قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب

ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان با بهترین قیمت را از کجا و کدام سایت معتبر خریداری کنم؟ آیا قیمت ها را می توانم به روز شده دریافت کنم؟ در این مقاله سعی می کنیم که بیشتر به رابطه کیفیت تولیدات و قیمت فروش محصولات بپردازیم و شما را با بهترین مارک های ایزوگام هیرمان که شهرت جهانی دارند بیشتر آشنا می کنیم. به نحوه تعیین قیمت برندهای برتر ایزوگام اشاره می کنیم و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت بی نظیر را به شما معرفی می کنیم.

تولید ایزوگام استاندارد و با مواد اولیه مرغوب
تولید بهترین مارک ایزوگام با مواد اولیه مرغوب

ایزوگام استاندارد مرغوب چیست؟

ایزوگام استاندارد مرغوب باید چه مشخصاتی داشته باشد و آیا مصرف کننده می تواند خود به نوع و کیفیت ایزوگام پی ببرد؟ ایزوگام خوب چه نوع ایزوگامی است و از کجا می شود بهترین ایزوگام را خریداری کرد؟ جواب سوالات خود را می توانید از طریق سایت ما دریافت کنید. ایزوگام استاندارد مرغوب که با مواد اولیه درجه یک ساخته شده است به شما معرفی می شود و از آن جایی که ایزوگام مرغوب دارای کیفیت بالا و برندهای مختلف است می توانید از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید.
ایزوگام استاندارد تحت نظارت اداره استاندارد و محیط زیست و با تاییدیه مراجع ذی ربط تولید و توزیع می شود.

هیرمان نقطه پایان جستجوی شما و سقف بلند آرامش و اطمینان است!!!

کارخانه تولید ایزوگام بردین دلیجان
تولید رول های استانئارد بی نظیر بردین

مشخصات ایزوگام استاندارد

ایزوگام استاندارد مرغوب دارای کیفیت بالاتری نسبت به نمونه های مشابه است. قیر به عنوان ماده اولیه ی بسیار مهم در تولید ایزوگام و داشتن وزن و ضخامت استاندارد هر رول عایق ایزوگام، مشخصه بارز در کیفیت و قیمت ایزوگام است. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام استاندارد مرغوب با هم متناسب و از 2 لایه تیشو و پلی استر با تراکم و کیفیت بالا تشکیل شده است. قیر درجه یک 60/70 باعث می‌شود تا ایزوگام بعد از نصب، مقاومت و پایداری بسیار بالایی در برابر رفت و آمد و باد و باران داشته باشد.

محصولات درجه یک هیرمان، بهترین برند ایزوگام در داخل کشور که کیفیت، دوام، مقاومت و کاربری آسان دارد.

ایزوگام استاندارد چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ مشخصات و نحوه شناخت ایزوگام استاندارد چگونه است؟ پاسخ این سوالات را در این ویدئو مشاهده کنید.

وزن استاندارد یک رول ایزوگام

موارد بسیاری در استفاده بهینه از ایزوگام وجود دارد که با تحقیق و پرسش از اهالی فن می توانید به آن پی ببرید. عرض استاندارد ایزوگام 1 متر می باشد و طول هر رول 10 متر. دلیل استفاده از این اعداد در تولید هم بخاطر محاسبه وزن هر رول و هم بخاطر سهولت در کار حمل برای نصب توسط کارگران است. توجه داشته باشید وزن هر رول ایزوگام  40 کیلو برای ایزوگام با ضخامت تا 4 میلیمتر و 50 کیلو برای ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر در نظر گرفته شده است. وزن هر رول ایزوگام استاندارد مرغوب کمتر از 40 کیلوگرم نیست.

با انتخاب محصولات استاندارد هیرمان برای مقاوم سازی سازه ها به ویژه نما و پشت بام، استخرها، سال ها از تعمیر و تعویض در امان هستید.

ایزوگام استاندارد بردین با قابلیت نصب آسان
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت استاندارد

مشخصات فنی ایزوگام درجه یک

برای استفاده از ناودانی ها و انتقال آب های سطحی به مجرای ورودی حتماً می بایست شیب بندی پشت بام در نظر گرفته شود. برای مجموعه های بزرگ ساختمانی نظیر برجها و یا ساختمان های پر واحد چندین دریچه برای این منظور در نظر گرفته می شود که هر کدام مسئول انتقال بخشی از آب های جمع آوری شده هستند. به همین ترتیب و برای جلوگیری از نفوذ آب از پشت بام به سقف باید از عایق های مناسب نیز استفاده شود . این عایق ها که امروزه دامنه گسترده ای برای اجرا و استفاده پیدا کرده اند باید مشخصات فنی ایزوگام استاندادر مرغوب را داشته باشند.

در هیرمان در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام استاندارد مرغوب و درجه یک می توانید مشخصات فنی و قیمت به روز را دریافت کنید.

ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت مرغوب
رول های ایزوگام حلزون آماده نصب

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

خرید ایزوگام استاندارد مرغوب و استفاده از افراد با تجربه و تخصص بالا در زمینه نصب ایزوگام کار عایق کاری را تکمیل می کند. ایزوگام با قیمت نسبتاً بالائی که دارد به منظور ایجاد لایه عایق ضد رطوبت می تواند جلب اعتماد کاذب نماید چون بدست افراد بدون تجربه نصب شده و در آینده ای نه چندان دور و پس از گذشتن مدت کوتاه ممکن است اثرات آن را به چشم ببینید .اثراتی که با هزینه بالا برای تعمیرات و دو باره کاری باید متحمل شوید. در هنگام خرید بهترین مارک ایزوگام از کارخانه، مشاوران ما آماده راهنمایی شما خواهند بود.

تشخیص ایزوگام استاندارد مرغوب برای خریدار معمولی سخت است، از راهنمایی و مشاوره با کارشناس متخصص کمک بگیرید.

کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت درخشان

کدام ایزوگام خوب است؟

هنگامی که ایزوگام درجه یک خریداری می شود برای نصب هم کمتر دچار مشکل خواهید شد و برای همین توصیه می شود که هم از منابع معتبر و هم از کارخانه هایی که برند آن ها را می شناسید خرید کنید. ایزوگام استاندارد مرغوب حتماً ضمانت نامه معتبر دارد. برای این که ایزوگام خوب را بشناسید از منابع معتبر و کارشناس این حرفه کمک بگیرید. نصب ایزوگام مهم است که در چه فصلی انجام شود که هم رطوبت و گرما و سرما به حدی نباشد که به ایزوگام و زیرسازی آن آسیب وارد کند.

کلیه توصیه ها برای خرید ایزوگام خوب در سایت هیرمان درج شده است. با استفاده از فایل آموزش اقدام به خرید با قیمت مناسب نمایید.

ایزوگام استاندارد حلزون با وزن 41 کیلوگرم
ایزوگام حلزون با وزن و ضخامت استاندارد

بهترین نوع ایزوگام کدام است؟

در مطالب مختلف موجود در وبسایت در خصوص مشخصات بهترین مارک ایزوگام صحبت کرده ایم که در اینجا به مشخصاتی که ایزوگام استاندارد مرغوب باید داشته باشد مجدد اشاره می کنیم:
1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد.
2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد.
3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
6. بهترین مارک ایزوگام استاندارد مرغوب مسلماً از بهترین مواد اولیه تولید شده است.
7. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 و الیاف لایه داخلی از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

ایزوگام استاندارد مرغوب هیرمان صرفه جویی در انرژی را آسان تر می کند.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میل

قیمت یک رول ایزوگام دلیجان

همیشه قیمت ایزوگام از نکاتی است که خریدار و تولید کننده به آن بسیار اهمیت می دهند. قیمت هر رول ایزوگام با توجه به کیفیت تولید و مواد اولیه و نوسان نرخ تهیه این مواد بخصوص قیر، به روز تعیین می شود. قیمت ایزوگام در اثر نوسان قیمت مواد اولیه تغییر می کند و البته نوع ایزوگام و تعداد لایه های تشکیل دهنده وهمچنین تناژ و هزینه های حمل و نقل هم محاسبه می شود. قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب از درب کارخانه به صورت عمده همواره ارزان تر است و کیفیت ایزوگام هم تضمین شده خواهد بود.

از طریق تماس با کارشناسان ما می توانید بهترین مارک ایزوگام را مناسب با آب و هوای منطقه به صورت عمده خریداری کنید.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

عمر ایزوگام سقف چقدر است؟

سقفی بر فراز خانه شما، استوار و محکم، گسترانیده ایم تا در زمستان و تابستان، در برف و باران، با خیالی آسوده، آرامش و صمیمیت را در آشیانه خود، تجربه کنید. در این شعار شرکت هیرمان دلیجان می توانید کیفیت و ماندگاری و استحکام ایزوگام استاندارد مرغوب را مشاهده کنید. ایزوگام های هیرمان تضمین شده و با خدمات پس از فروش ارسال می شوند. ایزوگام سقف اگر چنانچه باکیفیت و استاندارد باشد و به خوبی مراحل نصب ایزوگام را پشت سر گذاشته باشد. حداقل برای 20 سال کار می کند. محصولات هیرمان برای 10 سال و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای 200 ماه تضمین می شود.

ما با گروه های تولیدی، صنایع بزرگ، سازمان ها، موسسات و شرکت های معتبر و مهم در داخل کشور، همکاری نزدیک داریم.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

راهنمای انتخاب ایزوگام

نکته قابل توجه دیگری هم در این میان مطرح می شود و آن هم استفاده از ایزوگام با کیفیت و برند معتبر است. از هر تولیدی نمی توان در هر منطقه ای استفاده نمود. و به همین طریق از هر نوع ایزوگامی هم نمی توان رای هر منظوری استفاده نمود. ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر برای استفاده در هر شرایط آب و هوائی می تواند قرار گیرد. چون هم تاب مقاومت در برابر گرمای بسیار زیاد را دارد و هم در برابر سرمای زیر صفر از مقاومت بسیار خوبی در برابر یخبندان و سرما زدگی از خود نشان می دهد.

برای خرید ایزوگام استاندارد مرغوب و دریافت لیست قیمت به روز، بهترین منبع “وب سایت و تماس با کارشناسان” ما را تجربه کنید.

نصب ایزوگام مرغوب هیرمان
نصب ایزوگام مرغوب و درجه یک بردین
استاندارد اجرای ایزوگام مرغوب

ورودی های ناودانی یکی از این نقاط بحرانی است و حتما باید در زمان نصب به آن توجه ویژه ای داشت. بی دقتی در امر نصب ایزوگام عامل آسیب به سقف میباشد. محل دیگری که برای نصب باید مورد توجه قرار گیرد جائیست که لوله های تاسیسات و هواکش ها قرار دارند. ایزوگام نصب شده در این نواحی باید تا مقداری از این لوله ها امتداد داشته باشد تا مانع از نفوذ آب جاری باشد. کانال های کولرها از طریق پشت بام به داخل داکت هوا منتقل می شوند، این نقاط بحرانی و مخاطره آمیز هستند. همیشه توصیه می شود از نصاب قابل اعتماد و با تجربه برای نصب ایزوگام استفاده نمائید

اجراء و نصب ایزوگام استاندارد مرغوب می تواند تا چندین برابر عمر سازه را در برابر عوامل محیطی افزایش دهد.

ایزوگام حلزون دلیجان آماده نصب
ایزوگام حلزون دلیجان با نصب ساده
راهنمای خرید ایزوگام ارزان قیمت

شما می توانید با مراجعه به دفاتر فروش شرکت تولید کننده ایزوگام از خدمات مشاوره رایگان بهره ببرید و یا با ارتباط تلفنی با آنها و بدون حضور نیز راهنمائی های لازم را دریافت و بهترین انتخاب را مطابق با نیاز خود دریافت کنید. در این زمینه شرکت هیرمان دلیجان بسیار پیشتاز است. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام دولایه و تک لایه و با استفاده از آزمایشگاه های مجهز و محققین و متخصصین جوان و با دانش روز گامی اساسی در این راه برداشته و با تولید ایزوگام با کیفیت و منحصر به مکان های قابل اجرا ایزوگامی مطمئن و قابل اعتمادی را تولید نموده است.

وجود مشاوران و کارشناسان در بخش فروش شما را در امر انتخاب و خرید یاری نموده و ایزوگام استاندارد مرغوب را مستقیم از کارخانه بارگیری می کنند.

آیا شرکت هیرمان دلیجان صادرات هم دارد؟

بله – محصولات هیرمان با استانداردهای جهانی تولید می شود و به کشورهای مختلف هم صادر می شود.

همچنین بخوانید:
صفحه آپارات ایزوگام قیمت مناسب دلیجان
بارگیری ایزوگام بردین دلیجان
رول های ایزوگام بردین آماده بارگیری
معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

شرکت هیرمان ضمانت نامه های معتبر و بیمه نامه های قابل اعتنائی را پس از خرید ایزوگام عمده در اختیار شما قرار می دهند تا از اطمینان محصول خریداری شده حداکثر بهره را ببرید. محصولات شرکت ایزوگام هیرمان را در دسته ایزوگام استاندارد مرغوب بازار ارزیابی می شوند عبارتند از:
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم
2. ایزوگام بردین دلیجان (صادراتی) با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
3. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 41 کیلوگرم
4. ایزوگام طرح دار با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم

محصولات خاص و بینظیر گروه صنعتی هیرمان دلیجان، به صورت تک لایه، دو لایه و سه لایه در تنوع طرح و رنگ، ساده و طرح دار، با متریال ویژه، تولید می شود.  

تولید ایزوگام طرح دار بردن دلیجان
ایزوگام طرح دار آجرنما بردین دلیجان
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

راه های مختلفی برای خرید بهترین و معتبرترین برند ایزگام هیرمان وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ایزوگام استاندارد مرغوب هیرمان، بهترین انتخاب برای تکنسین ها وگروه های ساختمان سازی به حساب می آید. تماس با ما بهترین انتخاب است.

guest
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
عابدزاده
عابدزاده
4 مارس , 2021 12:00

لیست قیمت رو از کجا تهیه کنم؟

علی جوادی (مدیر سایت)
ادمین
علی جوادی (مدیر سایت)
4 مارس , 2021 13:03
پاسخ به  عابدزاده

سلام وقت شما بخیر
از منوی ارتباط با ما میتوانید با واحد فروش ارتباط بگیرید.

صانعی
صانعی
8 فوریه , 2021 10:47

سلام وقت بخیر
قیمت هارو از کجا تهیه کنم؟

علی جوادی (مدیر سایت)
ادمین
علی جوادی (مدیر سایت)
12 مارس , 2021 11:21
پاسخ به  صانعی

سلام وقت شما بخیر
برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان و همچنین خرید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما با واحد فروش تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

حامدی
حامدی
24 ژانویه , 2021 11:40

دست مریزاد بخواطر تولید محصولات درجه یک و عالیتون.
خسته نباشید عرض میکنم خدمتتون.

علی جوادی (مدیر سایت)
ادمین
علی جوادی (مدیر سایت)
25 ژانویه , 2021 17:09
پاسخ به  حامدی

سلام وقت شما بخیر
سپاس از ابراز محبت و لطف شما
پایدار و سلامت باشید.