تشخیص ایزوگام مرغوب و استاندارد چگونه است؟

تشخیص ایزوگام مرغوب و استاندارد چگونه است و از چه راه هایی امکان پذیر است؟ از مهم ترین دلایل عدم شناخت ایزوگام خوب توسط بسیاری از تاجران و فروشندگان این محصول، نداشتن اطلاعات تخصصی و فنی در این زمینه بوده است. امروزه تعداد برندها و تولیداتی که ناشناخته هستند، انتخاب و خرید ایزوگام را بسیار دشوارتر از گذشته کرده است. ایزوگام باکیفیت می تواند حافظ سرمایه شما باشد.

ویژگی های ایزوگام خوب کدام است؟

به صورت کلی ایزوگام خوب و مرغوب، عایقی است که در آن کیفیت مواد اولیه (قیر، الیاف تیشو و پلی استر و پلیمرها) از بهترین کیفیت بوده و ضخامت و وزن این محصول هم بر طبق استاندارد تعیین شده باشد.
اما خریداران اغلب اطلاعات کافی از ایزوگام خوب نداشته و برای تشخیص ایزوگام مرغوب دچار مشکل می شوند.
در این مطلب برای این که شما را باویژگی های ایزوگام باکیفیت آشنا کنیم به این سوالات پاسخ می دهیم:

 1. تفاوت ایزوگام مرغوب و نامرغوب و ایزوگام اصلی و تقلبی چیست؟
 2. اصولاً ایزوگام مرغوب چه نوع ایزوگامی است؟
 3. کدام نوع ایزوگام بهتر است؟
 4. آیا نصب ایزوگام در فصل مناسب بر کیفیت و تشخیص ایزوگام مرغوب موثراست؟

شناخت بهترین برند ایزوگام نیازمند داشتن اطلاعات کافی است.در مقاله ی بهترین ایزوگام ، کامل ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار داده ایم

یکی از راه های کسب اطلاعات دقیق و معتبر، تماس با کارشناسان فروش و دریافت پاسخ است. داشتن اطلاعات تخصصی و دانش در مورد تولید انواع عایق رطوبتی و کاربردهای آن ها امری الزامی است، چرا که این اطلاعات منجر به تشخیص ایزوگام مرغوب از نامرغوب شده و یا از میزان هزینه ها و یا تعمیر و بازسازی های اجباری میکاهد.

بررسی کیفیت ایزوگام

وجود برندهای بسیار زیاد در صنعت ایزوگام، انتخاب و تشخیص یک محصول باکیفیت و مرغوب را برای هر فردی به خصوص فروشندگان و تاجران صنعت ایزوگام مشکل می نماید. امروزه در ساخت و سازها و عملیات تاسیساتی و عمرانی استفاده از عایق های رطوبتی ضروری و جزء لاینفک حفاظت در برابر گرما و سرما به شمار می آید.
ایزوگام روکش دار (فویلدار) که برای پشت بام استفاده می شود در برابر نور مستقیم خورشید باید بهترین کیفیت را داشته باشد. حالا این سوال مطرح است که تشخیص ایزوگام مرغوب از نامرغوب چگونه است؟

تشخیص ایزوگام مرغوب از نامرغوب و خرید ایزوگام خوب تولید شده از مواد اولیه درجه یک، پس از نصب از سرمایه شما حفاظت می کند. در ادامه به این موضوع می پردازیم که چرا شناخت ایزوگام مرغوب و خرید ایزوگام استاندارد درجه یک مهم است.

روش های تشخیص ایزوگام مرغوب از نامرغوب

در اینجا به سه روش برای تشخیص ایزوگام اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. بوی ایزوگام: ساده ترین راه برای تشخیص ایزوگام مرغوب، بوی آن است. ایزوگامی که با قیر و پلیمرهای درجه یک و باکیفیت تولید نشده باشد و به اصطلاح تقلبی باشد بوی نامطبوع مازوت می دهد.
 2. جنس ایزوگام: دست خود را روی قسمتی از لایه ی خارجی ایزوگام که بدون پوشش است بکشید، اگر ایزوگام مرغوب باشد چیزی به دست تان نمی چسبد. ولی اگر نامرغوب باشد ذرات سیاه رنگ و ریزی به دست تان می چسبد.
 3. تکه ای کوچک از ایزوگام را ببرید و در فریزر بگذارید، بعد ار 2 ساعت آن را بیرون آورده و تا زاویه 120 درجه با دست خم کنید. اگر ایزوگام از آنجایی که آن را خم کرده اید شکسته شد و یا حتی ترک برداشت، ایزوگام نامرغوب است و جنس آن خوب نیست. در غیر این صورت ایزوگام مرغوب و برابر سرما و گرما مقاوم است.

برای تشخیص ایزوگام مرغوب نیاز داریم که از افراد کارشناس راهنمایی بگیریم، این امر می تواند از ایجاد خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کند.

تشخیص ایزوگام مرغوب دلیجان
بهترین ایزوگام مرغوب و درجه یک دلیجان

شناخت ایزوگام خوب چرا مهم است؟

وجود تمامی نشان های استاندارد و همچنین ضمانتنامه های کیفی و بیمه نامه و… بر روی ایزوگام الزامی می باشد و از جمله مهم ترین راهکار های تشخیص ایزوگام مرغوب توجه به موارد ذکر شده است.
همچنین ایزوگام مرغوب علاوه بر داشتن نشان استاندارد ایران باید دارای نشان استاندارد اروپا نیز باشد تا مورد تایید شرکت های خارجی قرار گیرد.
ایزوگام مرغوب بر اساس این که برای چه منطقه آب و هوایی تولید شده باشد دارای کیفیت و مقاومت متفاوت است، به این نکته دقت کنید که در چه منطقه ای می خواهید ایزوگام را نصب کنید.

کارشناسان ما در واحد فروش آمادگی دارند که اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب بهترین ایزوگام را قبل از نهایی شدن ثبت سفارش ارائه کنند. برای شناخت ایزوگام چندلایه و تفاوت های آن ها مقاله ی تشخیص ایزوگام مرغوب را برای شما آماده کرده ایم

چرا ایزوگام مرغوب با مشخصات خوب بخریم ؟

ایزوگام درجه 1 چه مشخصاتی دارد؟ در مقاله ی ایزوگام درجه 1 به این موضوع پرداخته ایم
شرکت ها و یا افرادی که پروژه های ساختمانی انجام می دهند و یا سیمان کاری پشت بام را تمام کرده اند و یا کسانی که آپارتمان آن ها دچار رطوبت و نم شده و لازم است که عمل عایق کاری را انجام دهند معمولاً در فکر یافتن یک ایزوگام مرغوب و باکیفیت برای عایق کاری پشت بام منزل خود هستند
البته راهکار های دیگری مانند قیرگونی و کاه گل نیز برای عایق سازی پشت بام وجود دارند اما ایزوگام در مقایسه با روش های دیگر به دلیل نصب آسان تری که دارد، بیشتر مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

محصولات ممتاز شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، نه تنها سدی مقاوم در برابر نشت آب و رطوبت است بلکه، عایقی قدرتمند برای گرما  سرما بوده و به حفظ درجه حرارت داخل منزل شما، کمک می کند. تشخیص ایزوگام مرغوب و اطلاع از ویژگی های یک ایزوگام خوب می تواند به میزان زیادی در مقاوم سازی ساختمان و پشت بام موثر باشد.

ایزوگام حلزون با چسبندگی فوق العاده به هر سطحی میچسبد (مثل حلزون) در این ویدیو تست کامل چسبندگی این محصول اقتصادی را مشاهده مینمایید


تفاوت های اصلی ایزوگام اصل و تقلبی کدام است؟

ایزوگام های اصل و ایزوگام تقلبی در موارد زیادی با یکدیگر مقفاوت هستند. اطلاعات روی لیبل ها،رنگ برچسب ها و نوشته ها و اطلاعات روی آن ها خیلی نامحسوس است و تشخیص ایزوگام مرغوب را کار سختی می کند. اما تفاوت های دیگری هم وجود دارند که دانستن آن ها تشخیص ایزوگام مرغوب را ساده تر می کند. از جمله:
1. وزن رول های ایزوگام در نوع اصل و تقلبی آن با یکدیگر متفاوت است.
2. ضخامت ایزوگام اصل و کیفیت آن مطابق با استاندارد است.
3. نوع روکش و همچنین تناسب وزن و ضخامت هر رول ایزوگام از دیگر تفاوت های ایزوگام اصلی و تقلبی است.

با محصولات هیرمان در زمستان و تابستان، در برف و باران، با خیالی آسوده، آرامش و صمیمیت را در آشیانه خود، تجربه کنید.

ایزوگام حلزون دلیجان اصل
ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت عالی

عوامل تاثیر گذار در قیمت ایزوگام

از قیمت ایزوگام به عنوان مهمترین عامل در خرید ایزوگام یاد می شود اما دقت داشته باشید که تشخیص ایزوگام مرغوب با قیمت مناسب می تواند در انتخاب محصول موثر باشد.
از عوامل مهمی که در قیمت ایزوگام تاثیر دارند به موارد زیر اشاره می کنیم.
1. نوع و کیفیت قیر
2. تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام
3. پلیمرهای بهبود دهنده کیفیت
4. ضخامت و وزن هر رول ایزوگام
5.هزینه های تولید و بارگیری و تناژ و نوسان قیمت هر یک از مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر

همچنین بخوانید:
ایزوگام استاندارد دلیجان با کیفیت فوق العاده

به صفحه ی قیمت ایزوگام بروید، تحلیل های جالبی از قیمت ایزوگام آماده کرده ایم. حتما مشاهده کنید و نظر خود را به ما بگویید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است.

خرید ایزوگام درجه 1 دلیجان از درب کارخانه

بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد و به راحتی امکان تشخیص ایزوگام مرغوب وجود دارد.
معمولاً مشتریان دوست دارند که بهترین ایزوگام را برای ساختمان خودشان انتخاب کنند که مناسب ترین قیمت را هم داشته باشد و برای همین دوست دارند به جایی مراجعه کنند که با اطمینان بهترین کیفیت با بهترین قیمت را بخرند.

ما با بسیاری از گروه های تولیدی، صنایع عظیم، سازمان ها، موسسات و شرکت های معتبر و مهم در داخل کشور، همکاری داشته و این همکاری ادامه دارد.

محصولات هیرمان تولید شده با تست مرغوبیت ایزوگام

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان به جهت این که دارای خدمات پس از فروش هستند از بهترین برندهای شناخته شده در بازار محسوب می شوند. تشخیص ایزوگام مرغوب هیرمان از دیگر محصولات کاری ساده است چرا که میزان کیفیت محصولات توسط افراد ماهر قابل شناسایی است.
لیست محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • چهارمین محصول ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میل و وزن 37 کیلوگرم
 • انواع ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
ایزوگام های درجه یک و مرغوب هیرمان
خرید محصولات شرکت هیرمان مستقیم از کارخانه

راه های خرید بدون واسطه بهترین ایزوگام دلیجان

پس از تشخیص ایزوگام مرغوب نوبت به مرحله انتخاب و خرید عایق رطوبتی می رسد. برای خرید محصولات شرکت هیرمان دلیجان که بهترین و معتبرترین برند ایزوگام هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان امیدواریم راه های تشخیص ایزوگام مرغوب را فرا گرفته و اگر مشاوره ای در این خصوص نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید.

تفاوت ایزوگام ها در چیست؟

کیفیت و نوع قیر – بحث ضخامت و وزن هر رول ایزوگام

ایزوگام مرغوب با چه قیری تولید می شود؟

قیر 70-60 پالایشگاهی

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x