روز دریافت کنید.

زمان تعویض و یا ترمیم ایزوگام ترموباند

اگر تصمیم دارید پشت بام خانه را بازرسی کنید تا متوجه شوید ایراد یا خرابی وجود دارد یا خیر، این موارد می‌توانند در تشخیص درست به شما کمک کنند و یا نشانه‌ای باشند برای اقدام به تعمیر یا تعویض عایق خانه، توجه داشته باشید که کوتاهی در این موضوع می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
در صورت مشاهده ترک خوردگی ایزوگام باید تعویض شود، همچنین این کنترل را بصورت دقیق در محل لوله های تاسیساتی و اطراف کانال کولر بدقت انجام دهید و مطمئن شوید که نشتی دارد یا خیر و در بازه زمانی که مهلت دارید نسبت به برآورد هزینه و تعمیر آن اقدام نمائید.

محصولات بینظیر شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در میان محصولات عایق کاری و آب بندی، حرف اول را می زند و ایزوگام ترموباند می تواند ضامن امنیت و صلامت خانواده شما باشد.،

خرید اینترنتی ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
خرید ایزوگام اینترنتی از کارخانه

خرید بهترین ایزوگام دلیجان اینترنتی

علی رغم راحتی در انتخاب و خرید، هرکسی نسبت به خرید اینترنتی ایزوگام و خدمات مربوط به نصب، آنرا انتخاب نمی کند. خرید اینترنتی ایزوگام این امکان را به خریداران نمی دهد که انواع محصولات را لمس کنند یا تعامل اجتماعی داشته باشند و همچنین به آنها اجازه نمی دهد کالاها را در همان روز خرید تحویل بگیرند.
دلیل دیگر اینکه برخی از مصرف کنندگان از خرید اینترنتی ایزوگام اجتناب می کنند، عدم اطمینان از فروشنده است. برای خرید بی و اسطه و مستقیم از کارخانه ایزوگام دلیجان ما همراه شما خواهیم بود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و نمایندگی های ایزوگام دلیجان می توانند با اطمینان از کیفیت ایزوگام ترموباند هیرمان دلیجان با قراردادهای طولانی مدت از خدمات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان منتفع شوند.

خرید بهترین ایزوگام دلیجان با قیمت های به روز

جدیدترین لیست قیمت انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان برای خرید عمده و به صورت مستقیم از طریق کاشناسان فروش و کلیه نمایندگی ها در سراسر کشور قابل دریافت است. قیمت های خرید ایزوگام تک لایه و چند لایه و ایزوگام اسپان باند و ایزوگام ترموباند بر اساس فاکتور های متعددی تعیین می شوند.
در حال حاضر بخش مهمی از عایق های رطوبتی با توجه به کیفیت بالا می توانند گزینه ای ایده آل برای عایق بندی ساختمان ها به شمار آیند و کیفیت ایزوگام یکی از موارد مهمی است که می تواند در نوع عملکرد و کارایی این عایق تاثیرگذار باشد.

قیمت روز ایزوگام را تنها با یک تلفن ساده و در 20 ثانیه از واحد فروش دریافت کنید. لیست محصولات شرکت هیرمان را در پاراگرف های منتشر کرده و شما می توانید به راحتی بهترین مارک ایزوگام را با توجه به کاربرد محصول به صورت عمده خریداری کنید.

مضرات ایزوگام نامرغوب به ساختمان

گران بودن ایزوگام‌ های با کیفیت و آنهائی که دارای مواد اولیه با کیفیت می­باشند، در موقع ترمیم محل آسیب‌ دیده دوگانگی در نصب را بوجود می آورد که ممکن است به مرور زمان پوسیدگی و پارگی در اثر نشست­های احتمالی از سایر جاها بالا بزند.
به همین دلیل توصیه و پیشنهاد کارشناسان فروش و افراد آموزش دیده در دفتر فروش ایزوگام هیرمان استفاده از مشاوره قبل از خرید محصولات عایق کاری است و انتظار دارند با دریافت مشاوره رایگان انتخاب بهتری را برای عایقکاری مناطق مورد نظر داشته باشید.

اگر عمر مفید ساختمان و امنیت و آرامش برای شما اهمیت دارد باید با استفاده از ایزوگام ترموباند مرغوب، عایق کاری مناسبی را برای منزل خود داشته باشید. با توجه به فراوانی انوع عایق های رطوبتی، ویژگی های ایزوگام ترموباند مرغوب و با یک خرید خوب، می توانید با آرامش در منزل خود زندگی کنید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از شرکت های پیشرو در تولید ایزوگام ترموباند و اسپان باند بوده و از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود. کد محصول: WP5000
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول: WP4000
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول: WP3000
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر، ایزوگام رووف گاردن و انواع ایزوگام تولید شده با پلیمرهای اصلاح کننده وارداتی
ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت عالی
خرید مستقیم ایزوگام درجه یک از کارخانه

نحوه خرید محصولات از شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

برای خرید ایزوگام ترموباند با کیفیت اروپا، ایزوگام اسپان باند با متدهای جدید و محصولات متنوع هیرمان از روش های زیر می توانید اقدام نمایید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ایزوگام ترموباند مرغوب باید قدرت کششی بالا، دارای مشخصات استاندارد وعلامت استاندارد باشد، ضخامت آن یکنواخت و بدون انحراف باشد. در واقع ایزوگام ترموباند مرغوب همان ایزوگام درجه یک هیرمان است.

برای خرید بهترین ایزوگام ترموباندی چطور اقدام کنم؟

برای خرید بهترین برند ایزوگام کافی است با واحد فروش تماس گرفته و با مشاوره های رایگان اقدام به خرید عمده ایزوگام نمایید.

همچنین بخوانید:
انواع ایزوگام شرق با کیفیت کدام است؟

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x