صادرات ایزوگام سنگی درجه یک

صادرات ایزوگام سنگی در تمام جهان طرفداران خاص خود را خواهد داشت. از این رو ارسال این محصول درجه یک به کشور های حاشیه ای و اروپایی، با هدف گسترش معاملات و توسعه بازار های تولیدی انجام می گیرد.
صادرات رکن اساسی تولید به شمار می رود. چرا که با استفاده از بستر صادراتی پایدار و سودآور، می توان شاهد افزایش هر چه بیشتر کیفیت محصولات در سایه تولیدی ممتاز و درجه یک بود. امروزه صادرات را می توان بخش کارآمدی توصیف کرد که زمینه های سودآوری های کلان را برای تولید کنندگان و صادر کنندگان فراهم خواهد نمود.

ایزوگام سنگریزه ای چیست؟

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که ایزوگام سنگ ریزه و یا ایزوگام سنگی چیست و تفاوت آن با دیگر انواع ایزوگام کدام است؟ در بیشتر موارد ایزوگام هایی که در پشت بام ها استفاده می شوند برای این که در برابر نور مستقیم خورشید و آفتاب مقاومت بالاتری داشته باشند، ایزوگام با یک لایه از فویل آلومینیوم هستند.
همین لایه نازک از آلومینیوم می تواند ایزوگام را در برابر تابش نور خورشید محافظت نموده و در واقع نور خورشید را منعکس می کند. در این صورت است که طول عمر ایزوگام بالاتر و دوام بیشتری پیدا می کند.
در تولید ایزوگام سنگ ریزه بجای استفاده از لایه آلومینیوم، از سنگریزه ها و شن های طبیعی با ضخامت بسیار کم استفاده می شود. این محصول دارای تنوع رنگ و ضخامت بیشتر است.
اگر چه وزن هر رول ایزوگام سنگریزه ای بیشتر است در مقابل در برابر نور خورشید عملکرد بهتری دارد. به همین منظور تولید و صادرات ایزوگام سنگی به عنوان یک محصول ویژه مورد توجه قرار دارد.

صادرات ایزوگام سنگی
کاربرد انواع ایزوگام سنگریزه ای

کاربرد انواع ایزوگام شنی (سنگی)

برای زیبا سازی پشت بام ها سال ها است که تولید کنندگان ایزوگام در تلاش هستند و تولید ایزوگام سنگریزه ای که سنگدانه های طبیعی ریز در لایه بیرونی آن با رنگ های متنوع به کار برده شده است، نتیجه این تلاش های بی وقفه است.
پس از نصب ایزوگام شنی، شاهد یکپارچگی و جلوه بصری بسیار زیبایی خواهید بود که برای محیط ها و اماکنی مانند روف گاردن ها نیز اهمیت ویژه دارد.
یکی از موارد استفاده از ایزوگام سنگی برای جلوگیری از فرآیند انتقال دما به داخل محیط کارخانه است، چرا که اکثر کارخانجات تولیدی بزرگ دارای شیروانی ها فلزی بر روی سوله های تولید هستند که در واقع این کار زمینه انتقال حرارت را به داخل فراهم میکند. ایزوگام سنگی مانع این امر می شود.
صادرات ایزوگام سنگی راهی است که کف و دیوارها استخرها و اماکنی مانند آن ها با نصب استاندارد پوشش دهی شوند.

ناگفته نماند که ایزوگام سنگ ریزه برای کلیه اماکن قابل استفاده خواهد بود و در برابر تابش مستقیم نور خورشید و تغییرات دمایی و همچنین در برف و باران مقاومت بسیار بالایی دارد.

صادرات ایزوگام سنگی در رنگ های مختلف

یکی از ویژگی های خوب انواع ایزوگام با سنگریزه های طبیعی این است که دارای رنگ های متنوع و بسیار زیبا هستند که همین موضوع صادرات ایزوگام سنگی را به کشورهای مختلف با آب و هوای گوناگون ممکن و بسیار اقتصادی می کند.
ایزوگام سنگریزه ای نسبت به ایزوگام های معمولی وزن بالاتری دارد و شاید وزن بیشتر و جذب نور بیشتر را بتوان به عنوان یکی از معایب این نوع ایزوگام دانست که دامنه کاربرد آن را محدود و تحت تاثیر قرار می دهد. البته ذکر این موضوع واجب است که این معایب نمی تواند چیزی از ارزش های این ایزوگام بکاهد.
مشخصات اصلی و قابل توجه این محصول، در کنار دیگر تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان مانند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان و ایزوگام های طرح دار شامل موارد زیر می شود:

  • تنوع رنگ سنگریزه و شن های بکار رفته در لایه بیرونی
  • مقاومت بسیار بالا در برابر تابش نور و شستشو
  • استفاده از مواد دوستدار محیط زیست (سنگریزه در برابر آلومینیوم)

هر گونه اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص چگونگی ثبت سفارش، قیمت و صادرات ایزوگام سنگی و دیگر محصولات هیرمان را از طریق تلفن واحد صادرات به سادگی دریافت کنید.

قیمت بروز ایزوگام سنگریزه
صادرات ایزوگام سنگی قیمت بروز

قیمت ایزوگام سنگریزه ای برای صادرات

تعیین قیمت ایزوگام همواره چالش برانگیز بوده و بر تصمیم گیری نهایی خریدار موثر بوده است. تاثیراتی که افزایش قیمت مواد اولیه و نوسانات در این قیمت ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر بروی قیمت تمام شده انواع ایزوگام می گذارد بسیار تامل برانگیز است.
شرکت هیرمان دلیجان به عنوان تولید کننده و صادر کننده بزرگ انواع عایق ایزوگام به خریداران خود این اطمینان را میدهد که همیشه در جهت رفاه مشتریان خود قدم برداشته و در کیفیت محصولات تولید شده هیچ کوتاهی نمی شود.
صادرات ایزوگام سنگی و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که به عنوان بهترین و باکیفیت ترین محصول در بازار ایران شناخته می شود با رویکرد استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه صورت میگیرد.
علیرغم نوسانات و اختلاف قیمت بسیار زیاد بین مواد اولیه با کیفیت پائین تر با نمونه مورد تائید شرکت،تلاش ما بر آن بوده است تا در تولیدات انواع ایزوگام از بهترین مواد اولیه و از تولیدکنندگانی تامین گردد که مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.
برای صادرات ایزوگام سنگی و دیگر محصولات شرکت هیرمان تمام گواهینامه ها و استانداردهای روز ملی و بین المللی اخذ گردیده است و ضمانت نامه معتبر و بیمه نامه فروش هم به همراه محصول ارسال می گردد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

صادرات ایزوگام سنگی درجه یک به کشور های متقاضی از جمله کشور های حاشیه خلیج فارس و دیگر متقاضیان اروپایی و آسیایی، در سایه صادراتی کارآمد انجام می گیرد. از این رو بهترین ایزوگام سنگی تولید شده در کشور وارد مسیر های صادراتی برتر در جهان می شود.

ایزوگام سنگی درجه یک

ایران از جمله کشور های مطرح در صنعت تولید ایزوگام با کیفیت است. کشوری که وجود کارخانه هایی از جمله کارخانه ایزوگام دلیجان، نماد تولید ایزوگام را به نمادی جهانی تبدیل نموده است. امروزه صادرات ایزوگام سنگی در دستور کار صادر کنندگان داخلی قرار گرفته است و شاید اصلی ترین دلیل آن را بتوان کیفیت بالای این محصول معرفی کرد.
ایزوگام بر حسب درجه بندی های متنوعی تولید می شود، چرا که مسیر استفاده از ایزوگام در شرایط آب و هوایی، متفاوت خواهد بود. از این رو ایزوگام دلیجان اصل با توجه به شرایط آب و هوایی، رطوبت و دیگر فاکتور های موجود تولید و در بازار های بین المللی به صورت مستقیم عرضه می گردد.
انتخاب ایزوگام شنی برای صادرات می تواند بسیار هوشمندانه باشد، ولی دقت کنید که صادرات ایزوگام سنگی و دیگر انواع ایزوگام باید تابع قوانین گمرک و بر اساس توافق های دوجانبه با کشور مفصد باشد.

همچنین بخوانید:
واردات ایزوگام مرغوب با کیفیت عالی

درصورت خرید ایزوگام بدون آگاهی و مشاوره ممکن است خسارات جبران ناپذیری به شما وارد شود پس حتماً قبل از هر خریدی با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در امر خرید و صادرات ایزوگام سنگی راهنمایی کنند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

خرید ایزوگام شنی از کارخانه
خرید مستقیم ایزوگام شنی از کارخانه

نحوه خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

انبوه سازان و سازندگان و شرکت های صادراتی و خریداران گرامی، به راحتی می توانند برای کسب اطلاعات قیمت، نحوه خرید ایزوگام و شرایط صادرات ایزوگام سنگی اقدامات لازم را انجام دهند. در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ما روش هایی برای سهولت خرید و صادرات ایزوگام سنگی برای شما در نظر گرفته ایم.
می توانید در دفتر فروش و خرید حضوری از مزایای این روش که منجر به بازدید از محصول مورد نظر و اطلاع از کیفیت عایق رطوبتی ایزوگام مورد نیاز سودمند شوید.
این ملاقات ها و مشاوره ها به صورت رایگان انجام می شود که می تواند مزیت این روش باشد.
از طرفی ارتباط تلفنی با دفتر فروش و اتصال به مشاورین و کارشناسان فنی واحد تولید و فروش از مزایای این روش است. علیرغم وجود فاصله بین خریدار و فروشنده مطمئناً تغییری در نحوه پاسخگوئی و اطلاع رسانی بین روش حضوری و غیر حضوری نمی بینید و در ارائه مشاوره فنی از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد.
استفاده از فضای مجازی و شبکه های شرکت اجتماعی پیشنهاد دیگر ماست که خریداران گرامی می توانید با مراجعه به سایت ایزوگام دلیجان و یا شبکه های اجتماعی، ثبت سفارش نمایید.

مشاورین ما می توانند شما را در خرید و صادرات ایزوگام سنگی در عین سرعت و با ذکر مشخصات فنی همراهی کنند و به این ترتیب شرایط تحویل و ارسال به بازارچه های مرزی و تحویل در مقصد، به شما به سادگی منتقل می شود.

وزن و ضخامت ایزوگام شنی چقدر است؟

ضخامت ایزوگام سنگریزه ای 4.5 میلیمتر و وزن هر رول 45 کیلوگرم است.

قیمت تحویل مرز شامل هزینه ترخیص میشود؟

خیر- قیمت تحویل مرز شامل قیمت کالا درب کارخانه با پلمپ گمرکی به علاوه هزینه حمل تا لب مرز است.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x