ایزوگام در قزوین با فروش عمده از کارخانه

ایزوگام در قزوین یکی از مهم ترین محصولات عایق کاری به شمار میرود چرا که این استان دارای آب و هوای سرد و متغیر است و نیاز به پوشش دهی با بهترین انواع عایق رطوبتی پیش ساخته ضروری به نظر میرسد.. مشاوره های تخصصی ما را در هنگام خرید بهترین مارک ایزوگام دلیجان از دست ندهید چرا که ضامن سلامت، ماندگاری و پایداری هر چه بیشتر پروژه های شما در این منطقه جغرافیایی از کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

خرید ایزوگام دارای ریسک های بسیاری برای خریدار است، برای انتخاب شایسته یک ایزوگام خوب در قزوین ما راهنمای شما هستیم.

ضرورت انتخاب بهترین ایزوگام در قزوین

شهر قزوین یکی از مقاصد مهم گردشگری ایران با پیشینه‌ای کهن به شمار می‌رود و استان قزوین از پشتوانه کافی برای استفاده از انواع عایق ها برخوردار است.
قزوین از شهرهایی است که در مسیر باستانی و تجاری جاده ابریشم قرار داشت و در دوره‌هایی از تاریخ، به عنوان مرکز حاکمیت انتخاب شده بود. از این رو شمار زیادی از مدیران کسب و کارها در این شهر وجود دارند که توانسته اند این مسیر را به یکی از مقاصد جذاب برای صادرات زمینی، تبدیل کنند.
افزون بر آن نزدیکی به پایتخت ایران و همچنین قرار گرفتن این شهر بر سر شاهراه مواصلاتی شمال و شمال غرب، سبب شده تا این مسیر محبوبیت بیشتری برای سفرهای کوتاه مدت داشته باشد.

ضرورت خرید ایزوگام در قزوین و انتخاب بهترین مارک ایزوگام در این استان، ما را در تولید و عرضه عمده انواع ایزوگام در قزوین به صورت مستقیم از کارخانه مصمم تر کرده است.

انتخاب ایزوگام در قزوین با استاندارد پلیمری

ایزوگام استاندارد یک پوشش مقاوم از قیر و الیاف مصنوعی میباشد که با حرارت حاصل از شعله بر سطح پشت بام و یا مناطقی که نیاز به عایقکاری دارند نصب میشود.
طول عمر ایزوگام استاندارد به طور متوسط 20 سال میباشد که برخی تولیدات با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تا 25 سال نیز افزایش می یابد. ویژگیهایی که در آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت ضریب پایداری ایزوگام را برای استفاده در مناطقی مانند استان قزوین ارتقاء بخشیده اند، در خصوص الیاف و قیر پلیمری بکار رفته در تولید بوده است. ویژگی ایزوگام پلیمری از آن جهت متمایز محسوب می شود که قیر پلیمری از تقطیر نفت خام در پالایشگاه ها به دست می آید و به همان صورت در تولید ایزوگام استفاده می شود.

تاکید بر این است که برای مصرف ایزوگام در قزوین از عایق ایزوگام پلیمری که کیفیت بالا و چسبندگی عالی دارد استفاده کنید. در ادامه به معرفی محصولات هیرمان که این ویژگی ها را در بالاترین اندازه دارند اشاره می کنیم.

فروش ایزوگام در قزوین و شهرهای اطراف آن

ایزوگام مناسب برای سرد خانه های استان

استان قزوین جزو مناطق کشاورزی و حاصلخیز کشور محسوب میشود که با تولید انواع میوه جات و محصولات صیفی متنوع سهم قابل ملاحظه ای در سبد خانوار ایرانی دارد. به همین جهت تعداد سردخانه های موجود در قزوین و شهرهای اطراف بسیار زیاد و قابل توجه است.
سردخانه‌ ها جزو اماکنی محسوب می‌شوند که به صورت بالقوه نم و رطوبت تولید می‌کنند و برای جلوگیری از انتقال این رطوبت به دیگر قسمت‌های ساختمان باید از عایق‌های رطوبتی قوی و با دوام استفاده نمود.
به دلیل مقاومت و توان مقابله بالای ایزوگام پلیمری در برابر سرمای زیاد، مقاومت در برابر شکنندگی بواسطه سرمای شدید سردخانه ها، گزینه ایی مناسب برای استفاده در این محیط است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای شناسایی ایزوگام مناسب، مرغوب و با دوام در برابر سرمای زیاد برای استفاده در سردخانه با مشاورین مستقر در دفتر فروش هیرمان در تماس باشید تا از تجربه و تخصص آنها برای انتخاب مناسبترین عایق ایزوگام در قزوین بهره مند شوید.

عایق کانال ‌های آبیاری در زمین های کشاورزی

عایق‌ بندی دیواره و کف کانال‌های آبیاری با هدف جلوگیری از اتلاف آب در هنگام تامین و انتقال آن به زمین‌های کشاورزی و باغات صورت می‌گیرد.
اهمیت دادن به این امر در کشوری مانند ایران که با کمبود آب و خشکسالی طبیعی مواجه است و بخش بزرگی از زمین‌های آن را مناطق خشک و نیمه خشک فرا گرفته است بسیار حائز اهمیت است.
با توجه به ویژگی‌های ایزوگام از جمله به مقرون به صرفه بودن، راحتی در نصب و دوام بالا، برای عایق بندی کانال‌های آبیاری بسیار مناسب است و میتواند از اتلاف حجم قابل توجهی از آب برای کشاورزان را جلوگیری کند.

اهمیت عایقکاری این نقاط این است که از جذب آب توسط خاک در مسیر حرکت آن جلوگیری کرده و انواع ایزوگام در قزوین برای این منظور در کارخانه ایزوگام هیرمان بصورت سفارشی تولید میشود که نمونه های آن را در ادامه ملاحظه میکنید.

دلیل پیشنهاد استفاده از ایزوگام در قزوین برای عایقکاری

از دلایل اصلی و عمده استفاده از عایقکاری و ایزولاسیون، ضد آب کردن تأسیسات و تجهیزات است، بخصوص آنهایی که در معرض رطوبت و تابش مستقیم نور و گرمای ایجاد شده قرار دارند، می­باشد.
در این میان ایزوگام‌های تولید شده برپایه قیر پلیمری به دلیل سرعت تهیه و خاصیت چسبندگی بسیار خوب، کاربرد وسیعتری از سایر عایق ها در ساختمان و ابنیه های فنی، راهسازی و کشاورزی و مخازن آب دارند.
در واقع میتوان گفت انواع ایزوگام در قزوین و شهرهای آن برای عایقکاری از اجزاء بسیار مهم در ابنیه و نیاز به محصول قابل اعتماد ضد خوردگی محسوب می شوند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

کارخانه تولید ایزوگام هیرمان با نوآوری و خلاقیت در تولید انواع ایزوگام و استفاده از قیر پلیمری خالص در تولید انواع ایزوگام صادراتی به این دستاورد مهم دست یافته و از این منظر پایه و اساس استاندارد تولید ایزوگام در کشور را نیز ارتقا داده است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


انواع ایزوگام هیرمان در قزوین و شهرهای آن

عایق های رطوبتی ایزوگام در قزوین و شهرهای آن از جمله: قزوین، بوئین زهرا، آوج، تاکستان، آبیک، الوند، محمدیه، بیدستان، محمودآباد نمونه و دیگر شهرها و روستاهای این استان نقش مهمی در پایداری و حفاظت از بناها دارند.
رطوبت موجب بالا بردن ضریب هدایت و کاهش نفوذ ناپذیری بنا و ساختمان می‌شود، لذا برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به سطوح مختلف در ساختمان مانند دیوار، سقف، پی و فونداسیون و سرویس های بهداشتی می‌بایستی از عایق‌های رطوبتی استفاده کرد.

در هر ناحیه از استان قزوین گه هستید می توانید با واحد فروش هیرمان تماس گرفته و اقدام به ثبت سفارش بهترین ایزوگام در قزوین به صورت عمده نمایید. بدیهی است با توجه به جغرافیای این استان، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین پیشنهادات ویژه ما خواهند بود.

10 ویژگی ایزوگام مناسب آب و هوای استان قزوین

مهمترین مشخصه ایزوگام مرغوب ضخامت آن است و مهم ترین عامل در ضخامت، میزان قیر به کار برده در آن می باشد. وزن استاندارد عایق رطوبتی مرغوب بطور معمول ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم است و ممکن است بصورت سفارشی در ضخامت و وزن های دیگر هم تولید شوند.
روکش آلومینیومی ایزوگام فویل دار حداکثر ۱۶ میکرون می باشد. در تولید ایزوگام استاندارد لایه ی تیشو و پلی استر منطبق با شرایط جوی استان به کار برده می شود.
عرضه ایزوگام در قزوین حتماً ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر از طرف تولید کننده دارد، و تمام مشخصات هر رول ایزوگام روی آن چاپ شده است.

انتخاب و خرید ایزوگام در قزوین متناسب با شرایط اقلیمی باید باشد و همچنین در مقابل تابش و گرمای زیاد مقاومت بسیار خوبی داشته و در صورت تا کردن نشکند. محصولات هیرمان به اذعان خریداران در استان قزوین، بهترین ایزوگام دلیجان در این استان است.


تفاوت ایزوگام ساده با فویل‌ دار در مصرف

امروزه و با پیشرفت دستگاه ها و اضافه شدن به تجربه تولید کنندگان در تولید ایزوگام‌، تنوع تولید فراوانی را مشاهده می‌کنیم. ایزوگام بدون فویل برای عایق کاری در سرویس‌های بهداشتی، حمام و یا پی ساختمان مناسب می‌باشد. ایزوگام بدون روکش، سبک‌تر، ارزان‌تر و برای زیرسازی کاربرد دارد.
کاربرد ایزوگام ساده و تک لایه، ممکن است به محیط‌های دارای شکل هندسی نامنظم محدود شود به این دلیل که این نوع ایزوگام، منعطف‌تر است و در محیط‌های اطراف شناژ، دیوار پی‌ها و محل برخورد مقاطع مثل پی و ستون قابل استفاده است.
همچنین قیمت ایزوگام بدون فویل تک لایه ارزان‌تر است. کف و دیوار آشپرخانه نیز می‌تواند به عنوان محلی برای کاربرد ایزوگام بدون روکش انتخاب شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

از آنجایی که قیمت ایزوگام بدون فویل ارزان‌تر است، در محل‌هایی که آبریز کمتری دارد، مانند تراس یا آشپزخانه، این محصول بصرفه‌ تر خواهد بود. پیمانکاران و شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز، امکان انتخاب و خرید بهترین ایزوگام در قزوین را مستقیم از کارخانه دارند.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایوزگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت فوق العاده

ارتقای کیفیت و طول عمر ایزوگام در قزوین

ایزوگام نصب شده در پشت بام، بطور مستمر و مداوم نور خورشیدی را در طول روز جذب می­کند و دمای آن افزایش می­یابد، در حالی که در شب دمای سطح آن کاهش می­یابد. تغییرات دمایی مستمر، فشارهای گرمایی و تنش های مختلف رطوبتی را تحمل و مانع از نفوذ این تنش ها به سقف و دیواره می شود تا دوام‌ و طول عمر بنا را افزایش ­­دهد.
طول عمر ایزوگام‌های معمولی، معمولاً 20-10 سال است، اما ما در شرکت هیرمان به این موضوع باور داریم که عایق‌های رطوبتی اصلاح شده در کارخانه هیرمان، می تواند تا دو برابر عمر مفید داشته باشد.

موضوع اصلی تحقیقات بر روی ایزوگام در قزوین، نوسان‌های دمایی در این عایق‌ها بوده است و تحقیقات بیشتری به منظور انتقال حرارت عایق‌های رطوبتی اصلاح شده و توانایی کاهش مصرف انرژی ساختمان توسط محققان این مجموعه انجام شده است تا در طول عمر و میزان کارایی ایزوگام برای جلوگیری از نفوذ آب تاثیر قابل ملاحظه ای داشته باشد.

ویژگی های کارخانه تولید ایزوگام دلیجان هیرمان 

برای این که بزرگترین تولیدکننده ایزوگام دیلجان را بهتر بشناسید لازم دیدیم که به ویژگی های این واحد تولیدی اشاره کنیم:

 • تولید محصولات با کیفیت
 • خط تولید به روز و تکنولوژی بالا
 • تضمین محصولات تولیدات بصورت مکتوب
 • ارائه بیمه نامه به همراه ضمانت کیفیت
 • فعالیت متمرکز و مستمر در زمینه صادرات انواع ایزوگام
 • قبول تولید ایزوگام سفارشی
همچنین بخوانید:
تولید ایزوگام دلیجان پلیمری درجه یک

کارخانه تولید ایزوگام هیرمان طی سالهای اخیر با دریافت تقدیر نامه های بسیار از مراجع و دوایر ذیربط از کشور، نشان دهنده کیفیت برتر محصولات، هم در داخل و هم در در عرصه صادرات بوده است. 

با اطمینان خاطر از محصولات شرکت ایزوگام هیرمان که به صورت مستقیم از درب کارخانه عرضه می شود برای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری استفاده نمایید.

لیست قیمت ایزوگام ارزان 1400

افزایش قیمت ایزوگام در سال جاری منجر به تغییر مداوم قیمت ها و اعلام آن ها توسط شرکت های تولید کننده ایزوگام شده است. کارخانه های ایزوگام دلیجان مجبور به تغییر قیمت های شد می شوند چرا که قیمت تهیه مواد اولیه از جمله قیر، تیشو، پلی استر و پلیمرهای اصلاح کننده قیر و سایر مواد اولیه در بازار متغیر است.
کیفیت و قیمت قیر و همچنین وزن و ضخامت ایزوگام در اعلام هزینه نهایی ایزوگام در قزوین موثر است. برای تهیه قیمت محصولات به قیمت روز با دفتر فروش کارخانه و یا تهران تماس بگیرید.

کارخانه هیرمان دارای بهترین سایت و متنوع ترین روش ها برای انجام یک خرید آسان و مطمئن است که ثبت سفارشات و فروش ایزوگام در آنها ساده و راحت و دارای پشتیبانی قوی در صورت بروز هرگونه مشکلی است.

فروش بهترین ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه

برای انتخاب بهترین جنس ایزوگام در قزوین به نکاتی مانند کاربرد و برآورد هزینه ها دقت کنید. ایزوگام مرغوب باید مطابق با نوع آب و هوا و جغرافیای منطقه ای که پوشش دهی انجام می شود خریداری شود.
ایزوگام فویل دار، ایزوگام های دو لایه و تک لایه و ایزوگام سه لایه که برای پروژه های خاص به صورت سفارشی تولید می شود نمونه هایی از بهترین تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان هستند.

کارخانه هیرمان انواع خدمات سفارشی را نیز در بالاترین سطح ارائه کرده و نیاز مشتری را به طور کامل برطرف می نماید و به تولید ایزوگام جهت استفاده های خاص نیز توجه ویژه دارد.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با قیمت مناسب

محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام 4 میل صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

دسترسی آسان خرید ایزوگام در قزوین از کارخانه هیرمان دلیجان

برای خرید ایزوگام در قزوین و شهرهای مختلف این استان به صورت عمده پیشنهاد می کنیم از راه های زیر اقدام کنید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را تجربه کنید.

بهترین ایزوگام برای استان قزوین کدام است؟

با توجه به آب و هوای این استان، بهترین ایزوگام در قزوین به پیشنهاد ما، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان است.

بهترین فصل برای نصب ایزوگام در قزوین چه موقع است؟

اواسط تابستان تا اوایل پاییز

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x