مرکز خرید ایزوگام از کارخانه

مرکز خرید ایزوگام هیرمان دلیجان برای فروش محصولات درجه یک به صورت عمده و در حجم انبوه برای افزایش سطح رفاه مشتریان تخفیفات فروش ویژه ای را ارائه می نماید. ایزوگام درجه یک هیرمان در حال حاضر به عنوان مهم ترین و پرمتقاضی ترین و بهترین مارک ایزوگام در بازارهای داخلی به شمار می آید که دلیل آن کیفیت منحصربه فرد و طراحی بی بدیع این ایزوگام می باشد. در مطلب زیر ما را همراهی کنید و اطلاعات بیشتر را کسب کنید.

مرکز خرید و فروش ایزوگام هیرمان
محصولات هیرمان با کیفیت بی نظیر

مرکز خرید ایزوگام دلیجان

متخصصان و مهندسان سال های زیادی را در زمینه ی طراحی و تولید عایق رطوبتی تلاش کرده تا امروزه بتوانند محصولی تحت عنوان ایزوگام درجه یک دلیجان را تولید نمایند که تمامی نیازها و انتظارات مصرف کننده را برآورده سازد. استفاده از قیر پلیمری با درصد خلوص مختلف و یا بکارگیری اصلاح کننده های مختلف برای تعیین خواص ایزوگام و… از جمله مهم ترین اقداماتی بوده که متخصصان شرکت ایزوگام هیرمان انجام داده اند تا در نهایت بتوانند محصولی منحصربه فرد و بسیار باکیفیت تحت عنوان ایزوگام استاندارد درجه یک را تولید کنند.  

اطمینان و آرامش را با محصولات هیرمان تجربه کنید و ما نقطه پایان جستجوی شما خواهیم بود!!!

ایزوگام بردین دلیجان با قیمت مناسب
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت عالی

خرید و فروش ایزوگام

در مرکز خرید ایزوگام دلیجان می توان از نزدیک انواع ایزوگام درجه یک را مشاهده کرد و از طریق برگه مشخصات و یا شناسنامه محصول اقدام به بررسی مشخصات فنی آن نمود و همچنین باید وجود یا عدم وجود ضمانتنامه کیفی و بیمه نامه محصول را نیز به دقت بررسی کرد. از طریق کارشناسان و مشاوران فروش مرکز خرید ایزوگام دلیجان نیز می توانید اطلاعات فنی و تخصصی مربوط به انواع ایزوگام را جویا شد‌. در شرکت هیرمان کلیه این مدارک برای محصولات موجود خواهد بود.

خرید ایزوگام بردین دلیجان
رول های ایزوگام بردین آماده بارگیری

جرا ایزوگام درجه یک بخریم؟

برای رسیدن به بالا ترین زمان نگهداری هر محصول و رسیدن به طول عمر مفید تضمین شده توسط تولید کنندگان و سازندگان هر محصولی می بایست بر اساس روش های استفاده، دستور العمل های اعلامی از جانب کارخانه تلید کننده و مراجعه به استانداردهایی که برای این منظور وجود دارد و منحصر به همان کالای خریداری شده می باشد استناد نمود و کار کرد. مرکز خرید ایزوگام هیرمان این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید با انتخاب عایق رطوبتی درجه یک و مرغوب، مقاومت و ماندگاری سازه را بیشتر و نیاز به تعمیر را کمتر کنید.

خرید ایزوگام درجه یک از منابع و سازه شما حفاظت کرده و برای سال ها نیاز به تعمیر و بازسازی را به تعویق می اندازد.

در این ویدیو خط تولید ایزوگام بردین دلیجان را می بینید. این محصول ۴ میلیمتر ضخامت و ۴۲ کیلوگرم وزن دارد.

فروش اینترنتی ایزوگام

در طی سال ها تغییراتی در خرید و فروش انواع محصولات از جمله ایزوگام ایجاد شده است و در راستای همین تغییرات کارخانه های تولید انواع ایزوگام در صدد برآمدند تا به صورت اینترنتی و از طریق آنلاین و البته سایت های معتبر محصولات خود را برای خرید و فروش در اختیار مصرف کننده قرار دهند. خرید اینترنتی دارای مزایای بسیاری است که یکی از آن ها جلوگیری از رفت و آمدهای غیر ضروری است.
از مهمترین مزیت های فروش اینترنتی ایزوگام می توان موارد زیر را دانست:
1. کاهش هزینه ها
2. دسترسی بیشتر
3. فروش بی واسطه
4. معرفی بهتر محصولات
5. اعلام قیمت ها به روز
6. همکاری مداوم خریدار و تولیدکننده

از وب سایت مرکز خرید ایزوگام هیرمان دیدن نمایید و بنا بر نیاز خود ثبت سفارش دهید و با این کار بقیه موارد را می توانید به کارشناسان ما بسپارید.

خرید ایزوگام حلزون با قیمت ارزان
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده

بورس و مرکز خرید ایزوگام

برای رسیدن به بالاترین زمان نگهداری هر محصول و رسیدن به طول عمر مفید تضمین شده توسط تولید کنندگان و سازندگان هر محصولی می بایست بر اساس روش های استفاده، دستور العمل های اعلامی از جانب کارخانه تولید کننده و مراجعه به استاندارد هایی که برای این منظور وجود دارد و منحصر به همان کالای خریداری شده می باشد استناد نمود و کار کرد. در مرکز خرید ایزوگام هیرمان شما می توانید بهترین مارک های ایزوگام را برای مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل به صورت جداگانه ثبت سفارش کنید. در بارگیری و ارسال ایزوگام به صورت عمده در هیرمان محدودیتی وجود ندارد.

بهترین برندهای ایزوگام در داخل کشور که کیفیت، دوام، مقاومت و کاربری آسان دارند را از هیرمان تهیه کنید.

بهترین مارک ایزوگام پلیمری در بازار
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با تضمین 200 ماه

خرید بهترین ایزوگام از کارخانه

خریداران ایزوگام باید به این نکته توجه داشته باشند که هر نوع تولیدی را نمی توان برای مصرف در عموم اماکن که تشابهی برای آن وجود دارد استفاده نمود. به همین دلیل تولیدات ایزوگام هیرمان بر مبنای محل مصرف و یا نوع کاربری طراحی و تولید می شود. قابل ذکر است که برای تولید ایزوگام و قبل از اینکه بدست خط تولید سپرده شود آزمایشات و تست های متفاوتی از قبیل توان مقاومت در برابر نیروهای کششی و خمشی، آزمایشات مختلف تعیین دانسیته و چگالی و غیره صورت می گیرد. از مرکز خرید ایزوگام هیرمان به سادگی و با اطمینان ایزوگام مورد نیاز خود را ثبت سفارش کنید و اختلاف قیمت ها را هم مقایسه کنید.

با خرید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام هیرمان، آرامش و کیفیت و صرفه جویی در انرژی را تجربه کنید.

چرامحصول با ضخامت 5 میل تولید می کنیم؟

زیرا طول عمر این محصولات حداقل دو برابر محصولات عادی است و از خرید دوباره مشتری در کوتاه مدت جلوگیری می کند.

همچنین بخوانید:
قیمت ایزوگام خودچسب درجه یک
تولید ایزوگام بردین 4 میل
تولید ایزوگام بردین با ضخامت 4 میل

قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

قیمت ایزوگام و نحوه تعیین قیمت عایق ایزوگام از جمله عوامل مهم در انتخاب محصول پس از کیفیت ایزوگام است. همانطور که اطلاع دارید، قیر در ساخت و ساز های بنا های مسکونی، راه سازی، عایق کاری جاده ها و پل ها، آسفالت کاری، عایق کاری پشت بام و غیره کار برد دارد. قیر و مواد اولیه دیگر مانند الیاف تیشو و پلی استر و نوع روکش ایزوگام و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام و نوع ایزوگام (ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه) در تعیین قیمت ایزوگام موثر هستند. با خرید عمده از مرکز خرید ایزوگام کارخانه هیرمان، ارزانرتین قیمت های ایزوگام را تجربه کنید. لیست قیمت ایزوگام به روز را مستقیم از کارشناس ما بگیرید.

هیرمان با سابقه ای طولانی و درخشان با بزرگترین پروژه ها در صنایع مختلف همکاری داشته است.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت رول ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام در تهران با در نظر گرفتن دو تابع یعنی فروش عمده با خدمات نصب ایزوگام و یا فروش ایزوگام بدون نصب نوسان داشته و البته قیمت های بهترین مارک های ایزوگام با نصب و اجراء همواره بیشتر است. در تهران میزان ساخت و ساز و عملیات عمرانی، نیاز به تهیه عایق رطوبتی از مرکز خرید ایزوگام هیرمان را بیشتر کرده است. تهیه و خرید ایزوگام مستقیم از دفتر فروش در کارخانه و یا تماس تلفنی با دفتر فروش مرکزی هیرمان در تهران راه هایی است که می توانید برای خرید ایزوگام در تهران اقدام کنید. قیمت هر رول ایزوگام به روز اعلام می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برندی است که همتا ندارد و برای مناطق مختلف جغرافیایی توصیه می شود.

ایزوگام طرح دار بردین دلیجان

مرکز فروش ایزوگام دلیجان

در مرکز خرید ایزوگام هیرمان شما می توانید انواع عایق رطوبتی را که مورد نیاز پروژه شماست تهیه کنید. ایزوگام دولایه هیرمان یکی از محصولاتی که توسط این کارخانه با استانداردهای لازم تولید شده و در مناطق مختلف کشور به فروش می رسد. ایزوگام باید از مقاومت بالا برخوردار باشد.، چرا که اغلب خریداران با بررسی دقیق این شاخصه نیاز خود را مطرح و آن را تهیه خواهند کرد. ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان که با استانداردهای ملی و محیط زیست مطابقت دارد می تواند سلامت و مقاومت سازه شما را فراهم کند.

 ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با وزن ۵۰ کیلوگرم و ضخامت ۵ میلیمتر به عنوان بهترین برند ایزوگام در صنعت عایق رطوبتی شناخته می شود.

ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان

 بهترین ایزوگام از دید مصرف کننده کدام است؟

مصرف‌کنندگان تمایل دارند بهترین ایزوگام با کارایی و طول عمر بیشتر و البته قیمت مناسب را خرید نمایند و به همین خاطر همیشه دنبال بهترین محصول هستند. اما در این بازار معمولاً اکثر مصرف کنندگان موفق به خرید بهترین برند ایزوگام نمی شوند چرا که فروشندگان متعددی وجود دارند که محصولات خود را به عنوان باکیفیت ترین مارک معرفی می کنند اما قیمت پایین آنها گواه امری دیگر است. مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت از ویژگی های یک محوصل عالی است. هیرمان، مرکز خرید ایزوگام با این مشخصات است. قیر پالایشگاهی خالص، الیاف پلی استر و الیاف تیشو درجه ۱ و تمام مواد افزودنی مرغوب در هیرمان استفاده می شود. یکی از این محصولات، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.

در مرکز خرید ایزوگام هیرمان هم بهترین مارک ایزوگام را به شما معرفی می کنیم و هم مشاور شما در خرید ایزوگام درجه یک هستیم.

ایزوگام طرح دار هیرمان با رنگ قهوه ای
ایزوگام رنگ قهوه ای با طرح آجرنما
بهترین ایزوگام پشت بام در بازار

ایزوگام میتواند در مناطق مختلف جوی دوام مناسب داشته باشد و حتی میتواند از اتلاف انرژی در ساختمانها جلوگیری نماید. به این ترتیب که همه میدانیم تبادل حرارتی بین سطوح همیشه صورت میگیرد و با عنایت به اینکه همیشه هوای گرم داخل در زمستان بدلیل سبکتر بودن به بالا هدایت میگردد، طبیعی است که تبادل حرارتی بین سقف و پشت بام نیز صورت گیرد. به این ترتیب وجود لایه ایزوگام میتواند این تبادل را به صفر برساند و یا بسیار کاهش دهد که در نهایت به صرفه اقتصادی خانواده نیز کمک شایانی در دراز مدت مینماید. البته ایزوگام، عایق رطوبتی است و کار اصلی آن حفاظت سختمان در برابر نفوذ نم و رطوبت است. 

در مرکز خرید ایزوگام هیرمان به صورت جداگانه انواع ایزوگام برای پشت بام و دیوار با توجه به وزن و ضخامت هر رول به شما معرفی می شود.

ایزوگام بردین دلیجان با چسبندگی فوق العاده
ایزوگام بردین دلیجان مناسب سقف با چسبندگی درجه یک
خرید عمده ایزوگام هیرمان

راه هایی که می توانید ایزوگام هیرمان را به صورت عمده از مرکز خرید ایزوگام هیرمان خریداری کنید عبارتند از:
1. دفتر فروش کارخانه
2. دفتر فروش شعبه تهران
3. مراجعه به سایت تخصصی
4. کمک گرفتن از نمایندگی های رسمی
تمام مسیرهایی که برای خرید بهترین مارک ایزوگام به شما معرفی می شود برای ایجاد اطمینان و سرعت در خرید ایزوگام مرغوب و قیمت ارزان تر است. به صورتی که در فروش ایزوگام هیرمان از درب کارخانه شما شاهد تعدیل شدن قیمت ایزوگام هستید و بدون واسطه می توانید ایزوگام استاندارد و درجه یک مورد نیاز پروژه خود را خریداری کنید.

هدف ما در هیرمان بر این است تا شعار شرکت را برای تک تک مشتریان قابل لمس نماییم. ” لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان “

شرکت ایزوگام هیرمان با تنوع محصولات
شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع
ویژگی های بهترین مارک ایزوگام

ازمهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مارک ایزوگام (ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان) ضمانت ۲۰۰ ماهه شرکت برای این محصول است و این محصول در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود، چرا که از لحاظ کیفیت قابلیت رقابت با محصولات خارجی را داشته است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 است و همچنین استاندارد ملی ایران را داراست و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است. این محصول با توجه به اینکه وزنی بالاتر از وزن محصولات موجود در بازار و ضخامتی بالاتر از ضخامت محصولات موجود در بازار را دارد در حال حاضر گوی سبقت را از رقبا ربوده و به عنوان لوکس ترین برند ایزوگام در ایران شناخته می شود.

در مرکز خرید ایزوگام هیرمان، بهترین برند ایزوگام که هر مصرف کننده ای را به تحسین وا می دارد به شما معرفی خواهیم کرد.

ایزوگام حلزون با بسته بندی پالت
ایزوگام حلزون آماده بارگیری با پالت
خرید بهترین مارک ایزوگام از شرکت هیرمان

تمام مشتریان از سراسر ایران برای سفارش بهترین نوع ایزوگام و خرید ایزوگام از کارخانه یا نمایندگی ها و دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف ایران می توانند با واحد فروش و کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان ارتباط بگیرند. توصیه ما به تهیه محصولات از مرکز خرید ایزوگام هیرمان به شیوه های زیر است:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات می توانید به آدرس اینترنتی شرکت hirmaanco.com مراجعه نمایید.

6 پاسخ
  • علی جوادی (مدیر سایت)
   علی جوادی (مدیر سایت) می گوید:

   سلام وقت شما بخیر
   برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان و همچنین خرید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما با واحد فروش تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.