بهترین ایزوگام در کرج با کیفیت پلیمری

ایزوگام در کرج و استان البرز که بخش قابل توجهی از فشار جمعبت و کم آبی تهران را تحمل میکند باید به گونه ای انتخاب و خریداری شود که زمستان های سرد و تابستان های معتدل را تاب آوری داشته باشد. با توجه به شرایط جوی استان البرز لزوم استفاده از عایق برای ایمن سازی ساختمان در برابر سرما و رطوبت امری بدیهی مینماید.
در این مطلب لزوم شناخت بهترین عایق رطوبتی ایزوگام در بازار و خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه را هم بررسی میکنیم.

استفاده از ایزوگام در کرج برای عایقکاری

رشته کوههای البرز، استان مازندران و البرز را از هم جدا کرده‌است، و کرج که هم اکنون بخش قابل توجهی از فشار جمعیت و کم آبی تهران را تحمل می‌کند، به تنهائی سرزمینی پرجاذبه و مرکز آب و آبادانی بوده‌است.
استعدادهای طبیعی و منابع آبی فراوان سلسله جبال البرز، همچنین خاک حاصلخیز برای شکل گرفتن اجتماعات بشری مناسب بوده‌ است و آب و هوای استان به گونه ای است که تحت تاثیر سلسله جبال البرز، دارای زمستانهای سرد و تابستان های معتدل است. ایزوگام در کرج توسط شرکت های پیمانکاری و انبوه سازان و نمایندگی های ایزوگام به صورت عمده خریداری می شود.

کرج، ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان، هشتگرد، از شهرهای شناخته شده این استان است که به جهت ساخت و سازها از بهترین ایزوگام دلیجان استفاده میکنند.

استان البرز و استفاده از بهترین عایق

طبق بررسی های انجام شده روی نقشه های استان کاملاً مشهود است که جنوب استان البرز به دلیل مجاورت با دشت، آب و هوای خشک و گرم دارد و این ویژگی منطقه بشمار میرود که از یک سو به رشته کوههای پر برف البرز میرسد و از سوی دیگر به حاشیه یکی از خشک ترین بیابانهای ایران منتهی میگردد.
به این ترتیب میتوان گفت عوامل متعددی بر آب و هوای استان تاثیر دارند، اما در این میان ارتفاعات سلسله جبال البرز مهمترین نقش را در شکل گیری آن به عهده دارد. بنا بر این ارتفاعات از یک سو سبب کاهش دما می شود و از سوئی مانع نفوذ جریانهای مرطوب شمال است.

لزوم تولید عایق مناسب و سازگار با این شرایط کاملا حس میشود و باید تولید بر اساس نیاز این استان صورت گیرد. ایزوگام در کرج بایستی از یکطرف تحمل سرما و یخبندان زمستان را داشته باشد و از طرف دیگر در مقابل دمای زیاد فصل تابستان مقاومت کند.

ایزوگام در کرج با کارایی و کیفیت بالا

شما می توانید در یک روز هم در پیست دیزین روی برف ها اسکی بازی کنید و هم به دشت ماسه ای اشتهارد سفر کنید و از امکانات کویرنوردی بهره ببرید. یا میتوانید از کایت سواری بر فراز ارتفاعات اطراف کرج لذت ببرید و گاز زدن به سیب های باغات مهرشهررا توام تجربه کنید.
این استانِ پرنعمت به علت دسترسی مناسب به شهرهای اطراف، از گذشته تا به امروز پل ارتباطی بین چندین استان کشور بوده است و همین موقعیت مکانی باعث شده که گذرگاهی تاریخی محسوب شود.

استفاده از ایزوگام در کرج و شهرهای استان البرز با توجه به نکاتی که در مورد جغرافیای این استان ذکر شد صورت می گیرد. مشاوران ما در واحد فروش هیرمان در معرفی محصولات به این نکات دقت دارند.

ایزوگام در کرج و شهرهای اطراف آن
نقشه استان البرز و شهرهای آن

تولید ایزوگام دلیجان برای استان البرز

هر کدام از مواد اولیه با ساختاری فیزیکی منحصر بفرد خود در نوبت های جداگانه با هم مخلوط شده و بصورت یک لایه واحد در می آیند.  ورودی های خط تولید ایزوگام قیر، لایه تیشو، پلی آستر و فیلم پلی اتیلن به همراه لایه فویل است که بصورت ورقه های بسیار نازک برای تبدیل ایزوگام به فویل دار وارد خط تولید می شوند.
کارخانه تولید ایزوگام هیرمان با بهره گیری از تکنولوژی ساخت و تولید ایزوگام برای استفاده در استان البرز با شرایط منحصر بفرد جوی، تولید ایزوگام در منطقه صنعتی دلیجان را برای خط تولید اتوماتیک ایزوگام مخصوص استان فراهم نموده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

با وجود متخصصین و نیروی انسانی کارآمد، خط تولید به روز شده و نیاز ایزوگام در کرج و شهرهای تابعه را با کمترین نرخ اتلاف مواد به فروشندگان و انبوه سازان استان عرضه می نماید.

فروش بهترین ایزوگام با قیمت ارزان

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید بیش از 5 نوع ایزوگام در خط تولید منحصر بفرد خود از بالاترین کیفیت برخوردار است و این مهم در فروش بهترین ایزوگام در کرج با شرایط جوی کاملا متفاوت نمود پیدا کرده است.
ایزوگام های تولیدی این کارخانه در انواع ساده و فویل دار، تک لایه و دولایه، سه لایه و تولید ایزوگام پودری که نسل جدیدی از ایزوگام می باشد رتبه نخست نوآوری در تولید عایق رطوبتی را به خود اختصاص داده است.

با استفاده از انواع مواد اولیه با کیفیت در محصولات، در اقصی نقاط ایران و با هر شرایط آب و هوائی تولیدات این شرکت با استقبال کم نظیری مواجه شده است. ایزوگام سه لایه تولیدی این شرکت که برای استفاده در مناطق با دمای بسیار پائین تولید می شود در استانهای با شرایط مشابه البرز کاربرد و محبوبیت بسیار دارد.

خرید ایزوگام پودری مناسب آب و هوای استان البرز

ایزوگام پودری نوع دیگری از تولیدات شرکت هیرمان است که با کاستن لایه فویل از ایزوگام و افزودن پودر مخصوص بجای آن توانسته در ساختمان سازی و ابنیه های سنگین بتنی در استان مورد توجه مهندسین و معماران قرار گیرد.
ایزوگام پودری با قیمت مناسب و دوام بالا از آن دسته عایق هائی بشمار می رود که برای استفاده خاص مناطق با دمای بالا طراحی و تولید میگردد و تفاوتی از لحاظ مقاومت و ماندگاری با تولیدات صادراتی برای کشورهای اروپائی ندارد. انبوه سارانی که به دنبال بهترین ایزوگام در کرج هستند کافی است با واحد فروش ارتباط بگیرند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام پودری می تواند هم در پی ساختمان و هم در پشت بام مورد استفاده واقع شود و این عایق با نصب توسط افراد با تجربه و حرفه ای می تواند عمر مفید خود را تا سال ها ادامه دهد.

نمایندگی ایزوگام در کرج

مصرف ایزوگام در کرج و تهران که دو استان نزدیک به هم هستند باعث شده است که کارخانه های ایزوگام دلیجان تعداد نمایندگی های فروش ایزوگام را در این استان ها گسترش دهند.
شرکت ایزوگام هیرمان هم به منظور ارتقای فعالیت خود برای فروش ایزوگام در کرج که مورد استفاد ه انبوه سازان و شرکت های پیمانکاری است اقدام به پذیرش درخواست های نمایندگی کرده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی ایزوگام در کرج و تهران و شهرهای اطراف با واحد فروش ارتباط بگیرید.

در این ویدیو دلایل اینکه چرا خرید ایزوگام های هیرمان برای مشتریان به صرفه هست توضیح داده می شود.


خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم را شرکت ایزوگام هیرمان با همین نام و مشخصات تولید می نماید که از آن برای استفاده در مناطق با دمای بسیار پائین در زمستان های سرد کوهپایه های البرز می توان استفاده نمود.
این نوع از ایزوگام برای صادرات به کشورهای مناطق سردسیر تولید شده است که با استقبال بینظیر در داخل مواجه شده است.
استفاده از این ایزوگام در کرج به تمام دست اندران ساخت و ساز و شرکتهای انبوه ساز ساختمانی پیشنهاد میشود تا نمونه بسیار عالی از محصول ممتاز را در اختیار داشته باشند.

استفاده از قیر پلیمری خالص و مواد اولیه بسیار با کیفیت در تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان وزن آنرا به 50 کیلوگرم رسانده و از این جهت نسبت به دیگر تولیدات سنگینتر و در مقابل از مقاومت بسیار بالاتر برخوردار است.

ایزوگام  صادراتی بردین با ضخامت 4 میلیمتر

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان بر اساس تحقیق قابلیت استفاده در مناطق با رطوبت بالا و یا دمای بسیار زیاد، در کارخانه تولیدی هیرمان دلیجان و در واحد کنترل کیفیت بررسی و پس از تائید کارکرد به خط تولید برای تولید انبوه سپرده شده است.
تصاویر و مشخصات فنی انواع ایزوگام با ضخامت های متفاوت را می توانید در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان مشاهده نمائید. از آن جمله ایزوگام با ضخامت 4 میلیمتر و وزن حداقل 40 کیلوگرم بردین است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام با ضخامت 4 میلیمتر جزو استاندارد تولید این محصول می باشد که با محاسبه قیمت مواد اولیه در آن بهترین انتخاب برای مناطق معتدل استان البرز میتواند باشد.

ایزوگام با ضخامت 3 میلیمتر، سبک ولی محکم

یکی دیگر از انواع تولیدات ایزوگام در کارخانه هیرمان، ایزوگام 3 میلیمتر ضخامت است. از این نوع ایزوگام که از وزن کمتری برخوردار است میتوان در ناحیه هائی از ساختمان استفاده کرد که عملیات اجرائی بعدی را به دنبال دارد.
به عنوان مثال می توانیم از ایزوگام با ضخامت 3 میلیمتر در پی ساختمان، روی شناژ یا کرسی چینی و فونداسیون، در تراس و بالکن ها، کف سرویس های بهداشتی و حمام را نام ببریم.
سبکی وزن و قابلیت حمل آسان، نصب بسیار ساده و کیفیت بالای آن از امتیازات مصرف این نوع ایزوگام در کرج است.

تولیدات سفارشی ایزوگام 3 میلیمتر برای استفاده در پلسازی و با تائید مهندسین پروژه قبل از آسفالت مورد استفاده قرار گرفته است که با لایه پرایمر قبل از نصب ایزوگام چسبندگی آنرا به حد اعلا رسانده اند.

تولید ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر

برخی از تولیدات ایزوگام برای استفاده در مکان های خاص و بر اساس سفارشات تولید می شوند. استفاده از این نوع ایزوگام توانسته به عنوان عایق رطوبتی مناسب و با قیمت ارزان جایگاهی برای خود بدست بیاورد.
در آزمایشات مختلف روی این نوع عایق و نتایج بدست آمده از این تست ها، امکان تولید و استفاده انبوه آنرا فراهم نموده است، ضمن اینکه مجوز های تولید و استانداردهای لازم را نیز به همراه دارد.

برای دریافت کلیه اطلاعات مربوط به مشخصات و تضامین و بیمه نامه های ایزوگام 2 میلیمتر ضخامت می توانید با دفتر فروش اصلی کارخانه هیرمان در ارتباط باشید

بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار
بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار

قیمت ایزوگام در کرج و تهران به روز

با توسعه صنعت ایزوگام و نوآوری در تولیدات متنوع، محصولاتی با طرح های متنوع وارد بازار شده اند که حتی می توانند در شرایطی خاص و در مکان های پر بارش به عنوان نمای ساختمان مورد استفاده قرار گیرند.
ایزوگام در کرج موردنیاز پروژه های فراوانی است که به صورت عمده از درب کارخانه ثبت سفارش شده و توزیع می شوند. قیمت ایزوگام به روز نهایی می شود و در سال های اخیر هم نوسان و افزایش قیمت داشته است.

برای دریافت قیمت فروش ایزوگام در کرج کافی است با دفتر فروش کارخانه و یا دفتر فروش مرکزی در تهران تماس بگیرید.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان باضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
.jpg - بهترین ایزوگام در کرج با کیفیت پلیمری
ایزوگام طرح دار صادرتی بردین دلیجان

نحوه خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

برای خرید عمده ایزوگام در کزج کافی است که با واحد فروش تماس بگیرید و در کمترین زمان محصول مورد نیاز خود را دریافت کنید. راه های پیشنهادی ما برای خرید بهترین مارک ایزوگام در کرج و تهران و سایر استان ها عبارتند از:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مطلب سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

بهترین مارک ایزوگام در کرج کدام است؟

بهترین برند ایزوگام که در استان البرز مورد استفاده قرار می گیرد، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام در قشم با کیفیت خاص

کدام ایزوگام برای کرج مناسب است؟

ایزوگام در کرج و شهرهای استان البرز باید استحکام و مقاومت بالا در برابر سرما داشته باشد. پیشنهاد ما ایزوگام بردین و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x