فروشگاه ایزوگام تهران با بهترین محصولات

فروشگاه ایزوگام تهران با بهترین محصولات توانسته است که به همراه خدمات فروش اجرای ایده آل و باکیفیت عایق های رطوبتی را هم انجام دهد.
در نمایندگی های فروش و نمایشگاه انواع ایزوگام استاندارد با تنوع زیاد، محصولاتش با کیفیت و از هر نظر عالی می باشد. برای تولید این نوع ایزوگام درجه یک دقت و توجه بسیاری به کار رفته است که محصولاتی با کیفیت برتر را به خریداران عرضه می دارند.
عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام در خیلی جا ها برای عایق بندی از آن استفاده می شود. از جمله ایزوگام کف استخر، دیوار های استخر، پشت بام ها،کف پوش های حمام و دستشویی و غیره که در ادامه به کاربرد انواع عایق های رطوبتی و اهمیت آن ها بیشتر اشاره می کنیم.

فروشگاه ایزوگام تهران با خدمات ویژه

این روزها با پیشرفت تکنولوژی، عایق های رطوبتی ایزوگام با تولید داخلی به بازار عرضه شده که بسیار با کیفیت و عالی می باشد. امولسیون های ساخته شده از قیر با قابلیت درجه حرارت نرمال مورد استفاده قرار می گیرد که بسیار باکیفیت می باشد. فروشگاه ایزوگام تهران با بهترین محصولات فروشگاهی با تنوع در محصولات،بزرگترین عرضه کننده عایق بندی در سطح کشور می باشد که با کیفیت عالی به متقاضیان عرضه می شود.
کیفیت تولید در فروش ایزوگام نقش بسیار مهمی دارد و این تولیدات با تنوع زیاد به صورت ایزوگام پلیمری توزیع می شوند و نظر کارشناسان در هنگام خرید انواع عایق رطوبتی تاثیرگذار است.
در نمایندگی های فروش ایزوگام در تهران و شهرهای مختلف شاهد ارائه انواع خدمات هم هستید از جمله معرفی بهترین مارک ایزوگام، فروش عمده به قیمت درب کارخانه و راهنمایی و معرفی گروه های اجرایی برای نصب ایزوگام که در اختیار خریداران قرار می گیرد. فروشگاه ایزوگام تهران بسیار فعال و پویا عمل میکند.

مرکز فروش عایق رطوبتی ایزوگام

نام ایزوگام برای عایق های آماده ضد نم و رطوبت که برای پوشاندن پشت بام، استخر و دیوارها استفاده می شود، انتخاب شده است. این محصول برای عایق کردن و جلوگیری از نفوذ و رخنه آب به کار رفته و فرآورده ای نفتی است.
در چهل سال گذشته عایق بندی رطوبتی ساختمان ها به صورت سنتی و با آسفالت و قیرگونی انجام می شود که با پیدایش عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام و مزایای این محصول، جای دیگر انواع عایق بندی را پر کرده است.
امروزه شاهد هستیم که برای ساختمان ها در مراحل پی و فونداسیون و برای ایزولاسیون دیوارها، سرویس های بهداشتی و حمام ها و پشت بام ها، استفاده از ایزوگام بسیار رایج است.
فروشگاه ایزوگام تهران و سایر استان های کشور را در برمیگیرد و به این ترتیب مراکز فروش عایقهای رطوبتی ایزوگام در تمام استان ها فعال هستند.

فعالیت مراکز فروش ایزوگام تهران به صورت شبانه روزی است و تامین محصولات درجه یک به عهده کارخانجاتی مانند شرکت هیرمان است که انواع ایزوگام درجه یک را تولید و توزیع می کند.

فروشگاه ایزوگام تهران
فروش ایزوگام به صورت عمده

مرکز خرید و فروش ایزوگام تهران

همیشه اسم یک شهر یا کشور می تواند معرف کننده ی یک محصول ناشناخته باشد تا که با تکیه بر شهر یا کشور معرف آن شناخته شود. تهران هم که شهری بسیار بزرگ است و بزرگترین شهر ایران می باشد و با تکیه بر نامش می توان به محصولاتش اعتماد نمود و با اطمینان خاطر محصولاتش را خریداری کرد.
از مشاوران شرکت ایزوگام ما نیز می توان مشخصات و شرایط خرید بهترین ایزوگام و محصولات فروشگاه ایزوگام تهران را جویا شده و سپس اقدامات لازم برای خرید این محصول را انجام داد.
فروشگاه ایزوگام تهران و شهرهای اطرراف را پوشش داده و به این ترتیب خریداران عمده، شرکت های صادراتی و انبوه سازان از مشتریان دائمی این مراکز فروش نه تنها در تهران بلکه در شهرهایی مانند، قزوین، کرج، کرمانشاه، رشت، اصفهان، شیراز، کرمان، بندرعباس و سایر استان ها و شهرهای ایران هستند.

تولید ایزوگام درجه یک

برای تولید ایزوگام در کارخانه ایزوگام، اصول و مراحل به صورت یکسان است و انتخاب مواد اولیه و استفاده از قیر پلیمری پالایشگاهی است که می تواند در محصول نهایی تفاوت ایجاد کند. لایه های تشکیل دهنده ایزوگام عبارتند از:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

  • لایه پلی اتیلن یا پودر معدنی یا فویل آلومینیوم 
  • الیاف تیشو
  • پلی استر
  • مواد افزودنی ویژه
  • پلیمرهای وارداتی برای بهبود کیفیت عایق رطوبتی
  • لایه پلی اتیلن

تولید ایزوگام: بسته به نوع محصول (ایزوگام تک لایه و دولایه و یا سه لایه) تیشو و پلی آستر وارد تشت قیر شده و سپس با مواد پلیمری و قیر آغشته می گردد. همچنین ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشت قیر تنظیم می گردد.
در این مرحله ورق آلومینیوم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب می گردد. لایه پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطک ها سرد می گردد. در مرحله بعد پلاستیک پشت لایه به آن اضافه می گردد و لایه ایزوگام وارد آسانسور ذخیره سازی می گردد.
همچنین فن های خشک کننده، عملیات خشک کردن ایزوگام را به عهده دارند. در پایان ایزوگام وارد رول کن می گردد و به طول ۱۰ متر حول میله ای مخروطی شکل، رول (اصطلاحاً توپ) می گردد. بعد از رول شدن، لایه بریده و توسط پرتاب کننده به بیرون پرتاب می گردد.

در فروشگاه ایزوگام تهران شاهد انواع ایزوگام هستید که هر یک کاربرد و کیفیت و قیمت مختلف داشته و با راهنمایی کارشناسان می توانید بهترین ها را انتخاب و خریداری کنید.

یزوگام نوع H هیرمان دلیجان چه نوع ایزوگامی است و برای کدام آب و هوا مناسب است؟ آیا این محصول پلیمری است؟ در این ویدئو مشاهده نمایید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


کارخانه تولیدی بهترین ایزوگام

وقتی صحبت از بهترین ایزوگام بازار می شود باید به این نکته توجه کنید که کیفیت و استاندارد ایزوگام اهمیت بسیاری در این محصول دارد. مصرف قیر پالایشگاهی هم در تولید ایزوگام درجه یک با کیفیت عالی نقش مهمی دارد.
وقتی ایزوگام استاندارد و خوب خریداری کنید به سرمایه خود و در نهایت نگهداری سرمایه های کشور کمک می کنید. برای این ایزوگام خوب را بشناسید چندین راه وجود دارد که توجه به ضخامت و وزن هر رول یکی از آن ها است. ایزوگام باکیفیت بالا از 40 کیلوگرم کمتر نبوده و ضخامت آن بین 3.5 تا 4 میلیمتر است.
در اینجا یادآور می شویم که کارخانه هیرمان دلیجان استانداردهای تولید محصولات خود را بالاتر برده و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان را با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم تولید می کند.
علاوه بر این ها استفاده از بهترین مواد اولیه و رعایت استانداردهای ملی و جهانی، نگاه خریدار را به انتخاب و خرید ایزوگام در فروشگاه ایزوگام تهران تغییر داده ایم.

همچنین بخوانید:
تولید ایزوگام سفارشی درجه یک دلیجان

معتبرترین برندهای ایزوگام در تهران

در طی سال های اخیر شاهد فعالیت کارخانه های متعددی در زمینه تولید انواع عایق رطوبتی ایزوگام هستید که کیفیت محصولات آن ها متفاوت هستند. حتی در کارخانه ایزوگام دلیجان به کیفیت محصولات در هر پارت و یا پخت توجه بیشتری شده و آزمایشاتی به صورت رندوم در بین عایق های رطوبتی صورت می گیرد.
در فروشگاه ایزوگام تهران، محصولات متنوعی به فروش می رسند که هر یک می توانند کیفیت و ماندگاری متفاوت و قیمت های گوناگون هم داشته باشند. ایزوگام های باکیفیت و خوب در برابر خم شدن و تا شدن انعطاف بالایی دارند و از الیاف و قیر پلیمری ساخته شده اند.
در نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران و سایر شهرهای کشور، در هنگام خرید به شما مشاوره های رایگان و قابل توجهی داده می شود که انتخاب و خرید ایزوگام را برای شما ساده تر کند.
قیمت ایزوگام و نحوه فروش آن اگر که بدون واسطه باشد و به صورت عمده خریداری شود تغییراتی داشته و ارزان تر است. در نمایندگی و فروشگاه ایزوگام تهران و شهرهای مختلف می توانید به صورت عمده و به قیمت فروش ایزوگام درب کارخانه اقدام کنید.

فروش مستقیم برندهای معتبر در فروشگاه ایزوگام تهران از درب کارخانه ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و بدیهی است که بهترین ایزوگام بازار به شما معرفی و عرضه می شود.

قیمت ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
قیمت ایزوگام بردین دلیجان در تهران

قیمت ایزوگام در استان تهران

خب پس از این که برند مورد نظر خود را انتخاب کردیم، آن چه که در خرید ایزوگام مهم است، قیمت این محصول است. قیمت ایزوگام در سال های اخیر بر اساس نوسان بازار فروش ایزوگام و میزان تقاضای بازار و حتی صادرات تعیین می شود.
شناخت برترین مارک ایزوگام بایستی توسط افراد ماهر صورت گرفته و چون در سال های اخیر تعداد شرکت ها و کارخانه های تولید کننده ایزوگام رشد چشمگیری داشته است، باید به این نکته دقت بیشتری کنید تا مهمترین عوامل موثر بر کیفیت و قیمت عایق رطوبتی ایزوگام را بیشتر بشناسید.
برای تبدیل شدن کارخانه ایزوگام دلیجان به بهترین کارخانه ایزوگام و انتخاب برترین مارک ایزوگام باید جنس قیر و تناسب ایزوگام با آب و هوا را در نظر بگیرید.
در فروشگاه ایزوگام تهران می توانید بهترین انواع ایزوگام دلیجان در انواع تک لایه، دولایه و سه لایه، انواع ایزوگام فویل دار و سنگریزه ای و ایزوگام ساده و ایزوگام طرح دار را بررسی و خریداری کنید.

فروش و پخش عمده ایزوگام دلیجان در بازار تهران

در فروشگاه ایزوگام تهران می توانید انواع عایق های رطوبتی را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید و فروش عمده ایزوگام در بزرگترین بازار تهران، با استقبال بی سابقه ای از جانب خریداران مواجه شده است.
در این مرکز شما می توانید برندهای تولید کننده انواع ایزوگام را با محصولاتشان شناسایی کرده و هر آن چه که نیاز دارید را خریداری کنید.
قیمت هر رول ایزوگام در این بازار، به دلیل این که به صورت عمده عرضه می شود، بسیار ارزان تر است. متاسفانه قیمت یک رول ایزوگام در شهرها و استان های مختلف بسیار متنوع است و قیمت ثابتی وجود ندارد. اما شما می توانید از فروشگاه ایزوگام تهران؛ بهترین محصولات را با قیمت ارزان تر می توانید خریداری کنید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دیلجان
فروشگاه ایزوگام تهران و بهترین مارک ایزوگام

خرید ایزوگام دلیجان درب کارخانه

شما زمانی که می خواهید عایق رطوبتی ایزوگام مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری کنید می توانید به صورت مستقیم از درب کارخانه اقدام کنید و یا این که از فروشگاه ایزوگام تهران اقدام کنید.
دفتر فروش ایزوگام کارخانه هیرمان در تهران به عنوان فروشگاه ایزوگام تهران بسیار شناخته شده است و می توانید برای خرید انواع ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان و ایزوگام طوفان شرق دلیجان و انواع ایزوگام طرح دار به این دفتر مراجعه کنید و یا به صورت تلفنی اقدام کنید.
خرید اینترنتی ایزوگام، می تواند سریع ترین و در دسترس ترین راه برای افرادی باشد که مشغله کاری زیادی دارند.

در فروشگاه ایزوگام تهران می توانید به روش های حضوری و غیر حضوری اقدام کنید و بهترین مارک های ایزوگام را به صورت عمده خریداری کنید.

اولین و ساده ترین نکته در انتخاب ایزوگام کدام است؟

1. اگر ایزوگام را نمی شناسید و در مناطق معتدل و گرمسیر زندگی می کنید، از ایزوگام BPP دارای مهر استاندارد استفاده کنید.
2. روی رول ایزوگام با مهر استاندارد مشخصات درج شده است، این نوع ایزوگام از قیر خالص پالایشگاهی ساخته شده و از نوع دیگر آن که قیر دمیده یا اکسیده BOF بهتر و با کیفیت تر است، بدیهی است قیمت آن نیز اندکی بالاتر است.
3. در صورتی که در مناطق سردسیر زندگی می کنید از ایزوگام مخصوص این نواحی BPE و مقاوم در برابر سرمای زیر صفر با مهر و نشان استاندارد استفاده کنید.

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x