تولیدکننده ایزوگام و انواع عایق رطوبتی پلیمری

تولیدکننده ایزوگام و انواع عایق رطوبتی پلیمری در دلیجان بهترین محصولات رتبه 1 خود را برای فروش عمده در بازارهای ایران و جهان آماده سازی و عرضه می نماید. شرکت هیرمان دلیجان با توجه به تجربیات خود توانسته است همکاری های فعال در پروژه های مختلف با شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و تجار فعال در بازار صادرات داشته باشد. در ادامه قصد داریم کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان را بیشتر بشناسیم.

کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان

به این نکته اشاره می کنیم که شرکت ایزوگام دلیجان یا کارخانه ایزوگام دلیجان عملاً وجود ندارد و فقط به جهت این که کارخانجات زیادی در زمینه تولید انواع عایق رطوبتی در شهرستان دلیجان فعالیت می کنند، به این نام شهرت دارند.
تولیدکننده ایزوگام دلیجان بر اساس تجربیات و فعالیت های گسترده ای که در این زمینه دارد و دسترسی آسان تر به تهیه قیر از پالایشگاه های بزرگ کشور، در ایران شناخته شده است.
شرکت ایزوگام هیرمان یکی از تولیدکننده های بزرگ و صاحب نام در این صنعت تولید انواع عایق های رطوبتی است.

تولیدکننده ایزوگام به مناطق مختلف کشور و آب و هوای این مناطق در تولید بهترین ایزوگام دلیجان دقت لازم را دارد.

تولیدکننده ایزوگام به روش های مدرن

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان انواع تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز تولید عایق های رطوبتی را در اختیار داشته و با همکاری تیم های تولیدکننده ایزوگام؛ بهترین انواع عایق های رطوبتی را عرضه می کند. تولیدکننده ایزوگام باید بر طبق قوانین و مقرراتی اجرایی از مصرف هر گونه مازوت در تولید و تهیه ایزوگام بپرهیزد.
شرکت هیرمان دلیجان با مصرف قیر خالص 70-60 تولید ایزوگام خود را تضمین و بیمه می کند. شرکت هیرمان دلیجان با توجه به روند تولید عایق رطوبتی؛ با اطمینان آن را تضمین کرده و بیمه نامه معتبر هم ارائه می کند.

تولیدکننده ایزوگام دلیجان به این نکته ویژه اهمیت می دهد که کیفیت و قیمت مناسب محصولات می تواند رضایت خاطر هر مصرف کننده ای را تامین کند.

بهترین شرکت تولیدکننده ایزوگام

شرکت تولیدکننده ایزوگام هیرمان بزرگترین و به روز ترین شرکت فروش ایزوگام است که با داشتن انواع ایزوگام در کیفیت ها و لایه های متفاوت؛ منطبق با هر سلیقه ای و برای هر مکان آمادگی مشاوره و انجام کار را دارد.
این شرکت با عقد قرارداد تامین عایق های رطوبتی و حرارتی از قطب تولید ایزوگام کشور (دلیجان) و در اختیار داشتن گروه ها و تیم های مختلف کارشناسی در سراسر ایران میتواند پاسخگوی تمام نیازهای شما در زمینه ایزوگام باشد .
شرکت تولیدکننده ایزوگام هیرمان کلیه محصولات خود را مطابق با استانداردهای روز تولید و عرضه می کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات قیمتی به روز با دفتر فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید. همچنین راه ها و روش های بر بستر اینترنت، از قبیل شبکه های اجتماعی و استفاده از سایت هیرمان می تواند شما را در این امر یاری دهد.

کارخانه تولیدکننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با بهترین کیفیت

اسم و انواع عایق های رطوبتی دلیجان

کارخانجات ایزوگام در بین تولیدکننده های ایزوگام در سراسر کشور بیشتر شناخته می شوند. اکثر این کارخانجات، با استفاده از بهترین مواد اولیه و به کارگیری قیر پالایشگاهی توانسته اند ایزوگام مرغوب پلیمری را جهت مصارف عمده تولید نمایند.
ایزوگام تولید شده در کارخانجات تولیبدکننده ایزوگام دلیجان انواع متنوع دارد از جمله:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مناطق سردسیری
 • ایزوگام طرح دار رنگی
 • ایزوگام پودری، و انواع عایق های سفارشی صادراتی که هر یک با فرمول خاص تولید می شود.

عایق رطوبتی نه تنها از نظر لایه های تشکیل دهنده بلکه بر اساس ضخامت و استاندارد و نوع کاربرد و پوشش به کار برده شده؛ دسته بندی می شوند. در ادامه به این موارد اشاره می کنیم.

عایق های رطوبتی و مواد تشکیل دهنده آن ها

باید توجه داشته باشید که کیفیت و ضمانت و قیمت ایزوگام می تواند برای خریدار نوعی سرمایه گذاری محسوب شود و به همین جهت به نوع ایزوگام و کیفیت آن باید دقت و توجه شود. تولیدکننده ایزوگام به صورت عمده اقدام به تولید انواع ایزوگام با برندها و مارک های مختلف می کند.
عایق های رطوبتی از چندین ماده اولیه اصلی ساخته می شوند که در کیفیت آن و همچنین قیمت ایزوگام موثر هستند. ایزوگام از موادی مانند:

 • قیر خالص پالایشگاهی
 • تیشوی وارداتی درجه یک
 • پلی استر متراکم و مرغوب
 • مواد پلیمری و افزودنی های خاص
 • فویل آلومینیومی و یا پودرهای معدنی برای روکش؛ تهیه و تولید می شود.

تولیدکننده ایزوگام دلیجان می داند که بر حسب نیاز به چه مقدار و با چه کیفیتی از مواد اولیه مصرف نماید و این امر برای تولید بهترین جنس ایزوگام فوق العاده ضروری است.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه


لیست کارخانجات تولید ایزوگام

امروزه در سراسر کشور کارخانجاتی در شهرهای مختلف مانند تهران، تبریز، مشهد، ارومیه، شیراز و دلیجان در امر تولید انواع عایق رطوبتی ایزوگام فعالیت می کنند. هر یک از این کارخانجات هم مدعی تولید بهترین و مرغوبترین محصول هستند.
برای شناخت کیفیت و اطمینان از استاندارد محصولات نیاز است که میزان آگاهی و اطلاعات خریدار در این صنعت گسترش یافته و نوع نگاه مصرف کننده به عایق رطوبتی باید تغییر کند.
لیست شرکت های معتبر تولیدکننده ایزوگام را می توانید از سایت های معتبر انجمن عایق های رطوبتی پیدا کنید.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بر اساس رسالتی که برای خود متصور است و به آن پایبند است به میزان قابل توجهی در گسترش آگاهی و تولید بهترین مارک ایزوگام نقش داشته است.

انجمن تولید کنندگان ایزوگام دلیجان

یکی از مراجع قانونی که شما می توانید اطلاعات کامل در خصوص کارخانه تولیدکننده ایزوگام در شهرهای مختلف به دست بیاورید، انجمن تولید کنندگان ایزوگام هستند.
انجمن عایق های رطوبتی دلیجان بر تولید و مصرف بهترین مواد اولیه و اجرای قوانین در تولید انواع عایق ایزوگام نظارت کامل دارد.
ایزوگام استاندارد که مطابق با موازین حفاظت محیط زیست تولید می شود و طبیعتاً دارای بهترین مواد اولیه هم هست می تواند انتخاب شما برای هر پروژه ای باشد.

مجموعه هیرمان دلیجان آمادگی خود را برای همکاری با شرکت ها، بازرگانان و پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی و تاسیساتی اعلام کرده و اطلاعات مورد نیاز را از طریق واحد فروش در اختیار شما قرار میدهد.

ویژگی های برترین کارخانه تولید ایزوگام

برای داشتن انتخابی درست و مناسب برای استفاده از ایزوگام، معیارهایی نیاز داریم که اگر تولیدکننده ایزوگام نیز بخواهد لقب بهترین کارخانه تولید ایزوگام را کسب کند باید به آن ها پایبند باشد.
کارخانه ای که به دنبال ارایه محصول باکیفیت و استفاده از مواد اولیه درجه 1 است و اطلاعاتی درست و بدون ابهام به خریدار بدهد، به این ترتیب میتوان آن را جزء دسته بهترین ها قرار داد. ویژگی اصلی مرتبط با تولید ایزوگام در بهترین کارخانه تولیدکننده ایزوگام، اول استفاده از مواد اولیه مرغوب و دوم استفاده از تکنولوژی به روز در روند تولید ایزوگام است.

برد با کارخانه ای است که با پیشرفت علم پیشرفت نماید و روش تولید خود را بهینه سازی و متناسب با متد های روز دنیا نماید و کیفیت در استفاده از مواد اولیه را در سرلوحه اهداف خود قرار دهد.

مشخصات ایزوگام استاندارد پلیمری

عایق‌های رطوبتی ساخته شده و مناسب، غیر قابل نفوذ در مقابل آب و رطوبت است. مقاوم در برابر اسیدها و نمک‌ها و بازها و دارای خاصیت چسبندگی عالی بوده، همچنین در برابر اشعه‌ی ماوراء بنفش بسیار مقاوم است.
به دلیل وجود اصلاح کننده‌های مجاز و مورد تائید سازمان استاندارد خاصیت چسبندگی به سطوح مختلف افزایش یافته است و خاصیت لاستیکی که به دلیل تشکیل پیوندهای عرضی است افزایش یافته است. در نتیجه باعث ایجاد مقاومت بالایی ایزوگام در مقابل دماهای بسیار پایین شده است. در نتیجه محصول نهایی دارای مقاومت بالا در گستره وسیعی از دماها بوده و از نظر وزن، سبک اما مقاوم در برابر نفوذ اجسام خارجی می‌باشد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

ابتکارات تولید کنندگانی مانند شرکت هیرمان موجب شده است که معایب و کمبودهای استانداردهای قبلی مرتفع گردیده و در نتیجه تولید ایزوگام پلیمری درجه یک با مقاومت بالا مقدور شده است.

ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی عالی
تولید ایزوگام حلزون دلیجان در کارخانه هیرمان

کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان

 در ادامه به صورت مختصر به ویژگی های کارخانه تولیدکننده ایزوگام هیرمان دلیجان می پردازیم:

 • خط تولید به روز و تکنولوژی بالا
 • تضمین محصولات تولیدات بصورت مکتوب
 • ارائه بیمه نامه به همراه ضمانت کیفیت
 • فعالیت متمرکز و مستمر در زمینه صادرات
 • دسترسی بسیار آسان برای خرید تولیدات
 • قبول تولید ایزوگام سفارشی

برای دریافت اطلاعات تکیلی درخصوص انواع عایق رطوبتی پلیمری تولید شده در هیرمان با واحد فروش ارتباط بگیرید.

انواع ایزوگام پلیمری و تعداد لایه های تشکیل دهنده آن

ایزوگام ها بسته به تعداد لایه های بکار رفته در تولید آنها انواع و دسته بندی های گوناگونی دارند که تعریفی از هر کدام از انواع ایزوگام و دسته بندی آن ها بر اساس لایه ایزوگام و همین طور تفاوت هایی که بر اساس آن دارند می توان اشاره نمود.

همچنین بخوانید:
برندهای معروف ایزوگام هیرمان دلیجان

تعریف ایزوگام تک لایه

بستر ایزوگام تک لایه فقط لایه پلی استر سوزنی را دارد و در زمان عبور از حوضچه قیر مذاب با آن ترکیب شده و تشکیل لایه ایزوگام را می دهند. معمولا در مکان هایی که شکل هندسی نامتوازن دارند مثل محل تقاطع پی و ستون و همین طور در مکان هایی مانند بالکن های سرپوشیده و آشپزخانه ها که آبریز کمتری دارند از ایزوگام  یک لایه استفاده می شود

تعریف ایزوگام دولایه

بستر این نوع ایزوگام از دو لایه ی پلی استر و تیشو تشکیل شده است که در فرایند تولید با هم وارد سینی قیر مذاب می شوند. به این ترتیب که هردوی لایه ها بر روی هم قرار می گیرند و از حوضچه مذاب قیر رد می شوند.
 ایزوگام دولایه در دو نوع ضخامت 3.5 میلیمتر و 4 میلیمتر تولید می شود که نوع پر مصرف آن ایزوگام دولایه با ضخامت 4 میلیمتر می باشد

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

تعریف ایزوگام سه لایه

در تولید این نوع ایزوگام، یک لایه مفتول سیمی یا پلی استر به ایزوگام دولایه اضافه می شود و سپس وارد سینی قیر مذاب می شوند. معمولا این نوع ایزوگام برای ساختمان ها استفاده نمی شود که بخاطر وزن بیشتر در جاهای خاص کاربرد دارد. هر سه نوع ایزوگام می توانند روکش فویل آلومینیمی و نایلون و پودر تالک در تولید خود بهره ببرند.

لیست قیمت محصولات کارخانه تولیدکننده ایزوگام

در تولید انواع عایق های رطوبتی، قیر و پلیمرهای اصلاح کننده و همچنین مواد اولیه دیگر مانند الیاف تیشو و پلی استر نقش مهمی در کیفیت ایزوگام دارند. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام هم در تعیین قیمت ایزوگام نقش موثری دارد.
در سال های اخیر شاهد افزایش بهای تمام شده تولیدات در کارخانه های ایزوگام بوده ایم که به جهت بالا رفتن قیمت مواد اولیه بوده است. شرکت های تولیدکننده ایزوگام ناچار هستند که قیمت ایزوگام برای فروش عمده را به روز اعلام کنند. برای دریافت قیمت می توانید با یک تلفن ساده با واحد کارشناسی فروش اقدام کنید.

نمایندگی های ایزوگام و شرکت های ساختمانی و پیمانکاران پروژه های ساخت و ساز این امکان را دارند که با هماهنگی قبلی، قیمت محصولات را به روز دریافت کنند.

خرید بهترین ایزوگام مستقیم از کارخانه

کارخانه تولیدکننده ایزوگام دلیجان با توجه به وسعت کار خود و همچنین تولید انواع ایزوگام پلیمری استاندارد توانسته است که میزان دریافت سفارش های خود را به طرز چشمگیری افزایش دهد. ایزوگام پلیمری درجه یک به صورت عمده تولید می شود و برای مصارف داخلی و صادراتی به کار می آید.
روشهای جدید تولید و بسته بندی و دقت در بارگیری از جمله امکانات شرکت هیرمان دلیجان بوده و با خرید ایزوگام از کارخانه به قیمت ارزان تر و به صورت عمده می توانید بی واسطه بهترین ایزوگام را خریداری کنید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت تولیدکننده ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 4 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
کارخانه تولید ایزوگام بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر

نحوه خرید از کارخانه ایزوگام هیرمان

برای خرید معتبرترین و بهترین برند ایزوگام از شرکت تولیدکننده ایزوگام هیرمان راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مطلب سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان را تجربه کنید.

کارخانه تولیدکننده ایزوگام هیرمان در کجا واقع شده است؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان ششم – شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

در محصولات هیرمان چه قیری مصرف می شود؟

بهترین قیر پالایشگاهی با خلوص بالا در کلیه تولیدات مصرف می شود.

همچنین بخوانید

guest

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x