ایزوگام رنگی چیست؟

ایزوگام رنگی چیست؟ این محصول نوعی از ایزوگام فویل دار روکش دار است که در طرح های چمنی، سرامیک، سنگ و چوب و استخری در رنگهای متنوع تولید می شود و دارای قیمت و استحکام و چسبندگی مناسب است. حالا جهت خرید انواع ایزوگام های طرح دار چگونه می توان اقدام کرد؟ در هیرمان به شما متنوع ترین و زیباترین طرح ها و رنگ های این عایق رطوبتی را معرفی میکند. این محصول برای 10 سال ضمانت می شود.

ایزوگام رنگی چیست؟

کارخانه ایزوگام دلیجان تنوع تولیدات و انواع محصولاتی با همان کاربرد عایق های رطویتی را دارد که نتیجه آن تولید ایزوگام رنگی است. ایزوگام دولایه طرح دار یکی از جدیترین محصولات در بازار عایق های ایزوگام است.
ایزوگام دو لایه فویل دار به صورتهای مختلف ساخته می شود و دارای قیر درجه یک است و با استفاده از تکنولوژی جدید امکان یافته ایم که بهترین ایزوگام طرح دار را در خط تولید کارخانه ایزوگام به صورت کاملاً استاندارد تولید کنیم. ایزوگام رنگی طرح ها و رنگ های متنوع دارد.

برای نماهای جانبی ساختمان خود از ایزوگام رنگی هیرمان خریداری کنید و به این ترتیب به جستجوی خود پایان دهید!!!

ایزوگام رنگی بهترین ایزوگام دولایه

شرایط و محل استفاده از ایزوگام بطور محسوسی در مقاومت و طول عمر ایزوگام دخالت دارد و ایزوگام بکار رفته در مناطق سردسیر قطعاً با ایزوگام مورد استفاده در مناطق گرمسیر تفاوت دارد و همچنین ایزوگام دولایه فویل دار و ایزوگام طرح دار هم هر یک مصارف متنوع دارند.
پیشنهاد موکد ما این است که قبل از خرید ایزوگام حتما با کارشناس این صنعت مشورت کنید و نوع ایزوگام مورد نیاز را با توجه به توصیه های اهل فن انتخاب و خرید نمائید.

پیشنهاد موکد ما این است که قبل از خرید ایزوگام حتماً با کارشناس این صنعت مشورت کنید و نوع ایزوگام مورد نیاز را با توجه به توصیه اهل فن انتخاب و خرید نمائید.

ایزوگام رنگی با طرح آجری
ایزوگام طرح دار آجرنمای هیرمان دلیجان

لیست قیمت ایزوگام طرح دار

بهترین نوع ایزوگام برای مناطق گرمسیری و ایزوگام سردسیری ایزوگامی است که در تولید آن از قیر پالایشگاهی استفاده شده است و بهترین نوع ایزوگام برای انتخاب و خرید به شمار میرود.
به این ترتیب تولید ایزوگام و کیفیت آن و قیمت هر رول ایزوگام در بازار به نتیجه می رسد. قیمت تولید ایزوگام رنگی نه تنها به قیمت مواد اولیه بلکه به طرح و رنگ فویل ایزوگام و متراژ هم وابسته و متغیر است. تنوع طرح و کیفیت تولید محصول موجب تعیین قیمت نهایی ایزوگام می شود.
لیست قیمت انواع ایزوگام به روز و بر اساس نوسان قیمت مواد اولیه متغیر است. با یک تلفن ساده و در 20 ثانیه می توانید قیمت ها را دریافت کنید.

لیست قیمت انواع ایزوگام دلیجان از جمله ایزوگام طرح دار به صورت روزانه منتشر می شود و با تماس تلفنی با کارشناس قابل دریافت است.

استعلام قیمت ایزوگام طرح دار استخر

از جمله محل هایی که می شود از ایزوگام طرح دار استفاده کرد، عایق بندی استخر است. چرا که ایزوگام‌های طرحدار علاوه بر عایق ‌کاری در برابر رطوبت، شکل ظاهری زیبایی نیز دارند.
ایزوگام‌ طرح دار در برخی محل‌ها که نیاز به نمای ظاهری وجود دارد به کار برده می‌شوند. استفاده از ایزوگام رنگی برای عایق ‌کاری، سبب می شود که هم استخر ایزولاسیون شود و هم نمای ظاهری آن زیباتر به نظر برسد. در هیرمان از بهترین مواد اولیه برای تولید ایزوگام طرح دار برای استخر استفاده می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

استعلام قیمت به روز ایزوگام رنگی مخصوص استخر به خریداران عمده فرصت تهیه و خرید عایق رطوبتی مورد نیاز را با قیمت پایین تر ممکن میکند.

چرا ایزوگام استاندارد درجه یک بخریم؟

احتمالاً تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که ایزوگام استاندارد چیست و چه مشخصاتی باید داشته باشد. برای کسانی که در این حوزه فعالیت دارند شاید تشخیص ایزوگام خوب و استاندارد از نوع غیر استاندارد به راحتی و سهولت امکان داشته باشد ولی برای یک فرد عادی چه؟
فروشندگان و تولید کنندگان می توانند اطلاعات کامل در این مورد در اختیار شما قرار دهند اما اگر خودتان مایل هستید به این نکات پی ببرید و بتوانید شخصاً تشخیص دهید باید به اطلاعاتی توجه کنید که در اختیار شما قرار داده می شود.

پیشنهاد و توصیه اکید ما این است که همیشه با افراد قابل اطمینان در زمینه تهیه و خرید ایزوگام مشورت نمائید و اطلاعات خود را با آنها هم در میان بگذارید.

ایزوگام بردین با فروش مستقیم از کارخانه
خط تولید ایزوگام دو لایه بردین 4 میل

معایب ایزوگام طرح دار

ایزوگام یکی از روش های بسیار معمول برای عایق بندی است و باید شرایط زیرسازی برای نصب ایزوگام رنگی و یا دیگر انواع عایق ایزوگام مهیا شده باشد. بسته به این که چه پروژه ای اجرایی می شود شما می توانید با راهنمایی مشاوران ما بهترین نوع ایزوگام و مرغوب ترین مارک ایزوگام را خریداری کنید.
وضعیت زیرسازی پشت بام و یا استخر و باغ را با کارشناسان با تجربه در میان بگذارید تا بهترین و اقتصادی‌ترین روش را بیابید. ایزوگام رنگی اقتصادی تر از روش های دیگر است اما در برخی مکان ها محدودیت نصب وجود دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

استفاده از روش نادرست برای ایزولاسیون باعث افزایش هزینه‌ها و نفوذ آب به لایه‌های زیرین خواهد شد. در هنگام انتخاب ایزوگام طرح دار و دیگر عایق های رطوبتی کارشناسان ما بهترین گزینه ها را معرفی می کنند.

فروش اینترنتی ایزوگام طرح دار

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان در بازارهای مختلف برای مصارف متعدد توصیه می شوند. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و ایزوگام صادراتی بردین با ضخامت 4 میلیمتر و ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و البته انواع ایزوگام رنگی و طرحدار با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر از تولیدات هیرمان هستند که به صورت اینترنتی به فروش می رسند. از مهمترین مزیت های فروش اینترنتی ایزوگام می توان موارد زیر را دانست:

  • کاهش هزینه ها
  • دسترسی بیشتر به محصولات
  • فروش بی واسطه
  • معرفی بهتر
  • اعلام قیمت انواع ایزوگام به روز
  • همکاری مداوم با سازنده ها و پیمانکاران

ایزوگام های تولیدی شرکت هیرمان در انواع تک لایه، دولایه، ساده و طرح دار تولید می شود که همگی دارای استاندارد و کیفیت بالا است.

قیمت روز ایزوگام رنگی دیوار

امروزه شیوه های عایق بندی با انواع ایزوگام نشان دهنده اهمیت جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت و نم به داخل ساختمان را نشان می دهد. ایزوگام رنگی یا همان ایزوگام طرح دار که در طرح های مختلف مانند، طرح چمن، طرح آجر، طرح شش ضلعی آبی، قهوه ای، سبز و طرح پارکت چوب و طرح سنگ تولید می شود، برای نماهای جانبی دیوار استفاده گسترده پیدا کرده است. قیمت ایزوگام طرح دار به نسبت دیگر مصالح ساختمانی مناسب تر و البته اجرای ایزوگام رنگی هم بسیار ساده تر و سریع تر است.

هماهنگ با طبیعت و محیط زیست، به مدد علم و تکنولوژی، در سایه خلاقیت و تجربه به تولید بهترین مارک های ایزوگام پرداخته ایم.

یکی از محصولات شرکت هیرمان، ایزوگام طرحدار بردین هست که در دو رنگ تولید میشه. این محصول ۴ میلیمتر ضخامت و ۴۲ کیلوگرم وزن دارد.


کیفیت و قیمت ایزوگام طرحدار

سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه ایزوگام و مشخصات فنی و شیمیائی آن همه نکات و قوانین لازم را تدوین و در اختیار عموم علاقمندان قرار داده است.
ایزوگام رنگی با استانداردها و ضوابط تولید می شود و به جهت این که قیمت مواد اولیه و رنگ و طرح فویل در ایزوگام طرحدار لحاظ می شود، می تواند قیمت متغیر داشته باشد. کیفیت درجه یک و وزن و ضخامت استاندارد برای ایزوگام الزامی است. بهترین کیفیت و قیمت مناسب را در محصولات هیرمان پیدا کنید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

قیمت ایزوگام طرح دار معمولاً از ایزوگام فویل دار بیشتر است و گزینه مناسب با آب و هوا و محل نصب، در هنگام ثبت سفارش به شما پیشنهاد می شود.

بهترین ایزوگام بازار برای پشت بام


برای اینکه بتوانید از شکل ظاهری و اطلاعات موجود در خود ایزوگام بتوانید به کیفیت آن پی ببرید راهکارهای تقریبا ساده ای وجود دارد  که در زیر به آن می پردازیم. از نظر سازمان ملی استاندارد ایزوگام باید دارای حداقل شرایط زیر باشد.:

  • طول هر رول 10 متر و عرض آن 1 متر باشد.
  • وزن رول ایزوگام باید بین 37 تا 42 کیلوگرم باشد.
  • نوع قیر مورد استفاده در ایزوگام می بایست از قیر اصلاح شده با پلیمر در تولید محصول استفاده نماید.
  • از الیاف پلی استر سوزنی بدون بافت و همچنین از الیاف نخ دار تیشو در تولیدات استفاده شود.

در نمای خارجی عایق رطوبتی از روکش فویل آلومینیومی استفاده میشود و ایزوگام ساده و ایزوگام طرحدار برای استفاده در مکان های خاص قابل استفاده است.

ایزوگام فویل دار طرح سنگ

تا اینجا مشخصات فنی ایزوگام را از دید سازمان ملی استاندارد بررسی نمودیم اما برای خرید ایزوگام وزن و طول و عرض تنها ملاک انتخاب نمی تواند باشد. نیاز به راهکار ساده ای داریم تا هر کسی بتواند ایزوگام خوب و استاندارد را از بدون کیفیت و تقلبی تشخیص دهد. در هیرمان می توانید با تماس با کارشناسان واحد فروش این اطلاعات را اعم از نوع ایزوگام، قیمت ایزوگام و نوع کاربرد مورد بررسی قرار دهید. ایزوگام رنگی طرح سنگ یکی از این انتخاب ها می تواند باشد که به صورت ایزوگام دولایه و برای نمای جانبی ساختمان توصیه می شود.

مجموعه هیرمان با اقتدار و همت تیم تخصصی خود، به بهبود محصولات و نوآوری در تولید ایزوگام و روش های عایق بندی می پردازد.

بهترین نوع ایزوگام و انواع آن

بطور کلی می توانیم ایزوگام را به دو دسته از نظر قیر بکار رفته در آن تقسیم نمائیم . ایزوگامی که از قیر پالایشگاهی تولید میشود و دیگری اینکه قیر بکار رفته در ایزوگام از نوع دمیده و یا مخلوط می باشد. مسلم است که بهترین نوع ایزوگام پلیمری با قیر 70-60 تولید می شود. ایزوگام را از لحاظ لایه های موجود در آن هم دسته بندی می کنند. در ایزوگام دولایه از الیاف پلی استر سوزنی و لایه تیشو نخ دار استفاده میگردد و در ایزوگام تک لایه تنها لایه تیشو استفاده می شود و موارد استفاده آن هم متفاوت است. ایزوگام سه لایه هم سفارشی تولید می شود که قیمت و مقاومت بالاتری دارد.

ایزوگام رنگی به صورت دولایه با قیر درجه یک تولید می شود و رنگ ها و طرح های بسیار چشم نواز و بی نظیر دارد.

ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیتی کم نظیر

خرید ایزوگام طرح دار برای نمای ساختمان

ایزوگام رنگی را می توان نسبت به دیگر انواع ایزوگام گران تر دانست. اما آن چه که مهم است میزان مقاومت و کارایی این نوع عایق رطوبتی است که چند برابر ایزوگام معمولی با فویل آلومینیومی است. ایزوگام طرحدار با استفاده از تکنولوژی برتر تولید می شود و الزام است که تمام استانداردهای لازم در هنگام تولید ایزوگام رعایت شود. امکان دارد که ایزوگام رنگی برای افراد معمولی به صورت کالایی نه چندان پراهمیت شناخته شود اما همان طور که می دانید ایزوگام اصل استاندارد برای مقاومت و استحکام ساختمان بسیار مهم است.

تولید ایزوگام در شرکت هیرمان با رعایت اصول استانداردهای محیط زیستی و همچنین با فروش بدون واسطه و مستقیم انجام می شود.

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

سفارش خرید ایزوگام از کارخانه امری مهم است و ایجاد امکان برای خرید مستقیم را فراهم آورده ایم تا بتوانید بهترین و مرغوبترین انواع ایزوگام را به صورت سفارشی دریافت کنید. ایزوگام رنگی طرح دار در اختیار پروژه های مختلف قرار می گیرد و با قیمت مناسب به صورت عمده به فروش می رسد. راه های خرید ایزوگام هیرمان عبارت است از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ایزوگام رنگی هم زیبایی کافی را دارد و هم مقاومت بالای آن متمایز است. اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت به صورت رایگان دریافت نمایید.

کیفیت ایزوگام های طرح دار چگونه است؟

طرح روی ایزوگام پس از 4 یا 5 سال از بین می رود اما کیفیت و چسبندگی ایزوگام تغییری نمیکند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام پودری دلیجان با روکش پودر میکرونیزه

قیمت ایزوگام ها بر چه مبنایی اعلام می شود؟

بر مبنای فروش عمده از درب کارخانه و به روز اعلام می شود.

همچنین بخوانید

guest

4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x