ایزوگام پلاستیکی با پلیمر اروپایی وارداتی

پلیمر وارداتی اروپایی با مشخصات شیمیائی منحصر بفرد برای تولید ایزوگام پلاستیکی و بهبود عملکرد و افزایش مقاومت در کارکرد عایق رطوبتی نقش موثری ایفاء میکند. بسیاری از شرکت‌ها و یا مجموعه‌ های تولیدی با استفاده از کالاهای وارداتی نیازمندی‌های خود را در جهت ارتقای تولیدات برطرف می‌کنند و تولید ایزوگام پلی اتیلنی (ایزوگام پلاستیکی) در راستای مقاوم سازی سازه ها صورت گرفته و نقش خود را به خوبی نمایان می کند.

برای اطلاع از تولیدات هیرمان دعوت می کنیم که مقاله “ایزوگام الاستومری” را هم مطالعه نمایید.

تولید ایزوگام پلاستیکی با بهترین پلیمر اروپایی

یکی از اصلی‌ ترین حوزه‌های بازرگانی و تجارت بین‌المللی ورادات داست. لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین‌‌المللی در امر واردات و فعالیت در این زمینه را به حوزه‌ای فرا تخصصی تبدیل کرده است.
تهیه مواد اولیه یا لوازم ساخت برخی از کالاها در جهت بهبود عملکرد و یا بالا بردن کیفیت با استفاده از مواد اولیه در داخل کشور امکان‌پذیر نیست و گاهی هم تکنولوژی ساخت برخی محصولات در کشور وجود نداشته و یا مقرون به‌ صرفه نیست. از این رو از محصولاتی وارداتی را در مجموعه های تولیدی استفاده می کنند. ایزوگام الاستومری و ایزوگام پلاستیکی با پلیمرهای وارداتی تولید می شوند.

واردات پلیمر با مشخصات شیمیائی منحصر بفرد و برای تولید نوعی ایزوگام به نام ایزوگام پلاستیکی برای همین منظور برای افزایش عملکرد و مقاومت بیشتر در کارکرد ایزوگام صورت میگیرد.

تفاوت کیفیت ایزوگام در چیست؟

یکی از مهمترین مواردی که در تولید محصولاتی مانند انواع ایزوگام در نظر گرفته می شود نوع مواد اولیه و کیفیت قیر مصرف شده است. یعنی استفاده از مواد اولیه و قیر مرغوب و یا وزن و ضخامت هر رول ایزوگام را می توان عاملی اساسی در کیفیت ایزوگام تلقی نمود.
ایزوگام پلاستیکی که با پلیمرهای وارداتی تولید می شود یکی از این محصولات است که با مشخصات فنی قابل توجه می تواند برای پروژه های مهم و مقاوم سازی ساختمانها استفاده شود.

برای افزایش مقاومت ایزوگام در برابر نیروهای فشاری و ضربه وارد شده که بسیار هم مخرب میباشند از پلیمر های مخصوص با ترکیبات خاص استفاده می شود. ایزوگام پلاستیکی نوعی از این تولیدات است.

نقش خاصیت پلاستیکی در تولید ایزوگام پلاستیکی

از طریق گرما، پلاستیک ها یا پلی اتیلن ها به دامنه ای وارد می شوند که می توان آنها را تولید و فراوری نمود و از طریق فناوریهای نوین آنها را به الیاف، فیلم، یا اشکالی با پیچیدگی های حیرت انگیز تبدیل کرد.
انعطاف پذیری به عنوان یک ویژگی فیزیکی در دامنه وسیعی از مواد از جمله الیاف طبیعی ایزوگام به چشم می خورد، اما تنها از طریق ظهور صنایع پلیمری است که احتمال استفاده از این مواد فراهم می شود. بعنی استفاده از بهترین پلیمرها یک ضرورت به شمار می آید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

بسیاری از پلیمرها خاصیت انعطاف پذیری بالائی دارند و ما می توانیم با هزینه کم آنها را در مقادیر زیاد و با قابلیت اطمینان بالا تولید کنیم و در نتیجه تولید ایزوگام پلاستیکی به این ترتیب مقدور میشود.

ایزوگام پلاستیکی پلیمری سوپر صادراتی هیرمان
خرید بهترین ایزوگتم سوپر صادراتی پلمیری هیرمان

خرید ایزوگام پلیمری با کیفیت بالا

درک ما از چگونگی ساختن انواع ایزوگام ، به ویژه با استفاده از انواع مواد اولیه صنعت نوین پتروشیمی توسعه یافته است. پلیمرهای مورد نیاز برای تولید ایزوگام از منابع فسیلی ساخته می شوند. تولید آنها در بر گیرنده مجموعه ای از واکنشهاست که برای بازده بیشتر و مهمتر از همه برای تولید با مقیاس بیشتر بهینه شده اند.
اکثر پلیمرهای ترکیبی که امروزه می شناسیم از اتیلن می باشد و می تواند از نفت به دست بیاید. قابلیت اطمینان و اقتصادی بودن تولید عایق ایزوگام پلاستیکی به شدت به آن بستگی دارد.

ایزوگام پلاستیکی BPP و ایزوگام الاستومری BPE دو نمونه از عایق های رطوبتی هستند که با استفاده از بهترین پلیمرهای وارداتی تولید می شوند.

ایزوگام پلاستیکی و الاستیکی و تاثیر عملکرد پلیمرهای اروپایی

با گسترش یافتن محصولات عایق بر پایه پلیمر و برای کاربردهای مختلف، ترکیبات آنها نیز به طور چشمگیری افزایش یافته اند که بعد از همه این اصلاحات، پلاستیکها ویژگی های عملکردی متنوعی را به نمایش می گذارند. برای مثال سبک بودن، قابلیت انعطاف بیشتر، غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت هوا و باکتری را میتوان نام برد.
از طریق گرما دهی مستقیم می توان آن را در محل نصب و برای آب بندی استفاده کرد و همچنین قیمت آن بسیار ارزان است. این ویژگی ها نیز به هم مرتبط است. این ویژگی های مختلف است که در صنعت تولید ایزوگام انواع عایق ها از جمله ایزوگام پلاستیکی تولید می گردد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام پلاستیکی، به جهت کشش و مقامت بسیار بالا می تواند اطمینان و آرامش را برای همه به ارمغان بیاورد.

تفاوت قیر پلاستیکی و قیر الاستیکی در چیست؟

صنایع و کارخانجات تولید ایزوگام و عایقها به پلیمرها و قیرهایی که با این پلیمرها اشباع شده اند روی آورده اند. در جایی که وزن ایزوگام و نحوه بسته بندی آن اهمیت داشته باشد، کیفیت و مواد اولیه معنای تشخیص برند داشته باشد و آب بندی مناسب برای حفظ سلامت و آرامش مهم باشد این امر یک ضرورت است.
پلیمرهای وارداتی در مقایسه با دیگر مواد مورد استفاده در تولید، اغلب عمر مفید و ماندگاری بسیار طولانی تری دارند که این اختلاف ماندگاری خصوصاً در مناطق با درجه حرارت های متغیر روزانه و شبانه بسیار جدی تر است.

مشاورین ما در هیرمان آماده هستند انواع ایزوگام پلاستیکی BPP و ایزوگام الاستیکی BPE مخصوص مناطق سردسیری را بسیار خوب، بسیار سریع و بسیار ارزان بدست شما برسانند.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.


تولید ایزوگام دولایه بر پایه پلیمر اروپائی وارداتی

ایزوگام پلیمری دولایه با ضخامت و وزن متناسب خود که بر پایه پلیمر وارداتی تولید می شود نسبت به انواع دیگر ایزوگام از قیمت بالاتری برخوردار است. این محصول برای مناطق با درجه حرارت و دمای بسیار نا متعادل مناسب است و از مقاومت کششی و خمشی قابل ملاحظه برخوردار است.
ایزوگام پلاستیکی فویل دار با استفاده از لایه آلومینیوم، با ضخامت بسیار کم مانع نفوذ نور خورشید به عمق ایزوگام شده و در واقع با منعکس نمودن نور از رسیدن حرارت به لایه پلیمر ایزوگام جلوگیری می نماید و عمر مفید ایزوگام را افزایش خواهد داد.

ایزوگام پلاستیکی با خاصیت پلاستیکی می تواند مصرف کننده را تا سالیان طولانی از دوباره کاری و صرف هزینه مجدد برای تعویض عایق بی نیاز نماید.

ایزوگام پلیمری پلاستیکی مناسب پشت بام

یکی از مناطقی  که شدیداً به عایق کاری نیاز دارد پشت بام منازل و یا ساختمان های اداری و تجاری است و این موضوع از آن جهت دارای اهمیت است که در ساخت آنها از مواد و متریال با قیمت بالا و تجدید ناپذیر استفاده می شود.
در نتیجه استفاده از ایزوگام پلاستیکی درجه یک برای چنین مراکزی بسیار مهم است و حتی سقف و بام خانه ها و آپارتمان ها را هم می توان با این نوع ایزوگام برای سال ها مقاوم سازی کرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام پلیمری دلیجان می تواند تا سالها آرامش و آسودگی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای آگاهی از تولیدات و قیمت محصولات با ما در تماس باشید.

لیست قیمت ایزوگام پلیمری بدون نصب درب کارخانه

برای اینکه بتوانیم از قیمت ایزوگام پلاستیکی پلیمری اطلاع داشته باشیم باید ببینیم کدام عامل بیشترین تاثیر را روی قیمت داشته است و برای مقایسه با کالاهای همسان نیاز به قیمت و سابقه آنها داریم.
طبق بررسی های انجام شده خریداران حاضر به پرداخت ارقام بالاتر برای کالای با کیفیت هستند، چون از آن اطمینان دارند و متوجه هستند که کالای خریداری شده حداکثر عمر مفید و کیفیت را دارد و از این بابت این کالاها با استقبال عمومی مواجه می شود.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان کیفیت را برای تمام تولیدات خود در اولویت دارد و علیرغم افزایش قیمت در مواد اولیه از کیفیت نمی کاهد و برای اعتبار خود و اطمینان مشتری ارزش بسیار قائل است.

برای دریافت لیست محصولات تولیدی بر پایه قیر پلیمری از جمله ایزوگام پلاستیکی درجه یک و قیمت آنها با دفتر فروش ایزوگام دلیجان تماس گرفته و یا از طریق شبکه های اجتماعی ما از این لیست مطلع شوید.

ایزوگام صادراتی بردین با پلیمرهای وارداتی
تولید ایزوگام صادراتی بردین با پلیمرهای وارداتی

خرید عمده ایزوگام پلاستیکی دلیجان درجه یک

ایزوگام پلاستیکی که بر پایه مشخصات نفوذ ناپذیری بالا و انعطاف پذیری بسیار بالاتر، در کنار وزن بسیار پائین و مقاومت حداکثری پلاستیک برای جلوگیری از نفوذ رطوبت از آن استفاده می کنیم در طرح ها و لایه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.
در تولید این عایق ها از مواد اولیه ای استفاده می شود که در داخل کشور تولید و بدست می آید و تنها از پلیمرهای وارداتی از اروپا برای بهبود عملکرد و بهینه سازی عمر مفید عایق رطوبتی استفاده می شود. خرید ایزوگام عمده از کارخانه با قیمت ارزان تر ممکن میشود.
خرید عمده ایزوگام از درب کارخانه به قیمت روز برای پیمانکاران و نمایندگی های ایزوگام امری ضروری است.

مواد اولیه موجود درعایق های رطوبتی ایزوگام پلاستیکی به گونه ای است که در آینده می توان با تغییر دادن و کم و زیاد کردن آن ها به محصول جدیدی دست یافت که دارای تمام شرایط و مشخصات عایق فعلی و حتی برتر از آن در ضخامت و وزن و مقاومت باشد.

بهترین کارخانه ایزوگام تولیدکننده ایزوگام پلی اتیلنی

بهترین ایزوگام برای نصب کدام است ؟ این سوالی است که کلیه دست اندرکاران امر ساخت و ساز و کسانی که به زمان انتخاب ایزوگام برای نصب میرسند از خود می پرسند. آیا ملاک انتخاب بهترین ایزوگام یعنی بالاترین کیفیت؟ آیا بهترین ایزوگام یعنی داشتن پایین ترین قیمت؟ یا شاید بهترین ایزوگام یعنی بهترین خدمات پس از فروش!
شرکت تولیدی هیرمان با نوآوری و ابتکار به همراه تحقیق مستمر و استفاده ازبهترین و به روز ترین مواد اولیه در تولیدات خود با اقبال مواجه بی سابقه شده است و در اقصی نقاط ایران و در هر شرایط آب و هوائی از تولیدات این شرکت استفاده می نمایند.

وابسته بودن کیفیت ایزوگام پلاستیکی و کیفیت نصب ایزوگام منتهی به ماندگاری و دوام ایزوگام خواهد بود. پس خدمات و مهارت گروه نصاب را همیشه در نظر بگیرید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

مشخصات ایزوگام پلاستیکی پلیمری کیفیت بالا را می توان در ضخامت؛ همچنین در کیفیت قیر مصرف شده و نفوذ ناپذیر بودن ایزوگام جستجو کرد. مشخصات اعلام شده از جانب سازمان ملی استاندارد نیز از مشخصه های لازم و ضروری یک ایزوگام با درجه کیفیت بالا است. در این جا به محصولات شرکت ایزوگام هیرمان اشاره می کنیم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرحدار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
خرید ایزوگام پلیمری حلزون درب کارخانه
خرید ایزوگام پلیمری حلزون از درب کارخانه

راه های خرید بهترین ایزوگام از کارخانه دلیجان

پس از شناخت انواع ایزوگام نوبت به خرید و مراحل ان میرسد. برای خرید معتبرترین برند ایزوگام پلاستیکی پلیمری و ایزوگام الاستیکی تولید شده در هیرمان راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
  3. راه سوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خرید موفق و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

ایزوگام پلی اتیلنی چیست؟

منظور از پلی اتیلن همان پلاستیک است که ما هم تولید داریم و پلی اتیلن یک اصطلاح علمی است. ایزوگام پلاستیکی یکی از تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
پرایمر بنزینی ایزوگام با کیفیت و قیمت عالی

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x