ایزوگام بدون فویل درجه 1 قیمت کارخانه

ایزوگام بدون فویل چیست و چه کاربرد و کارکردی دارد؟ این سوال و چالشی بزرگ برای بسیاری در هنگام خرید ایزوگام است. کاربرد و قیمت ایزوگام بدون روکش را در اینجا بررسی می کنیم. بایستی برای این که به پاسخ درست برسیم از کارشناسان و یا مطالبی که در سایت های معتبر مانند سایت ایزوگام دلیجان موجود است استفاده کرده و در نتیجه انواع ایزوگام و برآورد قیمت ها و همچنین کاربرد انواع عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام را از منابع معتبر به دست آوریم.

ایزوگام بدون فویل چیست؟

عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام با کاربرد در ساختمان در سال های اخیر بیشترین مورد استفاده را در مکان های مورد نیاز به عایقکاری داشته است. آنچه در ظاهر و در تصور عموم از عایق به ذهن می رسد همان لایه های ورق قیری عرض یک متر و طول ده متر است که با ظاهر درخشنده خود نمائی میکند.
شکل ظاهری ایزوگام، مواد اولیه و تعداد لایه های موجود در آن اهمیت دارد ولی کاربرد مناسب و کیفیت محصول خریداری شده میتواند از آسیب های جدی وارد شده به ساختمان جلوگیری و از لحاظ اقتصادی صرفه جوئی چشمگیری را برای دارندگان و مالکین ساختمان ها داشته باشد.

ایزوگام فویل‌دار با یک لایه آلو مینیومی پوشانده می شود و همین موضوع کارکرد آن رارا تغییر میدهد. ایزوگام بدون فویل ایزوگامی است که روی آن هیچ لایه اضافی آلومینیومی به کار برده نشده است.

ایزوگام بدون فویل و فویل دار

معمولاً ایزوگام هایی که در بازار موجود هستند به دو دسته ایزوگام بدون فویل و ایزوگام فویل دار تقسیم بندی می شوند. ایزوگام بدون فویل برای سطوحی که در معرض مستقیم نور خورشید نیست مناسب است و ایزوگام فویلدار برای پشت بام و استخر و سطوحی که در نور خورشید مستقیم می تابد مناسب تر است.
حالا که متوجه شدیم که ایزوگام بدون فویل چیست، موضوع کیفیت ایزوگام مطرح می شود که اگر در هنگام خرید ایزوگام، به کیفیت و نوع عایق ایزوگام توجه نشود، در زمانی که کسی انتظار ندارد آسیب، خود را بصورت نم در گچ کاری سقف و یا در طبقه پائین خود را نشان میدهد.

قبل از هر گونه اقدامی لازم است از طریق واحد فروش قیمت ایزوگام بدون فویل را دریافت کنید. این محصول هم مصارف متنوع دارد و هم با کاربرد درست می تواند پر مصرف هم باشد. با برآورد قیمت ها می توانیم زمان مناسب خرید و نوع ایزوگام را به شما پیشنهاد دهیم.

تفاوت ایزوگام فویل دار و ایزوگام بدون فویل

تولید انواع عایق رطوبتی پیش ساخته و ورود آن ها به بازار روز به روز افزایش و گسترش داشته است. ایزوگام بدون روکش که از اسم آن پیداست یکی از این محصولات است که بدون روکش آلومینیومی تولید می شود. ایزوگام بدون فویل می تواند روکش هایی از انواع پودرهای صنعتی، نایلکس و پلاستیک داشته باشد که کاربرد هر یک را متفاوت میکند. ایزوگام بدون روکش کاربردهای زیادی دارد که برای زیر سازی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی،آشپزخانه، حمام و پی ساختمان استفاده شده و البته به صورت استاندارد با وزن کمتر تولید می شود.

در اینجا تاکید می کنیم اگر چه قیمت ایزوگام بدون فویل ارزان تر است اما کیفیت این محصول کاملاً طبق استاندارد است. در هنگام انتخاب ایزوگام به کیفیت و اصالت محصول خریداری شده دقت کنید.

ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میل
رول های ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

ایزوگام بدون روکش تک لایه چیست؟

عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام هر یک کاربرد تخصصی و منحر به فرد خود را دارند. لایه های تشکیل دهنده ایزوگام هم یکی از موارد مهمی است که می تواند کاربرد ایزوگام را متفاوت کند.
ایزوگام تک لایه و بدون روکش، برای محیط هایی که شکل های هندسی نامنظم دارند مانند اطراف شناژ، دیوار پی ها و محل برخورد مقاطعی مانند پی و ستون استفاده می شود. این محصول برای محل هایی که آبریز کمتری دارد مانند تراس و آشپزخانه به صرفه تر و قیمت ارزان تری هم دارد توصیه می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام بدون روکش تکلایه ضخامتی بین 2 تا 3 میلیمتر داشته و ضخامت ایزوگام بدون فویل دو لایه از 3 تا 5 میلیمتر تولید می شود.

خرید انواع ایزوگام بدون فویل

نوبت به خرید ایزوگام میرسد، قبل از خرید ایزوگام بدون فویل و یا ایزوگام فویل دار توجه به شماری از نکات بسیار مهم و الزامی است. در این بخش این نکات مهم را ذکر می کنیم:

 • ابتدا برندهای معتبر ایزوگام بدون فویل را شناسایی کنید
 • بهتر است برای خرید عمده، از بهترین کارخانه تولید کننده ایزوگام اقدام کنید
 • از گارانتی و ضمانت خدمات پس از فروش محصول اطمینان حاصل کنید
 • از کیفیت مواد اولیه و استاندارد بودن محصول اطمینان حاصل کنید

از شاخص های کارخانه ایزوگام دلیجان پاسخگو بودن، در دسترس بودن و ارائه بهترین مشاوره بوده که اصل اساسی در مشتری مداری را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است. حتماً قبل از خرید مشخصات فنی و اطلاعات مربوط به محصول را دریافت کنید.

بهترین و باکیفیت ایزوگام

کارخانجات تولیدی ایزوگام انواع مختلف و با تعداد لایه های متفاوت ایزوگام را تولید می کنند. این تفاوت در تولید اولاً بستگی به منطقه ای که قرار است ایزوگام در آنجا مصرف شود دارد بعنی کاربرد ایزوگام و دوماً به سفارش خریدار برای مصارف خاص و مکان های مورد نظر امکان تولید باشد.
ایزوگام از نظر تعداد لایه به چند دسته تقسیم می شود. ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه و ایزوگام سه لایه. قابل ذکر است که تعداد لایه ها ارتباطی به استاندارد و غیر استاندارد بودن ندارد و مشخصات فنی هر رول ایزوگام و هر کدام از این تولیدات بر طبق استاندارد تعریف شده برای هر آنها از این تولیدات اعمال می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

انواع ایزوگام بر اساس محل مصرف و درجه مقا.مت پذیری در برابر تغییرات دما تولید میشوند. توضیح اینکه ایزوگام های تولید شده با لایه های بیشتر مانند ایزوگام سه لایه به صورت سفارشی تولید شده و افزایش قیمت را در پی خواهد داشت.

در این ویدیو دلایل اینکه چرا خرید ایزوگام های هیرمان برای مشتریان به صرفه هست را توضیح داده ایم.


ایزوگام دولایه، پرمصرف ترین ایزوگام

تفاوت ایزوگام های تک لایه و دو لایه و سه لایه نه در استفاده از قیر آنهاست و نه در استفاده از لایه آلومینیوم. این تفاوت در استفاده از لایه های پلی استر و تیشو در تولید ایزوگام موجب افزایش و یا کاهش درجه نرمی و سختی آنها و به دنبال آن مطلوبیت و مرغوبیت استفاده خاص از آنهاست.
ایزوگام های دو لایه عمومی ترین و محبوب ترین نوع ایزوگام است که برای مصرف در مناطق معتدل و میزان بارش زیاد تا بسیار زیاد مناسب است. ایزوگام دو لایه بر اساس استاندارد تعریف شده برای آن می بایست از مقاومت کششی قابل قبول برخوردار باشد و بتواند شکل و فرم خود را همچنان حفظ نماید.

ایزوگام دولایه با ضخامت 4 میلیمتر در مقابل تغییرات دما تاب آوری بالا داشته و می توانید انتخاب ایزوگام بدون فویل / فویل دار را به کارشناسان ماهر ما بسپارید.

کاربرد های ایزوگام تک لایه بدون فویل

گفتیم که ایزوگام تک لایه به دلیل دامنه نرمی بالا میتواند در مکان های خاص مورد استفاده قرار گیرد. از ایزوگام تک لایه میتوان در نقاطی از سازه استفاده کرد که شکل هندسی نا منظم دارد چرا که بخاطر افزایش قیر بیشتر در تولید، شاهد افزایش انعطاف پذیری در ایزوگام هستیم. ولی در خط تولید هیچ تغییری بوجود نمی آید و کیفیت نیز همچنان در بالاترین سطح قرار خواهد داشت.
ایزوگام بدون فویل تک لایه برای عایق کاری دیوارهای حائل و نگهدارنده خاک در تراز پائین بسیار مناسب است.

می توان از این نوع در مکان هایی مانند کف تراس، کف آشپز خانه ها، روی پی و فونداسیون نیز بهره برد. این مکان ها آبریز کمتر و نفوذ رطوبت کمتر دارند.

فروش عمده ایزوگام فویل دار درب کارخانه

کسب اطلاع از مشخصات فنی هر رول ایزوگام مورد نظر از فروشنده و مقایسه با دیگر تولیدات می تواند شما را به این نکته راهنمائی کند که درجه کیفیت ایزوگام تا چه حدی است و اینکه آیا این نوع تولید با مکان مورد نظر شما برای نصب مطابقت دارد یا خیر.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محموعه ای انواع ایزوگام تک لایه، دولایه ، سه لایه و انواع ایزوگام بدون فویل و فویل دار، طرح دار و ایزوگام های سفارشی صادراتی این محصولات را به صورت عمده در اختیار نمایندگی های ایزوگام، شرکت های پیمانکاری ساختمان و انبوه سازان و تجار برای صادرات می گذارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

انتخاب ایزوگام مناسب برای مناطق سردسیری و گرمسیری و یا کاربرد ایزوگام، سلامتی و پایداری سازه را تضمین می کند.

1 - ایزوگام بدون فویل درجه 1 قیمت کارخانه

استعلام قیمت انواع ایزوگام بدون فویل

در پاراگراف های قبلی ما به ایزوگام بدون فویل و دامنه کاربرد آن اشاره کردیم. بررسی لیست قیمت انواع ایزوگام به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهایی که توسط مشتریان هنگام خرید هر محصولی مورد توجه است اهمیت ویژه خود را دارد.
علاوه بر کیفیت مواد اولیه و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام بدون فویل، در لیست قیمت ایزوگام بدون روکش عواملی مانند نوع ایزوگام از نظر تعداد لایه، محل نصب، مساحت محل مورد نظر، پیش‌نیازهای اولیه محیط مانند زیرسازی و…. دخالت دارد. این موارد در خصوص انتخاب دیگر انواع عایق ایزوگام هم صدق میکند.

برای اطلاع از قیمت ایزوگام بدون فویل ( ایزوگام بدون روکش) توصیه می‌کنیم با واحد فروش تماس بگیرید. در صورتی که قصد خرید ایزوگام دارید مشاوره های قبل از خرید را فراموش نکنید.

قیمت بهترین ایزوگام های طرح دار

ایزوگام های موجود در بازار دارای تنوع کیفیت و برندهای مختلف هستند که انتخاب و خرید بهترین ایزوگام برای خریدار مشکل میکنند. ایزوگام بدون فویل و انواع ایزوگام طرح دار که در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود یکی از موارد پر مصرف ایزوگام در بازار است.
استعلام قیمت انواع ایزوگام چه به صورت فویل دار، ایزوگام پودری، ایزوگام دورو نایلکس و انواع ایزوگام طرح دار هیرمان دلیجان به روز صورت می گیرد. ایزوگام های طرحدار برای نمای جانبی ساختمان، استخرها و پارکینگ ها هم قیمت مناسب دارند و هم زیبایی بصری بیشتری دارند.

شایسته است برای خرید عمده ایزوگام بدون فویل و انواع ایزوگام طرح دار قبل از هر تصمیمی با کارشناس فروش ارتباط بگیرید و پیشنهادات ویژه را رایگان را دریافت کنید.

خرید انواع ایزوگام بدون روکش از کارخانه

اصولاً مشتریان دوست دارند که بهترین نوع ایزوگام را برای ساختمان خودشان انتخاب کنند که مناسب ترین قیمت را هم داشته باشد و برای همین به جایی مراجعه میکنند که با اطمینان، بهترین کیفیت محصول با بهترین قیمت را بخرند. بهترین و اصولی ترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا از دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند هر خریداری با خیال راحت و آسوده خرید مطمئن خود را انجام دهد.

ما با بهبود روش های خرید به شما کمک میکنیم که بهترین و مرغوبترین نوع ایزوگام را در کمترین زمان ممکن خریداری کنید.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده
ایزوگام حلزون دلیجان با فروش از کارخانه
نحوه و روش های خرید محصولات هیرمان

قبل از خرید ایزوگام بدون فویل، لازم است نکاتی را بدانید تا خریدی مطمئن و آسان داشته باشید. به دلیل تنوع محصولات موجود در بازار، بسیاری از افراد هنگام انتخاب ایزوگام مرغوب، با مشکل رو به رو میشوند. به همین دلیل ما در تیم کارشناسی فروش ایزوگام هیرمان دلیجان همراه شما هستیم. برای خرید بهترین ایزوگام دلیجان راه های زیر را دنبال کنید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
همچنین بخوانید:
صفحه آپارات ایزوگام قیمت مناسب دلیجان

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان را تجربه کنید.

تفاوت انواع ایزوگام در چیست؟

کیفیت قیر و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

چه ایزوگامی برای داخل ساختمان و سرویس ها استفاده می شود؟

باید ایزوگام ساده استفاده شود و پیشنهاد ما بردین است.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x