ایزوگام درکردستان پر تقاضا و با قیمت مناسب

ایزوگام در کردستان با وجود آب و هوای این استان و تغییرات دما در طول سال بسیار با اهمیت است. خرید انواع عایق رطوبتی ایزوگام که مدت ها بتواند در برابر این تغییرات مقاومت داشته باشد یک ضرورت است. در این جا لزوم انتخاب یک ایزوگام با کیفیت و خوب را از هر آیتمی مهم تر می دانیم.
بی شک با مطالعه مطلب “خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه” می توانید اطلاعات مفید و جامع بیشتری کسب نمایید.

خرید ایزوگام در کردستان

کردستان زیبا به مرکزیت شهر سنندج در غرب کشور واقع شده‌ است. مساحت این استان ۲۸٬۲۰۰ کیلومتر مربع است که با کشور عراق ۲۰۰ کیلومتر مرز مشترک دارد.
شهرستان‌های مهم این استان عبارتند از: مریوان، بیجار، دهگلان، دیواندره، سروآباد، سقز، سنندج و قروه، کامیاران و بانه. استان کردستان منطقه‌ای کوهستانی می‌باشد که دشت‌های مرتفع و دره‌های پهن نیز در پهنه منطقه گسترده شده‌اند. آب و هوای کردستان متأثر از توده‌های هوای گرم و مرطوب مدیترانه‌ای است که موجب بارندگی‌ در بهار و ریزش برف در زمستان شده‌است.

با تاثیر شرایط آب و هوائی استان و وجود تغییرات دما در طول سال میتوان نتیجه گرفت عایق و عایقکاری در این استان بسیار با اهمیت باشد. ضمن اینکه انتخاب و خرید ایزوگام در کردستان سربلند باید دارای ویژگیهائی باشد که مدتها بتواند در این تغییرات مقاومت داشته باشد. بنا بر این لزوم انتخاب ایزوگام با کیفیت از هر آیتمی مهمتر مینماید.

تغییرات شرایط جوی در کردستان، آرام اما مداوم


توده‌های هوایی که از اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه منشا میگیرد با برخورد به ارتفاعات زاگرس، بخش قابل توجهی از رطوبت را بصورت بارش‌های پراکنده برف و باران در این منطقه نشان می‌دهند. نفوذ توده‌های مرطوب زمستانی و بهاری در مریوان و دریاچه زریوار تأثیر فراوانی در مرطوب و معتدل شدن هوای این ناحیه دارد.
میزان رطوبت و بارش مناسب باعث ایجاد جنگل‌های انبوه بلوط و انواع دیگر درختان جنگلی شده‌ است. تغییرات آب و هوائی در این استان بصورت آرام صورت میگیرد اما میتوان در طول سال فصل ها را کاملاً مشاهده نمود.

تاثیرات شرایط جوی روی ایزوگام در کردستان بسیار جدی است و باید خاص این منطقه تولید شود. شرکت تولید ایزوگام هیرمان در واحد تحقیق و کنترل کیفیت به نتیجه ای دست یافته است که حاصل آن تولید عایقی مناسب و سازگار با شرایط استان کردستان شده است.

ایزوگام هیرمان در استان کردستان و خدمات ویژه

حضور شرکت ایزوگام هیرمان در استان کردستان، علاوه بر ارائه خدمات بی نظیر فروش انواع تولیدات سازگار با شرایط آب و هوائی منطقه و بر اساس پیشرفته ترین تکنولوژی، فروش انواع قیر و پرایمر و کلیه خدمات مربوط به بازدید کارشناسی از محل و خدمات مشاوره غیر حضوری و رایگان خود را نیز بسیار مقرون به صرفه ارائه می نماید.
مجریان و شرکت های پیمانکاری در استان کردستان می توانید با دفتر اصلی فروش شرکت ایزوگام هیرمان و یا مستقیماً با کارخانه تولید کننده در دلیجان تماس بگیرید و از تولیدات جدید ارائه شده توسط این شرکت مطلع گردید.

انواع ایزوگام دولایه، ایزوگام سه لایه، ایزوگام تک لایه، طرح دار و ساده و انواع تولیدات ایزوگام صادراتی برای فروش عمده در این شرکت وجود دارد که با شرایط آسان و قیمتهای مناسب در اختیار شماست.

خرید ایزوگام در کردستان با قیمت روز
ایزوگام سفارشی سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

ایزوگام سفارشی درجه یک هیرمان برای کردستان

از مشخصات مهمی که می توان برای عایق ایزوگام مناسب و با کیفیت برشمرد، مقاومت بالا در برابر تغییرات دما، توان تحمل و نفوذ ناپذیری در مقابل باران و رطوبت است. همچنین مقاومت مناسب در برابر نیروهای کششی و تاب آوری بیشتر در طی عمر مفید خود را نیز میتوان از ایزوگام با کیفیت انتظار داشت.
شرایط و محل استفاده از ایزوگام در کردستان بطور محسوسی در مقاومت و طول عمر مفید ایزوگام دخالت دارد بطوریکه ایزوگام بکار رفته در مناطق سردسیر قطعاً با ایزوگام مورد استفاده در مناطق گرمسیر تفاوت دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

یادآور می شویم که قبل از خرید ایزوگام در کردستان حتماً با کارشناس این صنعت مشورت کنید و نوع عایق رطوبتی مورد نیاز را با توجه با توصیه های اهل فن انتخاب و خرید نمائید. تولید ایزوگام سفارشی برای استان کردستان به دلیل شرایط منطقه ای خاص در این شرکت انجام میگیرد تا عزیزان کرد و خانواده های آنان در آرامش و آسایش باشند.

5 نکته اساسی برای خرید ایزوگام مرغوب

ما 5 نکته اساسی در انتخاب ایزوگام را برای شما در زیر لیست کرده ایم تا توجه شما را به آنها جلب کنیم:

 • وزن رول ایزوگام باید بین 37 تا 42 کیلوگرم باشد.
 • مقاومت استاندارد در برابر گرما حداقل بین 10- درجه تا 120 درجه سانتیگراد باشد.
 • قیر مورد استفاده در تولید ایزوگام می بایست ازنوع قیر اصلاح شده پالایشگاهی با پلیمری باشد.
 • از الیاف پلی استر سوزنی بدون بافت و همچنین از الیاف نخ دار تیشو در تولیدات استفاده شود.
 • نفطه اشتعال ایزوگام و مقاومت در برابر آتش گرفتن حدود 250 درجه سانتیگراد باشد.

کاربرد ایزوگام در کردستان و عایق امروزه در ساختمان سازی خلاصه نمی شود و دامنه کاربرد آنها به تونل ها، راه ها، پل ها، استخرها و بسیاری دیگر از مکانها کشیده شده است. اما برای تشخیص و یافتن ایزگام مناسب و با کیفیت بهتر است به این 5 نکته دقت کنید.

ایزوگام با کیفیت برای صادرات از طریق کردستان

استفاده از مواد اولیه با کیفیت مانند قیر پلیمری در تولید ایزوگام صادراتی می تواند قیمت آنرا افزایش داده و در مقابل به کیفیت تولیدات نیزاضافه نماید. همجواری استان کردستان ایران با عراق و کردستان عراق باعث ایجاد همکاری های دو جانبه شده است.
استفاده از ایزوگام با کیفیت همیشه افزایش قیمت را به دنبال دارد، در مقابل آسودگی و آرامش را طی سالها در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. انواع ایزوگام در سازه های مسکونی و ابنیه های فنی و راهسازی در استان کردستان عراق مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

بهترین نوع ایزوگام در کارخانه هیرمان تولید می شود که هم قابلیت استفاده در داخل و هم مزیت صادرات به دیگر کشورها را از مرزهای استان کردستان دارد. فروش ایزوگام در کردستان و صادرات آن همواره مورد توجه کارخانه ایزوگام دلیجان بوده است.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند.


فروش انواع ایزوگام دلیجان پلیمری

در تولید ایزوگام بطور عام از انواع قیر استفاده می شود. دلیل آنهم مناطق مختلف با شرایط جوی متفاوت می باشد که تولید و استفاده از ایزوگام را بصورت کاملاً فنی و تخصصی تبدیل نموده است.
تولید ایزوگام با قیر پلیمری بدلیل خلوص قیر و مقاومت آن در برابر تنش های جوی و حرارتی می تواند در کلیه نقاط صورت گیرد. کیفیت بالا و مقاومت حداکثری در مقابل نفوذ رطوبت، و توان مقابله با سرما و گرما، مصرف ایزوگام در کردستان را در سازه های مختلف الزامی و استفاده از آن را در رتبه اول قرار داده است.

خرید ایزوگام در کردستان با توجه به نوع آب و هوا و جغرافیای این استان و شهرستان های آن مورد توجه کلیه نمایندگی ها و پیمانکاران فعال در زمینه ساخت و ساز است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان گزینه بسیار عالی برای این منطقه است.

ایزوگام پلیمری چیست؟ 

در کارخانجات تولید ایزوگام و بنا به وجود دستگاه های موجود برای تولید، از روش های مختلفی برای ساخت و تهیه ایزوگام استفاده می شود. این روش ها که از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار است مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران نیز هست.
تولیدات ایزوگام بر پایه قیر خالص و نمونه پالایشگاهی به ایزوگام پلیمری شهرت دارد و به دو دسته ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری تقسیم می شود.
مصرف ایزوگام در کردستان با توجه به سرما و تغییرات جوی برآورد شده و بهترین ایزوگام پلیمری مناسب برای مناطق سردسیر در این استان به فروش می رسد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که با ضخامت 5 میلیمتر تولید می شود بهترین گزینه خرید ایزوگام در کردستان به شمار می آید. این محصول بسیار مقاوم است و با پلیمرهای وارداتی تولید می شود.

بهترین نوع ایزوگام در کردستان کدام است؟

ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری و پالایشگاهی از مرغوبیت و محبوبیت بیشتری برخوردار است.
ترجیح بیشتر تولید کنندگان تمرکز استفاده از قیر پالایشگاهی را بدلیل هزینه بالای تولید و در نتیجه افزایش قیمت تمام شده محصولات برداشته و برای فروش ایزوگام به استفاده از قیر دمیده در تولیدات خود روی آورده اند.
در این میان تولید کنندگانی همچون شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولاتی با استفاده از قیر پلیمری و خالص در عین افزایش قیمت تولیدات، تمرکز خود را روی تولید محصولات با کیفیت قرار داده و نتیجه آن جلب اعتماد عموم مصرف کنندگان بوده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در انتخاب ایزوگام در کردستان، میتوانید به کیفیت ایزوگام هیرمان اطمینان کامل داشته باشید و قبل از خرید، مشاوره رایگان را از متخصصین مستقر در دفتر فروش هیرمان بگیرید.

ایزوگام 4 میل بردین ویژه صادرات
ایزوگام 4 میل بردین ویژه صادرات

خرید بهترین جنس ایزوگام از کارخانه

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام دلیجان از درب کارخانه با قیمت عمده

بهترین شیوه خرید ایزوگام در کردستان برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند. شرکت تولیدی هیرمان با بهره گیری از استاندارد کالا و تولید ایزوگام با کیفیت می تواند بصورت سفارشی و برای مناطق خاص هم تولید نماید.

خریداران ایزوگام در کردستان با ثبت سفارش و نوع نیاز خود وارد پروسه مشاوره و تولید شده و نیاز خود را با مطرح نمودن بصورت تلفنی و یا در صورت امکان حضوری با کارشناسان مجموعه در میان می گذارند و در نهایت ایزوگام مورد نیاز خود را در ضخامت و وزن و مقاومت بهینه در اسرع وقت تحویل می گیرند.

قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان هیرمان

تعیین قیمت و قیمت گذاری روی محصولات تولید شده همیشه کار سخت و طاقت فرسائی بوده است. در حال حاضر و با افزایش قیمت های مواد اولیه بصورت مستمر و بدون ابلاغ باعث شده تا تولید کنندگان ایزوگام، قیمت محصولات تولیدی خود را بصورت روزانه محاسبه و اعلام نمایند.
برای دریافت لیست قیمت محصولات ایزوگام پلیمری هیرمان باید از روش های موجود برای برقراری ارتباط با دفاتر فروش و نمایندگی های فروش هیرمان در استان استفاده نمائید. قیمت ایزوگام در کردستان بسته به استفاده از مواد اولیه در آنها و تعداد لایه ها، ساده یا طرح دار بودن می تواند تفاوت داشته باشد.

نمایندگی فروش ایزوگام در کردستان نیز در مراکز برخی استان ها مانند سنندج دایر شده است که لیست آنها را می توانید با مراجعه به سایت ایزوگام هیرمان ببینید.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولاتی متنوع در کردستان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلسجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

اگر می خواهید بدانید که کیفیت کدام ایزوگام در کردستان مناسب تر است، توصیه می کنیم با واحد فروش ارتباط بگیرید.

خرید ایزوگام حلزون مستقیم ازکارخانه
خرید ایزوگام حلزون مستقیم از کارخانه

نحوه خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

برای خرید ایزوگام بردین دلیجان یا ایزوگام هیرمان دلیجان که بهترین و معتبرترین برند ایزوگام در کردستان هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مطلب سپاسگزاریم و امیدواریم در مراحل انتخاب و خرید ایزوگام در کردستان موفق و مطمئن با هیرمان همراه باشید.

بهترین گزینه انتخاب ایزوگام در کردستان چیست؟

به توصیه کارشناسان، بهترین و مرغوب ترین ایزوگام برای استان کردستان، ایزوگام های سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

چرا ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان 5 میل ضخامت دارد؟

این محصول با فرمول جدید و با بهترین پلیمرهای اصلاح کننده قیر با کیفیت و دوام بالاتر تولید می شود. این محصول در کوتاه مدت نیاز به تعمیر و تعویض ندارد.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x