ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان با بهترین قیمت را از کجا و کدام سایت معتبر خریداری کنم؟ آیا قیمت ها را می توانم به روز شده دریافت کنم؟ در این مقاله سعی می کنیم که بیشتر به رابطه کیفیت تولیدات و قیمت فروش محصولات بپردازیم و شما را با بهترین مارک های ایزوگام هیرمان که شهرت جهانی دارند بیشتر آشنا می کنیم. به نحوه تعیین قیمت برندهای برتر ایزوگام اشاره می کنیم و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت بی نظیر را به شما معرفی می کنیم.

ایزوگام استاندارد مرغوب چیست؟

ایزوگام استاندارد مرغوب باید چه مشخصاتی داشته باشد و آیا مصرف کننده می تواند خود به نوع و کیفیت ایزوگام پی ببرد؟ ایزوگام خوب چه نوع ایزوگامی است و از کجا می شود بهترین ایزوگام را خریداری کرد؟
جواب سوالات خود را می توانید از طریق سایت ما دریافت کنید. ایزوگام استاندارد مرغوب که با مواد اولیه درجه یک ساخته شده است به شما معرفی می شود و از آن جایی که ایزوگام مرغوب دارای کیفیت بالا و برندهای مختلف است می توانید از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید.
ایزوگام استاندارد تحت نظارت اداره استاندارد و محیط زیست و با تاییدیه مراجع ذی ربط تولید و توزیع می شود.

با مجموعه هیرمان، بهترین برندهای ایزوگام استاندارد مرغوب را تجربه و خریدی موفق و مطمئن داشته باشید.

مشخصات ایزوگام استاندارد

ایزوگام استاندارد مرغوب دارای کیفیت بالاتری نسبت به نمونه های مشابه است. قیر به عنوان ماده اولیه ی بسیار مهم در تولید ایزوگام و داشتن وزن و ضخامت استاندارد هر رول عایق ایزوگام، مشخصه بارز در کیفیت و قیمت ایزوگام است.
وزن و ضخامت هر رول ایزوگام استاندارد مرغوب با هم متناسب و از 2 لایه تیشو و پلی استر با تراکم و کیفیت بالا تشکیل شده است. قیر درجه یک 60/70 باعث می‌شود تا ایزوگام بعد از نصب، مقاومت و پایداری بسیار بالایی در برابر رفت و آمد و باد و باران داشته باشد.

محصولات درجه یک هیرمان، بهترین برند ایزوگام در داخل کشور که کیفیت، دوام، مقاومت و کاربری آسان دارد.

کارخانه تولید ایزوگام بردین دلیجان
تولید رول های استاندارد بی نظیر بردین

وزن استاندارد یک رول ایزوگام

موارد بسیاری در استفاده بهینه از ایزوگام وجود دارد که با تحقیق و پرسش از اهالی فن می توانید به آن پی ببرید. عرض استاندارد ایزوگام 1 متر می باشد و طول هر رول 10 متر. دلیل استفاده از این اعداد در تولید هم بخاطر محاسبه وزن هر رول و هم بخاطر سهولت در کار حمل برای نصب توسط کارگران است.
توجه داشته باشید وزن هر رول ایزوگام  40 کیلو برای ایزوگام با ضخامت تا 4 میلیمتر و 50 کیلو برای ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر در نظر گرفته شده است. وزن هر رول ایزوگام استاندارد مرغوب کمتر از 40 کیلوگرم نیست.

با انتخاب محصولات استاندارد هیرمان برای مقاوم سازی سازه ها به ویژه نما و پشت بام، استخرها، سال ها از تعمیر و تعویض در امان هستید.

مشخصات فنی ایزوگام درجه یک

عایق های رطوبتی ایزوگام که امروزه دامنه گسترده ای برای اجرا و استفاده پیدا کرده اند باید مشخصات هر رول ایزوگام استاندارد مرغوب را داشته باشند. برای استفاده از ناودانی ها و انتقال آب های سطحی به مجرای ورودی حتماً می بایست شیب بندی پشت بام در نظر گرفته شود.
مشخصات فنی که از جمله میزان کشش، مقاومت در برابر سرما و گرما و انعطاف پذیری و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام را شامل میشود برای مجموعه های بزرگ ساختمانی نظیر برجها و یا ساختمان های پر واحد بسیار پر اهمیت است.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

در هیرمان در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام استاندارد مرغوب و درجه یک می توانید مشخصات فنی و قیمت به روز را دریافت کنید.

ایزوگام استاندارد چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ مشخصات و نحوه شناخت ایزوگام استاندارد چگونه است؟ پاسخ این سوالات را در این ویدئو مشاهده کنید.


خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

خرید ایزوگام استاندارد مرغوب و استفاده از افراد با تجربه و تخصص بالا در زمینه نصب ایزوگام کار عایق کاری را تکمیل می کند. ایزوگام با قیمت نسبتاً بالائی که دارد به منظور ایجاد لایه عایق ضد رطوبت می تواند جلب اعتماد کاذب نماید چون بدست افراد بدون تجربه نصب شده و در آینده ای نه چندان دور و پس از گذشتن مدت کوتاه ممکن است اثرات آن را به چشم ببینید.
با خرید ایزوگام از کارخانه که بی واسطه و مستقیم از تولید کننده صورت می گیرد، از جنس و کیفیت ایزوگام مورد نظر خود اطمینان داربد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

تشخیص ایزوگام استاندارد مرغوب برای خریدار معمولی سخت است، از راهنمایی و مشاوره با کارشناس متخصص در واحد فروش کمک بگیرید.

کدام ایزوگام خوب است؟

هنگامی که ایزوگام درجه یک خریداری می شود برای نصب هم کمتر دچار مشکل خواهید شد و برای همین توصیه می شود که هم از منابع معتبر و هم از کارخانه هایی که برند آن ها را می شناسید خرید کنید.
ایزوگام استاندارد مرغوب حتماً ضمانت نامه معتبر دارد. برای این که ایزوگام خوب را بشناسید از منابع معتبر و کارشناس این حرفه کمک بگیرید. ایزوگام خوب و استاندارد دارای ضمانت کیفیت کارخانه و مناسب برای محل نصب انتخاب و پیشنهاد می شود. چنین ایزوگامی شکستگی نداشته و انعطاف پذیری بالایی دارد.

کلیه توصیه ها برای خرید ایزوگام خوب را با استفاده از فایل آموزش و یا از طریق کارشناس واحد فروش دریافت نمایید.

بهترین مارک ایزوگام در بازار
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن و ضخامت استاندارد

بهترین نوع ایزوگام کدام است؟

در مطالب مختلف، در خصوص مشخصات ایزوگام استاندارد مرغوب صحبت کرده ایم از جمله:

1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد.
2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد.
3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
6. بهترین مارک ایزوگام استاندارد مرغوب مسلماً از بهترین مواد اولیه تولید شده است.
7. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 و الیاف لایه داخلی از تیشو 66 نخ (گرید A) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

ایزوگام استاندارد مرغوب صرفه جویی در انرژی را آسان تر کرده و برای سال ها نیاز به تعمیر و تعویض ندارد.

قیمت یک رول ایزوگام دلیجان

همیشه قیمت ایزوگام از نکاتی است که خریدار و تولید کننده به آن بسیار اهمیت می دهند. قیمت هر رول ایزوگام با توجه به کیفیت تولید و مواد اولیه و نوسان نرخ تهیه این مواد بخصوص قیر، به روز تعیین می شود.
قیمت ایزوگام در اثر نوسان قیمت مواد اولیه تغییر می کند و البته نوع ایزوگام و تعداد لایه های تشکیل دهنده و همچنین تناژ و هزینه های حمل و نقل هم محاسبه می شود. قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب از درب کارخانه به صورت عمده همواره ارزان تر است و کیفیت ایزوگام هم تضمین شده خواهد بود.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

از طریق تماس با کارشناسان ما می توانید بهترین مارک ایزوگام را مناسب با آب و هوای منطقه به صورت عمده خریداری کنید.

عمر ایزوگام سقف چقدر است؟

*سقفی بر فراز خانه شما، استوار و محکم، گسترانیده ایم تا در زمستان و تابستان، در برف و باران، با خیالی آسوده، آرامش و صمیمیت را در آشیانه خود، تجربه کنید.* در این شعار شرکت هیرمان دلیجان می توانید کیفیت و ماندگاری و استحکام ایزوگام استاندارد مرغوب را مشاهده کنید.
ایزوگام های هیرمان تضمین شده و با خدمات پس از فروش ارسال می شوند. ایزوگام سقف اگر چنانچه باکیفیت و استاندارد بوده و با بهترین پرایمر زیر سازی شده باشد و به خوبی مراحل نصب ایزوگام را پشت سر گذاشته باشد. حداقل برای 20 سال کار می کند. محصولات هیرمان برای 10 سال و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای 200 ماه تضمین می شود.

ما با گروه های تولیدی، صنایع بزرگ، سازمان ها، موسسات و شرکت های معتبر و مهم در داخل کشور، همکاری نزدیک داریم.

ایزوگام حلزون دلیجان آماده نصب
ایزوگام حلزون دلیجان با نصب ساده و چسبندگی بالا

راهنمای انتخاب بهترین ایزوگام

نکته قابل توجه دیگری هم در این میان مطرح می شود و آن هم استفاده از ایزوگام با کیفیت و برند معتبر است. از هر تولیدی نمی توان در هر منطقه ای استفاده نمود. و به همین طریق از هر نوع ایزوگامی هم نمی توان رای هر منظوری استفاده نمود.
ایزوگام 5 میلیمتر برای استفاده در هر شرایط آب و هوائی می تواند قرار گیرد. چون هم تاب مقاومت در برابر گرمای بسیار زیاد را دارد و هم در برابر سرمای زیر صفر از مقاومت بسیار خوبی در برابر یخبندان و سرما زدگی از خود نشان می دهد.

برای خرید ایزوگام استاندارد مرغوب و دریافت لیست قیمت به روز، بهترین منبع “تماس با کارشناسان”ما را تجربه کنید.

استاندارد اجرای ایزوگام مرغوب

ورودی های ناودانی یکی از این نقاط بحرانی است و حتما باید در زمان نصب به آن توجه ویژه ای داشت. بی دقتی در امر نصب ایزوگام عامل آسیب به سقف میباشد. محل دیگری که برای نصب باید مورد توجه قرار گیرد جائیست که لوله های تاسیسات و هواکش ها قرار دارند.
ایزوگام نصب شده در این نواحی باید تا مقداری از این لوله ها امتداد داشته باشد تا مانع از نفوذ آب جاری باشد. کانال های کولرها از طریق پشت بام به داخل داکت هوا منتقل می شوند، این نقاط بحرانی و مخاطره آمیز هستند. همیشه توصیه می شود از نصاب قابل اعتماد و با تجربه برای نصب ایزوگام استفاده نمائید

اجراء و نصب ایزوگام استاندارد مرغوب می تواند تا چندین برابر عمر سازه را در برابر عوامل محیطی افزایش دهد.

راهنمای خرید ایزوگام ارزان قیمت

شما می توانید با مراجعه به دفاتر فروش شرکت تولید کننده ایزوگام از خدمات مشاوره رایگان بهره ببرید و یا با ارتباط تلفنی با آنها و بدون حضور نیز راهنمائی های لازم را دریافت و بهترین انتخاب را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.
در این زمینه شرکت هیرمان دلیجان بسیار پیشتاز است. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام دولایه و تک لایه و با استفاده از آزمایشگاه های مجهز و محققین و متخصصین جوان و با دانش روز گامی اساسی در این راه برداشته و با تولید ایزوگام با کیفیت و منحصر به مکان های قابل اجرا ایزوگامی مطمئن و قابل اعتمادی را تولید نموده است.

وجود مشاوران و کارشناسان در بخش فروش شما را در امر انتخاب و خرید یاری نموده و ایزوگام استاندارد مرغوب را مستقیم از کارخانه بارگیری می کنند.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

شرکت هیرمان ضمانت نامه های معتبر و بیمه نامه های قابل اعتنائی را پس از خرید ایزوگام عمده در اختیار شما قرار می دهند تا از اطمینان محصول خریداری شده حداکثر بهره را ببرید. محصولات شرکت ایزوگام هیرمان را در دسته ایزوگام استاندارد مرغوب بازار ارزیابی می شوند عبارتند از:
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم
2. ایزوگام بردین دلیجان (صادراتی) با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
3. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 41 کیلوگرم
4. ایزوگام های طرح دار با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم

محصولات خاص و بینظیر گروه صنعتی هیرمان دلیجان، به صورت تک لایه، دو لایه و سه لایه در تنوع طرح و رنگ، ساده و طرح دار، با متریال ویژه، تولید می شود.  

تولید ایزوگام طرح دار بردن دلیجان
ایزوگام طرح دار آجرنما بردین دلیجان
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

راه های مختلفی برای خرید بهترین و معتبرترین برند ایزگام هیرمان وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ایزوگام استاندارد مرغوب هیرمان، بهترین انتخاب برای تکنسین ها وگروه های ساختمان سازی به حساب می آید. تماس با ما بهترین انتخاب است.

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام پودری چیست؟

آیا شرکت هیرمان دلیجان صادرات هم دارد؟

بله – محصولات هیرمان با استانداردهای جهانی تولید می شود و به کشورهای مختلف هم صادر می شود.

آیا شما ایزوگام پلیمری تولید می کنید؟

بله – کلیه محصولات هیرمان با قیر پالایشگاهی مرغوب و درجه یک تولید می شود.

همچنین بخوانید

guest

6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
6
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x