سایت کارخانه ایزوگام دلیجان

سایت کارخانه ایزوگام هیرمان در هنگام انتخاب و خرید ایزوگام چه کمکی به شرکت ها و دفاتر فروش ایزوگام می کند؟ آیا خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه به صرفه و با تخفیف همراه است؟ با خرید ایزوگام از درب کارخانه می توانید بدون واسطه و با قیمت ارزان و با هزینه حمل و نقل کمتر مراحل خرید بهترین مارک های ایزوگام را تجربه کنید.
سایت شرکت هیرمان با معرفی انواع محصولات قیری تولید شده در این واحد صنعتی و فروش آن ها بدون واسطه گامی موثر در زمینه صرفه جویی هزینه ها برداشته است.

سایت کارخانه ایزوگام دلیجان

صفحه اصلی وبسایت ایزوگام دلیجان را در آدرس https://izogamco.com مشاهده کنید.

سایت کارخانه ایزوگام دلیجان از بهترین و تخصصی ترین کارشناسان در زمینه خرید و فروش ایزوگام بهره مند است. شرکت ایزوگام هیرمان این توانایی را در زمینه کلیه عایق های رطوبتی بروز داده است. کارخانه ایزوگام دلیجان بسیار شناخته شده و معتبر است و از کارخانجات برتر تولید انواع عایق های رطوبتی است.
خدمات و تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان در وب سایت این مجموعه موجود است و برای شناخت هر چه بیشتر محصولات هیرمان به منوی محصولات در سایت رجوع کنید.

کارخانه ایزوگام هیرمان با تولید بهترین مارک های ایزوگام و عرضه محصولات خود در سراسر ایران، فعالیت گسترده دارد. با هیرمان غیرممکن ها را به ممکن تبدیل کرده ایم.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

به چه صورت بهترین ایزوگام را خریداری کنم؟ از کجا ایزوگام بخرم؟ برای نصب آن به چه کسی اعتماد کنم؟ این از جمله مشکلات و موانعی است که در پیش روی هر خریداری است. سایت کارخانه ایزوگام دلیجان می تواند بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام هیرمانرا به شما معرفی کرده و در هنگام خرید همراه شما خواهد بود.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان راه های مختلف و ساده تری را برای خرید ایزوگام به مصرف کننده پیشنهاد می کند. این پیشنهادات می تواند تا میزان قابل توجهی در قیمت ایزوگام و کیفیت و نحوه تحویل تاثیرگذار باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان راه های مختلف و ساده تری را برای خرید ایزوگام به مصرف کننده پیشنهاد می کند که می تواند تا میزان قابل توجهی در قیمت ایزوگام و کیفیت و نحوه تحویل تاثیرگذار باشد.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان

ایزوگام چیست؟

عایق های رطوبتی یا ایزوگام پلیمری دلیجان که بیشتر آنها از قیر استفاده می کنند و با افزودن مواد دیگری آنها را به یک لایه بسیار مقاوم و انعطاف پذیر تبدیل می نمایند با نام های مختلفی در بازار وجود دارند. از ژئوتکستایل، ژئوممبران، پلی اتیلن ها، فیلمهای با ضخامت بالا و انواع پلاستیک ها را می توانیم نام ببریم. ایزوگام (ورق عایق قیری) از جمله متداول ترین روش های عایق کاری است. قیر و گونی و روش های قدیمی جای خود را به انواع ایزوگام داده اند که مصارف متعددی در صنایع مختلف دارند. عایق کاری پشت بام، استخرها، دیوارها و سازه ها بر کیفیت و استحکام آن ها می افزاید.

ایزوگام های مرغوب هیرمان دلیجان که با بهترین مواد اولیه تولید شده اند؛ برای هر پروژه ای مناسب هستند. سایت کارخانه ایزوگام دیلجان منبع رسمی و قابل قبول برای دریافت هر گونه اطلاعات است.

سایت کارخانه ایزوگام دلیجان استان مرکزی

در استان مرکزی و در شهرستان دلیجان کارخانه های بزرگ صنعتی در زمینه تولید اتواع عایق های رطوبتی فعالیت می کنند. به طور یقین شرکت هیرمان دلیجان یکی از بهترین کارخانجات و شرکت های تولید ایزوگام پلیمری است. کارخانه ایزوگام دلیجان با شرکت ها و پیمانکاری ها و با بازرگانی ها هم همکاری نزدیک دارد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ایزوگام پلیمری مخصوص صادرات و انواع ایزوگام SBS و ایزوگام APP و ایزوگام BPE
 • ایزوگام نوع C مخصوص مناطق سردسیر
 • ایزوگام نوع H مخصوص مناطق گرمسیر
 • ایزوگام طرح دار دلیجان در انواع مختلف چمنی، شش ضلعی، آجری و آجرنما
 • ایزوگام دولایه فویل دار
 • ایزوگام پودری و ایزوگام دو رونایلکس در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید میشود. سایت کارخانه ایزوگام دلیجان منبع معتبری برای دریافت اطلاعات است.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان استان مرکزی علاوه بر تامین ایزوگام مصرفی داخل کشور، با شرکت ها و پیمانکاری ها و با بازرگانی هایی که در امر صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف فعالیت می کنند هم همکاری نزدیک دارد.

قیمت خرید ایزوگام دلیجان درب کارخانه

همان طور که می دانید خرید ایزوگام به صورت عمده معمولا در هر پروژه ساختمان سازی مورد نیاز است. بهتر است این کار با مشاوره و راهنمایی همکاران ما در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان صورت بگیرد. به این ترتیب می توانید با کمترین و ارزان ترین قیمت و صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل این کار را به راحتی به سرانجام برسانید.
قیمت انواع ایزوگام دلیجان، مستقیم از کارخانه اعلام می شود و همکاری نزدیک بین مراحل تولید و فروش از اختلاف قیمت ایزوگام می کاهد. در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان، لیست قیمت انواع ایزوگام به روز شده است و کمترین و مناسب ترین بهای هر رول ایزوگام اعلام می شود.

در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان، قیمت ها ثبت نمی شود چرا که نوسان و تغییر قیمت ها زیاد است. برای دریافت قیمت به روز با واحد فروش ارتباط بگیرید.

لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

 1. عوامل مهم و تاثیرگذار در تعیین لیست قیمت ایزوگام در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان ذکر شده است و منبع معتبری برای اطلاع از کیفیت و نحوه تولید و فروش انواع ایزوگام هیرمان دلیجان است. موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت انواع عایق ایزوگام عبارت است از:
 1. قیر مصرفی پالایشگاهی یا همان قیر 60/70
 2. الیاف تیشوی وارداتی با بهترین کیفیت
 3. نوع پلی استر و میزان تراکم آن ( اسپان باند با ترموباند)
 4. نوع و ضخامت ایزوگام دلیجان
 5. نوع پلیمرها و بهبود دهنده های APP, SBS,BPE
 6. نوع کاربرد و استاندارد ایزوگام
 7. وزن هر رول ایزوگام
 8. فویل آلومینیومی و روکش های دیگر برای عایق رطوبتی برآورد و اعلام می شود. سایت کارخانه ایزوگام هیرمان امنیت خاطر شماست.

قیمت انواع ایزوگام دلیجان، مستقیم از کارخانه اعلام می شود و همکاری نزدیک بین مراحل تولید و فروش از اختلاف قیمت ایزوگام می کاهد.

وب سایت کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان
فروش ایزوگام حلزون دلیجان به صورت اینترنتی

لیست کارخانجات ایزوگام ایران

در شهرستان دلیجان شما می توانید گستردگی و فراوانی شرکت های تولید کننده ایزوگام را مشاهده کنید. کارخانجات تولید ایزوگام در شهر صنعتی دلیجان سال ها است که فعالیت می کنند و در پروژه های بسیاری سهیم بوده اند. سایت کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان برای استفاده نمایندگی های ایزوگام در ارومیه، همدان، تهران، تبریز، مشهد و سایر شهرها بسیار عالی عمل میکند. در سایت کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان به سادگی می توانید:

 • لیست قیمت ایزوگام
 • نوع ایزوگام
 • زمان تولید و بسته بندی
 • زمان بارگیری و تحویل را بر اساس متراژ؛ را مورد بررسی قرار داده و سپس اقدام به خرید ایزوگام نمایید.

برای خرید بهترین و معتبرترین و بهترین برند ایزوگام راه های مختلفی وجود دارد که در وبسایت هیرمان به آن ها اشاره شده است. هدف ما کاهش ریسک خرید ایزوگام نامرغوب است.

نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان

نمایندگی ها و دفاتر فروش ایزوگام، علاوه بر سایت کارخانه ایزوگام دلیجان نقش مهمی در ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده دارند. پذیرش درخواست های نمایندگی ایزوگام هیرمان در شهرستان های مختلف بنا به نیاز و برآورد فروش توسط مسئولین شرکت هیرمان پس از بررسی و تایید اعلام می شود. اعطای نمایندگی ایزوگام به افراد ذیصلاح و واجد شرایط نشان دهنده میزان اهمیت و همچنین ایجاد اشتغال در کشور است. دفاتر فروش ایزوگام به صورت عمده و در طول سال خرید می کنند.

اهمیت وجود یک برند با کیفیت عالی و قیمت مناسب بسیار قابل توجه است و بهترین برند ایزوگام هیرمان را با همین مقصود تولید و توصیه کرده ایم.

بهترین برند ایزوگام دلیجان

 1. در وب سایت کارخانه ایزوگام به این نکته توجه شده است که بهترین برند ایزوگام ایزوگام باید مشخصات استاندارد و قابل توجهی مانند موارد زیر زا داشته باشد:
 1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد ( وزن استاندارد بین 37 تا42 کیلوگرم است.)
 2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد ( حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است.)
 3. وزن ایزوگام با ضخامت ایزوگام متناسب باشد ( به عنوان مثال ایزوگام با وزن 42 کیلوگرم باید ضخامت 4 میلی متر باشد.)
 4. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 5. نام شرکت تولید کننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 6. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 7. بهترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 8. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 9. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش؛ یکی از روش های ساده و سریع خرید از سایت کارخانه ایزوگام هیرمان خواهد بود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


قیمت بهترین جنس ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تعدادی از بهترین مارک های ایزوگام را تولید کرده و در سرتاسر کشور پخش و توزیع می کند. فروش مستقیم ایزوگام از کارخانه به شهرهای مختلف در نهایت دقت و سرعت انجام میشود. محصولات شرکت هیرمان به نسبت کیفیتی که دارند، از قیمت مناسب و فوق العاده برخوردار هستند. از دیگر مزیت های خرید اینترنتی ایزوگام هیرمان، بسته بندی شیک و زیبا و وکیوم رول های ایزوگام و بارگیری از درب کارخانه در سریع ترین زمان ممکن است. ما شما را در تجربه خرید ایزوگام ارزان و باکیفیت همراهی میکنیم.

اگر مشاوره ای درخصوص خرید بهترین نوع ایزوگام نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان ارتباط بگیرید. در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان به معرفی محصولات پرداخته ایم و روش های خرید موفق را توصیه کرده ایم.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را که در سایت کارخانه ایزوگام درج شده است را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

محصولات هیرمان را می توانید در سایت کارخانه ایزوگام دلیجان مشاهده کنید و برای دریافت قیمت و مشاوره های خرید با کارشناس فروش تماس بگیرید.

بهترین مارک ایزوگام فویل دار دلیجان
بهترین مارک ایزوگام فویل دار در بازار

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

وب سایت کارخانه ایزوگام هیرمان برای عرضه بهترین خدمات و فروش بدون واسطه فعالیت می کند. نحوه خرید بهترین برندهای ایزوگام هیرمان عبارتند از:
1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
3. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

هر گونه سوال و یا نیاز به مشاوره با کارشناسان هیرمان به صورت رایگان و در سریع ترین زمان هماهنگ خواهد شد. با واحد فروش هیرمان ارتباط بگیرید.

اولین و ساده ترین نکته در هنگام انتخاب ایزوگام کدام است؟

ایزوگام را مناسب منطقه آب و هوایی خود خریداری کنید و در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

همچنین بخوانید:
سایت فروش ایزوگام درجه یک دلیجان

چه نوع قیری برای تولید محصولات خود استفاده می کنید؟

قیر درجه یک 70-60 پالایشگاهی

چرا قیمت ها در سایت درج نمیشود؟

نوسان قیمت ها در بازار زیاد است و زود به زود تغییر میکند. برای دریافت قیمت انواع ایزوگام با واحد فروش ارتباط بگیرید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


همچنین بخوانید

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x