بهترین ایزوگام در یزد با فروش فوق العاده

ایزوگام در یزد باید از بهترین عایق رطوبتی موجود در بازار انتخاب گردد چرا که آب و هوای استان یزد به علت قرار داشتن بر روی کمربند خشک جهانی دارای زمستانهای سرد و نسبتاً مرطوب و تابستانهای گرم و طولانی و خشک است. با وجود این شرایط استثنائی، کدام نوع ایزوگام می تواند در برابر این همه هجوم ویرانگر مقاومت داشته و کارکرد خود را بعنوان عایق به نمایش بگذارد؟ با ما در خصوص تولید و فروش فوق العاده مرغوبترین برند عایق ایزوگام در ایران بیشتر بدانید.

ایزوگام مخصوص استان یزد

کویر آب و درخت ندارد، اما دست هنرمند طبیعت ماسه و خار و شن و بوته‌های گز را به گونه‌ای کنار هم چیده است که شکوه و جلال بیابان را به رخ هر بیننده‌ای می‌کشد.
شرایط خاص مناطق حاشیه کویر نظیر میزان اندک باران حرکت ماسه های روان، پدیده کویرزایی مراتع فقیر کمبود منابع تأمین آب موجب شده تا ۲۸ درصد وسعت استان یزد فاقد بهره دهی اقتصادی باشد.
ویژگی های یک عایق مناسب برای این منطقه باید چگونه باشد تا بتوان بهترین نوع را به آن لقب داد؟ در خصوص انتخاب و خرید ایزوگام در یزد نیاز است که اطلاعاتی در این خصوص به شما بدهیم.

مطلبی که با عنوان خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه برای شما تهیه شده است منبعی عالی برای دریافت اطلاعات بیشتر به شمار میاید و مطالعه آن پیشنهاد می شود.

از استان یزد بیشتر بدانیم تا مناسبترین عایق را انتخاب کنیم

نوسان درجه حرارت در زمستان و تابستان و حتی در شب و روز در استان یزد بسیار زیاد است. حداکثر حرارت ۴۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و حداقل ۲۰ درجه سانتی‌گراد زیر صفر متغیر است. محدوده استان یزد جزئی از فلات مرکزی ایران است که کویرهای ایران نیز عمدتاً در این فلات جای دارند.
تغییرات دمای روزانه، شبهای سرد کویری، بادهای توام با شن و تابش نور مستقیم خورشید از ویژگی های اقلیم استان است که عایق ایزوگام در یزد و مورد نیاز این استان را از همه جدا میکند و به آن بر چسب اختصاصی بودن میزند.

اطلاعاتی که شما از استان و محل اجرای پروژه به کارشناس می دهید می تواند در انتخاب بهترین ایزوگام در یزد موثر و مهم باشد.

لزوم عایقکاری ویژه با ایزوگام در یزد

این استان از نظر صنایع کارخانه‌ای اکنون دارای کارخانه‌های تولیدی بزرگ و کوچک است. علاوه بر کارگاه‌های کوچک نساجی و شیرینی‌سازی که شمار آن‌ها بسیار است، ده‌ها واحد تولیدی دیگر وجود دارد که در رشته‌های گوناگون فعالیت می‌کنند.
علاوه بر صنایع سرامیک و صنایع دستی؛ صنعت شیرینی‌سازی نیز در استان یزد از قدمتی دیرینه برخوردار است و محصولات آن صاحب شهرتی‌ جهانی هستند که از مرزهای ایران فراتر رفته ‌است.
وزش بادهای سیاه در استان یزد، ماهیت ایزوگام در یزد را بسیار حیاتی می کند.

در منـاطق گـرم و خـشک و نواحـی بیابـانی، ایزوگام مقاوم در برابر فرسایش باد و توفان های ماسه ای و تابش شدید خورشید مورد نیاز اسـت و انتظار نمی رود که مسائل، تنهـا از طریـق روش هـای معمول عایقکاری حل و فصل شوند. پس برای خرید ایزوگام در یزد دقت کنید.

استان یزد و پراکندگی شهرها و ایزوگام در یزد
استان یزد و پراکندگی شهرهای این استان

تولید کنندگان ایزوگام و انبوه ساران در استان یزد

انتظار می رود که معمار، سر پناه مورد نیاز را به گونه ای طراحی نماید که بهترین امکانات طبیعـی در آن به کار گرفته شده باشد و آشنایی با شرایط اقلیمی چنین مناطقی تنها از طریق بررسی داده های خام آب و هوایی برای تولید ایزوگام در یزد میسر نمی باشد.
در چنین مناطقی با تجزیه وتحلیل داده های آب و هوایی و ترکیب آن ها با یکدیگر می توان به راه حل ها و روش هایی دست یافت که فقط در صورت اجرا به کاهش شرایط سخت اقلیم استان می انجامند و رفع نیازهای منجر به آسایش می تواند سبب فراهم شدن پاره ای از شرایط مناسب شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

به بیان دیگر صرفا ً با ایجاد ساختمان و زندگی در داخل آن شرایط آسایش فراهـم نمی شود و لازم است نیاز عایقهای رطوبتی ساختمان در طول سال محاسبه گردیده و بر این اساس، عوامل و روش های مبارزه با آنها در ساختمان و خرید ایزوگام در یزد تعیین گردند.

مرغوبترین ایزوگام در یزد با کیفیت عالی

زمانیکه شرایط آب و هوایی برای زندگی انسان متعادل و مناسـب باشد، مسائل مربوط به ساختمان کمتر مورد توجه است، ولی در شرایطی نظیر استان یزد لازم است برای جلوگیری از آسیبهای گرمای خورشـید و گرد و غبار در روزهای طوفانی به ایزوگام در یزد، تمهیدات لازم به عمل آمده و تبادل حرارت از طریق جدار ساختمان به حداقل رسانده شـود.
برای کـم کـردن اختـلاف دمای مطلوب داخل با دمای نامطلوب خارج می توان ساختمان را با عایق ویژه و مقاومت بالا و ضخامت قابل قبول به همراه مواد اولیه درجه یک مسلح کرد.

انبوه سازان، شرکت های بزرگ ساختمانی و مدیران پروژه هایی که در استان یزد فعالیت اجرایی دارند می توانند با استفاده از مشاوره های کارشناسی قبل از خرید، بهترین ایزوگام در یزد را با کیفیت و قیمت عالی مسقتیم از کارخانه تهیه کنند.

کارخانه تولید ایزوگام مناسب برای استان یزد

شرکت ایزوگام هیرمان با توجه و دقت به کلیه شرایط اقلیمی و آب و هوائی و با استفاده از دانش و تجربه، تولیدات متنوعی برای استان دارد که در تماس با دفتر فروش میتوانید از آنها مطلع شوید.
شهرهای این استان از جمله: مهریز، اشکذر، تفت، بافق، میبد، ابرکوه و سایر شهرهای و روستاهای استان می توانند از امکانات خرید ایزوگام در یزد که به سادگی و با قیمت درب کارخانه عرضه می شود استفاده کنند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در این ویدیو انواع محصولات شرکت هیرمان را می بینید. بخاطر تنوع محصولات شرکت ما دست مشتریان برای انتخاب ایزوگام مناسب باز است.


بهترین ایزوگام در استان یزد با پلیمرهای اروپایی

در ادامه این مطلب به دلایل این که چرا ایزوگام در یزد بایستی از بهترین نوع عایق رطوبتی انتخاب شود اشاره می کنیم. ایزوگام های تولید شده با پلیمرهای وارداتی نمونه هایی عالی برای این منطقه آب و هوایی به شمار می رود.

 • آفتاب سوزان و گرمای زیاد
 • درجه حرارت بالا در روز و درجه حرارت پایین در شب که سبب می شود هر ایزوگامی تحت تنش ترک بردارد
 • تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد
 • هوای خشک، درنتیجه باران کم و کمبود آب که موجب فرسودگی زودرس عایق میشود
 • طوفان‌های شدید گرد وغبار و احیاناً شنی
 • تابستان‌های بسیار گرم و طاقت‌ فرسا بطوری‌ که گرمای شدید و خشک تابستانی و بادهای کویری که در این نقاط توأم با طوفان‌های سهمناک است.
 • ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، ارائه می شوند

ایزوگام در یزد با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار و انواع ایزوگام پلیمری تولید شده با پلیمرهای اروپایی ارائه می شوند

ایجاد روف گاردن برای تولید رطوبت در یزد

آسمان استان یزد، در بیشتر مواقع سال بدون ابر است و معمولاً نزدیک زمین، مه و طوفان گرد وغبار پدید می‌آید، به همین دلیل رطوبت کم و نبودن ابر در آسمان باعث می‌شود دامنه تغییرات دمای هوا در این مناطق بسیار زیاد شود.
استفاده از حیاط‌های داخلی که شامل؛ درخت، حوض و گل‌کاری است که یکی از مؤثرترین عوامل ایجاد رطوبت محسوب می‌شود. همچنین جهت قرارگیری ساختمان‌ها در اقلیم گرم و خشک می‌تواند در ایجاد آسایش ساکنین بسیار موثر باشد.

با استفاده از روف گاردن و پر کردن فضای ایجادشده با درخت، پیچک، انواع گیاهان سازگار با طبیعت و هوای خنک شده بوسیله تبخیر آب سطح، برگ درختان، حوض و فواره فضای نسبتاً مناسبی در ساختمان ایجاد کرد. استفاده از پرایمر قیری ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و شرایط مهندسی ساخت روف گاردن میتوان به این فضا دست یافت.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان مخصوص مناطق سردسیر
ایزوگام سردسیری هیرمان دلیجان

قیمت ایزوگام درجه یک پلیمری هیرمان

قیمت ایزوگام پلیمری درجه یک بر اساس قیمت تمام شده‌ مواد اولیه و با کنار هم قرار دادن قیمت مواد اولیه آن به قیمت تمام شده آن می رسد. دقت در خرید محصولی که توسط سازمان استاندارد کنترل کیفیت شده باشد یک اصل بدون تغییر است.
قیمت ایزوگام هایی که با مواد اولیه پلیمری تولید می‌شوند به دلیل استفاده از قیر خالص پالایشگاهی گرانتر از سایر انواع ایزوگام‌ در یزد هستند. برای مطالعه اطلاعات کاربردی و ضروری در مورد انواع ایزوگام و همچنین استفاده از انواع آموزشهای دیداری و شنیداری به سایت کارخانه ایزوگام دلیجان بپیوندید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

دریافت قیمت فروش انواع محصولات ایزوگام در یزد، تولید شده در کارخانه هیرمان از طریق مشاورین فروش در دفتر مرکزی فروش و کارخانه امکان پذیر می باشد.

نمایندگی فروش ایزوگام در یزد

توجه به زمان عایق بندی مهمترین بخش نصب ایزوگام است، شرکت ایزوگام هیرمان، بهترین تولید کننده ایزوگام با کیفیت بسیار بالا و نمایندگی های متعدد در سراسر کشور، فروش ایزوگام دلیجان را که به عنوان محبوب ترین برند تولید ایزوگام شناخته شده است به بهترین نحو و منطبق بر استاندارد های تائید شده سازمان انجام می دهد.
بر اساس تصمیم گیری و نیاز به افتتاح دفاتر فروش ایزوگام در یزد، اعطای نمایندگی رسمی ایزوگام هیرمان در این استان پاسخ داده می شود.

اگر شما علاقمند و مایل به ایجاد درآمدزایی و اشتغال در این صنعت هستید می توانید شرایط پذیرش و اعطای نمایندگی ایزوگام هیرمان را مستقیم و با تماس تلفنی از کارشناس واحد فروش دریافت کنید.

خرید بهترین برند ایزوگام در یزد

قبل از اینکه به قیمت ایزوگام توجه داشته باشید و آنها را از نظر قیمت مورد دسته بندی قرار دهید ابتدا باید برند یا نوع ایزوگام مناسب برای کارتان را پیدا کنید.

 • ایزوگام باید دارای وزن و علامت استاندارد باشد.
 • دارای حداقل ضخامت استاندارد بر حسب میلی متر و در تناسب با محل استفاده باشد.
 • اطلاعات و کد استاندارد برای استعلام محصول به وضوح مشخص باشد.
 • نام و آدرس کارخانه تولید کننده و اطلاعات تماس قید شده باشد.
 • ایزوگام دارای بسته‌ بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) باشد.
 • برای تولید محصول از قیر پلیمری یا پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 • الیاف شیشه لایه داخلی و الیاف پلی‌استر باید درجه یک باشد.
 • ایزوگام باید دارای ضمانت و بیمه نامه باشد و در زمان خرید تحویل گردد.

خدمات پس از فروش ایزوگام در یزد و یا سایر استان ها را هم ه لیست بالا اضافه کنید چرا که مجموعه هیرمان با کیفیت و قیمت محصولات خود، شما را شگفت زده خواهد کرد

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و بهترین ایزوگام در یزد را به بازار این استان عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
1 - بهترین ایزوگام در یزد با فروش فوق العاده
نحوه خرید ایزوگام در یزد مستقیم از کارخانه هیرمان

برای خرید بهترین مارک های ایزوگام دلیجان یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان از روش های زیر اقدام نموده و بهترین ایزوگام در یزد و یا هر منطقه دیگری در این استان را در کمترین زمان دریافت کنید.

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان تجربه کنید.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x