لیست قیمت رول ایزوگام از کارخانه

قیمت رول ایزوگام درجه یک دلیجان

قیمت رول ایزوگام درجه یک دلیجان چگونه تعیین و نهایی می شود؟ آیا می دانید طول و عرض عایق ضد نم و رطوبت چقدر است؟ آیا می دانید وزن یک متر مربع ایزوگام چقدر است؟ یک رول ایزوگام استاندارد باید وزن مناسب و از کیفیت بسیار مناسب مواد اولیه برخوردار باشد. قیمت نهایی یک متر مربع ایزوگام باکیفیت بر اساس نوع قیر مصرفی محاسبه و نهایی می شود. در این مقاله شما را با 5 عامل مهم و موثر در اعلام قیمت انواع ایزوگام آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

به نقل از دنیای اقتصاد ،  عایقی را انتخاب کنید که حتماً دارای نشان استاندارد باشد و (ادامه …)

تفاوت مشخصه های ایزوگام خوب و بد

پس از خواندن این مطلب میتوانید به صفحه ی قیمت ایزوگام رفته و از جدید ترین قیمت های ایزوگام، با خبر شوید. همچنین در این صفحه قیمت ایزوگام را تحلیل کرده و حدس را خود نسبت به قیمت ایزوگام در آینده با ما به اشتراک بگذارید.

قیمت رول ایزوگام بردین از کارخانه
تولید رول ایزوگام بردین دلیجان با قیمت فوق العاده

قیمت رول ایزوگام سال 1400

در مراکز فروش و فروشگاه ها و کلینیک های ساختمانی به ایزوگام هایی با درجه های کیفی مختلف برخورد می کنیم. انتشار لیست قیمت هر رول ایزوگام دلیجان به روز است چرا که نوسان قیمت مواد اولیه در بازار زیاد است. در سال 1399 و در سال جاری (1400) این روند برای تعیین نرخ عایق های رطوبتی ادامه دارد. قیمت رول ایزوگام به نوع قیر و کیفیت آن و وزن و ضخامت هر رول و دیگر مواد اولیه وابسته است. در سال جاری تغییر قیمت های محصولات هیرمان مدوام به خریداران اعلام شده است.

توجه داشته باشید که قیمت رول ایزوگام باید متناسب با کیفیت عایق رطوبتی باشد. ادامه مطلب شما را با چگونگی تعیین قیمت هر متر مربع عایق ایزوگام بیشتر آشنا می کند

قیمت هر رول ایزوگام دلیجان

قیمت رول ایزوگام

اگر دقت کرده باشیم متوجه خواهیم شد که ایزوگام عموماً به صورت رول است. طول هر رول ایزوگام 10 متر و عرض هر رول ایزوگام یک متر است و تنها از نظر مشخصه های کیفی و قیمت با یکدیگر تفاوت های جزئی دارند. طول و عرض و همچنین متراژ هر رول ایزوگام تولید شده توسط برند های مختلف نیز براساس استاندارد های تعریف شده است. کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با توجه به کلیه استانداردها و مشخصه های کیفیت معرفی شده اقدام به تولید و تعیین قیمت هر رول ایزوگام می نماید.

در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان همواره شاهد تولید بهترین محصولات به قیمت روز درب کارخانه هستیم.

قیمت هر رول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
هر رول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به قیمت کارخانه

نرخ یک رول ایزوگام امروز

در کارخانه ایزوگام هیرمان، انواع عایق ضد رطوبت و نم با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار،تولید می شود. طبیعی است که نوع ایزوگام و کیفیت مواد اولیه آن در تعیین قیمت رول ایزوگام لحاظ می شود. برای این که نرخ روز یک رول ایزوگام را بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه دریافت کنید کافی است روی تصویر زیر کلیلک کنید. دریافت قیمت امروز ایزوگام برای عملیات ساختمانی و تصمیم گیری مهم است.

قیمت ایزوگام
قیمت ایزوگام

می توان گفت از نظر ظاهری هر رول ایزوگام استاندارد تولیدی برند های مختلف با یکدیگر مشابه می باشند. طول هر رول ایزوگام درجه یک ۱۰ متر و عرض هر رول ایزوگام یک متر است. طول و عرض استاندارد دو عامل مهم در تعیین قیمت رول ایزوگام است.

آیا وزن محصولات کاملاً دقیق است؟

بله – البته 200 گرم کمتر و یا بیشتر هم ممکن است باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

قیمت هر متر مربع ایزوگام

اشاره کردیم که 5 عامل مهم در تعیین قیمت رول ایزوگام و قیمت نهایی هر متر مربع عایق ایزوگام نقش دارند که عبارتند از:
1. نوع قیر (قیر درجه یک پالایشگاهی 70-60)
2. تیشوی وارداتی درجه یک
3. پلی استر متراکم
4. روکش و فویل آلومینیومی ایزوگام
5. ضخامت و وزن ایزوگام
نوجه داشته باشید که کیفیت و قیمت مناسب ایزوگام برای هر مصرف کننده ای حائز اهمیت است. در ادامه مطلب به تک تک موارد ی که در تعیین قیمت انواع ایزوگام در نظر گرفته می شوند بیشتر می پردازیم. این نکات می توانند راهنمای شما در خرید ایزوگام مرغوب و درجه یک باشند.

قیمت رول ایزوگام هیرمان دلیجان با بررسی نوسان قیمت مواد اولیه ارزیابی می شود. برای مشاوره و دریافت قیمت هر متر مربع ایزوگام به روز کارشناسان ما آماده ارائه خدمات هستند.

آیا می دانید قیمت هر رول ایزوگام چقدر است؟ در این ویدئو توضیحات مفصل تر را مشاهده کنید.

هر رول ایزوگام دلیجان چند متر است؟

شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان دلیجان به کیفیت و قیمت رول ایزوگام اهمیت ویژه می دهد. این شرکت با مصرف بهترین و مرغوب ترین ایزوگام توانسته که شرکت ها و بازرگانی های بزرگ را ترغیب به خرید ایزوگام دلیجان نماید. هر رول ایزوگام دلیجان استاندارد 10 متر است. عرض ایزوگام یک متر است و ضخامت یک توپ ایزوگام هم کمتر از 3.5 میلیمتر نیست.

فایل های آموزشی ، هم ضخامت و ابعاد و متراژ بهترین مارک ایزوگام را به شما معرفی می کند و هم نحوه تعیین قیمت رول ایزوگام را تشریح می کند.

قیمت رول ایزوگام حلزون با وزن استاندارد
هر رول ایزوگام حلزون دلیجان با وزن استاندارد

وزن هر رول ایزوگام دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان انواع عایق های رطوبتی خود را بدون واسطه و با قیمت ارزان در اختیار شرکت ها و بازرگانی ها قرار می دهد. سوالاتی مانند اطلاع از قیمت رول ایزوگام و نوع استاندارد و ضخامت ایزوگام و وزن یک رول ایزوگام بسیار مهم است و بهتر است توسط کارشناس پاسخ داده شود. وزن هر رول ایزوگام یکی از عوامل موثر در قیمت رول ایزوگام است. وزن هر رول ایزوگام از 40 کیلوگرم کمتر نباید باشد.

بهترین ایزوگام دلیجان در بازار با وزن هر رول 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلیمتر در شرکت ایزوگام هیرمان با برند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید می شود.

قیمت هر رول ایزوگام هیرمان با وزن 50 کیلوگرم
هر رول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم

بهای هر توپ ایزوگام بدون نصب


قیمت رول ایزوگام با نصب و همچنین قیمت یک توپ ایزوگام خام بدون نصب از درب کارخانه با یکدیگر متفاوت می باشند. تاجران و شرکت های بازرگانی ترجیح می دهند هر رول ایزوگام درجه یک دلیجان را به صورت خام و از درب کارخانه با قیمت عمده خریداری کنند. تعیین بهای یک رول ایزوگام با توجه به کیفیت مواد اولیه و نوع برند و محصولات، متفاوت است. کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت عمده تولیدات خود را در شهرها و مناطق مختلف عرضه می کنند و بهترین قیمت رول ایزوگام را ارائه می کنند.

کیفیت مناسب و قیمت مناسب از مهمترین شاخصه های محصولات شرکت ایزوگام هیرمان است برای دریافت قیمت روز انواع ایزوگام درجه یک شرکت هیرمان با واحد فروش شرکت تماس گرفته و لیست قیمت به روز محصولات را دریافت کنید.

قیمت روز ایزوگام درب کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر ) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 41 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر) است که این سه محصول و انواع ایزوگام طرح دار با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید شده و قیمت رول ایزوگام هر یک از محصولات از راه های تماس قابل دریافت است.

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید و برای کسب اطلاعات از قیمت رول ایزوگام هیرمان، با کارشناس فروش ارتباط بگیرید.

قیمت هر رول ایزوگام طرح دار
قیمت یک رول ایزوگام طرح دار با کیفیت استثنایی

لیست قیمت هر رول ایزوگام

در خرید بسیاری از محصولات که به صورت متنوع تولید شده و راهی بازار می شوند، دسترسی به لیست قیمت مهم است زیرا خریدار می تواند تصمیمی درست در رابطه با انتخاب و خرید انواع محصول موجود در لیست داشته و نیاز خود را رفع خواهند کرد. دریافت لیست قیمت ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه هیرمان می تواند خرید ایزوگام در هر مقطع و هر نوع عایق رطوبتی مورد نیاز برای مناطق گرمسیری و معتدل و سردسیری را ساده تر و سریع تر کند. لیست قیمت به روز انواع ایزوگام فویل دار و بدون فویل روزانه قابل دریافت است.

با دریافت قیمت رول ایزوگام،نمایندگی ها و فروشندگان و نیز تکنسین هایی که از برند هیرمان دلیجان استفاده می کنند، کیفیت کار خود را تضمین می کنند.

تفاوت انواع ایزوگام در چه چیزی است؟

متراژ و عرض و ضخامت رول ایزوگام

در دنیای امروز بسیاری از محصولات صنعتی مانند عایق های رطوبتی تحت تاثیر قیمت های جهانی قرار می گیرند. همین امر می تواند زمینه ساز اهداف بلند مدت برای سازه ها و ساختمان ها و همچنین کاربرد آن ها در اماکن بسیار زیادی باشد. قیمت قیر در بازار بورس و قیمت عرضه آن اولین مقوله در تعیین قیمت رول ایزوگام است. متراژ 10 متر و ضخامت 3.5 تا 5 میل و عرض 1 متر عایق ضد نم و رطوبت هم طبق استانداردهای تعیین شده باید رعایت شود. علاوه بر این ها مصرف پلیمرهای بهبود دهنده کیفیت هم در تعیین بهای ایزوگام موثر است.

ایزوگام ارزان قیمت هیرمان دلیجان به جهت عرضه مستقیم از کارخانه است کاملاً تضمینی است و طول و عرض و متراژ استاندارد دارد.

تولید ایزوگام بردین دلیجان با قیمت کم نظیر
ایزوگام بردین دلیجان با وزن 42 کیلوگرم و متراژ 10 متر

قیمت رول بهترین مارک ایزوگام

بهترین نوع ایزوگام مشخصاتی ویژه دارد که آن را از نظر کیفیت و قیمت منحصر به فرد و ایده آل می کند که این ویژگی های عبارتند از:

 1. وزن استاندارد (وزن استاندارد بین 37 تا42 کیلوگرم)
 2. ضخامت استاندارد (ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر )
 3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده است.
 4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده است.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل است.
 6. بهترین برند ایزوگام از بهترین مواد اولیه تولید شده است.
 7. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده است.
 8. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده است.

مجموع ویژگی هایی که در بالا اشاره شد منجر به تولید ایزوگام با کیفیت شده و تعیین قیمت رول ایزوگام با این مشخصات به عهده کارشناس است.

قیمت رول ایزوگام حلزون دلیجان به روز
قیمت به روز هر رول ایزوگام حلزون دلیجان

مشخصه های ایزوگام خوب، به نقل از روزنامه رسمی !

 • عایق باید از دولایه تیشو و پلی ‌استر تشکیل‌ شده باشد که مشخصات آن بر روی برچسب آن ذکرشده است.
 •  عایقی را انتخاب کنید که حتماً دارای نشان استاندارد باشد.
 •  عایق باید کاملاً سالم باشد به‌ویژه به قسمت پاشنه عایق توجه کنید که شکسته نباشد.
 • مطالعه بیشتر

وزن رول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان نمونه ای از یک محصول با عمر مفید حداقل 20 سال است.
 • این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 • قیمت رول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بسیار عالی
 • این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 • این نوع ایزوگام دارای ضمانت 15 ساله از سوی شرکت تولیدی می باشد.
 • این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 • این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
 • این محصول باعث می شود مصرف کنندگان هر چند سال یکبار مجبور به تعمیر یا تعویض ایزوگام نشوند.
 • این محصول تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.
 • این محصول برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شود.

قیمت رول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با توجه به مشخصاتی که دارد بسیار بی نظیر و استثنایی است. خرید ایزوگام از هیرمان بدون واسطه و با اطمینان کامل است.

کدام محصول بالاترین کیفیت را دارد؟

به طور یقین می توان اذعان داشت که ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان توانسته است با کیفیت بالا، گوی سبقت را از رقبا برباید.

قیمت ایزوگام فویل دار سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم

مراحل خرید

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای سفارش خرید ایزوگام به صورت رول و اطلاع از قیمت رول ایزوگام هیرمان دلیجان و اطلاع از نحوه محاسبه قیمت انواع ایزوگام بر اساس نوع و کیفیت مواد اولیه، متراژ، ابعاد و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام، کلیه راههای ارتباطی باز است.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

با استفاده از راه های پیشنهادی در بالا می توانید بهترین مارک ایزوگام را با قیمت عالی بخرید. عالی ترین شیوه های خرید انواع عایق رطوبتی را با ما تجربه کنید.

guest
26 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
قدیمی
قدیمی
25 جولای , 2021 12:53

سلام وقت بخیر
میشه خرید حضوری انجام داد؟
اگر میشه باید کجا مراجعه کنم؟
متشکرم

الهام یکتا
الهام یکتا
26 جولای , 2021 10:50
پاسخ به  قدیمی

سلام جناب قدیمی وقت شما هم بخیر
بله حتما امکانش هست، شما برای خرید حضوری باید تشریف بیارید دفتر اصلی شرکت ایزوگام در تهران ، یا اینکه حضوری از کارخانه خرید کنید. چه در دفتر تهران و چه در کارخانه ، ایزوگام را ببینید و نسبت به کیفیت آن اطمینان پیدا کنید.
برای هماهنگی از صفحه ی ارتباط با ما استفاده کنید.

فروتن
فروتن
25 جولای , 2021 12:51

قیمت ها با این که بالا رفت مهم اینه که کارخونه شما کیفیتش رو از دست نداد بهتون تبریک میگم

الهام یکتا
الهام یکتا
26 جولای , 2021 10:54
پاسخ به  فروتن

سلام جناب فروتن روز شما بخیر
کیفیت در شرکت ایزوگام هیرمان همیشه حرف اول را میزنه، محصولات ما را با کیفیت بالای آن میشناسند. ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان به عنوان افتخار صادرات ایزوگام ایران میشناسند و از کشور های آسیایی و اروپایی، هرماه تقاضای ثبت سفارش این ایزوگام را دارند. ما همیشه بر کیفیت مصر هستیم و بر این مهم پافشاری میکنیم.

خادمی
خادمی
24 جولای , 2021 12:03

ارسالتون چجوری هستش؟

الهام یکتا
الهام یکتا
26 جولای , 2021 11:01
پاسخ به  خادمی

سلام جناب خادمی روزتون بخیر
پس از انجام این مراحل (استعلام قیمت ایزوگام و انتخاب قطعی آن و واریز مبلغ پیش فاکتور و آماده شدن تاییدیه) ، بار ایزوگام توسط کارخانه برای ارسال آماده میشود
متناسب با فاصله ی کارخانه و مقصد، هزینه ی آن محاسبه و با وسیله نقلیه مورد نظر، هماهنگی ها با مشتری انجام میشود و بار را با ایمن ترین شرایط به دست مشتری میرسانیم
پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه فرمایید
ارسال ایزوگام

معصومی
معصومی
24 جولای , 2021 12:03

سلام
میخواستم بدونم صادرات هم دارید
میتونم باهاتون کار کنم

الهام یکتا
الهام یکتا
26 جولای , 2021 11:03
پاسخ به  معصومی

سلام جناب معصومی
وقتتون بخیر
بله صادرات هم داریم، برای اطلاع از شرایط صادرات از طریق صفحه ارتباط با ما اقدام کنید

شیرازی
شیرازی
24 جولای , 2021 12:02

سلام وقتتون بخیر
برای اخذ نمایندگی باید چیکار کنم؟

الهام یکتا
الهام یکتا
26 جولای , 2021 11:04
پاسخ به  شیرازی

سلام وقت شما هم بخیر
از صفحه ی ارتباط با ما استفاده کنید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را برای شما انجام دهند

محمدجواد قلی زاده
محمدجواد قلی زاده
20 جولای , 2021 15:56

سلام روزتون بخیر
سایتتون امکان خرید اینترنتی هم داره؟
از کجا باید اقدام کنم ؟

الهام یکتا
الهام یکتا
20 جولای , 2021 16:00

سلام جناب قلی زاده
روز بخیر
بله با هیرمان شما میتوانید به راحتی و با اطمینان از کیفیت و قیمت ، اینترنتی خرید کنید
خرید اینترنتی ایزوگام دلیجان با کمترین قیمت از اینجا

سعید ظهرابی
سعید ظهرابی
20 جولای , 2021 15:53

سلام نمایندگی در سطح شهر تهران دارید ؟

الهام یکتا
الهام یکتا
20 جولای , 2021 16:08
پاسخ به  سعید ظهرابی

سلام جناب ظهرابی
بله برای مشاهده مشخصات نمایندگی ما در شهر تهران از این صفحه استفاده کنید:
ایزوگام در تهران

قاسم
قاسم
20 جولای , 2021 10:18

درب کارخانه هر رول امروز چند ؟
عکس از محصول دارید ؟

الهام یکتا
الهام یکتا
20 جولای , 2021 14:23
پاسخ به  قاسم

سلام دوست عزیز
روز زیبا و گرم تابستانی شما بخیر
برای استعلام قیمت ، حتما وارد صفحه ی “قیمت ایزوگام” شوید وبرای توصیف اجمالی درباره علل افزایش قیمت ایزوگا این بخش
را مطالعه کنید

فرزاد راد
فرزاد راد
20 جولای , 2021 10:16

سلام روزتون بخیر
مراحل خرید از شما به چه شکل هست ؟
میشه توضیح بدید ؟

الهام یکتا
الهام یکتا
20 جولای , 2021 14:45
پاسخ به  فرزاد راد

سلام جناب راد روزتون بخیر
مراحل خرید از شرکت هیرمان به این شکل است :
۱. انتخاب محصول مورد نظر
۲. استعلام قیمت ایزوگام
۳.ارسال پیش فاکتور
۴.پرداخت و ارسال بار
مراحل خرید را میتوانید ازاین قسمت مشاهده فرمایید که به صورت کامل تر نوشته شده

همایون
همایون
20 جولای , 2021 10:16

وقتتون بخیر
لیست قیمت ایزوگام را کجا قرار میدید ؟
قیمت رول ایزوگام چجوری محسابه میشه ؟
اصلا هر رول چند متره ؟

الهام یکتا
الهام یکتا
20 جولای , 2021 15:08
پاسخ به  همایون

سلام دوست عزیز روز شما بخیر
صفحه ی قیمت ایزوگام رو مشاهده کنید و هرروزه با ما در ارتباط باشید تا از جدید ترین آپدیت های لیست قیمت ایزوگام باخبر باشید

حسام کاظمی
حسام کاظمی
20 جولای , 2021 10:11

سلام روزتون بخیر
امروز قیمت ایزوگام بالا رفته نسبت به هفته قبل ؟ بالای ۳۶۰۰۰ تومن شده میگن

الهام یکتا
الهام یکتا
20 جولای , 2021 15:11
پاسخ به  حسام کاظمی

سلام جناب کاظمی، این قیمتی که فرمودید مشخص نیست همکاران ما برای کدوم محصول و با چه مشخصاتی خدمتتون گفتن.
قیمت های امروز تغییر داشته اند، حتما این صفحه را چک کنید تا لیست محصولات به همراه قیمت را دریافت کنید.
قیمت ایزوگام

عین اللهی
عین اللهی
20 جولای , 2021 10:10

سلام قیمت ایزوگام امروز چنده ؟

الهام یکتا
الهام یکتا
20 جولای , 2021 15:12
پاسخ به  عین اللهی

سلام جناب عین اللهی روزتون بخیر
برای دریافت لیست قیمت، یا ایمیل بذارید براتون بفرستیم
یا از این صفحه استفاده فرمایید
قیمت ایزوگام

ساعی
ساعی
20 جولای , 2021 10:09

سلام ممنون میشم لیست قیمت ایزوگام امروز رو برام بفرستید.
لطفا قیمت هر رول ایزوگام قید شود.
تاریخ خورده باشد مخصوص همین امروز چون قصد خرید برای شرکت داریم.

الهام یکتا
الهام یکتا
20 جولای , 2021 15:13
پاسخ به  ساعی

سلام جناب ساعی ، ایمیل شد
با ما همراه باشید و هرروزه جدید ترین لیست قیمتی را دریافت کنید