آیا میشه ایزوگام رو به همه جا صادر کرد؟

آیا می توان ایزوگام را صادر کرد؟ در حال حاضر صادرات انواع عایق رطوبتی ایزوگام به کشورهای اطراف ایران، اروپا و خاورمیانه از طریق مرزهای زمینی و بنادر با پلمپ گمرکی صورت می گیرد. با برخورداری محصولات از استانداردهای روز ملی و استاندارد CE اروپا و دریافت نشان ایزو 9001 و بسته بندی های بسیار شیک و جذاب، امکان ارسال روز به روز بهتر و گسترده تر هم میشود.

آیا میشه ایزوگام را صادر کرد؟

آیا می توان ایزوگام را به کشورهای دیگر صادر کرد؟ آیا ایزوگام محصولی است که در سایر کشورها هم از آن استفاده می شود؟ این سوالات از کارشناسان فروش و دفاتر نمایندگی بسیار پرسیده می شود که در این مقاله به آن می پردازیم.
شرایط لازم برای صادرات، مشخصات ایزوگام های صادراتی، شرایط صادرات به کشورهای منطقه، نحوه انتخاب و خرید ایزوگام مرغوب صادراتی و روش های خرید و آن چه که در خصوص امکان صادرات عایق رطوبتی ایزوگام باید بدانید را در این مقاله به آن ها اشاره می کنیم.

امروزه شرکت های متعدد در زمینه تولید و صادرات با هم در رقابت هستند و درحال شکستن مرزها و ایجاد گستره های ارتباطی هستند. شرکتی در هر زمینه مانند ایزوگام وقتی موفق است که در زمینه تولید داخلی و خارجی عملکرد و تعهد بالایی داشته باشد.

نحوه صادرات ایزوگام چکونه است؟

شرایط و نحوه صادرات ایزوگام به دو بخش تقسیم می شود: یکی مجوزهای گمرکی و دیگری پلمپ گمرک.

مجوزهای گمرکی: هر شرکت که در زمینه صادرات فعالیت می کند برای ادامه فعالیت خود نیاز به مجوزهای گمرکی دارد. شرکت ایزوگام دلیجان تمام مجوزهای گمرک را اخذ کرده و در زمینه صادرات بسیار موفق عمل کرده است.
پلمپ گمرک: وقتی که شرایط صادرات ایزوگام دلیجان مهیا و عایق رطوبتی ایزوگام مد نظر با مجوزهای گمرکی بارگیری می شود نوبت به پلمپ گمرکی می شود که تحت نظارت کارشناس صادرات این امر درب کارخانه انجام میگردد. رعایت قانون هر کشوری و اخذ مجوزها برای حمل و نقل و دیگر مسائل الزامی است و همه نکات به صورت دقیق در مجوزها آورده شوند.

کارهای مربوط به اخذ مجوزها و انجام پلمپ گمرک تحت شرایط استاندارد و با حضور کارشناس فروش در واحد صادرات هماهنگ میشود.

مشخصات ایزوگام صادراتی دلیجان

یک سری از مشخصات هر رول ایزوگام صادراتی الزامی است و باید به این مشخصات و ویژگی ها توجه شود. از جمله این موارد زیر اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. ایزوگام صادراتی باید حتماً نشان استاندارد داشته باشد.
 2. دارای تاریخ تولید و انقضاء باشد.
 3. دقت کنید که رول های ایزوگام حتماً سالم و بدون آسیب دیدگی باشند.
 4. پلمپ گمرک و ارسال بار در کمرتین زمان و به موقع انجام شود.
 5. هر رول ایزوگام صادراتی باید دارای برچسب باشد.
 6. در هنکام بارگیری نظارت بر امور بارگیری به دقت انجام شده و حتماً از کانتینرهای سرپوشیده و محفوظ استفاده شود.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان نمونه ای موفق از یک مجموعه تولیدی است که در امر صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف عملکرد خوبی داشته دارد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان محصول بی رقیب بارار

صدور مجوز صادرات ایزوگام

تمام شرایط و ضوابط صادرات ایزوگام از طریق سازمان های ذیربط از جمله وزارت صنعت و معدن و اداره استاندارد به شرکت های تولید کننده ایزوگام دلیجان که در امر تولید انواع ایزوگام برای مصارف داخل و یا صادرات ایزوگام فعالیت می کنند ابلاغ می شود که رعایت آن ها الزامی است.
آنالیز مربوزط به ایزوگام شاید یکی از مهمترین ها باشد که از اداره استاندارد دریافت می شود و بر اساس نمونه ای از سازمان آن را مورد آزامیش قرار داد و می توان گواهینامه های مربوط به خرید را هم از سازمان بورس دریافت کرد.
با ما همراه باشید تا ببینیم همه شرکت ها می توانند ایزوگام راصادر کنند یا خیر؟

صادرات ایزوگام برای همه شرکت ها میسر است؟

به تعدادای از شرایط صادرات ایزوگام اشاره کردیم و متوجه شدیم که باید به یک سری از نکات بیشتر دقت کنیم که آیا شرکت تولید کننده آن موارد را رعایت کرده است یا خیر؟

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

استفاده از بهترین مواد اولیه شرط اصلی است.

 1. داشتن گواهینامه های رسمی و استانداردهای بین المللی
 2. داشتن پلمپ گمرکی به همراه مجوزها و گواهی نامه ها و ضمانت نامه های رسمی
 3. استفاده از خط تولید و نیروی انسانی کارآمد برای تولید محصول مرغوب و باکیفیت
 4. استفاده از قیر پلیمری درجه یک و پلیمرهای اصلاح کننده وارداتی
 5. بسته بندی و بارگیری با پیشرفته ترین تجهیزات و متدهای روز

شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان تولید کننده بهترین ایزوگام دلیجان، در راستای افزایش سهم صادرات خود به بازار جهانی، پیوسته در حال توسعه بازارهای جهانی خود است.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند.


صارات ایزوگام دلیجان به خاورمیانه

شرکت ایزوگام هیرمان که با تولید محصولات خود در بازارهای داخلی و صادراتی به خوبی شناخته شده است جایگاه بالایی را در رده بندی و لیست شرکت های صادراتی ایزوگام به خود اختصاص داده است.
به تعدادی از کشورهایی که ایزوگام هیرمان دلیجان صادر می شود اشاره می کنیم:
عراق، ترکیه، گرجستان، ارمنستان، افغانستان، ترکمنستان، پاکستان، هند، عمان، بحرین، اردبیل و سلیمانبه و البته دیگر کشورهای اطراف ایران و به چند کشور اروپایی صادرات انجام و ادامه دارد. هر یک از این کشورها در محدوده جغرافیایی خاص قرار گرفته اند که ایزوگام تولید شده در هیرمان مطابق با منطقه آب و هوایی هر کشور با مقاومت متفاوت تولید می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان بهترین برند ایزوگام دلیجان با استانداردهای بالا و از بهترین مواد اولیه تولید شده است.

مشخصات ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان

عایق های رطوبتی ایزوگام به علت مصرف قیر در مواد اولیه آن، یکی از محصولات نفتی به شمار می آیند و به همین منظور هم داشتن مجوزها و نشان های استاندارد و گواهینامه های جهانی الزامی است. به مشخصات ایزوگام های صادراتی هیرمان دلیجان این گونه اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. انعطاف پذیری و و وزن سبک
 2. رول های بدون آسیب دیدگی
 3. پایداری و مقاومت بالا در برابر انقباض و انبساط
 4. ماندگاری بالا در برابر سرما و گرما
 5. عمر مفید حداقل 25 سال

به این ترتیب ایزوگام صادراتی هیرمان در مقایسه با دیگر انواع مشابه در بازار از کیفیت و قیمت مناسب تری برخوردار است.

به این ترتیب مشخص می شود که ایزوگام های درجه یک که مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند برای صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف بسیار مناسب هستند.

صادرات ایزوگام به کشور عراق

کشور عراق در طی سال های گذشته به دلیل وجود ناآرامی ها و جنگ های مداوم و ایجاد خسارات به ساختمان ها و منازل مسکونی و اداری بازار بسیار خوبی برای ایزوگام ایرانی به شمار می آید.
شرکت ایزوگام هیرمان تولید انبوه و صادرات ایزوگام برای کشورهای عراق و دیگر کشورهایی مانند آذربایجان، گرجستان، افغانستان و تاجیکستان را با بهترین عملکرد انجام داده است و برای کشور عراق با توجه به آب و هوای گرم این منطقه، اقدام به تولید ایزوگام مطابق با شرایط آب و هوایی این منطقه نموده است.
ایزوگام های درجه یک و استاندارد هیرمان برای خارج از مرزهای ایران بسیار مناسب هستند و با قیمت فوق العاده به فروش می رسند.

بهترین ایزوگام دلیجان یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، دو نمونه های از برندهای مطرح در بازار عراق هستند.

بهترین مارک ایزوگام مخصوص صادرات
بهترین مارک ایزوگام صادراتی با کیفیت بی رقیب

بازارهای مرزی و نقش ان ها در صادرات ایزوگام

ایران و عراق طولانی ترین مرز را دارند و پایانه ها و یا بازارهای مرزی این دو بسیار مهم هستند. شرکت های تولید کننده ایزوگام از این موقعیت استفاده کرده و صادرات ایزوگام به کشور عراق را در دستور کار دارند. عراق با وجود داشتن نفت، محدودیت هایی در فناوری های نوین داشته و نیاز به عایق رطوبتی ایزوگام ایرانی دارد.
اینامر موجب ایجاد فرصت برای شرکت های تولید ایزوگام است. پایانه های مرزی مشترک ایران و عراق عبارتند از:
چزابه، مهران، خسروی، پروِیز خان، خسروی، شلمچه، و مهمترین مرز یعنی تمرچین را از جمله این پایانه ها هستند.

صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان از مرز پرویز خان از استراژی خاصی پیروی کرده و باید حتماً پلمپ گمرکی و مجوزهای گمرک را داشته باشند.

استان کردستان عراق و ارسال ایزوگام

اربیل عراق و ایران از سال های دور با یکدیگر مراوده های مختلف وارداتی و صادراتی داشته اند و شرکت هیرمان دلیجان به این بازار هم توجه خاص خود را دارد. شرایط آب و هوایی در تولید ایزوگام صادراتی دلیجان برای اربیل عراق بسیار ویژه است و تحت نظارت کارشناس صورت می گیرد.
برای صادرات ایزوگام به هر کشور، دریافت مجوزهای صادراتی و تولید ایزوگام مطابق با نوع جغرافیا از الزامات ضروری است. مشاوران ما در واحد فروش و کارشناسی صادرات به راحتی و در کمترین زمان، اطلاعات لازم برای مراحل صادرات و قیمت ایزوگام و نحوه تحویل بار را در اختیار شما می گذارند.

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟ تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرکی، تحویل در بندر کشور خودمان، تحویل در بندر کشور مقصد، تحویل در شهر کشور مقصد که به صورت توافقی انجام می شود.

نکات مهم در خرید ایزوگام صادراتی باکیفیت و خوب

 1. ایزوگام باید حتماً نشان استاندارد داشته باشد.
 2. بر حسب شرایط اب و هوایی منطقه، عایق را انتخاب کنید. (ایزوگام سردسیری و ایزوگام گرمسیری)
 3. رول های ایزوگام باید بدون شکستگی و ترک خوردگی باشند.
 4. وزن و ضخامت ایزوگام حتماً باید متناسب باشد.
 5. عملکرد و فرمول تولید عایق ایزوگام در فصول مختلف را بررسی کنید.
 6. در انتخاب شرکت تولید کننده ایزوگام دقت کنید.

با دقت بر نام و محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان یه راحتی می توانید معتبرترین برندهای ایزوگام دلیجان را به قیمت درب کارخانه خریداری کنید.

قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

تولید ایزوگام برای داخل کشور و یا برای مصارف صادراتی باید توجیه اقتصادی داشته باشد. قیمت ایزوگام به عواملی مانند کیفیت قیر و مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر وابسته است. در این میان ایزوگام های صادراتی به صورت سفارشی تولید شده و قیمت بالاتری دارند.
نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده و پلیمرهایی که در بهبود کیفیت ایزوگام موثر هستند از دیگر عوامل برای تهیه لیست قیمت ایزوگام به شمار می آیند. ایزوگام دلیجان در سال های اخیر دچار نوسانات قیمت بوده است و این نوسان در کل مراحل تولید و هزینه های مصرفی موثر است.

ایزوگام های صادراتی هیرمان به روز قیمت گذاری شده و می توانید با واحد کارشناسی صادرات تماس گرفته و استعلام قیمت به روز را انجام دهید.

شرکت هیرمان تولید کنده و صادر کننده بزرگ ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان در میان انبوه تولید کنندگان ایزوگام، نامی شناخته شده است و کیفیت محصولات و برندهای آن آوازه جهانی دارند. در این جا به برندهای این کارخانه اشاره مختصری می کنیم:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود. کد این محصول WP5000
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد این محصول WP4000
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.کد این محصول WP3000
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم. کد این محصول WP2000

با توجه به کیفیت محصولات می توانید با صادر کننده نمونه و برگزیده جشنواره کیفیت همراه باشید. هیرمان توانسته است غیر ممکن ها را تبدیل به ممکن سازد.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
خرید ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

راه های خرید ایزوگام از شرکت هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان توانسته با رعایت تمامی قوانین و استانداردهای لازم و اشراف به شرایط صادرات ایزوگام، واحد نمونه در صادرات و مورد اطمینان در پروژه های بسیار باشد. برای خرید ایزوگام از کارخانه هیرمان دلیجان راه های پیشنهادی ما را به خاطر بسپارید:

 1. خرید های غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و یا از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثیت سفارش
 2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان

با اطمینان به تیم هیرمان می توانید خرید ساده و دلپذیر را تجربه کنید و بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان را برای پروژه خود خریداری کنید.

شاید این ها سوالات شما هم باشد لطفاً مطالعه نمایید

همچنین بخوانید:
ایزوگام پلاستیکی با پلیمر اروپایی وارداتی

قیمت تحویل مرز شامل هزینه ترخیص میشود؟

خیر- قیمت تحویل مرز شامل قیمت کالادرب کارخانه با پلمپ گمرکی به علاوه هزینه حمل تا لب مرز است.

مجوزات صادرات توسط خود شرکت گرفته میشود؟

بله تمامی مجوزات توسط خود شرکت تهیه میشود .

guest

3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x