ساسان حاجی جعفری

ساسان حاجی جعفری مدیر شرکت ایزوگام هیرمان

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ساسان حاجی جعفری مدیر شرکت ایزوگام هیرمان است که در این شرکت در زمینه تولید عایق رطوبتی ایزوگام در دلیجان فعالیت می کند و با عرضه محصولات متنوع و با کیفیت توانسته است سهم بسزایی در صنعت عایق کشور ایفا کند.

ساسان حاجی جعفری مدیر شرکت ایزوگام هیرمان است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده و صادرکننده عایق رطوبتی ایزوگام در ایران است که محصولاتی با بهترین کیفیت با نام های ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام حلزون دلیجان را تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می کند.

ساسان حاجی جعفری تولید ایزوگام هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

این شرکت در حال حاضر به محصولات خود را به کشورهای مختلفی از جمله ترکیه، بلغارستان، افغانستان، عراق، پاکستان، قطر، کویت، ارمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، ترکمنستان و چندین کشور دیگر صادرات می نماید و امید است در آینده ای نزدیک بازارهای جهانی خود را گسترش دهد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان و ایزوگام حلزون دلیجان از محصولات شرکت هیرمان هستند.

ساسان حاجی جعفری کیست؟

ایشان مدیر شرکت ایزوگام هیرمان است و در سال 98 و 99 به عنوان کارآفرین موفق در عرصه صنعت در چند مستند تلویزیونی و برنامه زنده شرکت نمود تا دیگران نیز از موفقیت های ایشان بهره ببرند.

در ذیل می توانید یکی از مستندهای ایشان را مشاهده نمایید.

فیلم مستند ساسان حاجی جعغری در برنامه رمز موفقیت

آموزش درباره ایزوگام

آقای ساسان حاجی جعفری در صفحه آموزش برای مشتریان و مصرف کنندگان اقدام به توضیح ویدئویی نموده است که برای افزایش اطلاعات مشتریان بسیار مفید و موثر است که می توانید از طریق لینک زیر به این آموزش ها دسترسی داشته باشید.

4 پاسخ
 1. شریفی
  شریفی می گوید:

  سلام میکنم خدمت عوامل کارخانه هیرمان
  واقعا این شرکت توسط فردی با اخلاق و دارای مدیریت اداره میشود زیرا تمامی درخواست ها طبق زمان بندی انجام مشود و محصولات عالی هستند و سریع به دست مشتری میرسند .
  آقای جعفری واقعا خسته نباشید عرض میکنم خدمتتون.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.