بهترین ایزوگام تک لایه کارخانه دلیجان

ایزوگام تک لایه با بهترین کیفیت و انعطاف بالا

ایزوگام تک لایه و دو لایه و سه لایه از جمله عایق های رطوبتی هستند که هر یک برای پروژه و مصارف مختلفی تولید و عرضه می شوند. عایق های ایزوگام هر یک مشخصات و ویژگی هایی دارند که مصارف آن ها را منحصر به فرد می کند. ایزوگام یک لایه دارای لایه پلی استر سوزنی است و برای محل هایی با شکل هندسی نامنظم استفاده می شود. منعطف تر است و در محل هایی که شکل های نامنظم هندسی نیاز داریم از جمله اطراف شناژ، دیوار پی ها و محل برخورد مقاطع مثل پی و ستون استفاده می شود.

ایزوگام تک لایه چیست؟

به صورت ساده می توان گفت که ایزوگام تک لایه فقط دارای لایه پلی استر سوزنی است و این بستر از حوضچه مذاب قیر عبور کرده و با قیر ممزوج میشود. ما ایزوگام تک لایه را برای محل هایی که دارای اشکال هندسی نامنظم هستند توصیه می کنیم. در محل هایی مانند دیوارها و پی ها و محل برخورد مقاطع و اطراف شناژ هم محل هایی هستند که ایزوگام یک لایه نصب می شود. این محصول در ترازهای پایین که فشار آب زیاد می شود، توصیه نشده و بهتر است از محصولات مقاوم تر خریداری و نصب شود. این محصول دارای ضخامت 2 الی 3 میلی متر است و مصارف اقتصادی دارد. ایزوگام 1 لایه دارای انعطاف بالا و کیفیت قابل ملاحظه است اما دقت داشته باشید که اگر چه قیمت کمتری نسبت به ایزوگام دو لایه دارد، مصارف آن در پروژه های ساختمانی و عمرانی قابل توجه است.

ایزوگام تک لایه دارای انعطاف بالاتری است و در محل های گنبدی که نیاز به انعطاف بیشتری است مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت ایزوگام از نظر نوع لایه ها کدام است؟

 • به طور کلی انواع ایزوگام از نظر لایه های تشکیل دهنده به سه دسته:
 • 1. ایزوگام تک لایه
 • 2. ایزوگام دولایه
 • 3. ایزوگام سه لایه دسته بندی می شود. ایزوگام دو لایه شامل یک لایه پلی استر است که برای ایجاد مقاومت بیشتر به آن یک لایه الیاف تیشو هم اضافه می شود. ایزوگام تک لایه و دو لایه هر یک می توانند بدون روکش و یا با روکش فویل تولید شوند. کهاین نیاز با توجه به نوع پروژه و کاربرد ایزوگام متفاوت است. ایزوگام دو لایه معمولاً ضخامت بیشتری دارد و برای مکان هایی که نم و رطوبت بیشتری دارند و برای بام و دیوار بیرونی تولید و نصب می شوند.
 • ضخامت ایزوگام دو لایه معمولاً بیش از 3.5 الی 5 میلی متر است.
 • ایزوگام دولایه در مقایسه با ایزوگام تک لایه قیمت بالاتری دارد.
 • ایزوگام دو لایه را به جهت این که انعطاف کمتری دارد برای گوشه ها و مکان هایی که پستی و بلندی دارد استفاده نمی کنند.
 • در نهایت مصرف ایزوگام تک لایه و یا دیگر انواع آن وابسته به نوع پروژه و کاربرد انواع عایق رطوبتی و میزان هزینه ها و برآورد قیمت می تواند تفاوت کند.

شما از طریق تماس با واحد کارشناسی فروش می توانید به راحتی ایزوگام مورد نیاز خود را ثبت سفارش کرده و در کمترین زمان ممکن محصول را دریافت می کنید.

ایزوگام تک لایه هیرمان دلیجان به قیمت روز
ایزوگام دو لایه فویل دار سوپر صادراتی هیرمان

بهترین ایزوگام 1 لایه چه خصوصیاتی دارد؟

این نکته را فراموش نکنید که در ایران در شهرهایی مانند دلیجان، ارومیه، مشهد، تهران، اردبیل و ….شاهد تولید انوان عایق رطوبتی هستیم که هر یک از این کارخانه ها محصولات خود را بهترین نوع ایزوگام در بازار می نامند. پس انتخاب و خرید ایزوگام مرغوب و مورد اطمینان کاری ساده هم نیست. در شهرستان دلیجان که کارخانجات تولید ایزوگام بیشترین سهم را در بازار این صنعت دارند انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و سه لایه با کاربردها و کیفیت های مختلف تولید می شود. شناخت خصوصیات ایزوگام مورد نیاز مانند این که در کجا و برای چه کاری نیاز به عایق رطوبتی داریم و کدام برند معروف و استاندارد است و یا به عبارتی شناخت ارزش برند محصول می تواند راهنمای شما در خرید بهترین جنس ایزوگام درجه یک باشد.

 • ایزوگام تک لایه مرغوب از بهترین قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می شود.
 • این محصول دارای استاندارد و ضمانت و خدمات پس از فروش است.
 • وزن و ضخامت هر رول ایزوگام یک لایه متناسب است.
 • بااین که این محصول ضخامت و قیمت کمتری دارد اما میزان کیفیت و ماندگاری آن کاملاً تضمین شده است.

ما در هیرمان نه تنها در روش های تولید و بهره وری پیشگام هستیم بلکه شما را به خرید بهترین مارک های ایزوگام درجه یک دلیجان ترغیب و تشویق می کنیم.

مصارف و کاربرد بهترین ایزوگام کدام است؟

اصولاً، این سوال پیش می آید که بهترین ایزوگام دلیجان کدام است و چه خصوصیاتی دارد؟ آیا از نظر کیفیت می توان ایزوگام تک لایه را پایین تر از ایزوگام دو لایه دانست؟ آن چه مسلم است انواع محصولات با کیفیت های مختلف در بازار موجود هستند. تفاوت ایزوگام ها در نوع قیر مصرف شده و کیفیت آن و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام از عمده ترین تفاوت ها در کیفیت و قیمت انواع عایق رطوبتی ایزوگام به شمار می آید. ایزوگام مرغوب با توجه به کیفیت مواد اولیه دارای انعطاف و مقاومت بالاتری است و بهترین قیر پالایشگاهی از تاثیرگذارترین مواد اولیه در ساخت آن به شمار می آید. کاربرد ایزوگام و انتخاب عایق رطوبتی مناسب با نوع مصرف، بر میزان کارایی و استحکام آن می افزاید و نیاز به تعمیر و تعویض را به تاخیر می اندازد.

.jpg - ایزوگام تک لایه با بهترین کیفیت و انعطاف بالا
ایزوگام حلزون دلیجان تولید شده از قیر پالایشگاهی

تاثیر نوع ایزوگام بر قیمت آن

از عوامل مهم در انتخاب ایزوگام تک لایه و دیگر انواع عایق ایزوگام، قیمت محصول تولیدی است. قیمت ایزوگام به روز نهایی شده و توسط کارشناسان اعلام می شود. نوسان قیمت مواد اولیه نقش مهم و اساسی در قیمت نهایی عایق ایزوگام دارد. ایزوگام های مرغوب که دارای استانداردهای روز هستند و با بهترین مواد اولیه تولید شده اند به روز قیمت گذاری شده و از طریق تماس با واحد کارشناسی فروش قابل دریافت هستند. خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه به صورت عمده برای خریداران و پیمانکاران ساختمانی و نمایندگی های فروش ایزوگام اهمیت درخور توجه دارد. به این نکته دقت کنید که ایزوگام را به قیمت بخرید.

از طریق تماس با واحد فروش شرکت هیرمان می توانید قیمت و جزئیات و کیفیت محصول را ارزیابی کرده و اقدام به خرید مستقیم از کارخانه نمایید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

در اینجا به معرفی محصولات شرکت هیرمان می پردازیم. مجموعه هیرمان انواع محصولات خود را با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، تولید و عرضه می کند.

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • چهارمین محصول ایزوگام های طرح دار است که با مشخصات استاندارد و با وزن 40کیلوگرم و ضخامت 3.4 الی 4 میلی متر تولید و عرضه می شود.
ایزوگام آجری بردین دلیجان
ایزوگام طرح دار آجری محصول هیرمان

نحوه خرید محصولات از کارخانه دلیجان

در اینجا به شما پیشنهادات و روش هایی برای خرید ایزوگام تک لایه و دیگر انواع عایق رطوبتی ایزوگام را مستقیم از کارخانه هیرمان دلیجان اعلام می کنیم که مطمئن هستیم شما را با خریدی موفق مواجه می کند.

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و هدف ما در هیرمان بر این است که شعار شرکت برای همگان قابل لمس باشد.

ایزوگام تک لایه به صورت سفارشی تولید می شود؟

بله با توجه به مشاوره کارشناسی و کاربرد آن، ایزوگام تک لایه به صورت سفارشی تولید می شود.

در تولید ایزوگام یک لایه از چه قیری استفاده می شود؟

قیر پالایشگاهی با درجه خلوص 70-60

guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments