اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهر شما

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهر شما به عنوان یک کسب و کار انحصاری فعالیت داشته است؟ مراحل پذیرش و بررسی درخواست ها چگونه است؟ اعطای نمایندگی ایزوگام گونه ای از کسب و کار است، که گیرنده نمایندگی این حق را خواهد داشت که برای ارائه خدمات و توزیع محصولات، تحت مدل بازاریابی فرانچایز دهنده ی نمایندگی ایزوگام دلیجان عمل نماید. در این مقاله بیشتر به این موضوع می پردازیم.

کارخانه تولید کننده ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان اصل تولید کننده انواع ایزوگام توانسته است اطمینان خاطر مشتریان خود از کیفیت محصول و قیمت مناسب در بازار را حاصل نماید. کارخانه ایزوگام با افزایش سهم صادرات عایق رطوبتی ایزوگام به کشور های منطقه و گسترش نمایندگی های خود به رونق بازار این محصول کمک میکند.
ایزوگام دلیجان نشان CE در اروپا را دارد که این نشان برای محصولاتی داده می شود؛ که الزامات اروپا را به لحاظ سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت داشته است. اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان به ارتباط موثر بین تولید کننده و خریدار می انجامد.

نمایندگی ایزوگام دلیجان به عنوان اولین مجموعه متخصص و علمی به روز در صنعت عایق رطوبتی در ایران نقش مهمی در ارتباط موثر بین تولید کننده و مصرف کننده دارد.

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان

امروزه تولید کنندگان مطرح و بزرگ دارای نمایندگی های متعدد در شهرها و نقاط مختلف کشور هستند. در مورد عایق رطوبتی ایزوگام هم شرکت هاو تولید کننده های مختلفی مانند شرکت هیرمان در سراسر کشور فعالیت می کنند که با دارا بودن دفاتر فروش و ارائه شرایطی برای اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان خدمات فروش خود را با کیفیت بالاتر ارائه می کنند.
اهمیت فرانچایزها یا همان نمایندگی های فروش رسمی در هر صنعتی موجب می شود که در فروش و عرضه انواع محصولات به قیمت مناسب تعادل ایجاد شود.

شما را در این مقاله با شرایط دریافت و اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان بیشتر آشنا می کنیم چرا که ایزوگام هیرمان دلیجان مشتری خود را شایسته محصول باکیفیت و خدمات قابل دسترسی می داند.

نمایندگی های ایزوگام و وظایف آن ها

یکی از راه های پرطرفدار عایق بندی و ایمن سازی سطوح در جهت محافظت از ساختمان در برابر بروز مشکلاتی مانند نفوذ آب و ایجاد رطوبت در هنگام بارش های فصلی، ایزوگام است که از وارد شدن خسارات و ایجاد هزینه های تعمیر می کاهد.
وظایفی که نمایندگی های ایزوگام دارند، فروش، ارائه و اجرای خدمات تولیدی تولید کنندگان است تا محصولات و خدمات تولیدی یک برند و مارک مشخص را با سهولت توزیع و در اختیار مشتریان قرار دهد. در واقع اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان در جهت ایجاد اطمینان خاطر مصرف کننده از خرید ایزوگام باکیفیت است.

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان بر اساس قوانین و استانداردهایی صورت می گیرد تا مصرف کننده بتواند ایزوگام را به بهترین کیفیت و قیمت مناسب خریداری کند.

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان با شرایط خاص
بهترین مارک ایزوگام موجود در نمایندگی ها

شرایط دریافت نمایندگی ایزوگام

برای دریافت و اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان شرایطی از جمله موارد زیر نیاز است:

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

 1. متقاضی دریافت نمایندگی بهتر است مالک یا به اصطلاح صاحب مغازه باشد.
 2. متقاضی باید برگه استعلام بانکی از کلیه بانک های کشور جهت نداشتن سوء اثر و چک برگشتی را تهیه کرده باشد.
 3. متقاضی باید مبلغی را به عنوان ضمانت نامه حسن انجام تعهدات در وجه شرکت ودیعه بگذارد.
 4. متقاضی باید سابقه فعالیت و حسن شهرت داشته باشد.
 5. نمایندگی ایزوگام دلیجان باید انبار و مکان مناسب و قابل دسترس جهت ارائه خدمات به خریداران را دارا باشد.

نمایندگی ایزوگام دلیجان مهارت‌های لازم جهت نظارت کامل بر پروسه نگهداری و نصب ایزوگام توسط  اکیپ اجرایی را آموزش می بیند.

فرانچایزها و نمایندگی های ایزوگام در تهران

شرکت تولید کننده ایزوگام خدمات متعددی را جهت رفاه حال و اطمینان خاطر مصرف کننده ارائه می کند. این شرکت، نمایندگی های فعال متعددی در تهران و سایر شهرهای کشور از جمله، اصفهان، رشت، شیراز، اهواز، سمنان، قزوین، کرج و …..دارد.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بر اساس قوانین و طبق استانداردها آماده پذیرش نمایندگی هایی در سایر نقاط تهران و در دیگر شهرهای کشور است. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با ایجاد اعتماد سازی بین نمایندگی و مشتری موجب می شود که بتوانید با خیال آسوده تر خرید کنید و از خدمات بهره مند شوید.

ما همواره در پی گسترش اعتماد سازی با مشتریان خود هستیم و اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان و اعطای آن به افراد واجد شرایط در همین راستا صورت می گیرد.

مزیت دریافت نمایندگی انحصاری ایزوگام در شهرها

دریافت نمایندگی انحصاری ایزوگام هیرمان دلیجان این مزیت برای شما خواهد داشت که فرد یا شخص دیگری در شهر مورد نظر نمی تواند تقاضای دریافت نمایندگی ایزوگام برند هیرمان دلیجان از این شهر را داشته باشد.
شرایط اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان از طرف شرکت دریک بازه زمانی طوری هماهنگ می شود که فرد بتواند در طی آن مقدار متراژ مشخص ایزوگام راخریداری نماید. در نمایندگی انحصاری درصد تخفیفاتی که شرکت به نمایندگی خود می دهد بسیار بیشتر از نمایندگی های عادی می باشد.
کارخانه ایزوگام دلیجان حق انحصاری نمایندگی را در هر شهر تنها به یک فرد اعطا می کند؛ فرد باید مقدار متراژ مشخصی را در بازه زمانی مشخص بخرد.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

برای این که اطلاعات مورد نیاز در خصوص دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان را دریافت کنید فقط با واحد فروش ارتباط بگیرید.

در این ویدیو دلایل اینکه چرا خرید ایزوگام های هیرمان برای مشتریان به صرفه هست را توضیح داده ایم.


خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه

در یک تجارت سالم یا داد ستد سالم حق انتخاب محصول با مشتری و تامین نیاز مشتری به لحاظ کیفیت و قیمت از شرایط وجوب داد و ستد است که باعث افزایش اطمینان مشتری برای خریدمحصول می گردد.
خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه سبب می شود که مشتری انواع سفارش محصول مورد انتظار خود را از شرکت داشته باشد. ارائه محصولی با کیفیت و تضامین لازم به همراه خدمات پشتیبانی چون نصب ایزوگام از جمله فواید خرید مستقیم از کارخانه است. اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان در بازار تنوع برند های ایزوگام و قیمت های گوناگون نشان از معروفیت وموفقیت برند است.

اخذ نمایندگی در عمل یک استراتژیک نگهداری و جذب مشتری و همگی از راهکارهای موفق بازاریابی مشترک است. اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان و شروع فعالیت آن ها در شهرها موجب آرامش خاطر از بابت خرید بهترین ایزوگام استاندارد را فراهم کرده است.

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان روشی برای تعریف خدمات و فرآورده های برای رفع نیازهای مشتریان است؛ بتوان از طریق اعطای نمایندگی خدمات و محصولات برای رفع نیاز مشتری در آن منطقه تعریف شوند.
در نمایندگی های ایزوگام می توانید انواع عایق های رطوبتی را با توجه به نیاز خریداری نمایید:

 • ایزوگام دولایه فویل دار برای بام
 • ایزوگام تک لایه برای فوندسیون
 • ایزوگام پودری برای پروژه های خاص
 • ایزوگام فویل دار رنگی
 • ایزوگام مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مناطق سردسیری
 • ایزوگام الاستومری، ایزوگام پلاستیک و ایزوگام الاستیکی و ایزوگام ضد ریشه برای رووف گاردن

مدارکی که برای اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان درخواست می شود، نشاندهنده میزان حساسیت و دقت مسئولین شرکت هیرمان در انتخاب افراد واجد شرایط است.

ملزومات راه اندازی مغازه ایزوگام فروشی

ما در شرکت ایزوگام هیرمان در راستای بهبود کیفیت انواع عایق ایزوگام و نحوه فروش آن توجه بسیار زیادی داشته ایم و بر همین مبنا اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان و ملزومات راه اندازی مغازه را ساده تر کرده ایم. خدماتی تبلیغاتی که از سوی شرکت برای کلیه نمایندگی ها ارسال می شود از جمله مزایای نمایندگی محسوب می شود نوعی امنیت و کاهش ریسک برای گیرنده های نمایندگی دارد زیرا سیستم تعریف یک کسب و کار موثر را دارد.
نمایندگی ها می توانند به عنوان یک راهبرد برای افزایش فروش و توزیع محصولات و خدمات پس از فروش محصولات محسوب گردند.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

اگر تمایل به دریافت و اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان هیرمان در شهر خود هستید می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان شرکت هیرمان تماس بگیرید.

ایزوگام بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با قیمت عالی

قیمت ایزوگام دلیجان در نمایندگی ها

در این قسمت به این موضوع اشاره می کنیم که علاوه بر نمایندگی ها،دفاتر فروش و پخش مصالح ساختمانی، انبوه سازان و شرکت های ساختمانی و پیمانکاران و فرشگاه های اختصاصی لوازم عایق کاری ساختمان از جمله خریداران عمده ایزوگام هیرمان دلیجان هستند.
قیمت ایزوگام دلیجان برای تحویل به نمایندگی ها بر مبنای قیمت فروش از درب کارخانه است که ارزان تر و مناسب تر است. در حجم های پایین تر و برای مصرف کننده های ایزوگام، خرید ایزوگام از نمایندگی ها هم با اطمینان است و هم هزینه کمتری پرداخت کرده و نه تنها محصول، بیمه نامه و گارانتی دارد بلکه از خدمات نصب هم می توانید استفاده کنید.

اعطای نمایندگی یک سیستم بازاریابی است که هدف آن ایجاد تصویرسازی فرآورده و خدمات در ذهن مشتری است

شماره نمایندگی ایزوگام دلیجان

مراحلی که برای اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان طی می شود چندان پیچیده نبوده و پس از بررسی مدارک توسط مسئولین شرکت، تاییدیه های لازم ابلاغ شده و شما می توانید به عنوان نمایندگی رسمی شرکت هیرمان کار خود را آغاز کنید.
برای دریافت اطلاعات کامل تر در خصوص دفاتر و نمایندگی های ایزوگام هیرمان کافی است با واحد کارشناسی فروش ارتباط گرفته و شماره تلفن و آدرس دفاتر شرکت هیرمان را دریافت کنید.

تهیه شماره تلفن و آدرس نمایندگی های ایزوگام هیرمان را فقط از طریق منایع معتبر و کارشناسان دفتر فروش تهیه کنید.

مزایای محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

محصولات هیرمان علاوه بر این که انعطاف پذیری قابل قبولی دارند در برابر گرما، سرما و فشارهای شدید مقاومت بیشتری دارند و در زیر تابش نور مستقیم خورشید پوسیده نمی شوند. تولیدات و محصولات هیرمان از بهترین مواد اولیه و قیر پالایشگاهی تولید و ساخته می شوند و بسته بندی شیرینگ، وکیوم و فوم کائوچو دارند.
استحکام و دوام بالا و طول عمر خوب از دیگر مزایای بهترین مارک های ایزوگام هیرمان است که در هنگام نصب کاملاً مشاهده می شود. کلیه محصولات هیرمان دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر و گارانتی هستند.

اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان برای افراد واجد شرایط می تواند درآمد و اشتغالزایی ایجاد کرده و در صورت مداومت می توانید بسیار موفقیت آمیز عمل کنید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان بنا به این که محصولات و برندهای بسیار شناخته شده و معتبر را تولید و در بازار توزیع میکند، به درخواست های رسیده برای اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان هم بسیار توجه دارد. محصولات هیرمان عبارتند از:

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود و دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم با مشخصات استاندارد تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان طبق مشخصات استاندارد با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم تولید می شود.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم تولید میشود.

اطلاعات مورد نیاز خود را برای اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان از واحد فروش و با تماس تلفنی دریافت کنید.

ایزوگام طرح آجری قهوه ای رنگ بردین دلیجان
خرید ایزوگام آجری مستقیم از کارخانه
راه های ارتباطی و خرید ایزوگام هیرمان از کارخانه

خرید ایزوگام مرحله ای است که برای هر خریداری هم اهمیت داشته و هم چالش بر انگیز و پر ریسک است. برای خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان به صورت عمده می توانید از روش های زیر که توصیه میشوند استفاده کرده و بهترین مارک ایزوگام را مستقیم به قیمت کارخانه خریداری کنید.

 1. روش خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش و یا از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
 2. روش خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان

از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کرده اید سپاسگزاریم و راه های دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص امکان و اعطای اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان از واحد فروش در اختیار شماست.

برای شروع به کار و اخذ دریافت نمایندگی ایزوگام چه مقدار پول لازم است؟

شما با حداقل سرمایه می توانید کار خود را آغاز کنید. برای دریافت و اطلاعات جزئی تر می توانید با واحد کارشناس فروش تماس بگیرید.

جهت مشاوره و خرید عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم پارسا

سرکار خانم دوستی

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
انواع ایزوگام دلیجان با کیفیت و قیمت مناسب

همچنین بخوانید

guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x