ایزوگام در مازندران به قیمت کارخانه

ایزوگام در استان مازندران از اهمیت قابل توجهی برخوردار است چرا که بارش های سنگین برف و باران و تغییرات ناگهانی دما در برخی از شهرهای این استان، ساختمان ها و مراکز تجاری و اداری و منازل مسکونی را در معرض فرسایش و نفوذ نم و رطوبتی دائمی قرار میدهد. دو شاخصه کیفیت مناسب و قیمت مناسب در هنگام خرید انواع عایق رطوبتی در این استان بسیار مورد توجه است. برای خرید بهترین مارک ایزوگام در هر یک از شهرهای استان مازندران ما همراه شما هستیم.

فروش ایزوگام هیرمان در استان مازندران

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده انواع ایزوگام دلیجان با تولید و عرضه محصولاتی مناسب با شرایط آب و هوایی استان مازندران، خرید ایزوگام در مازندران را متحول کرده است.
استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان، بهره گیری از قیر پلیمری در تولید، تجهیزات به روز و پرسنل با دانش و تجربه، محصولات هیرمان را در رتبه برتر کشوری از لحاظ نوآوری و کیفیت قرار داده است.
اهمیت انتخاب بهترین ایزوگام در مازندران و دیگر استان های کشور را در مقاله خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه مطالعه نمایید.

اهمیت خرید بهترین ایزوگام در مازندران

در استان مازندران به جهت وجود آب و هوای مرطوب و بارش های سنگین و همچنین برف و تغییرات دما و کاهش ناگهانی آن در فصول مختلف، نیاز به استفاده از انواع عایق های رطوبتی و پوشش را بیش از پیش پر رنگ و مهم میکند.
شهرهای مختلف استان مازندران مانند: ساری، آمل، چالوس، نوشهر، نور، محمودآباد، سیاه بیشه، بهشهر، قاتم شهر و دیگر شهرها و حتی روستاهای این استان از جاذبه گردشگری هستند، بنابراین اهمیت نوسازی و بهسازی و نگهداری ساختمانها و هتل ها و آرپارتمان ها ضرورت بیشتری دارد.

انتخاب بهترین ایزوگام در مازندران نیاز به تعیمر و تعویض عایق رطوبتی را به تاخیر انداخته و امنیت و آرامش و اطمینان خاطر شما را ایجاد می کند. ما بهترین های این صنعت را برای شما تولید می کنیم.

ویژگی ایزوگام مناسب برای استان مازندران

با توجه به شرایط خاص آب و هوائی استان، بهترین انتخاب می تواند بر اساس شاخص های زیر صورت گیرد، البته ویژگی های بسیاری برای تولید ایزوگام در نظر گرفته شده است که قبل از تولید و عرضه به بازار باید مورد تایید سازمان استاندارد ایران قرار بگیرد.

 • ایزوگام در مازندران باید از لحاظ مقاومت در شرایط آب و هوائی استان تحمل لازم را داشته باشد.
 • ایزوگام با کیفیت باید در برابر دمای بالا و دمای پائین تحمل داشته باشد، یعنی در سرما ترک برندارد و در گرما روان نشود.
 • ایزوگام استاندارد باید تنش های مختلف در برابر فشار و کشیدگی را بخوبی تحمل نماید.
 • ایزوگام تولید شده باید ضخامت مناسب داشته باشد و قیر آن پلیمری باشد.
 • برچسب کارخانه با کلیه اطلاعات مورد نیاز را داشته باشد و علامت استاندارد و کد استاندارد هم بطور واضح روی برچسب ثبت شده باشد.
خرید بهترین ایزوگام در مازندران
نقشه استان مازندران

بهترین ایزوگام در مازندران و مناطق شمال کشور

در مناطق شمالی کشور توجه به میزان رطوبت و بارش برف و باران، انتخاب ایزوگام در مازندران و شهرهای مختلف آن را کمی مشکل می کند. معمولاً سقف های شیروانی و ایرانیت در دو استان مازندران و گیلان بیشتر به چشم می خورد که نیاز به عایق کاری دارند. از این رو بایستی انتخاب ایزوگام درجه یک را به طرز هوشمندانه ای انجام دهید.
ما در شرکت ایزوگام هیرمان بر اساس استانداردهای سازمان استاندارد، ایزوگام گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری را به صورت جداگانه تولید و در استان مازندران توزیع می کنیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

شرکت های ساختمانی فعال در ساخت و ساز هتل ها، سوئیت ها و مراکز تجاری و اداری و مسکونی و همچنین نمایندگی های فروش ایزوگام با قراردادهای طولانی مدت، همکار مداوم ما هستند.

انتخاب بهترین ایزوگام در مازندران

برای این که بهترین انتخاب ایزوگام در مازندران را داشته باشید کافی است که با مشاوران ما در واحد کارشناسی فروش ارتباط بگیرید. در عین حال به این نکته هم توجه کنید که نوع پروژه، آب و هوا و میزان بارش و تغییرات دما، کاربرد و میزان هزینه ای که برای انجام عملیات عایق کاری در نظر دارید می تواند در انتخاب شما موثر باشد.
در ادامه به انواع ایزوگام تولید شده در هیرمان اشاره می کنیم که با توجه به هر یک از مواردی که ذکر شد می توانید بهترین انتخاب و خرید ایزوگام در مازندران را انجام دهید.

در حال حاضر بهترین ایزوگام موجود در بازار، به اذعان خریداران در مناطق مختلف کشور، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


بهترین ایزوگام طرح دار برای نمای جانبی ساختمان

کلیه ایزوگام هایی که از فویل آلومینیومی برای روکش آن استفاده میشود را می توان در دسته ایزوگام های فویل دار ساده جای داد. لایه آلومینیوم موجود در ایزوگام فویل دار که بدون رنگ و نقش و فقط رنگ آلومینیوم دارد، بسیار شناخته شده است.
تغییرات در سلیقه خریداران و همچنین نوآوری و ابتکار تولید کنندگان در تولید، نیاز به تحول در لایه بیرونی ایزوگام برای بخشیدن ظاهری متفاوت به عایق، موجب تولید و ساخت ایزوگام طرح دار شده است. ایزوگام های طرح دار توانسته جایگاه و محبوبیت قابل توجه در میان مشتریان، معماران و طراحان سازه های کلاسیک و مدرن برای خود کسب نماید.

ایزوگام در مازندران در انواع مختلف مصرف می شود. ایزوگام طرح دار را می توان به صورت سفارشی از کارخانه هیرمان دلیجان خریداری کرد. هماهنگی با ساختمان، ایجاد فضای هارمونیک با طبیعت و صرفه اقتصادی از مزایای استفاده از ایزوگام طرح دار است.

نحوه خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

با انتخاب طرح و سفارشی سازی کیفیت، تعهد ما به شما تازه شروع می شود. نمونه های تولید شده انواع ایزوگام، هم در دفتر فروش و هم در فضای مجازی بصورت عکس و کلیپ موجود است.
استفاده مستقیم از خدمات مشاوره متخصصین و کارشناسان و حذف واسطه ها از چرخه معاملات می توانید سوالات و ابهامات خودرا مطرح و بدون فوت وقت پاسخ را دریافت نمائید.
انواع ایزوگام با کیفیت بسیار بالا، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت مثال زدنی، تنها بخش کوچکی از خدمات ارائه شده توسط هیرمان در خرید ایزوگام در مازندران است.

خرید ایزوگام از کارخانه بی واسطه بوده و شما می توانید به کیفیت و اصالت محصول خریداری شده اطمینان کنید. در کمتر از چند دقایق می توانید ثبت سفارش کنید.

نمایندگی ایزوگام هیرمان دیلجان در مازندران

فرقس نمیکند که شما در کدامیک از شهرهای استان مازندران نیاز به تهیه عایق رطوبتی ایزوگام به صورت عمده داشته باشید. امکانات و خدمات پشتیبانی شرکت ایزوگام هیرمان در واحد بارگیری همراه شما خواهد بود.
اعطای نمایندگی ایزوگام در مازندران و شهرهای آن با بررسی و تایید مسئولین کارخانه ایزوگام هیرمان نهایی می شود. اخذ نمایندگی رسمی فروش ایزوگام هیرمان در شهرهای مختلف این استان، امکان دسترسی افراد بیشتری را برای مصارف عمده و جزئی را ممکن می سازد.
اگر تمایل و اطلاعات لازم این صنعت را دارید می توانید از خدمات واگذاری نمایندگی ایزوگام در مازندران بهره مند شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه واگذاری نمایندگی ایزوگام در مازندران می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

قیمت ایزوگام در مازندران از درب کارخانه

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
صفحه آپارات ایزوگام قیمت مناسب دلیجان

تعیین قیمت ثابت برای تولیدات، بخاطر افزایش روزانه مواد اولیه مورد استفاده در تولید ایزوگام همیشه چالش برانگیز بوده است. تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم افزایش قیمت مواد اولیه و نوسانات در قیمت آنها همیشه روی قیمت تمام شده ایزوگام موجب شده تا برآورد قیمت نهائی محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی ثابت نماند.
شایان ذکر است در تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و محصولات دیگر شرکت هیرمان که به آن ها اشاره خواهیم کرد از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید شده استفاده می شود. قیمت هر رول ایزوگام به روز نهایی می شود.

برای دریافت قیمت خرید ایزوگام در مازندران کافی است با واحد فروش ارتباط گرفته و در 20 ثانیه لیست محصولات و قیمت به روز انواع ایزوگام هیرمان دلیجان را دریافت کنید.

ایزوام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت و عمر طولانی
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت و عمر طولانی

نکات مهم برای داشتن عایق ایزوگام با کیفیت وعمر طولانی

کیفیت ایزوگام بستگی مستقیم به مواد اولیه در تولید ایزوگام دارد و کیفیت در عایق بندی بستگی به نصاب و تجربه او و شرایط بستر کار است. برای داشتن عایق بندی با کیفیت مجموعه ای از عوامل دخالت دارند که مهمترین آنها می تواند در رعایت بندهای زیر باشد:

 • ایزوگام با کیفیت از تولید کننده معتبر باشد.( کیفیت ایزوگام و تناسب با محل نصب را از مشاورین هیرمان بپرسید.)
 • استفاده از کارشناسان و مشاورین زبده برای  بررسی میدانی محل با حضور در محل.
 • رفع هر گونه نقص و یا ایراد در بستر،  قبل از نصب ایزوگام با انواع پرایمر
 • در نظر داشتن زمان نصب و فصل مناسب برای اجرا
 • سپردن کار نصب ایزوگام به افراد با تجربه و آموزش دیده

برای حصول اطمینان از انجام درست کار و دریافت مشاوره برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام در مازندران می توانید از مشاوره های رایگان واحد فروش مجموعه هیرمان بهره مند شوید.

چرا ایزوگام هیرمان برای مازندران بهترین انتخاب است ؟

طی بررسی های بعمل آمده و آزمایشات بسیار زیاد روی انواع ایزوگام در مازندران و شرایط سازگاری و انطباق آن با شرایط استان مازندران به این نتیجه رسیدیم که ایزوگام مورد نیاز باید دارای مشخصات فنی و شیمیائی متفاوت با دیگر مناطق باشد .
با عنایت به این موضوع که استان در کوهپایه البرز قرار دارد از تابش نور به همراه شرایط جوی بسیار متغیر برخوردار می باشد. ضمن اینکه رطوبت بسیار بالای برخی مناطق در این استان از نکات قابل توجه است.
به این ترتیب برای ایزوگام و عایق کاری پشت بام ها نیاز به محصولی بود که بتواند با این شرایط متغیر سازگاری مناسب داشته باشد و همچنین دوام و پایداری خود را بصورت مقاومت بالا نشان دهد.

برای پاسخ به نیاز متولیان امر ساخت و ساز؛ شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در صدد تولید محصولاتی برآمد که بتواند همه این نیازها را بصورت یکجا برآورده سازد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان می تواند تنها انتخاب شما باشد.

بهترین ایزوگام دلیجان مناسب پشت بام

اگر دقت کرده باشید در استان مازندران و شهرهای آن و البته در استان گیلان، ساختمان های و سقف منازل و آپارتمان ها شیبدار و دارای شیروانی است. به همین علت انجام عملیات عایق کاری بر روی پشت بام را کمی مشکل تر می کند.
عایق کاری پی و فونداسیون که اهمیت بسیاری در ماندگاری و حفظ ساختمان در برابر نفوذ نم و رطوبت دارد، پشت بام های و سقف های شیروانی و ایرانیت هم محل هایی هستند که انتخاب و خرید ایزوگام در مازندران را با چالش روبرو می کنند.
خدمات مشاوره ما در مجموعه هیرمان دلیجان می تواند راهگشای خرید ایزوگام در مازندران برای کلیه پروژه ها باشد.

سقفی بر فراز خانه شما، استوار و محکم، گسترانیده ایم تا در زمستان و تابستان، در برف و باران، با خیالی آسوده، آرامش و صمیمیت را در آشیانه خود، تجربه کنید. با هیرمان غیرممکن ها تبدیل به ممکن شده اند.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

اگر در کار ساخت و ساز هستید و یا پروژه ای مسکونی و اداری و یا تجاری را هدایت می کنید می توانید با مشاوره کارشناسی با واحد فروش هیرمان، یکی از محصولات زیر را برای عملیات ایزوگام در مازندران انتخاب کنید.. کارخانه ایزوگام هیرمان محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان انتخاب برتر شما که در استان مازندران هستید

نحوه خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

برای خرید ایزوگام در مازندران و یا در هر کجای ایران که هستید می توانید از این راه ها اقدام به خرید ایزوگام هیرمان دلیجان نمایید:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم. ما برای شما خریدی موفق و مطمئن رقم می زنیم.

بهترین ایزوگام برای استان مازندران کدام است؟

بسته به کاربرد می توانید از کلیه محصولات هیرمان استفاده کنید اما بهتر است قبل از اقدام به خرید با کارشناس فروش ما مشورت کنید.

ایزوگام مناسب برای آب و هوای استان مازندران کدام است؟

ایزوگام گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری برای برخی مناطق که با قیر پالایشگاهی درجه یک تولید می شود. انتخاب شما می تواند ایزوگام هیرمان یا ایزوگام بردین باشد.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x