قیمت ایزوگام سال 1401

قیمت ایزوگام سال 1401 در لیست های جداگانه به روز و کد گذاری شده و طبق نرخ فروش درب کارخانه تهیه شده و از واحد فروش ما قابل دریافت است. نرخ گذاری هر متر مربع عایق ضد رطوبت با توجه به کیفیت و قیمت مواد اولیه مانند قیر، پلی استر و الیاف تیشو در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با دقت و بررسی همه جوانب انجام می شود. در شرکت هیرمان تلاش ما بر این است که بهترین و مرغوب ترین برندهای ایزوگام را به قیمت کاملاً استثنایی در سرتاسر ایران عرضه کنیم. در مطلب زیر با نحوه قیمت گذاری و فروش عمده محصولات و برندهای معتبر هیرمان آشنا میشوید.

قیمت ایزوگام سال 1400 و 1401

شرکت های تولید کننده انواع عایق های رطوبتی در دلیجان؛ انواع مختلفی از محصولات را تولید و روانه بازار می کنند. قیمت مواد پلیمری و البته قیر در سال های 1400 و 1401 نوسان زیادی داشته است. قیمت ایزوگام سال 1401 هم تحت تاثیر تغییر بهای مواد اولیه دچار تغییراتی شده است. شرکت ایزوگام هیرمان به صورت مداوم این تغییرات را بررسی و نرخ نهایی فروش انواع ایزوگام تولیدی خود را به اطلاع خریدار می رساند.

جهت اطلاع از قیمت ایزوگام سال 1401 و دریافت لیست قیمت محصولات می توانید به صفحه قیمت ایزوگام مراجعه کنید.

لیست قیمت روز ایزوگام در سال 1401

در تعیین قیمت ایزوگام سال 1401 ما در هیرمان موارد زیر ارزیابی می کنیم:

 • قیر پالایشگاهی عامل مهم و تاثیرگذار در تولید ایزوگام درجه یک است.
 • تعداد لایه های ایزوگام، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و مواد پلیمری در تعیین قیمت ایزوگام سال 1401 در نظر گرفته می شود.
 • کیفیت مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر در تعیین و تدوین لیست قیمت ایزوگام نقش اساسی دارد.
 • در اینجا نتیجه می گیریم که کیفیت ایزوگام و میزان پایداری آن، و فروش درب کارخانه در اعلام قیمت روز ایزوگام در سال جاری مورد توجه است.

کیفیت و قیمت مناسب هر رول ایزوگام دلیجان اصل دو گزینه مهم در انتخاب و خرید بهترین مارک ایزوگام به شمار می آید.

.jpg - قیمت ایزوگام سال 1401
اعلام قیمت به روز هر رول ایزوگام هیرمان از کارخانه

نرخ عایق رطوبتی در سال 1401

شرکت تولیدکننده ایزوگام هیرمان دلیجان انواع متنوع و مختلفی از محصولات را ارائه کرده است. این تنوع تولیدات موجب می شود که خریداران در پروژه های مختلفی دست خود را برای خرید بهترین مارک ایزوگام به قیمت روز باز ببینند. قیمت ایزوگام سال 1401 همانند سال های گذشته تغییراتی داشته است. وقتی با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید می توانید ایزوگام خوب و با کیفیت را با قیمت روز درب کارخانه شناسایی و خریداری کنید.

برای دریافت لیست محصولات و قیمت ایزوگام سال 1401 به روز شده می توانید با کارشناسان ما در دفتر مرکزی شرکت هیرمان ارتباط بگیرید.

استعلام قیمت ایزوگام سال 1401 با نصب

قیمت ایزوگام سال 1401 یا حتی در سال های قبل به دو صورت تعیین و اعلام می شود. قیمت ایزوگام با نصب و اجراء و قیمت ایزوگام بدون نصب. فهرست بهای ایزوگام در سال 1401 بر میزان خرید ایزوگام موثر است.
عایق های پیش ساخته رطوبتی که در شرکت ایزوگام هیرمان تولید می شود به میزان زیادی پاسخگوی نیازهای بازارهای صادراتی و داخلی است. بستگی به شرایط مختلف و موارد مختلف در اجرای پروژه، قیمت ایزوگام سال 1401 با نصب در شهرها متفاوت است. قیمت ایزوگام در تهران را مشاهده کنید که به چه عواملی وابسته است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

ما شما را در خرید دلچسب و عاقلانه بهترین محصولات هیرمان با قیمت مناسب درب کارخانه همراهی می کنیم. از منوی ارتباط با ما اقدام نمایید.

قیمت اجرای ایزوگام در سال جاری

در بررسی قیمت ایزوگام سال 1401 با نصب یا بدون نصب باید بگوییم که قیمت بدون نصب درب کارخانه برای متراژ های ۵۰۰ متر به بالا به صرفه تر است. اما قیمت ایزوگام با نصب و بدون نصب در هر جا و هر شهری از ایران متفاوت است.
کارخانه ایزوگام هیرمان در شهرهای مختلف مانند تهران، یزد، لاهیجان، ارومیه، کرج و مشهد و تبریز پروژه های مختلفی اجرایی کرده است که نشان از کیفیت محصولات و توانایی تیم تولید و همکاری شرکت هیرمان با نصاب های بسیار مجرب و آموزش دیده است.

برای دریافت قیمت روز انواع ایزوگام کافی است با واحد فروش تماس بگیرید و در 20 ثانیه لیست و قیمت ایزوگام سال 1401 را دریافت کنید.

بهترین ایزوگام دلیجان کدام است؟ آیا می دانید قیمت هر رول ایزوگام چقدر است؟ آیا می دانید بهترین مارک موجود در بازار کدام است؟ در ویدئوی زیر مشاهده نمایید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه


هر رول ایزوگام سال 1401 قیمت کارخانه

خواندن مقاله ی قیمت رول ایزوگام خالی از لطف نیست. پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز مطالعه فرمایید.

بیشترین مصارف ایزوگام در پروژه های ساختمانی و عمرانی است. قیمت ایزوگام سال 1401 و یا حتی در سال های قبل در طول فصول و ماه های سال تغییر می کند. در ماه های مهر، مرداد و یا شهریور و در اواسط تابستان معمولاً رمان مناسب برای خرید ایزوگام خوب است که علاوه بر تغییر قیمت مواد اولیه در بازار، میزان تقاضا هم بر بهای عایق رطوبتی موثر است. هر رول ایزوگام دلیجان با توجه به ضخامت، نوع ایزوگام و وزن آن مورد سنجش قرار گرفته و نرخ گذاری می شود.

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات درجه یک و مرغوب و با انواع قیمت های مختلف و مناسب برای اقشار مختلف جامعه توانسته است نظر مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

قیمت هر متر ایزوگام در سال 1401

در مقاله هایی که پیشتر منتشر شده به موارد بسیاری در خصوص نوع عایق های رطوبتی و نحوه تولید و قیمت گذاری اشاره کرده ایم. پیمانکاران ساختمانی و یا معماران و طراحان پروژه های بزرگ به دقت عایق رطوبتی مورد نیاز را انتخاب می کنند.
چرا که کشش، مقاومت و چسبندگی ایزوگام در برابر باد و باران و سرما و گرما برای آن ها اهمیت دارد. خرید بهترین برند ایزوگام با نرخ مناسب و فروش بی واسطه با قیمت درب کارخانه گزینه های مناسب است.

قیمت ایزوگام سال 1401 و بهای هر متر مربع آن در محاسبه هزینه پروژه ساختمانی موثر است. ما در شرکت هیرمان با تیم تخصصی خود آماده دادن مشاوره به خریداران محترم خواهیم بود.

لیست قیمت خرید بهترین ایزوگام

دفاتر فروش ایزوگام و بازرگانان و همچنین پیمانکاران با اعلام قیمت ایزوگام سال 1401 این فرصت را دارند که با بررسی نرخ عایق رطوبتی مورد نیاز خود اقدام به خرید بهترین ایزوگام دلیجان نمایند. بهترین قیر پالایشگاهی در تولید ایزوگام مرغوب دلیجان استفاده می شود.
لیست قیمت های به روز، طبق درخواست مشتری با دسته بندی محصولات در اختیارش قرار می گیرد. واضح است که قیمت خرید ایزوگام از کارخانه و به صورت عمده بسیار اقتصادی تر خواهد بود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

قیمت ایزوگام سال 1401 و در طول ماه های آینده، یکی از مهمترین عوامل در انتخاب و خرید ایزوگام است. برای خرید از کارخانه نیاز به دریافت لیست قیمت محصولات دارید و کارشناسان ما در واحد فروش آماده هر گونه پاسخگویی به سوالات شما هستند.

قیمت هر رول ایزوگام فویل دار هیرمان در سال 1400
قیمت هر رول ایزوگام هیرمان دلیجان در سال 1401

فهرست بهای ایزوگام دلیجان در سال جاری

روش های فروش ایزوگام از درب کارخانه هیرمان دلیجان به خریدار کمک می کند تصمیم بهتری برای انتخاب و خرید ایزوگام بگیرد. قیمت ایزوگام سال 1401 و اقتصادی بودن ایزوگام های دلیجان به نسبت روش های دیگر مانند قیر و گونی؛ یکی دیگر از مقبولیت های این محصول صنعتی است.
فهرست بها و نرخ عایق های رطوبتی در سال جاری و در سال های گذشته و تقاضای بازار و کیفیت تولیدات با یکدیگر رابطه ای تنگاتنگ داشته اند. بهترین مارک های ایزوگام طرح دار، ایزوگام مخصوص پشت بام، ایزوگام دیوار، بام و استخرها و ایزوگام پی و فونداسیون، ایزوگام تک لایه، دولایه و سه لایه هر یک جداگانه قیمت گذاری می شوند.

ایزوگام ارزان با کیفیت را در اینجا مشاهده کنید
ایزوگام ارزان

لیست قیمت ایزوگام سال 1401 را مستقیم و به روز شده و به قیمت درب کارخانه از کارشناسان فروش در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

لیست قیمت ایزوگام بدون نصب در سال 1401

شرکت ایزوگام هیرمان انواع عایق رطوبتی مرغوب و درجه را در سه برند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام بردین دلیجان و ایزوگام حلزون دلیجان به قیمت روز تولید می کند. برای دریافت لیست قیمت ایزوگام بدون نصب با مشاورین ما در تماس باشید.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان می تواند در تعمیر و بازسازی سازه ها تاخیر ایجاد کند. کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان، محصولات خود را با ویژگی های زیر تولید و به بازار عرضه می  کند:

 • استفاده از بهترین مواد اولیه مرغوب
 • استفاده از تکنولوژی مدرن برای تولید محصول
 • توجه به استانداردهای تولید ملی و جهانی
 • تولید محصولات باکیفیت درجه یک و با تضمین کیفیت و اعلام قیمت به روز ایزوگام بدون نصب و فروش مستقیم از درب کارخانه در سال جاری، امکان خرید بی واسطه انواع عایق های رطوبتی درجه یک را برای شرکت ها و همکاری ما با پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی را ممکن و ساده تر می کند.

کارخانه ایزوگام هیرمان کاملاً با استانداردهای روز جهانی به پیش می رود. ما کماکان محصولات خود را به بهترین قیمت و با کیفیتی تضمین شده در سراسر کشور توزیع می کنیم.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
فروش ایزوگام بردین دلیجان به قیمت بی نظیر

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

مسلم است که برای خرید بهترین نوع ایزوگام نیاز است که از راه های مطمئن و البته ساده اقدام کنید. دریافت لیست قیمت ایزوگام در سال 1401 از طریق تماس با کارشناسان مقدور است. راه های پیشنهادی ما برای ارتباط با شرکت ایزوگام هیرمان عبارتند از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم شایانفر

تلفن کارخانه

اگر تمایل دارید که به قیمت مناسب و کیفیت عالی؛ ایزوگام مرغوب دلیجان را بخرید با ما در ارتباط باشید. خرید از هیرمان لذت آرامش و اطمینان برای شما به همراه دارد.

مبنای تهیه لیست قیمت ایزوگام سال 1401 بر چه اساس است؟

مبنای تهیه لیست قیمت محصولات بر مبنای قیمت فروش عمده است.

بهترین فصل برای نصب ایزوگام چه هنگام است؟

بهترین زمان مناسب برای نصب ایزوگام، اواسط تابستان تا اوایل پاییز است.

مهمترین عوامل در تعیین قیمت ایزوگام کدام است؟

عوامل اصلی مانند کیفیت مواد اولیه و نوع قیر و نحوه خرید ایزوگام عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت ایزوگام به شمار می آیند.

همچنین بخوانید

19 پاسخ
 1. یوسفی
  یوسفی گفته:

  من چندین ساله که در کار ایزوگام هستم و با کارخانه های مختلفی کار کردم اما هیچکدام مثل شما مشاوره درست و حسابی نمیدن. مشاوران شما دلسوزانه و خیلی صبور پاسخگو من بودن
  سرافراز باشید
  مجید یوسفی

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام و عرض ادب جناب یوسفی
   روزتون بخیر، خیلی تشکر از ابراز محبت جناب عالی، به انرژی شما نیاز داریم واقعا
   انشالله بتوانیم روز به روز شرایط بازار رو بهتر ببینیم

   پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام جناب بخشی، روزتون بخیر
   ایزوگام حلزون دلیجان از پرفروش ترین برند های ایزوگام دلیجان است و مطمئنا انتخاب خوبی داشته اید.
   درصورتی که هنوز نصب انجام نداده اید ، همانطور که در این قسمت گفتیم ، بهترین زمان نصب و نحوه ی سفارش نصب را مطالعه کنید تا مشکلی در این زمینه برای شما پیش نیاید.

   پاسخ
 2. مهدوی
  مهدوی گفته:

  ممنونم از سایت خوبتون که این همه اطلاعات در اختیار ما قرار میده. خانه ما نیاز به ایزوگام داره من اطلاعات زیادی در مورد ایزوگام نداشتم و با مطالعه مطالب سایت شما اطلاعات زیادی بدست اوردم
  سپاس
  خدایار مهدوی

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام روزتون بخیر
   ممنون از ابراز محبت جناب عالی
   خداروشکر در راه انجام رسالت خودمان که افزایش اطلاعات و آگاهی مشتریان ایزوگام است، مخاطبان ما اینگونه حس رضایت دارند. این اتفاقی نیست و بسیار دل انگیز است.
   چنانچه تا به حال از صفحه مقالات ما دیدن نکرده اید، پیشنهاد ما این است که حتما این کار را انجام دهید.

   پاسخ
 3. الهام بخشی
  الهام بخشی گفته:

  ببخشید ما پشت باممون نیاز به ایزوگام داره چه زمانی از سال قیمت ایزوگام به پایین ترین حد ممکن میرسه که ما خرید کنیم؟
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام سرکارخانم بخشی، وقتتون بخیر
   دررابطه با کاهش قیمت ایزوگام فعلا جواب مشخصی وجود ندارد زیرا تمامی مواد اولیه و هزینه های تولید، همچنان بر روند صعودی درحال حرکت اند. ما نیز آرزوی کاهش قیمت ایزوگام را داریم ولی شاید زمان طولانی برای تحقق آن بگذرد.

   پاسخ
 4. علیرضا نیکوکار
  علیرضا نیکوکار گفته:

  من جنس بردین شما رو پارسال خرید کردم و از کیفیتش خیلی راضی بودم. چقدر قیمتا بالا رفته نسبت به پارسال!!

  پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام جناب نیکوکار روز بخیر
   مطمئن باشید بهترین انتخاب رو کردید چون ایزوگام صادراتی بردین از بهترین برند های بازار است که نسبت قیمت این ایزوگام به کیفیت آن ، همیشه زبان زد مشتریان و نمایندگان فروش ایزوگام بوده.
   خداروشاکریم که در انتخاب شما سهم داشته ایم و امیدواریم رضایت شما را بعد از انجام نصب و طی سال های آینده در همین وبسایت ببینیم
   به امید روزی که قیمت ایزوگام کاهش یابد و مشتریان بهترین برند ایزوگام را به بهترین قیمت و منطقی ترین شرایط قیمتی خرید کنند

   پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام جناب توحیدی وقت شما بخیر
   متاسفانه بله ، روند صعودی قیمت ایزوگام به یکباره و با جهشی عجیب بالا رفت.
   شما مشتری عزیز میتوانید دلیل این جهش در قیمت ایزوگام و همچنین جدول تغییرات قیمتی ایزوگام طی سال های گذشته را در صفحه ی اصلی” قیمت ایزوگام ” مشاهده کنید

   پاسخ
  • الهام یکتا
   الهام یکتا گفته:

   سلام مشتری عزیز ممنونم از کامنتی که قرار دادید، شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان همیشه تناسب بین کیفیت و قیمت را حفظ کرده و هیچگاه از کیفیت ایزوگام های تولیدی ما کاسته نشده، افزایش قیمت نیز کاملا بر روی موج صعودی مواد اولیه و هزینه های تولید منطبق بوده و حتی حاشیه سود شرکت را هم پایین آورده.
   امیدواریم همیشه شاهد این رضایت از طرف مشتریان باشیم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.