خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه با قیمت عالی

خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه چه مزایایی دارد؟ آیا می توانم ایزوگام مرغوب را با قیمت عالی بخرم؟ کارخانه هیرمان موجب می شود که با کمترین قیمت، بهترین محصول را بدون واسطه و استاندارد بخرید. این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که بهترین برند ایزوگام را با قیمت ارزان تر بتوانید تهیه کنید.
خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه به جهت این که به صورت عمده و با هزینه کمتر انجام می شود، نقش مهمی در کاهش هزینه های عمومی پروژه دارد. در مطلبی که برای شما تهیه کرده ایم به معرفی و نحوه فروش فوق العاده برندهای معتبر بیشتر می پردازیم

وبسایت خبر آنلاین درباره مشخصه های ایزوگام و نحوه خرید ایزوگام چه میگوید ؟

مزایای خرید ایزوگام از کارخانه

 1. کارخانه ایزوگام دلیجان انواع ایزوگام و برندهای متنوعی که با نام های شناخته شده تولید می کند را مستقیم از کارخانه عرضه می کند. این فرصت به کلیه مصرف کننده های ایزوگام داده می شود که انتخاب بهتر و خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه راتجربه کنند. نمایندگی های فروش ایزوگام و شرکت ها و بازرگانی های بزرگ می نوانند از این فرصت استفاده کنند. شرکت ایزوگام هیرمان این امکان را به کلیه شرکت ها و بازرگانان برای خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه می دهد.
 2. قیمت ارزان تر
 3. کیفیت برتر
 4. مشاوره رایگان
 5. تخفیف های ویژه فصلی
 6. تولید انواع ایزوگام سفارشی
 7. ایزوگام با استاندارد اصل
 8. صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ نمونه هایی از مزایای خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه است.

برای تهیه انواع عایق رطوبتی با توجه به کارکرد هر یک از انواع محصولات اقدام کنید. هیرمان، نقطه پایان جستجوی شماست!!!
با شماره های تماس کارشناسان فروش هیرمان به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

مشکلات خرید ایزوگام به نقل از روزنامه رسمی !

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی خریداران و استفاده از کلمه قیمت ارزان و ترغیب مشتری به خرید جنس ارزان لطمه بزرگی به صنعت ساختمان و عایق وارد میکنند چرا که خریداران با خرید محصول بی کیفیت پس از یک یا نهایتا دو سال مجبور به هزینه مجدد برای نصب ایزوگام می شود که این نوعی از اسراف منابع ملی و آلودگی محیط زیست می شود.
(مطالعه کامل تر در اینجا)

قیمت خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

برای تهیه و خرید انواع ایزوگام برای کاربردهای عمده نیاز است که به جنبه های اقتصادی آن توجه کنید. همچنین کاربرد هر یک از انواع عایق های رطوبتی هم مورد توجه قرار می گیرند. در این راستا شرکت ایزوگام هیرمان مطالب مفیدی را در اختیار کلیه خریداران عمده می گذارد.
قیمت ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان دلیجان با دقت و توجه بر چندین عامل تعیین می شود. به این ترتیب قیمت ایزوگام به اطلاع شما می رسد.

از این مقاله میتوانید برای دریافت قیمت رول ایزوگام استفاده کنید

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

 • مهمترین عوامل موثر در قیمت ایزوگام عبارتند از:
 • نوع ایزوگام و تعداد لایه های تشکیل دهنده آن
 • نوع ایزوگام و پوشش نهایی آن
 • کیفیت و قیمت قیر مصرف شده که در بازار عرضه شده است.
 • مواد اولیه دیگر مانند تیشو پلی استر و نوسان قیمت هر یک از آن ها.
 • ضخامت و وزن هر رول ایزوگام دلیجان
 • قیمت فروش خام و عمده ایزوگام دلیجان. نوسان قیمت خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه به مهمترین عامل یعنی قیمت قیر وابسته است.

هر پروژه بر حسب این که چه مقدار از چه نوع عایق رطوبتی نیاز دارد برآورد می شود. خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه دلیجان؛ با مشاوره کارشناسی و با هزینه کمتر انجام می شود.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه
عرضه مستقیم ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از کارخانه

خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان همواره تولید و فروش بهترین ایزوگام را مقصد نهایی خود در بازارهای داخلی و در جهت صادرات می داند. برای کلیه محصولات خود بعد از خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه؛ ضمانت نامه 200 ماهه و بیمه نامه معتبر صادر می کند.
شهرهای بزرگ و کوچک؛ پروژه های تاسیساتی و عمرانی می توانند از مزایای فروش بهترین ایزوگام هیرمان دلیجان بهره مند شوند. کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان ایزوگام استاندارد و ارزان قیمت را به شما معرفی می کند.

پروژه های تاسیساتی و عمرانی ومصرف کننده عادی هم از مزایای فروش بهترین ایزوگام دلیجان بهره مند هستند.

استعلام لیست قیمت ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام هیرمان بسیار شناخته شده و نشان دهنده کیفیت برتر عایق پیش ساخته رطوبتی است. کارخانه ایزوگام هیرمان هم محصول اقتصادی و درجه یک دارد و هم محصولی که برای صادرات و نصب در پروژه های بسیار مهم ضرورت دارد. ایزوگام بردین دلیجان محصولی است که با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب عرضه می شود. علاوه بر آن ایزوگام حلزون دلیجان که همان طور که از نام آن پیداست با چسبندگی و کارایی بالا بسیار اقتصادی است. لیست قیمت انواع محصولات با فروش عمده از کارخانه به روز تهیه میشود

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

برای اطلاع از قیمت انواع ایزوگام تک لایه و ایزوگام دولایه و یا ایزوگام های فویل دار و بدون فویل تماس بگیرید. از کارشناسان قیمت خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه را دریافت کنید.

قیمت بهترین برند ایزوگام برای بام

امروزه مصارف ایزوگام که در انواع مختلف تولید می شود برای پروژه های مختلف به طرز چشمگیری افزایش یافته است. عایق های پیش ساخته رطوبتی برای کاربردهای مختلف خریداری می شوند.
کیفیت ایزوگام برای نصب بر روی بام و دیوار و استخر؛ هر یک به صورت جداگانه ارزیابی می شود. کاربرد هر یک از انواع ایزوگام دلیجان و یا آب و هوای منطقه ای سنجش می شود. خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه برای اجرای ایزوگام در پروژه های مختلف ضروری است. ایزوگام فویل دار دو لایه سوپر صادراتی هیرمان و یا ایزوگام بردین دو گزینه بسیار مناسب برای پشت بام است. برای تهیه لیست قیمت به روز و خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه با واحد فروش هیرمان تماس بگیرید.

برای اطلاع از کلیه مشخصات رول های ایزوگام و قیمت بهترین تولیدات، کارشناسان ما در این زمینه شما را همراهی میکنند.

ایزوگام هیرمان دلیجان با قیمت عالی

در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان می توانید محصولات درجه یک با 3 برند ویژه را مشاهده کنید که برای پروژه های مختلف تولید می شوند. خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه تهیه این محصولات را برای شرکت ها، پیمانکاران ساختمان های اداری و تجرای و مسکونی ممکن میکند.
1. ایزوگام هیرمان دلیجان (ایزوگام سوپر صادراتی) با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم
3. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن 41 کیلوگرم
در هیرمان انواع ایزوگام طرح دار و ایزوگام های سردسیری و ایزوگام گرمسیری و ایزوگام دولایه و سه لایه ثبت سفارش میشود.

برای تهیه عایق رطوبتی از کارخانه کافی است که از طریق راه های ارتباطی تلفنی در تماس باشید.

قیمت ایزوگام بردین دلیجان درب کارخانه
ایزوگام بردین دلیجان به قیمت کارخانه

 لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

انتشار لیست قیمت ایزوگام برای شرکت ها و دفاتر فروش و نمایندگی های ایزوگام اهمیت ویژه دارد. در سال جاری هم کماکان لیست قیمت های ایزوگام در صورت نیاز به صورت مستقیم برای شرکت ها ارسال می شود. خرید ایزوگام از درب کارخانه موجب اطمینان خاطر است و  دارای محاسن بسیار است.
1. تخفیف های ویژه فصلی
2. تولید انواع ایزوگام سفارشی
3. ایزوگام با استاندارد اصل
4. قیمت ارزان تر و کیفیت برتر
5. مشاوره رایگان و صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ از جمله مواردی است که خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه را تضمین می کند.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه، میزان آرامش و اطمینان شما را در هنگام انتخاب و تهیه انواع عایق رطوبتی پلیمری دوچندان می کند.

خرید اینترنتی ایزوگام دلیجان

عایق های رطوبتی امروزه با تکیه بر کارایی و تناسب آن ها برای مصارف مختلف تولید می شوند. ایزوگام (عایق رطوبتی) علاوه بر استحکام باید زیبایی بصری را هم داشته باشند و خرید آن ها هم مقرون به صرفه باشد. یکی از راه های خرید محصولات هیرمان علاوه بر تماس با کارشناس، خرید اینترنتی ایزوگام ممورد نیاز است. انواع ایزوگام که در شرکت ایزوگام هیرمان تولید می شود عبارتند از:
1. ایزوگام تک لایه ویژه
2. ایزوگام های طرح دار
3. ایزوگام پلیمری دو لایه
4. ایزوگام های نوع H و نوع C
5. ایزوگام دو لایه معمولی
5. ایزوگام صادراتی
6. ایزوگام پی و فونداسیون

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

در هر شهری از ایران که هستید با تماس تلفنی و ارتباط با واحد فروش می توانید به راحتی از خدمات خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه در کمتر از 2 دقیقه استفاده کنید.

قیمت یک بسته ایزوگام ارزان از کارخانه

برای خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه و با قیمت عالی نیاز است که از منابع معتبر اقدام کنید. در مرکز خرید شرکت ایزوگام هیرمان کلیه منابع برای خرید بهترین ایزوگام برای شما مهیا است. در شرکت هیرمان:
– مشاوره های کارشناسی به صورت رایگان است.
– خرید بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام به صورت تلفنی و تماس با مسئولین فروش ممکن است.
– وب سایت رسمی شرکت ایزوگام هیرمان به شما اطلاعات دقیق را عرضه می کند.
– صفحه اینستاگرام شرکت ایزوگام هیرمان و کانال رسمی هیرمان در تلگرام و صفحه آپارات و یوتیوپ شرکت ایزوگام هیرمان، بررسی محصولات جدید را ممکن می کند.

خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه به تناسب کاربرد و با مشاوره های کارشناسی را برای شما ساده تر کرده ایم. قیمت یک رول ایزوگام به روز محاسبه و اعلام می شود.

مرکز خرید عمده ایزوگام دلیجان

دفتر فروش شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با فعالیت بی وقفه و نظارت بر امر فروش ایزوگام بدون واسطه و به صورت عمده فعالیت می کند. تمرکز ما بر معرفی انواع محصولات تولیدی کارخانه هیرمان و صادرات به کشورهای دیگر و مصرف عمده در داخل کشور است. دفتر فروش مرکزی شرکت ایزوگام هیرمان در تهران راه خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه را برای شما ساده تر کرده است. مبنای قیمت و فروش انواع ایزوگام از درب کارخانه به صورت عمده است.

از این مقاله درباره ی قیمت ایزوگام در تهران توضیحاتی دادیم، خواندنش خالی از لطف نیست!

کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه هیرمان را تجربه کنند. با هیرمان غیرممکن ها، ممکن شده است!

خرید ایزوگام حلزون دلیجان از درب کارخانه
بارگیری ایزوگام حلزون از درب کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

در پاراگراف های قبلی اشاره کوتاهی به محصولات شرکت هیرمان داشته ایم، در اینجا به معرفی برندهای معتبر ایزوگام هیرمان اشاره می کنیم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود. کد محصول: WP5000
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول: WP4000
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول WP 3000
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن هر رول 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون صادراتی.

در خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه، به کلیه محصولات و مشاوره های کارشناسی دسترسی سریع و مطمئن دارید.

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه می توانید از راه های زیر اقدام کنید:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

مسیرهای خرید ایزوگام به صورت مستقیم، مطمئن و سریع و با پایین ترین قیمت برنامه ریزی شده اند و با ثبت سفارش خرید ایزوگام از کارخانه؛ بهترین و مرغوب ترین عایق رطوبتی استاندارد را دریافت خواهید کرد.

در پایان ضمن تشکر از همراهی شما برای مطالعه این مقاله:، به سه سوال پر تکرار شما مشتریان عزیز پاسخ داده ایم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

آیا محصولات هیرمان با توجه به منطقه آب و هوایی تولید می شوند؟

بله. در شرکت هیرمان ایزوگام محصولات بر اساس منطقه جغرافیایی به سه دسته سردسیر، گرمسیر و معتدل دسته بندی و تولید می شوند.

در خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه ضمانت ها ارسال می شود؟

بله – کلیه ضمانت نامه ها و بیمه نامه ها همراه با بار ارسال می شود.

مزایای خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه چیست؟

خرید بی واسطه و سریع – کاهش هزینه های رفت و آمد – خرید محصول با کیفیت تضمینی و خرید مستقیم از تولید کننده

همچنین بخوانید

33 پاسخ
 1. علی کارگر
  علی کارگر گفته:

  خسته نباشید
  در خرید ایزوگام به صورت عمده و ماهیانه به صورت درصدی هم کار میکنید؟

  پاسخ
 2. حسین
  حسین گفته:

  وقتتون بخیر در خرید ایزوگام ملاک های مهم برای ماندگاری بالا چی میتونه باشه؟

  پاسخ
 3. صفایی
  صفایی گفته:

  ببخشید برای خرید ایزوگام حضوری شرکت شما ساعت کاریشون به چه صورته؟

  پاسخ
 4. سعیده رضایی
  سعیده رضایی گفته:

  سلام معذرت میخوام برای سقف خونه در مناطق گرمسیر قبل از تابستان میخواستم یرای خرید ایزوگام اقدام کنم میخواستم ببینم کارشناس های شما چه زمانی از روز پاسخگو مشتری هستند؟؟؟

  پاسخ
 5. افرا رضایی
  افرا رضایی گفته:

  سلام عرض ادب
  برای خرید ایزوگام اینترنتی یا حضوری که اقدام کنیم تحویل در چه مدت صورت میگیره؟

  پاسخ
 6. alirez
  alirez گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  برای خرید ایزوگام تماس گرفتم اما مشغول بودین چه تایمی تماس بگیرم؟

  پاسخ
 7. ایمانی
  ایمانی گفته:

  خسته نباشید
  خرید ایزوگام در کارخانه شرایط مناسب تری داره اما شما خدمات پس از فروش دارید؟

  پاسخ
 8. محسن میرزایی
  محسن میرزایی گفته:

  سلام
  خرید ایزوگام در این شرایط بازار کار درستی هست یا روی قیمت ها تاثیر نمیزاره؟

  پاسخ
 9. حاج علی
  حاج علی گفته:

  سلام میشه از درب کارخانه هیرمان ایزوگام خرید ؟ امکان فروش حضوری دارن ؟ دستگاه کارتخوان دارن ؟

  پاسخ
  • mr danesh
   mr danesh گفته:

   سلام بله امکان خرید حضوری ایزوگام از درب کارخانه هست و برای کسب اطلاع از ادرس کارخانه و ساعات فعالیت ، با این شماره تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۵۱۸۸۴۷۰ سرکار خانم پارسا

   پاسخ
 10. محمدطه
  محمدطه گفته:

  سلام برای سقف دسشویی میخوام ایزوگام بخرم بین فویلدار و ساده خواهش میکنم بگید چی تهیه کنم

  پاسخ
  • mr danesh
   mr danesh گفته:

   سلام ، برای قسمت های داخلی که مجاورت آفتاب و مشکلات فیزیکی نیستند، ایزوگام بدون فویل باکیفیت خریداری فرمایید

   پاسخ
 11. علی قاسمی
  علی قاسمی گفته:

  اقا خریدن ایزوگام چقدر سخته هم گرونه هم هزارتا مارک و برند متفاوت هست تو بازار. هیچوقت فکر نمیکردم انتخاب ایزوگام اینقدر پیچیده باشه. ممنون از هیرمان و مهندس حاجی جعفری که توضیح دادن توی ویدیو.

  پاسخ
  • mr danesh
   mr danesh گفته:

   سلام جناب قاسمی، شرکت هیرمان با تولید محصولاتی در بالاترین سطح کیفی، و ارائه تاییدیه ها و ضمانت نامه های کتبی، و البته ارسال نمونه های محصولات پیش از خرید، جای هیچ شک و شبهه ای را در خرید ایزوگام باقی نمیگذارد

   پاسخ
 12. ظهرابی
  ظهرابی گفته:

  سلام مراحل خرید از شرکت شما رو مطالعه کردم ولی موفق به تماس با شما نشدم خط های شما اشغال بود. ممنون میشم تماس بگیرید با من

  پاسخ
  • mr danesh
   mr danesh گفته:

   سلام کارشناسان ما درحال خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند،
   با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۵۱۸۸۴۷۰ سرکار خانم پارسا

   پاسخ
 13. زمانی
  زمانی گفته:

  سلام قصد خرید ایزوگام دارم باید براورد هزینه های خرید و نصب ایزوگام رو بصورت پیش فاکتور رسمی به بخش بودجه شرکت تحویل کنم. البته روی کیفیت خیلی حساس هستند.

  پاسخ
  • mr danesh
   mr danesh گفته:

   سلام، در اولین مرحله در خرید ایزوگام از شرکت هیرمان ، کارشناسان ما به شما پیش فاکتوری ارائه میکنند که کاملا گویای همه چیز هست.

   پاسخ
 14. دانیال حبیب زاده
  دانیال حبیب زاده گفته:

  سلام وقتتون بخیر برای اراک نیاز داریم به خرید ۸۵۰۰ متر ایزوگام طرح دار
  موجود دارید ؟ یا امکان تولیدش هست ؟

  پاسخ
 15. احسان صالح
  احسان صالح گفته:

  خرید ایزوگام از شرکت شما به چه شکل است؟
  ویدیو داخل مقاله رو دیدم و تا حدودی متوجه شدم. با پرسنل شما تماس گرفتم ولی خارج از ساعت اداری بود.
  ممنون میشم با من تماس بگیرید

  پاسخ
 16. رحیم ستاری
  رحیم ستاری گفته:

  وقت شما بخیر پرسنل هیرمان
  تشکر میکنم از شما بابت رفتار مناسب و کیفیت محصولاتتون.
  #خرید_ایزوگام_مستقیم_از_کارخانه

  پاسخ
 17. علی دشتی
  علی دشتی گفته:

  خرید اینترنتی ایزوگام رو فقط از وبسایت هیرمان انجام بدید.
  کاملا امن و بدون دردسر . دمشون گرم

  پاسخ
 18. غلامرضا
  غلامرضا گفته:

  سلام خرید ایزوگام دیجی کالا را پیشنهاد میکنید ؟
  طبق این مقاله ای که خوندم ، برند هایی که برای فروش گذاشتند میتونن قابل اعتماد باشن.
  ممنون میشم توضیح بدید.

  پاسخ
 19. رِئیسی
  رِئیسی گفته:

  با سلام
  رئیسی هستم از یزد میخواستم ببینم بهترین ایزوگامتون برای خرید چیه؟ من کیفیت خیلی برام مهمه. چند بار از چندتا شرکت دیگه خرید کردم جنسشون به درد نمیخورد دیگه گفتم بیام از شما خرید کنم چون از چندتا همکارها پرسیدم شما رو معرفی کردن ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
 20. شاهوردی
  شاهوردی گفته:

  سلام من برای خرید ایزوگام از کارخانه داشتم جستجو میکردم و خیلی جاها دیدم ایزوگام هیرمان رو به عنوان بهترین برند ایزوگام معرفی کردن میشه اطلاعات بیشتری راجع به این محصول به من بدید در ضمن من برای فرمانیه تهران میخوام سپاس از شما

  پاسخ
 21. محسنی
  محسنی گفته:

  سلام وقت شما بخیر من برای خرید ایزوگام شرق باید با کی صحبت کنم؟ من توی اصفهان مغازه دارم ممنون

  پاسخ
 22. اسفندیاری تهران
  اسفندیاری تهران گفته:

  درخواست خرید ایزوگام دلیجان رو داشتم شما چه محصولاتی دارین البته من بهترین کیفیت رو میخوام ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 23. عباس حسینی
  عباس حسینی گفته:

  سلام
  دست شما درد نکنه
  بله من مستقیم از درب کارخونه شما خریدم خیلی عالی بود و برام قیمتش خیلی مناسب دراومد
  ممنون از مجموعه خوبتون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.