ایزوگام تک لایه دلیجان ویژه مصرف مکان های خاص

ایزوگام تک لایه دلیجان به صورت سفارشی و ویژه مصارف خاص در پروژه های ساختمانی با رعایت کلیه استانداردها در مصرف مواد اولیه و با وزن و ضخامت متناسب تولید می شود. بر اساس نیاز و تقاضای بازار است که برخی از تولیدات با اندک تغییراتی در مراحل تولید، طراحی و ساخته می شوند.
در این مطلب شما را با مشخصات فنی و ویژگی های این محصول و تفاوت تولید و مصرف آن با ایزوگام دولایه را بررسی میکنیم.

کارخانه تولید ایزوگام دلیجان

امروزه برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبتی به لایه های زیرین ساختمان و در امان نگه داشته شدن پشت بام، دیوار و یا حتی کف سرویس های بهداشتی از نفوذ آب، استفاده از راه حل عایق رطوبتی ایزوگام بسیار مرسوم است.
ایزوگام محصولی است که از قیر پالایشگاهی و با استفاده از لایه های تیشو و پلی استر به صورت ایزوگام تک لایه، دولایه و یا حتی ایزوگام سه لایه تولید می شود. معروف ترین کارخانه های تولید کننده ایزوگام در شهر دلیجان فعالیت می کنند و سهم بالایی از تولید و فروش انواع عایق ایزوگام را به خود اختصاص داده اند.

کارخانه ایزوگام دلیجان با تولید انواع محصولات و بر اساس نیاز و تقاضای بازار، همکاری نزدیک با انبوه سازان، پیمانکاران ساختمانی و شرکت های تجاری صادراتی دارد.

ایزوگام تک لایه دلیجان خاص

ایزوگام تک لایه به عنوان یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین انواع ایزوگام در کشور شناخته می شود و امروزه توسط بسیاری از کارخانه های دلیجان تولید می گردد. تکنولوژی روز و دانش تخصص در صنعت ایزوگام امروزه به تولید کنندگان این اجازه را می دهد تا بتوانند ایزوگام تک لایه ویژه مصرف مکان های خاص و پروژه های ساختمانی ویژه را تولید نمایند و تمامی مشخصه ها و معیار های مورد نظر مشتریان و متناسب با آن مکان های خاص را پیاده سازی نمایند.
ایزوگام تک لایه دلیجان به صورت سفارشی و کاملاً منطبق بر اصول استاندارد تولید می شود.

کارخانه ایزوگام دلجان با تولید انواع ایزوگام در لایه های متفاوت و برای استفاده در اماکن مختلف خط تولید خود را سازگار نموده است.

خط تولید انواع ایزوگام دلیجان

برای پاسخ دادن به نیاز خریداران و استفاده کنندگان از محصولات عایق رطوبتی، تولید محصولاتی که بیشترین رفع نیاز را دارند در شرکت ایزوگام دلیجان در اولویت است.
این خطوط تولید با تولید انواع ایزوگام در لایه های مختلف از جمله ایزوگام تک لایه دلیجان، دو لایه، سه لایه و ایزوگام صادراتی فعالیت می کنند.
انواع ایزوگام با استفاده از بهترین مواد اولیه و با استفاده از به روز ترین تجهیزات و نیروی انسانی با تجربه و آموزش دیده تولید و روانه بازار مصرف می گردد. شرکت ایزوگام هیرمان بهترین کیفیت و بهترین مواد اولیه را در تولیدات خود بکار می برد..

انواع ایزوگام دولایه و ایزوگام تک لایه دلیجان با حذف و یا اضافه کردن لایه پلی استر تولید می شود که کار برد هر کدام و موارد مصرف برای آنها با یکدیگر متفاوت است.

ایزوگام تک لایه دلیجان با کیفیت خاص
ایزوگام طوفان شرق دلیجان محصولی با کیفیت و اقتصادی

مصرف و کاربرد ایزوگام تک لایه

با تعیین الزامات مشتریان و همچنین چگونگی ساختار و نوع کاربرد ساختمان ها و مکان های خاص مهندسان شرکت های تولید کننده اقدام به طراحی و ساخت ایزوگام دلیجان می نمایند و البته نمونه هایی را نیز برای آزمایش و بررسی نظر  مشتریان تهیه و به آن ها تحویل داده می شود.
در ادامه باید گفت که طراحی ایزوگام تک لایه با استفاده از قیر پلیمری و لایه های پلی استری درجه یک تولید می شود و البته در برخی از مواقع امکان استفاده از مواد اولیه ی سفارشی در تولید این نوع ایزوگام برای مصرف مکان های خاص وجود دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

پیشنهاد می شود برای سفارش و یا خرید ایزوگام تک لایه دلیجان ویژه مصرف مکان های خاص با مهندسان شرکت ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و خرید مناسبی انجام دهید.

تفاوت ایزوگام از نظر تعداد لایه ها

ایزوگام ها را بر اساس لایه های تشکیل دهنده به سه دسته تقسیم می کنیم:

  1. ایزوگام یک لایه، دارای لایه پلی استر سوزنی است و با روکش نایلون و یا فویل آلومینیومی و یا پودر تالک تولید می شود.
  2. ایزوگام دو لایه: دارای دو لایه پلی استر و تیشوی نخدار است که با روکش نایلون، فویل و یا پودر تالک تولید می شود.
  3. ایزوگام سه لایه: که علاوه بر لایه پلی استر و تیشو با مفتول های سیمی مقاوم سازی می شود.
  4. ایزوگام های تولید شده از نظر محل کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند و بهتر است عایق ایزوگام بر اساس نوع کاربرد و منطقه آب و هوایی انتخاب شود.

ایزوگام تک لایه دلیجان به صورت سفارشی و با کاربردهای مشخص تولید میشود. قبل از اقدام به خرید می توانید از مشاوره های رایگان با کارشناسان ما استفاده کنید.

تفاوت ایزوگام دو لایه و تک لایه

انواع ایزوگام با استفاده از بهترین مواد اولیه و با استفاده از به روز ترین تجهیزات و نیروی انسانی با تجربه و آموزش دیده تولید و روانه بازار مصرف می گردد.
استفاده از قیر پلیمری، لایه های پلی استر و تیشو، فیلم و پودر تالک برای تولید انواع ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد، که شرکت ایزوگام هیرمان بهترین کیفیت و بهترین مواد اولیه را در تولیدات خود بکار می برد.
انواع ایزوگام دولایه و تک لایه با حذف و یا اضافه کردن لایه تیشو تولید می شود که کار برد هر کدام و موارد مصرف برای آنها با یکدیگر متفاوت است. ایزوگام تک لایه دلیجان برای مکان هایی با آبریز کمتر ،مناسب تر هستند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای انتخاب انواع ایزوگام از جمله ایزوگام تک لایه دلیجان با مشاورین و کارشناسان فروش در دفتر فروش و یا کارخانه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهره ببرید.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.


تفاوت ایزوگام از جهت کاربرد

لازم است که ایزوگام برای محل هایی که شکل هندسی نامنظم دارند از ایزوگام تک لایه دلیجان انتخاب شود که منعطف تر است. اطراف شناژ و دیوار پی ها و همچنین محل های برخورد پی و ستون از جمله این مکان ها هستند. برای مکان هایی که در ارتباط مستقیم با نم و رطوبت هستند نیاز است که از ایزوگام مقاوم تر استفاده کنید.
ایزوگام تک لایه دلیجان به جهت این که قیمت اقتصادی تر و ارازن تر دارد برای عایق بندی تراس و آشپزخانه مناسب تر است. کاربرد ایزوگام دو لایه برای پشت بام، دیوارها، کف استخرها و مناطقی که رطوبت امکان نفوذ بیشتری دارد؛ رایج تر است.

ایزوگام تک لایه دلیجان که به صورت ویژه و با کیفیت عالی تولید می شود، بر اساس استانداردها و لازمه های ساختمان طراحی و تولید میشود.

ایزوگام تک لایه دلیجان با مصارف ویژه

ایزوگام تک لایه، همانطور که از نام آن پیداست از یک لای پلی استر تولید و ساخته می شود. عدم وجود این لایه به هیچ وجه از کیفیت ایزوگام تولید شده کسر نمی کند و در واقع با نظارت و در تطبیق با استاندارد های ابلاغ شده از طرف سازمان ملی استاندارد ایران تولید و عرضه می گردد.
ایزوگام تک لایه را بواسطه انعطاف پذیری و مقاومت قابل ملاحظه می توان در پی ها، فونداسیون ساختمان، قبل از اجرای سرامیک در سرویس های بهداشتی و حمام، و در کل در مناطقی از ساختمان قابل استفاده است که پس از نصب ایزوگام، عملیات اجرائی دیگری صورت خواهد گرفت.

برای اینکه بهترین و مناسب ترین ایزوگام تک لایه دلیجان را برای استفاده در محل مورد نظر داشته باشیم باید تحقیق و مقایسه منطقی از تولیدات کارخانه داشته باشیم که در ادامه به محصولات هیرمان اشاره می کنیم.

تاثیر لایه ها بر کیفیت ایزوگام

عامه اینطور فکر می کنند که تعداد لایه ها می تواند تاثیر مستقیم روی کیفیت محصولات تولیدی داشته باشد. به این ترتیب هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد احتمال برتری کیفیت نیز بالاتر خواهد رفت.
این تصور از آنجا ناشی شده که از ایزوگام در مناطقی استفاده شده است که غیر سازگار بوده است. یعنی ایزوگامی خریداری شده که کاربرد مناسب و یا کیفیت لازم را نداشته است.
توصیه کارشناسان و مشاورین مستقر در دفاتر فروش و نمایندگی های ایزوگام هیرمان به خریداران این است که قبل از هر اقدامی برای خرید، هماهنگی های لازم را برای  بازدید از محل نصب ایزوگام انجام دهید و از مشاوره آنها استفاده لازم را برای اقدام ببرید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

تعداد لایه تاثیری روی کیفیت ایزوگام ندارد و تنها در استفاده از ایزوگام برای محل نصب باید دقت شود. ایزوگامهای تولید شده در لایه های مختلف را برای مکان های مختلف تولید می کنند تا طیف گسترده تری از کاربران را در بر داشته باشد. ایزوگام تک لایه دلیجان نمونه ای از این محصولات است. 

ایزوگام تک لایه با قیمت مناسب
رول های ایزوگام بردین دلیجان با قیمت روز

قیمت ایزوگام تک لایه

تغییرات در تعداد لایه های ایزوگام می تواند تا حدودی روی وزن و قیمت ایزوگام تاثیر داشته باشد. اما نکته مهم در این مقوله، تولید بر اساس استاندارد است. یعنی در تولید ایزوگام تک لایه دلیجان حتماً از اصول استاندارد استفاده خواهد شد.
در قیمت ایزوگام به مواردی مانند وزن و ضخامت و کیفیت مواد اولیه توجه بسیار می شود و علاوه بر آن نوع روکش و یا پلیمرهای اصلاح کننده هم در قیمت هر رول ایزوگام نقش موثری دارد. قیمت ایزوگام به روز است و در این روزها نوسان و تغییر قیمت انواع عایق ایزوگام به چشم میخورد.

برای استعلام قیمت و دریافت لیست محصولات از جمله ایزوگام تک لایه دلیجان با یک تلفن ساده با واحد کارشناسی اقدام کنید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان

انتخاب ایزوگام که نیاز به تحقیق و بررسی و اطلاع از کاربرد و کارکرد انواع ایزوگام دارد، باید توسط افراد آگاه و متخصص انجام شده و در این میان برای این که قیمت ایزوگام هم ارزان تر و مناسب تر باشد، بهتر است مستقیم از کارخانه خرید نمایید.
خرید ایزوگام از کارخانه در متراژهای بالا و به قیمت روز موجب می شود که در کل هزینه های یک پروژه صرفه جویی شده و در عین حال بهترین عایق ایزوگام هم خریداری شود. ما راه های خرید بی واسطه و مستقیم از تولید کننده را توصیه می کنیم.

برای ثبت سفارش خرید ایزوگام تک لایه دلیجان کافی است با واحد فروش ارتباط بگیرید.

محصولات هیرمان بی نظیر و بی رقیب

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بر کیفیت و قیمت محصولات خود دقت و نظارت همه جانبه داشته و برندهای برتر زیر را تولید و در بازار داخلی و خارجی ارائه میدهد.
شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر ) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر ) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر ) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد.

ایزوگام رووف گاردن، ایزوگام های تولید شده با پلیمرهای وارداتی، ایزوگام تک لایه دلیجان،ایزوگام طوفان شرق و ایزوگامهای طرح دار را هم می توانید به لیست محصولات هیرمان اضافه کنید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با کیفیت فوق ممتاز

ایزوگام تک لایه دلیجان را چگونه سفارش بدهیم؟

شرکت تولید ایزوگام هیرمان برای سفارش و ثبت موارد مورد نظر برای خرید ایزوگام تک لایه دلیجان، راه ها و گزینه های متنوعی را برای شما در نظر گرفته است.
روش حضوری و خرید از دفاتر فروش و نمایندگی های هیرمان می تواند دارای مزایا و محسنات بسیاری باشد. با حضور در این دفاتر از دیگر تولیدات مطلع شده و با آخرین دستاوردها و تولیدات آشنا و از مشاوره رایگان مشاورین نیز برخوردار خواهید بود.
در روش غیر حضوری و با استفاده از بستر اینترنت و تلفن، می توانید به سایت هیرمان و یا با استفاده از شبکه های اجتماعی که برای این منظور به روز رسانی شده اند استفاده نمائید.

استفاده از این روش ها شما را برای خرید مطمئن و امن راهنمائی می کند و با توجه به خدمات قبل از فروش شرکت هیرمان امنیت در خرید و اطمینان از کیفیت را به یکباره خواهید داشت.

چه ایزوگامی برای داخل ساختمان و سرویس ها استفاده میشود؟

باید ایزوگام ساده استفاده شود و پیشنهاد ما بردین است.

همچنین بخوانید:
ایزولاسیون پشت بام با بهترین کیفیت

آیا ایزوگام با فویل را دولایه حساب میکنید؟

خیر، یک لایه الیاف پلی استر یک لایه تیشو است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید

guest

4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x