ایزوگام بدون روکش دلیجان با کیفیت عالی

ایزوگام بدون روکش چه تفاوتی با سایر نمونه های عایق رطوبتی دارد؟ مزیت های ایزوگام های فویل دار و بدون فویل کدام است و این محصولات چه تفاوت هایی دارند؟ عایق های رطوبتی که به صورت بدون روکش تولید می شوند برای مصارف خاصی به کار گرفته می شوند و همین محصولات با مواد اولیه درجه یک و با بالاترین و عالی ترین درجه کیفی و به صورت استاندارد تولید و روانه بازار می شوند.

فویل ایزوگام چیست و چه کاربردهایی دارد؟

همان طور که می دانید فویل ایزوگام به همراه نایلکس و پودرهای معدنی به عنوان روکش در ساخت ایزوگام به کار می رود؟ آیا می دانید ایزوگام فویل دار چیست؟
ایزوگام فویل دار یا ایزوگام روکش دار همان ایزوگام بدون روکش است که با یک لایه فویل آلومینیومی پوشانده می شود. فروشنده ها در بازار ایزوگام افراد را به خرید ایزوگام روکش دار ترغیب می کنند اما خوب است بدانید که فویل ایزوگام به تنهایی دلیل برتری کیفیت ایزوگام نسبت به ایزوگام بدون فویل نیست.
در این مطلب به طور کامل توضیح خواهیم داد که ایزوگام فویل دار چیست و ایزوگام بدون روکش کدام است و به مزایا و ویژگی های هر یک خواهیم پرداخت.

فاکتورهای مهمی که بر قیمت ایزوگام فویل دار و ایزوگام بدون روکش تاثیر می گذارند توسط کارشناس به شما توضیح داده می شود.

فویل ایزوگام چیست؟

فویل ایزوگام ورق آلومینیومی است که ضخامت و اندازه مشخص دارد که روی رول ایزوگام پرس می شود. شکل دادن این ورق آلومینیومی بسیار ساده است.
حالا ممکن است که بپرسید چه چیزی می تواند ایزوگام را خراب کند؟ افزایش دما و نور خورشید می تواند اثرات مخرب بر رول ایزوگام بگذارد که فویل دقیقاً از همین موارد جلوگیری می کند.
ایزوگام بدون روکش بر خلاف ایزوگام روکش دار در برابر نور آفتاب و گرما کمتر مقاومت میکند. در هنگام تولید و ساخت ایزوگام ورقه های آلومینیوم را بر روی سطح عایق قرار می دهند. فویل می تواند در برابر گرما مقاومت کرده و از شل شدن و روان شدن قیر جلوگیری می کند.

فویل به تنهایی تضمین کننده کیفیت بالای ایزوگام نیست، فقط کاربردهای خاص ایزوگام با روکش فویل ان را در برخی از موقعیت ها تبدیل به بهترین انتخاب میکند.

کیفیت ایزوگام و رابطه آن با تعداد لایه ها

ایزوگام در کارخانجات تولیدی در انواع مختلف و با تعداد لایه های متفاوت تولید می شود. این تفاوت در تولید اولاً بستگی به منطقه ای که قرار است ایزوگام در آنجا مصرف شود دارد و دوماً به سفارش خریدار برای مصارف خاص و مکان های مورد نظر ایشان.
ایزوگام از نظر تعداد لایه به چند دسته تقسیم می شود. ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه و ایزوگام سه لایه. قابل ذکر است که تعداد لایه ها ارتباطی به استاندارد و غیر استاندارد بودن ندارد و مشخصات فنی هر کدام از این تولیدات و استاندارد تعریف شده برای هر آنها از این تولیدات منفک می باشد..

تفاوت ایزوگام ها در تعداد لایه ها فقط به محل مصرف آنها و درجه مقاومت و تحمل پذیری آنها در برابر تغییرات دما بستگی دارد. توضیح اینکه ایزوگام های تولید شده با لایه های بیشتر افزایش قیمت را در پی خواهد داشت و به دلیل استفاده از مواد اولیه بیشتر، هزینه تولید بالاتری را هم خواهند داشت

ایزوگام بدو ن روکش با نصب آسان
ایزوگام روکش دار هیرمان با نصب بسیار ساده

انواع ایزوگام از نظر روکش کدام است؟

در ادامه قصد داریم به انواع ایزوگام و ویژگی های آن ها و کاربرد هر یک اشاره کنیم. ایزوگام با روکش آلومینیومی به سه دسته تقسیم می شود:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ایزوگام تک لایه با روکش آلومینیوم: لایه داخلی این محصول از جنس پلی استر و اسپان باند است. ضخامت آن کمتر است و برای مکان هایی مانند شیروانی ها و گنبدها عالی است.
 • ایزوگام دو لایه فویل دار: این مدل دو لایه تیشو و پلی استر دارد. ایزوگام فویل دار معمولا ًباکیفیت تر، محکم تر و مقاوم تر است.
 • ایزوگام سه لایه روکش دار: این محصول برای پروژه های خاص به صورت سفارشی و با کیفیت فوق العاده تولید می شود.

ایزوگام بدون روکش یا ایزوگام ساده به جای فویل با یک لایه پودر معدنی و یا نایلکس پوشانده می شود. تولید ایزوگام ساده به صورت سفارشی و بر اساس نیاز و کاربرد صورت میگیرد.

ایزوگام بدون روکش مانند دیگر انواع عایق رطوبنی ایزوگام مطابق با استاندارد و با قیر پالایشگاهی با خلوص 70 تولید می شود.

ایزوگام بدون روکش با کیفیت عالی

ایزوگام بدون روکش از سری محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان در کشور است. محصولی که در برخی از ویژگی ها و مشخصه ها از جمله قیمت، تعادل و تناسب بسیار خوبی را برای مشتری در خود جای داده است.
تا چندین سال گذشته شاهد عایق کاری ساختمان ها به صورت سنتی و یا با آسفالت و قیر و گونی بوده ایم. با تولید عایق های رطوبتی و مزیت های این محصول به تدریج دیگر روش ها جای خود را به ایزوگام داده اند.
قیمت ایزوگام بدون روکش مناسب و ارزان بوده و عمر مفید ایزوگام مرغوب ساده 10 الی 15 سال خواهد بود و می تواند از نفوذ آب و نم به لایه های زیرین جلوگیری کند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام بدون روکش از جمله محصولاتی است که قیمت فروش آن در مقایسه با سایر ایزوگام ها، قیمتی مناسب و ارزان می باشد. برای خرید ایزوگام بدون روکش دلیجان با ما در ارتباط باشید.

کاربرد ایزوگام های فویل دار کدام است؟

سوال این است که اگر فویل ایزوگام در کیفیت ایزوگام فویل دار و ساده موثر نیست پس کاربرد و مزیت ایزوگام روکش دار چیست؟ زیبایی نکته ای است که باید به آن دقت شود. علاوه بر زیبایی، فویل می تواند نور آفتاب را منعکس کند و از متلاشی شدن ایزوگام جلوگیری می کند.
ایزوگام فویلدار برای سقف، دیوار، زمین های بازی و پارکینگ ها و مکان هایی که در معرض مستقیم آفتاب هستند بسیار مناسب است.
فویل می تواند از ساییدگی، خوردگی و تجزیه پذیری ایزوگام را در امان نگه دارد. یعنی می تواند ایزوگام را در برابر باران های اسیدی حفاظن کند. پس به این ترتیب عمر مفید ایزوگام بیشتر می شود.

قبل از خرید ایزوگام توصیه می کنیم که با توجه به موارد کاربرد ایزوگام و با مشاوره کارشناسی اقدام کنید.

ایزوگام فویل دار حلزون دلیجان
ایزوگام حلزون در انواع روکش دار و بدون روکش

موارد مصرف ایزوگام بدون روکش

ایزوگام ( isogum) پدیده ای صنعتی است که بر دانش و تجربه و فناوری های نوین در راستای مقاوم سازی و ایمن سازی سازه ها در برابر نم و رطوبت متکی است.
ایزوگام انواع مختلف داشته و پس از آزمون های گوناگون و در آزمایشگاه های کارخانه، ضریب پایداری آن افزایش داده می شود.
به موارد کاربرد ایزوگام ساده اشاره کوتاه می کنیم:

 • پشت بام ها
 • ایرانیت
 • پی ساختمان
 • استخرها
 • مخازن آب
 • تونل ها
 • کانال هاب آبیاری
 • سرویس های بهداشتی
 • سردخانه ها
 • سدها
 • پل های هوایی
 • باند فرودگاه
 • پارکینگ های طبقاتی
 • مرغداری ها
 • لوله های آب نفت گاز
 • دامداری و ….

برای شناخت و دریافت اطلاعات در خصوص ایزوگام بدون روکش و انواع ایزوگام فویل دار و طرح دار با واحد فروش ارتباط بگیرید.

قیمت ایزوگام بدون روکش و فویلدار

معمولاً قیمت ایزوگام فویل دار و ایزوگام طرح دار از ایزوگام بدون روکش و ساده بیشتر است. قیمت ایزوگام های فویلدار هم خود تحت تاثیر چنئین عامل قرار داشته و با توجه به کیفیت فویل ایزوگام، قیر و الیاف تیشو و پلی استر نهایی می شود.
قیمت هر رول ایزوگام ساده (بدون روکش) هم از این قاعده مسنثنی نیست و به روز نهایی و اعلام می شود. چرا که در تولید ایزوگام بدون فویل هم بهترین مواد اولیه و قیر پالایشگاهی مصرف شده و به صورت سنتی قیمت آن از قیمت ایزوگام فویل دار پایین تر است.

برای دریافت لیست قیمت انواع ایزوگام به راحتی می توانید با کارشناس فروش ارتباط بگیرید و یا از طریق منوی قیمت ایزوگام در عرض 20 ثانیه، نرخ عایق رطوبتی مورد نظر خود را دریافت می کنید.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


فروش ایزوگام با کیفیت استاندارد

کیفیت اولین مشخصه ای است که در ایزوگام بدون روکش مورد ارزیابی قرار می گیرد و کیفیت ایزوگام دلیجان اصل نه تنها در کشور، بلکه در سایر کشور های جهان نیز به خوبی شناخته شده است.
فروش ایزوگام باکیفیت دلیجان با قیمت هایی مناسب و ایده آل، در شرکت هیرمان بدون محدودیت آغاز گردیده است. خریداران عمده می توانند با توجه به موازین یاد شده، تمامی ابهامات و سوالات خود در این خصوص را با کارشناسان فروش مرکز در میان بگذارند.
از سویی دیگر نیز می توانید شاهد جزئیات کامل قیمت فروش ایزوگام بدون روکش و نمونه های دیگر نیز باشید

نمایندگی های فروش ایزوگام و شرکت های پیمانکار و انبوه سازان می توانند از فروش ایزوگام بدون روکش با قیمت درب کارخانه سودمند شوند.

کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان

ما به دلیل موقعیت مکانی و اشراف داشتن بر این قطب تولیدی توانسته ایم بهترین و برترین محصولات را برای مشتریانمان در سراسر ایران فراهم آوریم.
محصولات شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان که برندهایی شناخته شده در بازار هستند به این ترتیب است:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگامهای طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم

ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار هیرمان با کیفیت فوق العاده و قیمت ارزان هم اکنون در دسترس ما هستند.

ایزوگام طرح آجرنمای بردین دلیجان
خرید مستقیم ایزوگام طرح دار از کارخانه
نحوه خرید محصولات هیرمان مستقیم از کارخانه

اشاره کردیم که انواع ایزوگام در بازار موجود هستند و هر فروشنده ای یا تولید کننده ای مدعی تولید بهترین محصول است.
برای این که بهترین مارک ایزوگام دلیجان اصل را خریداری کنید از روش های پیشنهادی و امن هیرمان استفاده کنید. این توصیه ها عبارتند از:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
همچنین بخوانید:
پذیرش نمایندگی ایزوگام دلیجان از سراسر ایران

امیدواریم شناخت کافی در مورد انواع ایزوگام دلیجان پیدا کرده باشید و اگر مشاوره ای نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان ارتباط بگیرید.


چه ایزوگامی برای داخل ساختمان و سرویس ها استفاده می شود؟

باید ایزوگام ساده خریداری و نصب شود و ایزوگام بردین پیشنهاد ماست.

آیا ایزوگام فویل دار را دولایه حساب می کنید؟

خیر – ایزوگام دو لایه از یک لایه پلی استر و یک لایه تیشو تشکیل شده است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید

guest

4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x