ایزوگام تک لایه با بهترین کیفیت و انعطاف بالا

ایزوگام تک لایه و دو لایه و سه لایه از جمله عایق های رطوبتی هستند که هر یک برای پروژه و مصارف مختلفی تولید و عرضه می شوند. عایق های ایزوگام هر یک مشخصات و ویژگی هایی دارند که مصارف آن ها را منحصر به فرد می کند. ایزوگام یک لایه دارای لایه پلی استر سوزنی است و برای محل هایی با شکل هندسی نامنظم استفاده می شود. منعطف تر است و در محل هایی که شکل های نامنظم هندسی نیاز داریم از جمله اطراف شناژ، دیوار پی ها و محل برخورد مقاطع مثل پی و ستون استفاده می شود.

ایزوگام تک لایه چیست؟

به صورت ساده می توان گفت که ایزوگام تک لایه فقط دارای لایه پلی استر سوزنی است و این بستر از حوضچه مذاب قیر عبور کرده و با قیر ممزوج میشود. ما ایزوگام تک لایه را برای محل هایی که دارای اشکال هندسی نامنظم هستند توصیه می کنیم.
در محل هایی مانند دیوارها و پی ها و محل برخورد مقاطع و اطراف شناژ هم محل هایی هستند که ایزوگام یک لایه نصب می شود. این محصول در ترازهای پایین که فشار آب زیاد می شود، توصیه نشده و بهتر است از محصولات مقاوم تر خریداری و نصب شود.
این محصول دارای ضخامت 2 الی 3 میلی متر است و مصارف اقتصادی دارد.

ایزوگام 1 لایه دارای انعطاف بالا و کیفیت قابل ملاحظه است اما دقت داشته باشید که اگر چه قیمت کمتری نسبت به ایزوگام دو لایه دارد، مصارف آن در پروژه های ساختمانی و عمرانی قابل توجه است.

تفاوت ایزوگام از نظر نوع لایه ها کدام است؟

 • به طور کلی انواع ایزوگام از نظر لایه های تشکیل دهنده به سه دسته:
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام سه لایه دسته بندی می شود.
  ایزوگام دو لایه شامل یک لایه پلی استر است که برای ایجاد مقاومت بیشتر به آن یک لایه الیاف تیشو هم اضافه می شود.
  ایزوگام تک لایه و دو لایه هر یک می توانند بدون روکش و یا با روکش فویل تولید شوند. که این نیاز با توجه به نوع پروژه و کاربرد ایزوگام متفاوت است. ایزوگام دو لایه معمولاً ضخامت بیشتری دارد و برای مکان هایی که نم و رطوبت بیشتری دارند و برای بام و دیوار بیرونی تولید و نصب می شوند.
 • ضخامت ایزوگام دو لایه معمولاً بیش از 3.5 الی 5 میلی متر است.
 • ایزوگام دولایه در مقایسه با ایزوگام تک لایه قیمت بالاتری دارد.
 • ایزوگام دو لایه را به جهت این که انعطاف کمتری دارد برای گوشه ها و مکان هایی که پستی و بلندی دارد استفاده نمی کنند.

در نهایت مصرف ایزوگام تک لایه و یا دیگر انواع آن وابسته به نوع پروژه و کاربرد انواع عایق رطوبتی و میزان هزینه ها و برآورد قیمت می تواند تفاوت کند.

ایزوگام تک لایه هیرمان دلیجان به قیمت روز
ایزوگام دو لایه فویل دار سوپر صادراتی هیرمان

بهترین ایزوگام 1 لایه چه خصوصیاتی دارد؟

در شهرستان دلیجان که کارخانجات تولید ایزوگام بیشترین سهم را در بازار این صنعت دارند انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و سه لایه با کاربردها و کیفیت های مختلف تولید می شود.
شناخت خصوصیات ایزوگام مورد نیاز مانند این که در کجا و برای چه کاری نیاز به عایق رطوبتی داریم و کدام برند معروف و استاندارد است و یا به عبارتی شناخت ارزش برند محصول می تواند راهنمای شما در خرید بهترین جنس ایزوگام درجه یک باشد.

 • ایزوگام تک لایه مرغوب از بهترین قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می شود.
 • این محصول دارای استاندارد و ضمانت و خدمات پس از فروش است.
 • وزن و ضخامت هر رول ایزوگام یک لایه متناسب است.
 • با این که این محصول ضخامت و قیمت کمتری دارد اما میزان کیفیت و ماندگاری آن کاملاً تضمین شده است.

ما در هیرمان نه تنها در روش های تولید و بهره وری پیشگام هستیم بلکه شما را به خرید بهترین مارک های ایزوگام درجه یک دلیجان ترغیب و تشویق می کنیم.

مصارف و کاربرد بهترین ایزوگام کدام است؟

اصولاً، این سوال پیش می آید که بهترین ایزوگام دلیجان کدام است و چه خصوصیاتی دارد؟ آیا از نظر کیفیت می توان ایزوگام تک لایه را پایین تر از ایزوگام دو لایه دانست؟ آن چه مسلم است انواع محصولات با کیفیت های مختلف در بازار موجود هستند.
تفاوت ایزوگام ها در نوع قیر مصرف شده و کیفیت آن و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام از عمده ترین تفاوت ها در کیفیت و قیمت انواع عایق رطوبتی ایزوگام به شمار می آید. ایزوگام مرغوب با توجه به کیفیت مواد اولیه دارای انعطاف و مقاومت بالاتری است و بهترین قیر پالایشگاهی از تاثیرگذارترین مواد اولیه در ساخت آن به شمار می آید.

کاربرد ایزوگام و انتخاب عایق رطوبتی مناسب با نوع مصرف، بر میزان کارایی و استحکام آن می افزاید و نیاز به تعمیر و تعویض را به تاخیر می اندازد.

.jpg - ایزوگام تک لایه با بهترین کیفیت و انعطاف بالا
ایزوگام حلزون دلیجان تولید شده از قیر پالایشگاهی

تاثیر نوع ایزوگام بر قیمت آن

از عوامل مهم در انتخاب ایزوگام تک لایه و دیگر انواع عایق ایزوگام، قیمت محصول تولیدی است. قیمت ایزوگام به روز نهایی شده و توسط کارشناسان اعلام می شود. نوسان قیمت مواد اولیه نقش مهم و اساسی در قیمت نهایی عایق ایزوگام دارد.
ایزوگام های مرغوب که دارای استانداردهای روز هستند و با بهترین مواد اولیه تولید شده اند به روز قیمت گذاری شده و از طریق تماس با واحد کارشناسی فروش قابل دریافت هستند.
خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه به صورت عمده برای خریداران و پیمانکاران ساختمانی و نمایندگی های فروش ایزوگام اهمیت درخور توجه دارد. به این نکته دقت کنید که ایزوگام را به قیمت بخرید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

از طریق تماس با واحد فروش شرکت هیرمان می توانید قیمت و جزئیات و کیفیت محصول را ارزیابی کرده و اقدام به خرید مستقیم از کارخانه نمایید.

وزن و ضخامت هر رول ایزوگام

این نکته را فراموش نکنید که در ایران در شهرهایی مانند دلیجان، ارومیه، مشهد، تهران، اردبیل و ….شاهد تولید انوان عایق رطوبتی هستیم که هر یک از این کارخانه ها محصولات خود را بهترین نوع ایزوگام در بازار می نامند. پس انتخاب و خرید ایزوگام مرغوب و مورد اطمینان کاری ساده هم نیست.
وزن قیر مصرفی مهم ترین عامل در تعیین ضخامت لایه‌های رطوبتی است. هر چند که تاًثیر کیفیت لایه تیشو، لایه‌ی پلی‌استر و فویل آلومینیوم را نیز نمی توان نادیده گرفت.
ایزوگام تک لایه با ضخامت کمتر اما با همان کیفیت درجه یک مواد اولیه تولید می شود. ضخامت 3.5 الی 4 میل و وزن حداقل 37 کیلوگرم در هر رول ایزوگام استاندارد الزامی است.

برای دریافت لیست قیمت محصولات ایزوگام هیرمان و انواع آن به همراه مشخصات فنی، با دفتر فروش و یا کارخانه در ارتباط باشید

بهترین انواع ایزوگام پلیمری

جدیدترین لیست قیمت انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان برای خرید عمده و به صورت مستقیم از طریق کاشناسان فروش و کلیه نمایندگی ها در سراسر کشور قابل دریافت است.
قیمت های خرید ایزوگام هیرمان در انواع مختلف تک لایه و چند لایه بر اساس فاکتور های متعددی تعیین می شوند و از جمله عایق های تولیدی معتبر در ایران است که با تنوع بالا و قیمت های مناسب قابل عرضه در بازار است. علاوه بر ایزوگام تک لایه، انواع تولیدات دیگر کارخانه هیرمان به شرح زیر موجود و امکان خرید برای آنها وجود دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ایزوگام دولایه بدون فویل
 • ایزوگام دولایه صادراتی
 • ایزوگام سفارشی صادراتی
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام های سفارشی، ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری

محصولات شرکت هیرمان به صورت پلیمری و با بهترین قیر پالایشگاهی تولید شده و برای پروژه های بزرگ عمرانی، تجاری و اداری و ساختمانی مصرق می شود.

ایزوگام تک لایه و دیگر انواع بهترین عایق های ایزوگام را می توانید با ثبت سفارش از درب کارخانه خریداری کنید.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.


استعلام قیمت ایزوگام دولایه طرح دار

از نظر وزن هر رول ایزوگام طرح دار لازم است مقداری برابر و یا بیشتر از 40 کیلوگرم داشته باشد و از ضخامت مناسب بر اساس  استاندارهای مورد تائید و لازم برخوردار باشد. ضخامت بین 3.5 الی 4 میلی‌ متر گزینه بسیار مطلوبی برای این منظور است. بنظر می رسد هراندازه ایزوگام‌ های طرحدار خریداری‌شده به موارد بالا نزدیک‌ تر باشد، هزینه‌ای که تحت عنوان قیمت ایزوگام طرح دار، صرف می‌کنید کمتر خواهد بود.
در نهایت باید به این نکته دقت داشته باشید که قیمت ایزوگام طرح دار مقدار ثابتی نداشته و تحت تأثیر عوامل بالا و همچنین برند و طرح می‌تواند متغیر باشد.

به عبارت بهتر، قیمت تمام‌شده، کاملاً تابع مواد اولیه مورد استفاده برای تولید ایزوگام طرح دار و توانایی آن برای تأمین موارد و مشخصات فنی خواهد بود.

خرید اینترنتی ایزوگام مستقیم از کارخانه

در خرید اینترنتی ایزوگام، فروشنده و یا تولید کننده اصلی لیست و مشخصات کالاهای خود را در سایت خود قرار می‌دهد و خریدار پس از مراجعه به این سایت و رویت انواع محصولات و مقایسه با دیگر محصولات از نظر قیمت و مشخصات نسبت به انتخاب و ثبت سفارش اقدام می نماید.
سفارشات ایزوگام از جمله ایزوگام تک لایه، ایزوگام دولایه و سایر محصولات پس از بررسی و تأیید نهایی توسط مسئولان با توجه به نوع، متراژ و وزن، و در صورت انطباق مشخصات و ویژگی‌های ایزوگام سفارش شده، پس از دریافت وجه توسط  باربری به آدرس ذکر شده ارسال می‌شود.
مجموعه هیرمان در جهت رفاه خریداران محصولات ایزوگام دلیحان هیرمان گام های اساسی را برداشته است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

خرید اینترنتی ایزوگام در کشور روز به روز متحول، به صرفه تر و مناسبتر از گذشته شده و اجازه مقایسه قیمت/کیفیت و خدمات کالا را به مصرف‌کنندگان می‌دهد.

ایزوگام آجری بردین دلیجان
ایزوگام طرح دار آجری محصول هیرمان

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

در اینجا به معرفی محصولات شرکت هیرمان می پردازیم. مجموعه هیرمان انواع محصولات خود را با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، تولید و عرضه می کند.

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • چهارمین محصول ایزوگام های طرح دار است که با مشخصات استاندارد و با وزن 40کیلوگرم و ضخامت 3.4 الی 4 میلی متر تولید و عرضه می شود.

ایزوگام تک لایه و دیگر محصولات هیرمان را بی واسطه و با قیمتی باورنکردنی از هیرمان خریداری کنید.


نحوه خرید محصولات از کارخانه دلیجان

در اینجا به شما پیشنهادات و روش هایی برای خرید ایزوگام تک لایه و دیگر انواع عایق رطوبتی ایزوگام را مستقیم از کارخانه هیرمان دلیجان اعلام می کنیم که مطمئن هستیم شما را با خریدی موفق مواجه می کند.

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و هدف ما در هیرمان بر این است که شعار شرکت برای همگان قابل لمس باشد.

ایزوگام تک لایه به صورت سفارشی تولید می شود؟

بله با توجه به مشاوره کارشناسی و کاربرد آن، ایزوگام تک لایه به صورت سفارشی تولید می شود.

در تولید ایزوگام یک لایه از چه قیری استفاده می شود؟

قیر پالایشگاهی با درجه خلوص 70-60

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x